33675


  • pluhi
    #2935
    Megnéztem min szenvedtek. Simán megy isoból Dosbox-szal. 1.02 patchet felraktam persze. Hang is jó.
  • MerlinW
    #2934
    csak scummal, de szvsz vele sokkal jobb. vizuális élmény miatt:) ctrl+A + Ctrl 4 (vagy 6?) powa:D
  • CarajoEsp
    #2933
    Elnézést az ugrasztásrt.:D Nagyon köszönöm a gyors reakciót. Minden kívánságom így váljon valóra.
  • CrucifX
    #2932
    Hmm, akkor leállítom a feltöltést.
  • CarajoEsp
    #2931
    Hmmm. Tényleg. Sose gondoltam volna. nagyon köszönöm. Ez a verzió ami ott van fent csak ezzel a Scummal indul el? Vagy ki lehet írni cd-re?
  • MerlinW
    #2930
    ingyenesen letölthető a scumm oldaláról
  • CarajoEsp
    #2929
    Isteni. Még aktívan élnek az emlékeim arról a gameról. Nagyon végig akartam vinni. Nagyon köszönöm.
  • CrucifX
    #2928
    Én felteszem szívesen, fél perc és előkaparom.
  • CarajoEsp
    #2927
    Nincs meg valakinek véletlenül a Flight of the Amazon Queent . Régen játszottam ,vele ,de csak egy demo volt meg belőle. Ha feltenné valaki a Cds-t megköszönném.
  • CarajoEsp
    #2926
    Nem fog menni. Énis ezzel szívok és nem sikerül rjönnöm a megoldásra.
  • Axon
    #2925
    Egyszer már próbálkoztam ilyesmivel valamelyik más program kapcsán és akkor nem sikerült variálnom a meghajtók betűjelét. Azért megpróbálkozom vele hátha most összejön, ha meg mégsem, akkor kiírom egy újraírható cd-re és megnézem.
  • MerlinW
    #2924
    nemtom, de a játék korát tekintve sztem az első CD-n nézi. Próbáld a betüjeleket úgy rendezni hogy a daemon legyen az első cd., oszt hátha:)
  • Axon
    #2923
    El akarom indítani ezt a Lands of Lore -t, de állandóan az eredeti cd-rom olvasóban keresné a cd-t, nem pedig a daemon tools által készített virtuális meghajtóban.
    Van valami ötletetek, vagy ki kell írnom cd-re, hogy futatni tudjam?
  • szurmakotium
    #2922
    zatot
  • szurmakotium
    #2921
    Hi allz,
    Mostanában nem volt időm semmire, de hétvégén szakítottam 6 órát arra, hogy végig nyomjam a CSI - Crime Scene Investigation nevezetű detektív játékot ami a filmsorozat alapján készült. Érdekel valakit mielőtt végleg eltűnik a gépemről ? 3 iso. A játék lineraitásánál csak az a bosszantóbb, hogy ilyen rövid a játékmenet (vagy ha nem találsz meg valami nyomot ;)
    Összeségében egész kellemes ... főleg ha ismered aso
  • Randal
    #2920
    Sziasztok!
    Tudom hogy nem ide tartozik, de nem lehetne feltölteni a Gothic 2 német addonját? (A holló éjszakája)
    Sajna nekem nincs Dc-m és máshogy nem tudom megszerezni:(
    Persze csak ha megvan vkinek.
    Előre is köszi!
  • Axon
    #2919
    Annál azért kevésbé csíkosabb ;-)
  • MerlinW
    #2918
    Micimackó vietnámban? vagy másmilyen tigris?:DDD
  • Axon
    #2917
    Most látom, hogy ez nem kaland, hanem rpg.
    Na mindegy azért belekuksizom, már csak a magyarítást készítők heroikus munkája előtt tisztelegve is.
    Bár az elmúlt időszakban inkább csak a kaland játékok érdekeltek na meg azok, amelyekben dübörög legalább egy tigris tank
  • Axon
    #2916
    Bocsesz....
    előbb járt a szám minthogy körülnéztem volna.
    Az ftp-re felkerült az 1.1-es patch és a törése is.
  • Axon
    #2915
    Telepítetted hozzá az 1.1-es path-et? Mert azt írja a fordítás, hogy az 1.1-es verzió lett lefordítva.
  • IMYke2.0.0.0
    #2914
    Nem bírtam ki és elkezdtem a Játékot... magyarul.
    Állati jó!
    Na, majd otthon, net nélkül - mert az mindig elveszi az időt a játéktól...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • CrucifX
    #2913
    Pluhi for prezident!
  • pluhi
    #2912
    Ja, és kész a Torment.
  • pluhi
    #2911
    Btw. 80G, de pszt.
    Ezeknek a játékoknak a 90% nincs kereskedelmi forgalomban Mo.-n, szal .
  • MerlinW
    #2910
    nah lejárt az SWG trialom, amíg nincs teljes, gyorsan befejezem a syberia2-őt, mert a végén még kinéztek innen:DDD
  • Axon
    #2909
    76 Giga?!

    Pluhi az már kereskedelmi mennyiség
    Ezért már frekventált fekvésű zárka jár a BSA-nál
    Nem baj majd küldünk neked csomagot benne Mimacska saját készítésű tortája belesütve egy reszelő

    Tegnap végigtoltuk a Drakula 1-et. Jelenthetem, hogy sógorom teljes kalandfüggő lett...
  • pluhi
    #2908
    Ja, DCn is alig várják, hogy újra fellépjek. Akitől a City of Lost Children-t szedtem (skandináv csávesz), kért állandó extra slotot. Ha sikerül rávennem, hogy tömcsizze az iso-it, megkapja, cserébe én is bekerülők a kedvencekbe nála. Egy két jó cucca van még...
  • IMYke2.0.0.0
    #2907
    ... ja, a 4. CD még útban van...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #2906
    Pluhi: Isten lettél a szememben! Köszönöm szépen a Torment-et!
    DC++ -on titkon felléptem hozzád... 76 GB-nyi kaland... jesszusom!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • MerlinW
    #2905
    LoLka:D
  • CrucifX
    #2904
    /me szentélyt épít (u)pluhinak
  • IMYke2.0.0.0
    #2903


    Ezer köszönet!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • pluhi
    #2902
    Torment csorog fel.
    Ezentúl szólithattok uplhi-nak.
  • MerlinW
    #2901
    Sztem nyugodtan mehet fel PT más most úgy sincs. Majd MI3-at töltök érdelkődéstől és helytől függően:)
  • CrucifX
    #2900
    Itt van nálam az IWD 2 3 hete, még hozzá se nyúltam. Ha kell, szíves örömest feltöltöm (bár ha azt mondod, hogy az összes megvan, akkor gondolom ez is) - nem tudod mekkora örömöt okozol most nekem ezzel a PT-vel!
  • IMYke2.0.0.0
    #2899
    Mondtam, hogy jó játék ez a Planespace Torment - én is évek óta hajtom.
    anno, amikor megvenni akartam 12 ezerbe került! (nem vicc)
    Most meg, amikor meg - állítólag - 3990-be, már seho lsem, találom... még a TESCO-ban sem!
    Az összes Baldur's Gate és Icewind Dale megvan.
    Nyáron nagy RPG-zés lesz a sötét szobámban...
    S remélem, a PT is a palettán lehet.
    Csak sajna 30-án húzok a koliból - kell - és nem lesz netem, szóval pls szánjátok meg holtak kalandjaira éhes fórumtársaitokat...!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • CrucifX
    #2898
    Én még csak kétszer töltöttem fel, viszont 1999 óta hajkurászom a Planescape Tormentet. Nem hazudok: pest szinte minde nneves üzletét végigjártam de azóta nem találo kegyetlen példányt sem. Kollégám is ölni tudna érte, úgyhogy ha TÉNYLEG feltennétek, akkor asszem a 7kbyteos sebességemmel nekiállok bárminek, amit az illető kér :)
  • Axon
    #2897
    Visszatértem a Balatonról ;-)
    Imyke (2896-os) írására máris dobok egy fejbólintást:
    - atyaég....mennyi új szmájli... - .
    Nos látom nem szakad szét a szerver a sok új feltöltéstől
    Ami szmámomra jó hír, hogy új sógoromról kiderült (májusban nősültem, ha valaki még nem tudná), hogy nagy kalandfüggő. Eddig még nem is igen játszott számítógépen, de meglátta a laptopomon a Drakula 1-et és rögtön szerelem lett. Ketten nekiáltunk és már majdnem végig is toltuk (nekem erre sajnos nem volt időm mostanában). Hihetetlen türelme van. Volt, hogy én már feladtam a keresgélést, de ő addig nem nyugodott amíg meg nem találta a megoldást. Szerintem ma délután befejezzük az 1. részt. Aztán jöhet a 2. rész. Tervezem, hogy azután bedobom kicsit a mélyebb vízbe és jöhet egy Runaway road adventure is.

    A Fallout 1 überkirály. Köszönet érte. Ha esetleg valaki a közeljövőben a 2. részt.... öööö. vagy a tactics-ot.... hát az természetesen örök hála lenne...
  • IMYke2.0.0.0
    #2896
    O jaj! Ezer hála!
    Hely az van rá, már csak egy bólogatás kell a többiektől, illetve egy fáradságos feltöltés... :)

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------