33675


  • M.A.D.
    #3255
    SH1 upload.
  • M.A.D.
    #3254
    Ok! Akkor én átengedem nektek az SH4-et, mert csak most tudtam helyet csinálni a vinyón.
  • pluhi
    #3253
    Mondjuk, hogy őszinte legyek, nem látom sok értelmét az SH4 felrakásának, mikor szinte bárhonnan be lehet szerezni, lévén új cucc. DC, emule, torrent, warezoldalak.
  • pluhi
    #3252
    Nekem egy óra múlva lenn van az SH4. Javallom hagyjuk meg az eredeti rarokat, és töltsük többen.
  • M.A.D.
    #3251
    Ajaj! Lehet,hogy kell is a hely! Találtam egy érdekes dolgot. Az Obscure-t. Igaz, hogy még csak spanyol nyelven, de még kint sincs. :) - 4340 Mb -

  • M.A.D.
    #3250
    Sajnos, úgy néz ki, hogy most csak az SH1 menne fel. Mindjárt elkezdem. Az SH4-gyel "kis gondok" vannak még. :)
    Amint meglesz, töltöm. Sajnos, hamarabb jön le a Quest for Glory 5. Igaz, az nem mai progi, de...


  • Axon
    #3249
    Ok jöhet a SH4, már nagyon várjuk.
  • Axon
    #3248
    A SH1 jöhet ha fel tudod tölteni, van most hely is bőven.
  • pluhi
    #3247
    epsxe-val simán megy.
  • M.A.D.
    #3246
    SH4 holnap upload-dolva.
  • M.A.D.
    #3245
    Keddre, tehát úgy 48 óra múlva fenn lesz....., ha még kell DC-s a dolog.
  • MerlinW
    #3244
    Tökkéletes:D

    SH1 el sikerült pc-n jól játszanom... valami régebbi emulátorral...Connectix VGS volt a neve
  • CarajoEsp
    #3243
    Én nekem még megvan Ps-re a Silent Hill, de sose tudtam megcsinálni ,hogy működjön pc-n. Viszont el kell mondano ,hogy ez minden idők legjobb horrorjátéka. Én nem nagyon mertem vele este játszani ,pedig Avp-t Undyingot stb. mind gond nélkülvittem végig.
  • CrucifX
    #3242
    Shenmue 1 v 2 véletlen nincs valakinek? (Dreamcast iso, az első cd kellene csak valamelyikből de NAGYON) :|
  • szurmakotium
    #3241
    az SH 1 és Dark Fall első részében én is tudok segíteni uppolni ha kell valamelyiket ...
  • M.A.D.
    #3240
    Jön az SH1, ha még kell...:)

    Az SH4 nagy valószínűséggel hétfő este felé lesz fenn ezen a szerveren, ha nem gond.
  • M.A.D.
    #3239
    ON....vagyok. :)

    Na, lássuk (amúgy is mindjárt meccsem lesz a HT-n).

  • Axon
    #3238
    Bocs. Most látom, hogy te is ezzel próbáltad....
  • Axon
    #3237
    Próbáld meg a EpsxE nevű PS1 emuval (ingyenes). Nekem ezt ajánlották hozzá.
    Mondjuk emu-t már javasoltak hozzá, de a program még sehol sem volt. Ez amolyan gombhoz a kabát szindróma.
  • Axon
    #3236
    Na ez most olyan volt mintha illatos cipőfűzőkkel korbácsoltál volna halálra
    Remélem sikerül felraknod a szerverre, mert nagyon megindult a nyálelválasztásom. Már jó ideje szerettem volna látni ezt a részt is, de azt hittem, ez amolyan "beszerezhetetlen cucc" kategóriába esik.
  • pluhi
    #3235
    Lekaptam a Silent Hill ISOt, meg az epsxe emut. Hát van mit piszkálni rajta. Az intro alatt nem volt hang, a játék alatt már igen. A képpel nincs probléma, kis élsimitással nem is rossz.
  • Axon
    #3234
    Néhány régebbbi programot töröltem.
    4,5 giga helyünk van. Elfér a SH4 és a SH1 is. Ha valakinek megvan elkezdheti feltolni.
  • Axon
    #3233
    Egy újabb jó hír!
    Megjavult a szerver!
    Gondolom volt egy kis karbantartás vagy valami bibi.
  • Axon
    #3232
    A Dark Fall2 és a Sherlock után töltöttetek még fel valamit?
    Mert számításaim szerint a két utóbbival elértük a 10 gigát.


    Egy jó hírt is: kint van a warez oldalakon a Silent Hill 4
  • Axon
    #3231
    Nem tudom elérni a szervert.
    Lehet, hogy csak a hozzáférésünk lett letíltva. Bár én pingelni sem tudom. Nagyon úgy néz ki, hogy meghalt.
  • pluhi
    #3230
    Tekintve, hogy a Silent Hill tényleg nem jelent meg Pc-re, érdekes elnevezés. A PS1 ISO beszerzése nem okoz problémát.
  • Axon
    #3229
    Keresztbe raktam az újaimat és szorítok
    Remélem, hogy ez lesz az. Ki kellene próbálni.
    Ha van még szabad sávszélességed, akkor töltsd már fel a szerverre.
    Előre is köszönet!
  • M.A.D.
    #3228
    Én egy ilyet találtam: Silent Hill PC.iso (410454 Kb)

  • M.A.D.
    #3227
    SH1 kell? Nos....mikorra is? :)
  • Axon
    #3226
    Valakinek esetleg nincs meg a SH1? Tudom, hogy csak PS1-re jelent meg, de emulátorral futtatható PC-n is.
  • LezLee
    #3225
    Fölraktam volna én is, de asszem MAD-del senki sem tud versenyezni :))
  • MerlinW
    #3224
    ja már sherlock fent van:D hülye Merlin nem olvas végig...:D
    köszi MAD :D
  • MerlinW
    #3223
    SH4 már van pc-re? kééééééééreeeeem
    és Sherlok is jöhet ha LezLee kapacitása engedi:D
    de SH4-ért fejenállok karácsonyig:D
  • freelancer
    #3222
    Köszi szépen!
  • M.A.D.
    #3221
    Van még Nancy Drew is, ha kell. Az utolsó előtti, a szigetes.

  • LezLee
    #3220
    Örök hála a Dark Fall-ért, köszi :))
  • M.A.D.
    #3219
    Sherlock Holmes és a Dark Fall 2 felrakva!

  • Axon
    #3218
    Akár tőlem is
  • freelancer
    #3217
    Sziasztok! En is nagy kaland jatek rajongo vagyok es engem is erdekelne a Sherlock. A LJ kapcsan anno Mimacskatol kaptam hozzaferest, de mar nem jo. Kitol kerhetnek? Elore is koszi!
  • M.A.D.
    #3216
    Holnap folyt.köv.