33675


  • pluhi
    #3055
    CRC hibás a zip. A Snatcher19.mp3 nem kitömörithető.
  • CrucifX
    #3054
    88-ban MSX-re jelent meg, volt PC-re és a létező összes konzolra, az egyedüli angol a Sega CD-s változat, 1996-ból. Most töltöttem fel ide, addig szippantsátok le innen, mert csak jövő héten tudnám feltölteni FTP-re!

    http://uematsu.atw.hu
  • pluhi
    #3053
    '88-ban ha C64-ed volt, király voltál. Sega CD? az még kicsit később jött.
    Amúgy érdekel.
  • CrucifX
    #3052
    Közérdekü: épp most töltök fel regelt tárhelyre egy remek programot, a neve Snatcher. Európában nem túl ismert, '88-as játék eredetileg, Japán, a Metal Gear Solid sorozatot jegyző Hideo Kojima második legjobb programja. Cyberpunk kaland, 2050-ben játszódik és sokat merít a Blade Runner-ből. Tegnap 8 órányi szenvedés után szereztem meg, pedig csak 120 mega. Sega CD változat, de vadásztam hozzá BIOS-t és emulátort, tökéletesen megy, éjjel játszottam vele egy kicsit. Ha érdekel valakit, szóljatok!
  • Axon
    #3051
    Értem.

    Az Átok eredeti címe Curse of the Eye Isis. Ezt anno kipróbáltam és tetszett. Ezért nézném meg magyarul is.

    Közérdekű: A szerveren 7,6 gigánál járunk, úgyhogy még bátran lehet töltögetni felfele.
  • pluhi
    #3050
    Új cucc. Nem kaland.
    Sosem hallottam erről az Átokról.
  • Axon
    #3049
    Wow!
    King Quest 7!
    Ezt a programot is megboldogult számtek boltos koromban láttam utoljára, természetesen eredetiben.
    Ez volt talán az első program ami csak a Windows 3.1-en volt hajlandó futni. Abban az időben nem is volt más ilyen program.
    Félelmetesen jó volt akkor az a rajzfilmszerű grafika. Szerintem még ma is megálná a helyét.
    Ööööö..... ha lehet én máris nyomok rá egy szavazatot. Na persze csak akkor ha már sikerült megcsapolnod alaposan azt a komát akit a beírásodban említettél.
    Érdekes lehet még eredeti ISO-ban a The City Of Lost Children is. Talán egyszer azt is feltehetnéd.
    Viszont örömmel látom, hogy nem szerepel a listádon a Blair Witch project egyik része sem. Így valamit te is begyűjthetsz. Holnap reggelre remélhetőleg fent lesz a 2. rész. Ez jó lesz arra, hogy lássátok milyen, vasárnap reggelre pedig felnyomom az 1. részt is. Mochee pedig ígérte a 3. részt.
    Huhh... szerintem le kell majd nyomni valamit a szerverről, talán a Discworld 2-t.
  • Axon
    #3048
    Esetleg valaki a #3022-es beírásomhoz?
    Nevezetesen tudtok valamit az ÁTOK nevű magyar nyelvű kaland progiról.
    Pluhi esetleg nem láttad véletlenül DC-n?
  • Axon
    #3047
    Nekem a beírásodban a "fordítás" szó ütötte meg a szemem.
    Mit fordítasz most éppen?
    A Grim-et tökéletesíted vagy belevágtál egy új projectbe?
  • pluhi
    #3046
    Változott a helyzet. A kontakt elment egy hosszú hétvégére, szal felnyomom a Lucas cuccot. Mivel senki nem kiabált Axon múltkori bejelentésére, törlöm a Last Expresst.
  • pluhi
    #3045
    Az új lista.
  • pluhi
    #3044
    Bocsesz, aki várja a Lucasarts Classic Gems feltöltést, de sikerült megegyeznem egy sráccal DCn. Auto extra slotom van, most addig ütöm a vasat amig meleg, szal nem töltögetek fel még darabig. A listámat frissitem, este belinkelem. Már most mondom, hogy az új cimekről nem tudok semmit, nem is tudom mikor játszottam utoljára. Ami szabad időm lenne, azt elveszi a forditás.
  • MerlinW
    #3043
    Vót má fent a szerveren...:(
  • MIMACSKA
    #3042
    Jó volt nadon! :))
  • CrucifX
    #3041
    Az Uru-t esetleg valaki nem tudná feltölteni?
  • MerlinW
    #3040
    nagyon klasszak a képek, látom volt hangulat idén is:)
  • MerlinW
    #3039
    milyen az a játék?
  • MerlinW
    #3038
    Mikor megérkeztél néztem, azóta nem. De majd most:)
  • Axon
    #3037
    Akkor te told fel a 3. részt én pedig töltöt az első kettőt.
    Egyébként nekem a 2. rész simán elindult XP-alól. Az 1. részhez viszont kellett a patch, de azután már simán ment.
    Egyébként mindhárom részhez van magyarítás is.
  • MIMACSKA
    #3036
    Jártál mostanában énfelém???
    Most tettem fel a new fotokat a nyaralásról
  • MIMACSKA
    #3035
    De rendes!!!! :))
  • Rusy
    #3034
    ?? #3029
  • MerlinW
    #3033
    ugyanmár, nélkülded nem világ a világ:D
  • CarajoEsp
    #3032
    Valakinek nincs meg veletlenül a System Shock 1 és 2? Ugyanis ezeket szívesen végigtolnám ,de sehol nem lehet őket kapni.
    A Falloutot végigvittem és köszönöm annak ,aki felrakta nagy élményt szerzett.
  • MIMACSKA
    #3031
    Nélkülem is :)
  • mochee
    #3030
    Csá. Nekem van Blair Witch 3. részem is. Ha az is kell akkor szóljatok, azt még xp-n is sikerült elindítani.
  • Rusy
    #3029
    mi az ftp címe ha szabad megkérdeznem, vagy privát csak pár ember szedhet róla, engem is érdekelnének régi és új nagy kalandjátékok...
  • LezLee
    #3028
    Ok, én nem sürgetlek. Mostanában amúgy is ritkán vagyok gépközelben.
  • LezLee
    #3027
    Szióka :)))
    Régen találkoztunk, nemde :)))
    De mint látom nélkülem is megy ez a topic :)
  • Axon
    #3026
    Akkor a héten megpróbálom felnyomni mindkét részt.
  • MIMACSKA
    #3025
    nicsak nocsak!!
  • LezLee
    #3024
    Engem érdekel :)))
  • Axon
    #3023
    Eddig nem eset még szó itt egy érdekes sorozatról
    Blair Witch Project
    Ez egy 3 részes akció/kaland játéksorozat.
    Olyan Alone in the Dark szerűség. Mind a 3 részéhez jelent meg magyarítás.
    Ha érdekel valakit nekem az első két rész megvan és fel tudom tölteni. Szerintem elég jól elkapták a rémísztő hangulatot.
    Na mondjuk nem egy laptopon kell játszani kint a strandon pár ezer emrrel körülvéve.
    Este...egyedül...egy ódon házban...furcsa hangok...zörejek....és mintha egy nyálkás test csúszna a padlódeszkákon...
    :-)
  • Axon
    #3022
    Tegnap láttam a boltban egy magyar nyelvű kalandjátékot.
    Nagyon megörültem.
    Aztán rájöttem, hogy a közelmúltban megjelent
    Curse of the Eye Isis kalandjátékot fordították le magyarra.
    A neve:
    ÁTOK Izisz szeme
    Mondjuk ez elég hülyén hangzik, de mindegy.
    Ha valakinek sikerülne beszereznie - megveszi vagy lemásolja valahonnan - az feltétlenül szóljon és rögtön mehet felfele az ftp-re.
    Ha jól emlékszem ez a játék még angol nyelven sem került fel anno a szerverre.

    Esetleg látta már valaki? Milyen?
  • Axon
    #3021
    Ez jó ötlet.
    Ne fogd vissza magad :-)
  • pluhi
    #3020
    Mondjuk felnyomom a Lucasarts Classic Gems gyűjteményt, és akkor le van tudva az egész. Akár maradhatna állandónak is.
  • Rusy
    #3019
    Ha lehet érdekelne az iso-s verzió tegyétek fel lécci...
  • CarajoEsp
    #3018
    Lenne egy kérdésem a Fallouttal kapcsolatban. Mindenkinek ilyen furcsa a Napló? Ugyanis a PiPboy szinte semmmit nem tárol el a küldetésről, csak egy ilyen kis fejlécet csinál.
    Nincs valami komolyabb Journal?
  • Axon
    #3017
    bocsesz
    gyártyák = gyártják
  • Axon
    #3016
    Megjelent egy újabb kaland:
    Evany Key To A Distant Land (c) The Adventure Company

    Az Adventure Company-nál termelik a kalandot mint egy gőzgép. Szinte futószalagon gyártyák tonnaszámra.
    Ugye mindannyian tudjuk, hogy ez sajnos mit jelent....