33675


  • M.A.D.
    #3215
    Na, azért nem olyan gyors. Sőt! Most meg is szakadt. :((
  • Axon
    #3214
    Szerintem biztos nem fog megelőzni senki :-)
    Ha hétvégén le is szedi valaki, ilyen gyorsan feltölteni nem sokan tudnak. Az sem utolsó indok, hogy a SH4 már dvd-n jelent meg, úgyhogy lesz vagy 4 giga.
  • M.A.D.
    #3213
    Az SH4-et hétvégén le tudom kapni.
    Tehát....Hétfőn délelőtt kezdhetem feltölteni, ha addig meg nem előz valaki. :)

  • M.A.D.
    #3212
    A Sherlock kb. 16.30-ra kész lesz. Túl naív voltam, hogy gyorsabban megy. :)

    A Dark Fall-t már csak holnap reggel...úgy kb. 9 óra tájban már fenn lesz.

  • M.A.D.
    #3211
    Dark Fall első részét anno nagy nehezen megszereztem, de aztán elkallódott felinstall nélkül. :( Mog sem szinte kuriózum.
  • LezLee
    #3210
    A Dark Fall Lights out asszem már a 2. rész, de az 1.höz sem volt szerencsém. A képekből ítélve, amiket láttam belőle, olyan myth-jellegű, belsőnézetes point n click kaland. Jónak tűnik. MAD ha lesz rá időd, nyugodtan fölnyomhatod :)) Előre is köszi.
  • Axon
    #3209
    A Dark Fall-t nem ismerem, majd utána nézek, hogy milyen, de ha valaki mást érdekel akkor csak bátran.
    Ami még szerintem sokakat érdekel majd az a Silent Hill 4. Már megjelent. Remélhetőleg egy használható verzió hamarosan megjelenik.
  • M.A.D.
    #3208
    Dark Fall is mehet? Az is jónak néz ki.
    -holnap délután, amúgy is viszek haza pár gigát-

  • M.A.D.
    #3207
    Sajnos, már csak 180 kb/sec. :) ....ha, így jönne a bittornadón...
  • Axon
    #3206
    Remek! Töltsed nyugodtan.
    250kb/sec???!!!
  • M.A.D.
    #3205
    Van Dark Fall: Lights Out is, ha kell.
  • M.A.D.
    #3204
    250kb/sec. :) hmmm....
  • M.A.D.
    #3203
    Elkezdtem. Asszem, elég "jól" megy. :))
    A 2 CD fenn lesz úgy kb. 1 óra múlva.
  • M.A.D.
    #3202
    Akkor én felteszem, ha kell a Sherlock Holmes: The Silver Earring-et. Lassan 1 hete itt kuksol a 2 CD a szomszédos vinyón. Még hazavinni sem tudtam, mert alig van/volt helyem a vinyómon. :)

    Nos? Akkor upload!

  • Axon
    #3201
    A magyarítások topicban már felvetődött a lefordítása.
    Azért felnyomhatnád a szerverre ha MerlinW-nek is kell. Én is szívesen megnézném.

    Tényleg hova lett a logod?
  • LezLee
    #3200
    Nekem van, már végig is nyomtam, elég kellemetes darab, néhol egész ötletes fejtörőkkel. Bár nagyon erősen ajánlott hozzá a legalább közepes szintű angoltudás.
  • MerlinW
    #3199
    Skackák! Sherlock Holmes: The Silver Earring van valamelyikőtöknek? DC-n nem látom..:(
  • CarajoEsp
    #3198
    Szerintem nagyon jó lett a borkne Sword3. Az a pár akció rész ,nem lett rossz.
    Ettől függetlenül az első rész a kedvenc kalandjátékom és ott ilyen nincs:D Hálisten:D
  • Axon
    #3197
    Akik igértek feltöltést, azok nyugottan nyomhatják fel a szerverre, van hely bőven.

    Tegnap ismét nyomultam a Broken Sword 3-al. Már a sziklamászásnál is furcsálottam, azt a mászhat-nemmászhat lehetőséget. Tegnap viszont mikor a konyhában megtámadott a pisztojos nő és meghaltam.... hát egy picit elcsodálkoztam. Azután a reflex móka, hogy meg tudom-e nyomni az "s" billentyűt abban az 5 tized másodpercben amíg lehet...
    Nem ilyennek képzelek egy kalandjátékot. Ha gyilkolászni akarok, akkor előkapom valamelyik Tom Raidert vagy Alone-t.
  • M.A.D.
    #3196
    Én is szívok pár gammával, ami 5-6 éves. Pl. a directx-ben le kell vennem a hardware-es gyorsítást, mert kidob pár game a desktopra.
  • CarajoEsp
    #3195
    Rosszul. És nem értek a Hex-Editorhoz ,mert azzal kell bűvészkedni írják is az oldalon. Az biztos ,hogy a hangkártyával lessz gond, de nem tudom megnézni az Port Irq Dma beállításaimat. Régen megvolt hol kell megnézni ,de elfelejtettem:D
  • Axon
    #3194
    A hangbeállításokkal zsonglörködj. Esetleg próbálkozz Dosbox-al, bár nem tudom, hogy a cdrom-ot hogyan kezeli.
  • MerlinW
    #3193
    Haliho, hazaértem
    indyt ma még ne töröljétek, köffe:D
  • CarajoEsp
    #3192
    Hmm. Nekem nincs angol hang:D Megőrülök:D
    Valamiért kuss van végig:D
    Viszont a zene működik.:D
  • Axon
    #3191
    Angol hang, magyar felírattal. Abban az időben még a magyar felírat is nagy szónak számított, szinkronról álmodni sem mertünk.
    Na jó mertünk.... :-)
  • CarajoEsp
    #3190
    Köszi.
    A Toucheban van angol hang vagy csak felirat?
  • pluhi
    #3189
    Az előbbi. A Halálos árnyék c. könyvből.
  • CarajoEsp
    #3188
    Akor szívni fogok ,mint a torkosborz:(
    A DarkHalf volt az a játék amit Stephen King könyvéből készítettek vagy a Dark Fall?
  • M.A.D.
    #3187
    Sorry! Igaz, van! Keverem már itt a dolgokat. Ennyi game-nél...nem csoda. :)))
  • pluhi
    #3186
    Már hogyne lenne benne felirat.
  • M.A.D.
    #3185
    Sajnos, a Gabriel Knight 3.-ban sincs felirat. :( Viszont, eszméletlen, hogy mit be nem lehet állítani a video opcióba....ahhoz képest, hogy 4 éves game. :))

    News: A héten 2 új kaland kerül elérhető közelségbe. A most megjelent Alida és a holnap után megjelenő Dark Fall 2.
    Az első részét meg sehol nem találom. :(((

  • CrucifX
    #3184
    Nincs sajnos, ez nagy hibája volt anno (és most is)
  • CarajoEsp
    #3183
    A Balde Runnerben nincs felirat? Most szedtem le és nem találom épp úgy nem ,mint a Simon The Sorcererben:D
    Mert ha nincs kicsit nehezebb lessz végigvinni:D
  • Axon
    #3182
    Szerintem a RE3 felment. A két Blair Witch-et törlöm.
    Továbbra is keresem a Blair W. 3-at, ha valakinek megvan, akkor szóljon, vagy integessen
    A Touche kb. 1 órán belül fent lesz.
  • CrucifX
    #3181
    Sztem a Két Blairwitch és az Indiana mehet a levesbe.

    apropó: a Resident Evil 3 felért? mert már nagyon tölteném.
  • Axon
    #3180
    A Planescape:Torment-et (4CD). Most volt fent a szerveren, így azt egyelőre ne tedd fel. A többi viszont mehet, bár helyet kell nekik csinálni, mivel úgy 8,2 giga körül járunk és 10 giga a határ.
    Kérek javaslatokat, mit is töröljünk.
  • M.A.D.
    #3179
    ...a Fallout Tactics-csal (3CD) egyetemben.
    :)
  • M.A.D.
    #3178
    A héten fel tudom tenni, ha kell a Stupid Invaderst (4CD), Myst III Exilet (4CD), Omikron:Nomad Soult (3CD). Planescape:Torment-et (4CD).
    -az Ultima IX (2CD) előreláthatólag jövő héten lesz elérhető-


  • Axon
    #3177
    Belekezdtem a Monkey Island 3-ba, a magyar fordítással.
    Ha azt mondom, hogy szétröhögtem az agyvelőm, akkor még mindig finom vagyok. Eszméletlenül jók a poénok! Remek a fordítás, bár nem tudom ki készítette. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
    Mivel a program a cd-n tárolja a szövegeket így nem egyszerű megoldani a lefordított szövegfile használatát. Ha valaki nem boldogul annak szívesen segítek.
  • Axon
    #3176
    Bocs de az utolsó munkanap kavalkádjában nem volt alkalmam megkezdeni a feltöltést. Mivel én csak munkahelyről tudok tölteni, így az ünnepek sajna kimaradtak.
    Most elkezdtem a feltöltést. Estefele már fent is lesz.