33675


  • CrucifX
    #3135
    Izé, ne tessék rosszra gondolni, lehet, hogy vannak bennem homoerotikus hajlamok de azért ennyire nem ;D
  • MIMACSKA
    #3134
    húúha!!!!!!!!!!:o
  • CrucifX
    #3133
    Imádlak MerlinW ;)
  • Rusy
    #3132
    ok összeírom...
  • via_mala
    #3131
    ofkósz
  • MerlinW
    #3130
    kétbével:D
  • MerlinW
    #3129
    Újak: accot továbadni tilos!
  • MerlinW
    #3128
    Ezennel via_mala accos-tag lett:D
  • MerlinW
    #3127
    hasonló listát kérek, és megy a pass:D
  • via_mala
    #3126
    Axon, MIMACSKA: köszönöm! :D
  • MIMACSKA
    #3125
    Héj nem kell ahhoz feltölteni, hogy tag lehessen!!! Elég ha küldi a listát. Aztán ha valaki kér majd feltölti.
    Aggyatok :DDD nekie passt léci!!
    [VICCES VOLT TEHÁT ROSSZ EMBER NEM LEHET]
  • Axon
    #3124
    Egyszerűbb ha összeszeded az összes játékodat egy listába.
  • Axon
    #3123
    Szerintem máris tagja vagy a klubbnak :-)
  • via_mala
    #3122
    Tovább bögészve a régi DOS-osakat:
    Another World
    Gobliiins
    Golins 3
    Zak McKracken And The Alien Mindbenders
    Monkey Island
    Monkey Island 2
    Neuromancer (C64 és Amiga emulátorosan is megvan)


    Határozottan emléxem, hogy a Little Big Adventure: Relentless is megvolt, de most sehogyan sem találom.
    Persze ezek a régi DOS-os játékok a Home of the Underdogs-ról simán beszerezhetők. Pl.: LBA - Relentless.
  • via_mala
    #3121
    Beépítve a testbe, vagy tálcán?
  • via_mala
    #3120
    Hát éppen ez az, hogy nincs túl sok kalandjátékom, ezért szeretnék accot. Na de itt a 'hatalmas' kalandjáték listám:
    Project Eden (1 CD)
    Dino Crisis 2 (1 CD)
    Shadow of Destiny (1 CD)
    Silent Hill 2 (3 CD)
    Silent Hill 3 (5 CD)
    Indiana Jones and The Emperor's Tomb (2 CD)
    Beyond Good & Evil 1.01 (3 CD)
    Syberia ENG + HUN subfile (2 CD)
    Runaway: A Road Adventure HUN (3 CD)
    Syberia II (2 CD)
    Grand Theft Auto 2 (RIP+Movie Addon)
    Sanitarium (RIP)


    Régiek (DOS):
    Blood Omen: Legacy of Kain
    Maniac Mansion: The Day of Tentacle
    Maniac Mansion
    Kyrandia 2
    Gabriel Knight - Sin Of The Fathers
    Indy 3
    Indy 4
    Alone in the Dark 1
    Alone in the Dark 2
    Alone in the Dark 3


    Ezt a linket használtam a játéklistám szűrésére, ha esetleg valaki felhördülne, hogy ez-vagy-az mit keres a kalandjátékok között.

    Ezeket be tudom szerezni (egy barátom listájáról):
    The Hell
    Lost In Time
    The Dig
    The Curse Of Monkey Island (2 CD)
    Grim Fandango (2 CD)
    Tomb Raider: The Angel of Darkness (2 CD)
    Full Throttle
    Flash Back
    Indiana Jones and The Infernal Machine (2 CD)
  • Rusy
    #3119
    én is szeretnék accot, de mondj olyan kalandjátékot, ami még nics meg nektek és töltsem fel, fel tudnám rakni pl a monky island 3,4 de tuti volt már egy párszor...
  • pluhi
    #3118
    Nekem ment, arra emlékszem. Keress vissza, valahol irtam is róla, talán azt is, hogy mivel indult.
  • Axon
    #3117
    Próbálkozott már valaki elindítani a The City of Lost Children -t.
    Ha Daemontools-al telepítem fel, akkor install után amikor indítanám a programot, keresi az eredeti cd-t. Kiírtam egy cd-re, de arról már telepíteni sem tudom. Kiírja, hogy nem tudja megnyitni az install.scr nevű file-t. Pedig az ott van a cd-n és simán megnyitható egy szövegszerkesztővel.
    Valami ötlet?
  • MerlinW
    #3116
    1. küldj kalandjáték listát
    2. tölts fel egy általunk kért játékot
    3. kapol accot
  • MerlinW
    #3115
    hej, én még nem vagyok donor...
  • MIMACSKA
    #3114
    Axon és MerlinW szívét kell elküldened nekem :)
  • via_mala
    #3113
    Szervusztok MIMACSKA, mandm, Pluhi és mások!
    Kérdésem: kit kell megölni, hogy acc-ot kapjak a szerverre? :)
  • Axon
    #3112
    Pluhi: Köszönet a sok remek programért amit feltöltöttél!
  • MerlinW
    #3111
    hali
    látom újra zajlik az élet:)
  • CarajoEsp
    #3110
    Én fel tudnék tolni egy Jagged Aliance 2-t. Ha esetleg kell.
  • CarajoEsp
    #3109
    Huhhh. Tudom ,hogy gáz a kérés ,de nem most ,hanem majd később vissza lehetne tenni a Fallout Tacticsot. Dolgozni voltam vidéken és nem tudtam leszedni. Viszont most minden újdologért köszönetet mondok.
  • CrucifX
    #3108
    Thx a Blade Runnerért!
  • Axon
    #3107
    Végrehajtottam az összes megbeszélt törlést az ftp-n. Most van bőven hely, úgyhogy mehet a töltögetés. A TLJ-nek is töröltem az utolsó 2 cd-jét.

    Pluhi: Köszönet a Blade Runner -ért. Már húzom is lefele.
  • Axon
    #3106
    Én múlthéten voltam a debreceni tescoban és ott még volt. Természetesen tesco gazdaságos kiadásban.
    Mindenesetre feltöltöttem a szerverre és onnan lehúzhatod.

    Felment a Blair Witch 1 -is lehet tölteni.
  • MIMACSKA
    #3105
    [EGYETÉRT]
  • mandm
    #3104
    Egyszer már hasonlót javasoltam...
  • CarajoEsp
    #3103
    Szerinted lehet ott még kapni? Mert ha igen akkor nekem is meg kéne venni. A Legxebb az egészben ,hogy megvan valahol ,de nem találom:D
  • MIMACSKA
    #3102
    sztem hagyjuk fent a TLJ első két cd-jét. Ha keresi valaki feltöltjük a második kettőt mire lecibálja az elejét
  • Axon
    #3101
    Na visszanéztem mochee ígérte.
    Mochee: ha gépközelben leszel, akkor mehet felfelé bátran.
  • Axon
    #3100
    Először is: Feltettem a 3 koponyát lehet tölteni. Ez a teljesen magyar verzió és aki még nem ismeri, annak kötelező darab.

    Csináltam én is egy kis helyet. Töröltem a Morowindet és a Land of Lore-t. Ez 1,5 giga, de ha nem tiltakozik senki, akkor még lenyomom a Planescape-t is, akkor bőven lesz helyünk. Jövőhéten meg letörlöm a Fallout tactics-ot is, az is elfoglal egy csomó helyet.
    A Longest Journey -vel kapcsolatban pedig várom a javaslataitokat. Szerintem az is törölhető, bár ezt szokták a legtöbben kérni, viszont sok helyet foglal.
    Mit csináljunk vele?

    Pluhi: Mehet bátran a feltöltés. Ha jól bőven tettünk javaslatokat a listádból.

    Délben elkezdem felnyomni a Blair Witch 1-et. Holnap reggelre már fent is lesz. Akinek a második rész tetszett, az ne hagyja ki. Egyébként talán ennek van a legjobb telepítője. Ez igazából nem egy nagy szempont egy játéknál, de a készítők erre is ügyeltek.
    Egyetlen zavaró momentuma a programnak, hogy az elején van egy kis tutorial, amit végig kell csinálni, bár elképzelhető, hogy valahogy át lehet ugrani, de én még nem jöttem rá miként kell.

    Valaki alant ígérte a 3. részt is. Ha lehetősége van rá, akkor bátran elkezdheti feltölteni. Majd visszalapozok, hogy ki is volt az.
  • CrucifX
    #3099
    Snatchert és MI1,2-t töröltem, sztem min a Morrowindet is le kéne gyalulni a Fallout Tactics, a Lands of Lore és a planescape tornament mellett.
  • pluhi
    #3098
    Csináljatok helyet a cuccoknak.
  • CrucifX
    #3097
    Esetleg valakit nem érdekelnek retro cuccok? vasárnap óta megállás nélkül neogeozok :)
  • Axon
    #3096
    Elkészítettem a Blair Witch 1 Iso-ját. Ha felment a 3 koponya akkor töltöm ezt is.