33675


  • Axon
    #3095
    Na kár volt belekezdenem a listád mazsolázgatásába.
    Ezek is csábítóak és még hiányoznak:
    - Indiana Jones and the Last Crusade
    - Simon the Sorcerer 2
    - The City Of Lost Children

    Mondjuk ezek nem túl nagy méretűek...
  • Axon
    #3094
    Közben elkezdtem felnyomni a 3 koponyát. Kipróbáltam és működik az iso.
  • Axon
    #3093
    Néhány névről igazából nem tudom mit is takar, de most keresgetem őket a neten.
    Amiről viszont tudom és szeretném is megszerezni:
    - Monkey Island 3
    - King's Quest 7
  • CrucifX
    #3092
    Izé, úgy értem hogy a Blade RUnner-nek NAGYON, és ha még van hely, idő akkor esetleg a SI-nek is :)
  • CrucifX
    #3091
    Hááát, én a Stuipid Invaders-nek és a Blade Runner-nek NAGYON örülnék :)
  • pluhi
    #3090
    Ha akartok valamit a listámról, szóljatok. Most van sávom feltölteni.
    Lista
  • Axon
    #3089
    Nekem megvan. Eredeti cd-n, a Tescoban vettem 900 Ft-ért.
    Ha gondolod akkor feltolom. Úgy is adós vagyok még a BW1-el is.
  • Randal
    #3088
    köszi szépen
  • MIMACSKA
    #3087
    maj szeptemberben
  • Axon
    #3086
    Ja-ja
    Már én is gondoltam, hogy fel kellene hozni a topicot. Bár szerintem mostanában nem sokan vannak gépközelben.
  • mandm
    #3085
    Síri csönd, és hullaszag...
  • CarajoEsp
    #3084
    Nem tudná valaki feltenni a 3 koponyát? Ugyanis megvolt ,de nem találom a cd-t.
  • Axon
    #3083
    Na feltoltam a Fallout Tactics -ot.
    Lehet cibálni lefele.
    A héten felrakom a Blair Witch 1-et. Valaki igérte a 3. részt is.
  • Axon
    #3082
    Huhh, elég lesújtó a véleményed. Máris elvetted a kedvem tőle. Én éppen csak elindítottam. Gyorsan lelőttem az elő ellenfelet és már ki is léptem. Azért majd otthon tüzetesebben is kipróbálom.

    Más: Ha véletlenül DC-n rábukkannál az ÁTOk nevű programra és lenne némi felesleges sávszélességet, akkor próbáld meg lehúzni. Magam részéről igazán kíváncsi vagyok rá.
  • pluhi
    #3081
    A Fallout 2-nek nyomába nem ér sajnos a BoS. Persze nem is olyannak tervezték. Hosszantartó élményt nem fog nyújtani. Mig a Fallout 1,2 újrajátszhatósága kiemelkedő, a BoS-t szerintem ember nem játszotta kétszer végig.
  • Axon
    #3080
    Kipróbáltam és működik a Fallout tactics.
    Holnap elkezdem feltolni.
  • Axon
    #3079
    Sikerült megszereznem a Fallout tactics-ot.
    Ma kipróbálom és ha működik, akkor hétvégén elkezdem feltolni. Mivel 3 cd-s nem biztos, hogy hétfő reggelig felér.
  • Axon
    #3078
    Ja-ja nekem is nagyon bejön
  • Axon
    #3077
    Az angol nyelvű verzió nekem is megvan. Igaz én nem sokáig toltam éppen csak kipróbáltam, viszont nekem tetszett. Csak az volt a baj, hogy ha visszaemlékeztek pont abban a kalanddömpingben jelent meg amikor vagy 5 kalandjáték is megjelent 2 hónapon belűl, ezért félretettem.
    Most kiadták magyar nyelven és engem ez a magyar nyelvű verzió érdekelt volna, ha megvan valakinek.
  • pluhi
    #3076
    Nekem megvan valahol a Gurus BoS. Elvileg.
  • szurmakotium
    #3075
    Curse.The.Eye.of.Isis ISO meg van nekem. Angol nyelvű.
    Action-adventure (nagyon jó indulattal akár túlélő horror kategóriába is befér). Egy jó darabig eljutottam benne aztán letojásra került. Most márcsak a helyet foglalja, ha valakinek kell az jelezze mert rövidesen F8-lesz a sorsa.
  • CarajoEsp
    #3074
    Istenem ,add ,hogy valakinek meglegyen. Nagyon rá vagyoj szállva a Falloutra. Most nyomom a kettőt és isteni játék.
  • Axon
    #3073
    Egy kicsit másra terelném a szót, talán nem is a "másra" a megfelelő kifejezést hanem a "lényegre".
    Tehát továbbra is a programok.

    Alant volt egy kérés a Fallout tactics-ra. Ez nekem is hiány(zik)zott a gyűjteményemből. Majdnem sikerült megszereznem. A 3 cd-s játékból megvan az első és a harmadik cd na meg sajnos a második hibásan.
    Ha valakinek megvan akkor elegendő lenne a 2. cd-t feltennie az 1. és a 3. -at felnyomnám én.
    Hát remélem valaki lecsapja a feldobott labdát
  • MerlinW
    #3072
    Jajmácica, ne erőszakoskodj.. ha nem kell neki hát nem kell.. gond egy szál se, nem veszik el egy bit sáv se...:)
  • MIMACSKA
    #3071
    Egyetlen egy válasz volt a te kérdésed után. Figyelj van, hogy napokig nem jár erre senki. Szal nem kell türelmetlenkedni rögtön. Csak a stílus nem tetszett. Pass-t meg eddig mindenki kapott aki kért.
  • Deajka
    #3070
    Köszi de a 3066# után már nem kell. Majd szépen lassan összeszedem máshonnan ami érdekel, időnk van. Különbenis mióta kutyánk van azóta tartozkodom a macxskáktól
  • CarajoEsp
    #3069
    Figy én is kaptam jelszót(nem azonnal),de megrte a várakozást és visszalapozhatsz ,aki szépen kér és türelmes ,az általában megkapta a Passwordot.
  • Deajka
    #3068
    Miau. Nyet. Vau. Ok.

    Mindent értek. Köszi Axon.
    Azért az érdekes, hogy egy teljesen normális kérdésre senki nem válaszolt de amikor újra rákérdezek akkor már több válasz is érkezik. Hmmm.
  • LezLee
    #3067
    Hmm, de szigorú vagy :))
    Asszem Deajkának kár várnia az ftp adataira :))
  • MIMACSKA
    #3066
    kissé türelmetlen vagy! nem gondolod? Csak mert nem mindenki elsőre neked rohant válaszolni?

    Igen ez egy privát szerver! Az enyém
  • Axon
    #3065
    Sikerült elindítanom.
    Az elején balhézott mivel nem találta a különféle BIOS-okat.
    Vagya a beállítások menü BIOS almenüjében egyesével megmutatjátok neki hol is vannak, vagy bedig egyszerüen a bios könyvtár tartalmát bemásoljátok az .exe file mellé.
    Van magyar menü is. Ehhez a language.bak -ot kell átnevezni language.dat -ra így már magyar menükben keresgélhetünk.
  • Axon
    #3064
    Igazából az első lépés, hogy összeállítod a programlistádat. Elsősorban a kalndjátékok az érdekesek, de jobb ha minden rajta van. Azután ezt el kell küldened....
    Nos innen már bajban vagyok. Mert Imyke elutazott, de az utóbbi időben nem nagyon frissítette a listákat, szóval jobb ha felteszed valahova ahol végigkuksizhatjuk. Aztán megkapod a szerverelérést. De!
    Az ftp-n csak 10 giga hely van, tehát nincs fent az a sok finomság amit abban a listában láttál. Elvileg kérni lehet őket feltöltésre. Mindenki kérhet a másik listájából. Hát valami ilyesmi, de ha kérsz valamit nem biztos, hogy megkapod, jó ha te is tudsz valamit küldeni, de ha például átfutottad Pluhi nyálcsorgatós listáját láthatod, hogy nem sok kalandjáték van még a földgolyón ami neki hiányozna.
    Szóval nem tudom, hogy sikerült-e végül is választ adnom a kérdésedre.
    Az ftp egyébként nem az enyém. Mimacska a kompetens személy ebben a kérdésben. Őt kellene (elvileg) nyaggatnod ezügyben. Ismét: DE!
    1. Ő nyáron általában nyaral. Lehetőleg minél egzotukusabb helyeken, tehát nem elérhető.
    2. Nem igazán szereti ha ezügyben nyaggatják...
    Ez bizony egy kicsit a 22-es csapdája is egyben. Néha mi magunk adunk elérést egyes embereknek, gyomrunkban egy nagy ideggolyóval, hogy talán éppen most adtunk hozzáférést szerverünkhöz egy esetleges pszihopatának, aki tönkretesz mindent.

    Na mostmár érted, hogy miért nem törte senki kezét lábát, hogy neked rögtön válaszoljon?
  • Deajka
    #3063
    Nem tudna valaki válaszolni ? Pl: nincs cím mert ez egy privát buli, vagy irigyek vagyunk! Vagy valami ! Miért nehéz ez?
  • Axon
    #3062
    Köszi!
    Máris elkezdtem letölteni.
    Elvileg egy fél órán belül már ki is tudom próbálni.... hacsak nem lopok még egy kis sávszélességet a melóhelytől, akkor még hamarabb is :-)
  • Deajka
    #3061
    Hi!

    Alant láttam egy xls-t amiben nagyon csábító címek voltak.
    Honnan és hogyan lehetne hozzájuk jutni?

    Köszi, előre is
  • Randal
    #3060
    Hali!

    A Fallout Tactics-ot rakjátok fel légyszi!
    Köszi!:)
  • CrucifX
    #3059
    Kérésed teljesítve, azonban a játék vége felé komoly gondok vannak a hangokkal: sokszor nem azt játssza le, amit kellene. nem tudom, hogy ez az emu problémája-e avagy az iso-t elkészítő emba rontotta el a sorszámozást, mindenesetre itt egy kis segítséget mellékeltem egy url formájában!
  • Axon
    #3058
    Lehet, hogy le vagyok maradva néhány hónappal, hiszen elég régen volt feltöltve a Sanitarium, de én még csak most tudtam meg, hogy van hozzá teljes magyarítás. Így már számomra jóval élvezetesebb. Igaz most már engem is kidobott egyszer a windowsba - amit eddig nem csinált - de ujraindítva már tudtam játszani.
  • Axon
    #3057
    Na végre felment a Blair Witch 2.
    Mellé tettem a magyarítást is.
    Fogyasszátok :-)

    Az alant elhangzott Snatcher-t feltölthetnétek az ftp-re ha lehetséges.
    Nagyon felkeltettétek az érdeklődést.
  • CrucifX
    #3056
    Igen, tudom, sajnos így van csak fennt, ahonnan lekaptam - ettől függetlenül tökéletesen megy, úgyhogy nyugodtan töltsétek.