33675


  • MerlinW
    #2855
    egy 1994-es rpg, olyan mint az eye of beholder sorozat. De ez veri mind. Szal graftól 1994-et várj, játékélménytől meg 2994-et:D
  • MerlinW
    #2854
    Nekem az alapjáték bőven elég, úgyis csak rá akarok nézni, oszt ha tetszik beszerzem a többit, ha nem akkor meg... nos tudjátok mit teszek vele..:D
  • mandm
    #2853
    Igen, egy Westwood klasszikus
  • MerlinW
    #2852
    csináld clonecd-vel és válaszd a protected game cd-t mikor izositasz
  • IMYke2.0.0.0
    #2851
    Pontosítok: kér(het)i a CD-t.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • CarajoEsp
    #2850
    Én a Constructint nem teszem fel,mert sajna nincs meg. De ha felteszed a játékot akkor felrakja magtól.
  • IMYke2.0.0.0
    #2849
    Tisztán látás végett:

    The Elders Scrolls III: Morrowind-
    1. CD a játék - 684 MB (iso, WinISO)
    2. CD a Contruction Kit

    Bloodmoon kiegészítő: 536 MB (iso, WinISO-val)
    Tribunal kiegészítő: 342 MB (iso, WinISO-val)

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • CarajoEsp
    #2848
    A Gothic 1-2-t mindenképp fel kell majd tenni ,mert ilyen játékokat vétek! kihagyni. Én most nyomtam végig az egyet és egyik legnagyobb élményt adta. A Morrwindnak pedig holnap feltolom a Tribunla kiegjét ,ami 170mega. a bloodmoon pedig akkora mint egy normál játék.
  • CarajoEsp
    #2847
    Most próbáltam meg isot csinálni a Fallout2-ből és valamiért lemezolvasási hibát jelez és nem tudja megcsinélni. Viszont a játék elindul. Nekem eredeti cd-m van Evm-es lehet ,hogy ez üt be, Ha valakinek ötlete van szóljon ,mert akkor tudom megcsinálni. A morro viszont megy fel mindjárt.
  • Lacc
    #2846
    Ez a Lands of Lore érdekes lehet, régen ezt kihagytam :) Ha jól emlékszem ez még egy Westwood rpg nem?
  • mandm
    #2845
    Lands Of Lore elindult felfele (138 MB) via ADSL
  • MerlinW
    #2844
    akkor egy Morro rendel:D
    Ghotic 1, 2 nekem is van, szal majd ha odajutunk hogy feltoljuk (persze csak ha kell valakinek) akkor tok kooperálni:)
  • pluhi
    #2843
    "Töltöm lefele újra."
    Ne viccelj. Csak folytatsd.
  • CarajoEsp
    #2842
    A Morro nagyon jó. Tényleg nagyon:D
    Nah most játszottam ki a Gothicot úgyhogy azis felkerülhet a lsitára ha még nincs ott:D
  • MerlinW
    #2841
    látodlátod, aki mohó:DDD
  • MerlinW
    #2840
    Egy Morrowindel okozhatnál nekem egy kis örömöt, mindenki azt mondja hogy jó, oszt még sosem láttam...:)
    Az a Bloodrayne milyen? Arról is csak jót hallottam...
  • Axon
    #2839
    Hahh... Postal 2.
    Nagy lelkesedés, de az 1. pálya 1. feladata, azaz "a pénzem felvétele a munkalhelyen" sem sikerült. Ezért nekirontottam minden járókelőnek és addig gyepáltam őket, amíg agyon nem ütöttek.
  • CarajoEsp
    #2838
    Huhh az nagyon jó lenne.
    Köszönöm az elismerést általában amibe belekezdek azt ha meghalok akkor is végigviszem. Kivételt képez a Postal 2:D
  • Axon
    #2837
    Jó kis lista. Látom az érdeklődési köröd szerteágazó.
    Ami egy csipetnyi irígységet és egy nagyobb adag tiszetelet kivált belőlem, az a sok "Végigjátszva" megjegyzés :-)

    Nos nekem ennél jóval több programom van, de csak azért mivel több száznyi régi Dos-os játékom van összegyűjtve. Sajnos ezeknek még csak 8 karakter lehetett a nevük, így mára már egy részükről fogalmam sincs micsoda. Viszont mindegyik ki van írva dvd-re. Már vagy 30 tele van programokkal, de ami érdekes lehet számotokra, ezekről a dvd-k tartalmáról van egy listám. Igaz itt csak a nevek vannak feltüntetve, de ez is irányadó lehet. Ezt én is közkincsé tudom tenni....jövőhéten.
  • Axon
    #2836
    Csak magamat okolhatom.... :-(
    Az alant felvázolt Fallout kálváriám tovább folytatódott. Hazaviszem az iso-t, mountolnám felfele és hibát jelzett. Igazából nem káromkodtam, csak beletörődtem, hogy az Axon vs. Fallout mecsben ismét nyert egy csatát a fallout.
    Aztán reggel újra felnéztem az ftp-re és látom, hogy jócskán nem egyeznek a méretek. Ekkor már sejtettem, hogy hülye voltam. A figyelmeztetésed természetesen csak most olvastam reggel. Megérdemeltem, figyelmetlen vagyok.
    De nem baj!
    Nem adom fel.
    Töltöm lefele újra.
    Bár csatákat vesztettem, de a háborút még nem ;-)
  • CarajoEsp
    #2835
    Jatekok
    Itten van az én "Majdnem" összes játékom. A Statisztika mindössze magamanak egy tájékoztató azért van olyan sok 90%:D
  • CrucifX
    #2834
    Én segítenék, de múlt héten fel akartam tenni az XP-t és mindent letöröltem. Persze egy hibás file miatt nem sikerült, ennek ellenére ugrott az MI3-am, a Grim Fandangom, a Full Throttle-m és még temérdek programom :(((
  • CarajoEsp
    #2833
    Sorry tegnap nem kezdtem el a Falloutot ,mert nem volt helyem az Isonak. Ma ezt be fogom pótolni. Term: Fallout2.
  • MerlinW
    #2832
    Én meg majd küldöm fel a Monkey 3-at. Szeretne valaki segíteni az egyik cd-ben? Assenem baj ha nem, csak kérdezem:)
  • MerlinW
    #2831
    Lands Of Lore (LOL:)) mehet fel, az uccsem nagy. Hely meg van még kb 3 és fél GB
  • MerlinW
    #2830
    ööö, izé... tegnap délután:D
  • MerlinW
    #2829
    Délután felért a Fallout 1, lehet töltögetni ügyesen!:)
  • mandm
    #2828
    "Lands Of Lore 1. (Throne Of Chaos)"-t felkínálom népgazdasági hasznosításra. Csak engedély kell a Nagy Szerver Mahinátortól és már megy is.

    Pluhi! A szakma mindig mindent lehúz. Annaik idején a Mafia-ra mondta, hogy kevés benne a zene. Én amikor kiszedtem belőle a zenei fájlokat tisztán másfél óra volt azok játékideje. Ez nekik kevés!!!
  • MerlinW
    #2827
    ohh pluhi, akarom:D

    No majd egyszer ránézek ha nem lesz más.
  • MerlinW
    #2826
    hétszázvalahánymegalesz
  • MerlinW
    #2825
    ne húzd mert még megy felfele:DD
  • pluhi
    #2824
    Kis kiegészités:
    A Fallout 2-őt jobban szeretem, mert hosszabb, sokkal hosszabb. A szakma lehúzta, a szokásos "nincs benne elég újdonság" szöveggel. Ki nem szarja le? Az elsővel egy bajom volt, a rövidsége. A 2 lehetett volna az über, ha nem 1456db bug lett volna benne. Azért a patchek sokat segitenek. A 3-nak nincs sok köze az első kettőhöz. Az egy taktikai shooter körökre osztva (ha akarod).
  • Axon
    #2823
    Köszönet a Fallout 1 -ért. Már húzom is lefele.
    Elhoztam a bobilrackemet, így már viszem is haza és délután kipróbálom.
  • CarajoEsp
    #2822
    Valakinek esetleg megvan a Thief 1-2? Mert ha lessz hely(ráér nagyon) akkor feltehetné ha lenne rá igény.
  • MerlinW
    #2821
    nyóvanmá na:D
  • pluhi
    #2820
    A Fallout a legjobb RPG a világon. Pont. Többször is végigtoltam mindet. Mad max rulez.
  • MerlinW
    #2819
    Este tolom én is az első részt. Bevallom engem sosem kötött le, pedig egyszer nekiestem... de mind1, talán neked bejön:D
  • IMYke2.0.0.0
    #2818
    Mindennap benézek...

    Fallout-ozni sose késő. Csak tessék vigyázni - rá lehet szokni, és akkor mindenki mehet az elvonóba!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Axon
    #2817
    Köszi a hihetetlenül gyors info-t. Szerintem most mindenki nekiáll falloutozni :-)

    Jó látni néha a topicban.
  • Axon
    #2816
    Felteszitek mind a kettőt? Köszönet érte.
    Holnap behozom a mobilrackemet.