33675


  • MerlinW
    #3175
    nincs illetékes... oszd ki az accot, és mehet a buli:)
  • Lacc
    #3174
    Hi, de rég jártam már itt :) Nem tudom mi a helyzet most, de anno még gond volt az ftp-n a hellyel. Én tudnék biztosítani még helyet, aki illetékes az keressen meg priviben ha gondoljátok.
  • pluhi
    #3173
    Hogy állsz Axon? A világért se sürgetnélek...
  • M.A.D.
    #3172
    off:e-mail cím változásom lesz, mert át lesz irányítva a dolog. a 4 címemből csak kettő fog élni.

    on:
  • M.A.D.
    #3171
    Lista (majd csak 08.20-tól élnek kb. 09.20-ig, mert folyamatosan cserélődnek).
    Beyond Divinity (2CD)
    Black Dalia (4CD)
    Gabriel Knight 3 (3CD)
    Myst III Exile (4CD)
    Omikron:The Nomad Soul (3CD)
    Sanitarium (3CD)
    Stupid Invaders (4CD)
    Ultima IX (2CD+)

    némely cd-n a patch-csek is rajta vannak.


  • M.A.D.
    #3170
    Nálam itt figyelnek a cd-k a vinyón.
  • CarajoEsp
    #3169
    Valaki esetleg egy Omikron:The Nomad Soult fel tudna tenni? Még régen olvastam róla sok jót ,de sajna kipróbálninem volt alkalmam.
  • Axon
    #3168
    Jó hír:
    A www.magyaritasok.hu -ra felkerült a Monkey Island 3 magyarítása. Még nem teljes (állítólag 80%-os). Én belenéztem a szövegfile-ba és szemre legalább 80%-osnak tűnik. Kevés angol szöveget találtam benne. Ami szomorú, hogy aki készítette, az abbahagyta és a magyarításportálon találtam megjegyzést arra, hogy valaki talán majd folytatja ha lesz rá ideje. A szerkezete nagyon hasonlít a Grim F.-ra, bár ebben a kérdésben Pluhi mester a kompetens.
  • Axon
    #3167
    Állítsd össze a listádat és már küldöm is az acc-ot.
  • CrucifX
    #3166
    Akkor hajrá! :)
  • M.A.D.
    #3165
    :) Muszáj leszek. Már közel másfél éve olvasgatom eme topicot, de csak ritkán írok bele. "Arra" az ftp-re meg még nem tettem látogatást.

  • CrucifX
    #3164
    Ööö, szerintem ide fel tudod rakni. Kis söprés kell csak, vagy öö nincs accod? Ez esetben tessék kérvényezni őkegyelménél :)
  • M.A.D.
    #3163
    Igen. Az Ultima IX-et én is vadásztam pár éve, de nem találtam sehol. Bizony. Ahhoz képest, hogy 4 éves játék, simán megeszi a 256 MB ramot. Ravasz is volt. Csak 640*480-ban hajlandó elindulni. Hiába ajánlja fel a nagyobb felbontást. 2 patch persze felrakva. Az javít sokat a dolgon.
    Igen. Lehet, hogy fel tudom majd valahová tenni a két cd-t. Amint lesz + helyem írok pontos címet.
  • M.A.D.
    #3162
    Nem brutális a konfig. :)))
    Abit KG-7, AthlonXP 1800+, Ati Sapph.9100, 768DDR ram, c-media 5.1-es pci-os hangkártya maxtor 40GB HD.
    win xp prof. sp1 hun.

    Más. Ez az Atlantis 2. csudaszép.

  • Axon
    #3161
    Nekem egy AMD XP3200+ fut tökéletesen a Grim. Ha gyanakodnom kellene, akkor a monitorkártyára tippelnék, de persze minden gépen máskép viselkedhet, így mindent meg kell próbálni. Ha jól emlékszem a Grim-et még win98-ra fejlesztették, így érdemes a kompatibilitási beállításoknál matatni, na meg egy ilyen szintű program megéri azt, hogy a Wmware-vel készítsen neki a lelkes rajongó egy virtuális win98-at.
  • pluhi
    #3160
    Axon: big thx.
    M.A.D.:el tudom képzelni, hogy ha valami brutális géped van. Ird be a paramétereket. A probléma nem grafikai, nem ott kell keresgélni. Valami cpukiller progit javallok igy látatlanban.
  • CrucifX
    #3159
    Nekem tökéletesen ment, igaz, nem tettem fel a magyarítást. Apropó Ultima IX: régóta vadászom rá, anno nyálcsorgatás megvolt 1000L, de a brutális gépigénye miatt sajnos ki kellett, hogy hagyjam. Most korrekt vassal rendelkezem a futtatásához - nem tudnád feltölteni? (egy leendő Ultima rajongó ; )
  • M.A.D.
    #3158
    Na, ezt a nyarat a régebbi kalad -és rpg-s gammáknak szenteltem. A Gabriel Knight 3, a Stupid Invaders, a Myst III Exile, az "örök" Omikron-Nomad Souls, az Ultima IX, a másik örök, a TLJ, a Grim Fandango...stb..gammák szépen lejöttek (hála bittornado)...de...egy kalandjátékkal baj van. Mégpedig a Grim Fandangóval. Másnak is volt "ilyen" problémája? 10-15 perc után fagy a rendszer. Csak újrainítani lehet a gépet. Patch persze felrakva. Hardveres gyorsítás levételével is próbálkoztam, 16 bites desktoppal is, de ...15 perc után kiakad. Kár...mert a magyarítással iszonyat jó!

  • Axon
    #3157
    Végre ismét tudjuk valamivel gazdagítani a listádat.
    Nekem megvan a magyar verzió. Holnap délután tudom feltölteni. Remélem megfelel.
  • CrucifX
    #3156
    Sajnos már nincs meg, igen, van magyar verzió, 576 csinálta. Anno nagyon de nagyon kedveltem, pokolian könnyű de hangulatos kis játék.
  • pluhi
    #3155
    Megvan valakinek a Touche!? Állitólag van magyar változat is belőle, de nem biztos. Csak ISO érdekel ofkorsz.
  • pluhi
    #3154
    Zak-kel kipróbáltam, semmi gond. Próbáld meg, hogy megadsz konkrét mentési helyet a path-nál.
  • Axon
    #3153
    Megmondom őszintén nem tudom mi lehet a gond.
    Most, hogy feltettem az ftp-re újra kipróbáltam és nekem simán működött XP alól is. Ha jól emlékszem még a kompatibilitási beállításokkal sem bűvészkedtem és DOSBox-ot sem használtam.
    De mondjuk ezt a két lehetőséget azért próbáld meg. A DOSBox-nak segítenie kell.
  • Lacc
    #3152
    Szerintem az is van nekem, de csak nem akar működni... Neked minden jól megy?
  • MerlinW
    #3151
    Boldog szülinapot IMYke!!!
  • pluhi
    #3150
    A 0.6.1b tartalmaz javitásokat a save path-szal kapcsolatban, azt próbáltad?
  • Lacc
    #3149
    Tudnátok segíteni a ScummVM-el kapcsolatban (gondolom van vele tapasztalat itt)? Mert az a helyzet, hogy a ScummVM 6.1-ben egyszerűen nem tudok menteni. Egyik játékban se, mindenhol azt kapom az arcomba hogy Failed to save xy. Utánanéztem már más fórumokban, faq-kban, de sehol sem volt erről szó, csak arról, hogy a 6.0-ban volt ez a hiba...
  • Lacc
    #3148
    Boldog szülinapot! :)
  • CrucifX
    #3147
    IMYke2.0.0.0

    Boldog születésnapot!
  • MIMACSKA
    #3146

    BOLDOG SZÜLINAPOT Imyke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • moonster
    #3145
    hmm nekem is az van.
    Bár még nem húztam le, de majd sort kerítünk rá. Utánajártam kicsit, de sajnos a vele foglalkozo hivatalos oldalt mar toroltek.
  • inecromancer
    #3144
    Nekem sajnos xp alatt nem mukodott az install :/
  • moonster
    #3143
    Most néztem pár képet.
    http://www.adventuregamers.com/screenshot.php?id=80&screen=851
  • Axon
    #3142
    Igazából látnod kell.
    Szerintem szuper.
    Nézzél meg rólla néhány képet és láthatod a grafikát.
    A lényeg viszont a hangulat. Az remek.
  • moonster
    #3141
    Sztok!
    Mennyire jó a 3 koponya?
  • inecromancer
    #3140
    Nem jatszottam vegig, a legvegen meguntam es mar nem volt erom vegigszenvedni, pedig minden fejezettel vegeztem gyakorlatilag:)

    RE3-at lementem ISO-ba es a napokban felrakom, hogy kesobb le legyen rola a gond, meg lehet hogy masnak is jo ha hamarabb felkerul, ha talalok hozza vegigjatszast felrakom a konyvtaraba azt is.
  • Axon
    #3139
    Üdvözlünk!
    Ha első nekifutásra sikerült kitöltögetned magad, akkor feltolhatnád a Resident Evil 3-at. Ezt már régóta szerettem volna megnézni. Ráér jövőhéten is, mivel szerdán elutazok nyaralni és csak hétfőn jövök haza.

    Látom megvan a Tomb Raider 3. Sikerült végigtolnod? Mert én egy idő után eltévedtem és feladtam. Igazából az érdekelne, hogy mi is lett a vége. A bevezető moziban az Antarktiszon végeznek fúrásokat és valami "rettenetes" dolgot találnak .
    Kíváncsi vagyok mit is. Gondolom ez derül ki a végére.
  • inecromancer
    #3138
    Sziasztok!

    Szeretnek enis ehhez a kozosseghez tartozni, igaz nincs tul sok kalandjatekom, ami volt azt is vegigjatszas utan toroltem, de ime par ami talan annak nevezheto:

    -Redguard (elder scolls adventures, 1cd)
    -Resident Evil 2 (2cd)
    -Resident Evil 3 (1cd)
    -Silent hill 2 (3cd)
    -Silent hill 3 (5cd)
    -Discworld Noir (3cd)
    -Tonic Trouble (fiatalabbaknak, 1cd)
    -Tomb Raider 2,3,4,5 + aod

    Mindezek mellett van fallout 2-tactics, (a)d&d rpg-k (bg2, nwn pl.), ha szukseg van ra fel tudom tolteni, noha 12k/s feltoltes nem tul gyors de elobb utobb feljutnak vele a dolgok:)
    Nem valoszinu hogy mostmar, hogy megyek nyaralni, szoval konnyen elerheto vagyok!

    Udv!
  • MerlinW
    #3137
    ne izgulj, egy részem még a tied lehet
  • MerlinW
    #3136
    hmmmmm