33675


  • CarajoEsp
    #2975
    Megnézem:D Nagyon remélem ,hogy meglessz. Apropó ez melyik verzió?
  • IMYke2.0.0.0
    #2974
    1. képen a szemüveges ikont választod ki...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #2973
    1. Elindítod a CloneCD-t...



    2. Több meghajtó esetén kiválasztod a kedvencedet (CD/DVD)



    3. Ha megadtad a meghajtót, amiben a forrás CD is található, akkor ezt kapod:



    Itt válaszd ki a "Protected Game CD"-t!

    4. A következő ablakban megadod a CD image nevét, le OK-zod és hátradőlsz.



    5. Utána a kész *.ccd, *.sub, *.img fájlokat vagy becsomagolod WinRAR-al, vagy így ahogy van, feltöltöd őket.

    Ennyi.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • CarajoEsp
    #2972
    Köszönöm.
  • IMYke2.0.0.0
    #2971
    Perc...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • CarajoEsp
    #2970
    Most tettem fel a CloneCd-t és itt nincs ez a választási lehetőség. Nem adna valaki egy kisebb útmutatót?
  • IMYke2.0.0.0
    #2969
    CloneCD megteszi. Csak a "Protected Game CD"-t válaszd, amikor készíted vele az imaget, ez fontos!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #2968
    Gondok merültek fel a hazaszállításomat eszközlő szomszédunk autójával, így csak holnap tudnak értem száguldani, ami azt jelenti, hogy még 1 (a mai) nap internet...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • CarajoEsp
    #2967
    Fallout 2 megy majd fel ,de nem tudtam még tömöríteni egy eredeti cd-t nem is olyan könnyü Isozni.
    + ToonStruck megvan valakinek? Ha igen feltenné? Előre is köszike.
  • Axon
    #2966
    Rendben. Ezt amúgy sem akartam törölni, csak végső esetben, ha esetleg a Syberia 3 2 dvd-n jelenne meg 10 gigában
  • Axon
    #2965
    Igen ez így pontos.
  • Axon
    #2964
    Imyke!
    Neked most nem a Délvidéken kellene kalandoznod?
    Tegnap még azt montad, hogy szerda reggel már nem leszel itt.
    Ettöl függetlenül mindig örülünk ha látunk
  • mandm
    #2963
    Szerintem a TLJ-t hagyd fent. Amikor mégis kell hely, akkor is csak annyi cd-t töröljetek le belőle amennyi éppen szükséges. HA ezek után valaki beköszön akut TLJ hiánnyal küszködve, akkor az épp fent lévő cd-ket azonnal elkezdheti leszedni, míg a hiányzó többit utána töltjük. (ha jól emlékszem a telepítéshez elég az első cd, és már neki is lehet állni játszani)
  • IMYke2.0.0.0
    #2962
    A LETÖLTÉSI CÍM

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • CrucifX
    #2961
    Pontosítsunk: a rajongó folytatás demóját adták ki s nem a LucasArts-nál készült (majd aljas módon lefújt) hivatalos folytatásét!
  • Axon
    #2960
    Wow!
    Kiadták a Sam&Max 2 demóját. Elég ígéretes.
    Előző nap töltötte le, de csak most tudtam kipróbálni így nem tudom honnan töltöttem le, de felnyomom az ftp-re ha valakinek még nem lenne meg.
  • Axon
    #2959
    Nos ha senki nem tiltakozik akkor kicsit takarítanék a szerveren.

    A Fallout 1 -et leszedem ha már nem kell senkinek és felkerülhet a helyére a Fallout 2 ha még áll az ígéret azoktól akik felajánlották a feltöltését.

    LBA1 és LBA2 szerintem törölhető bár mindig vannak akik ezt kérik, de én vállalom az újbóli feltöltésüket ha valakinek ez az óhaja.

    Last Express már elég régen fent van, de ha nem kell feltétlenül a hely valaminek vagy valaki még nem töltötte le akkor maradhat.

    TLJ! Az örök probléma. Ezt keresik a legtöbben, ami nem is véletlen mivel ez a topic-unk címe is. Törölni vagy nem törölni? Jó sok helyet foglal viszont jó sok időbe is telik mire újra feltöltjük ha mégis kellene valakinek. Hmmm.... ha viszont kell a hely valaminek akkor szerintem nyugodtan lenyomható.

    Azt már megszoktam, hogy - mint igazi türelmes kalandjátékozókhoz illik - elég lassan mozdulunk a döntésekben én viszont felajánlom, hogyha nem lesz ellenvetés, akkor a mai napon törlöm az első hármat vagy akár mindet, mivel ha hely van akkor nagyobb a feltöltési kedv is.
    Azért várom a bekiabálásokat
  • Axon
    #2958
    Szia Macs!
    Jó újra látni és örömmel tölt el az a tudat, hogy nem végezted egy cápa vacsorájaként
    Egyébként ÉN jó voltam, viszont a többiekről csakis szigorú erkölcsi neveltetésemnek köszönhetően nem mondom el azt a sok rosszat amit távollétedben műveltek
  • MIMACSKA
    #2957
    Na itt vagyok!! huhú!!!
    Jók voltatok? :)
  • Rusy
    #2956
    Hi!
    Randal kérésére feltölteném az ftp-tekre a warcraft 2-őt, ha ok akkor írjatok...
  • Axon
    #2955
    Ezt érdemes megnézni
  • Ersiman
    #2954
    Próbáld úgy, hogy a Démon legyen a legalacsonyabb betűjelű cd-drive (pl.:D)
  • MerlinW
    #2953
    Nekem azt mondja tegyem be az egyes cd-t. Ami ugye a második cd. De mindkettőnél emiatt rinyál... Szal nem vágom. próbáltam már krekkel, peccsel, mindennel... de még nem sikerült
  • CrucifX
    #2952
    Nekem megy Daemon-nal, nincs rajta semmi védelem!
  • MerlinW
    #2951
    Ha valakit felizgat, szereztem be Final Fantasy 8-at (5CD)
    Elindítani sikerült, bár a helyes cd-ért nyavajog. Van egy érzésem hogy a daemon tools nem tecc neki.
  • CrucifX
    #2950
    Stupid Invaders valakinek esetleg megvan? nálam kimaradt, előzetesét nézegettem anno, a fullról sajnos nem nagyon hallottam net hiányában (mostanáig meg lusta voltam pótolni).
  • pluhi
    #2949
    Semmiben. Ha szerzel egy olyan verziót, mint a Loom volt (mp3ban a zenék mellérakva), akkor ugyanott vagy 50 megából.
  • CrucifX
    #2948
    Az lenne az igazi, ha szépen leszinkronizálnák mint a többi klasszikust. Nem vagyok telhetetlen: számomra elég lenne, ha az MI1 és MI2 alatt Dominic Armato zseniális előadásában követhetném nyomon Guybrush mondanivalóját!
  • CrucifX
    #2947
    Miben nyújt többet az audiohangsávon kívül?
    Én pár perce értem haza, kezemben az MI4el. Igaz, nem valami jó kis program de 4 ezer forintért nem volt szívem otthagyni (PS2-es).
  • pluhi
    #2946
    ????
    Nekem megvan a MI1 ISO.
  • CrucifX
    #2945
    Én is arra vadászok, pár éve még lehetett Media-ban kapni a Lucasos kollekciót de persze már elfogyott.

    Viszont minden nap szemezgetek a Mega Monkey Delux-al: az ÖSSZES Monkey Island benne van, valami nevetséges 20 dollárért. Egyetlen hibája van, mégpedig az, hogy a tetű LA nem szállít Európába, csak az USA-n belül :(
  • Randal
    #2944
    Sziasztok!
    A Discworld 2 két cd-je nem ugyanaz?
  • CarajoEsp
    #2943
    Jaja Planescape nagyon királyos. Énis neki fogok ugrani. Mondjuk most legjobban a Lol érdekel.
    Valakinek megvan a Monkey Island cd-s verziója? Nemtudom ,hogy van-e ilyen nekem eddig csak a sima 5 vagy 6 megás volt meg.
  • pluhi
    #2942
    Nem is kell törés. '94-ben még nem volt CD iró minden gépben. A terjedelem is tuti védelemnek számitott. Sokaknak ekkora vinyójuk sem volt.
  • mandm
    #2941
    Hát, én az eredeiti gyári műsoros cd-mről lehúztam az image-t és kész. Törésekkel nem foglalkoztam, hiszen csakis jogtiszta gammákkal játszom. Ugy ahogy Ti is

    De örülök, hogy Pluhi-nak a másik zsebében ott volt patch is. Sőt, a végén kiderül, hogy a belsőzsebben egy magyarítás is lapul
  • pluhi
    #2940
    Szal a lényeg, hogy megy a Lands of Lore simán. Ha nem találjátok a patchet, felnyomhatom a game mellé.
  • Axon
    #2939
    Ez a Planescape Tourment überállatgigamegafasza.
    Hirtelen úgy érzem magam mint az Oszkárdíj kiosztáson. nem is tudom hirtelenjében kinek mondjak érte köszönetet :-)
    Imyke aki felvetette a feltöltését.
    Pluhi aki rögtön elő tudta rántani a mellényzsebéből.
    Na meg azok a lelkes fanatikusok akik 86 %-ban már lefordították.
    ....és akkor még nem is említettem a készítőket ;-)

    Számomra egy kicsit hajaz a fallout1-re. Nem a történetben, hanem a megvalósításban. Nem tudom meddig fogok jutni benne, de nagyon tetszik.
  • CarajoEsp
    #2938
    Ajajaj. Sorry kicsit későn van és összekevertem a dolgokat. Természetesen nem a Lands Of Lorerol beszéltem ,hanem az Amazon Queenről és a Simonról. A Lol nekem nem megy semmivel ,de rossz helyre írtam a válaszom. Neked van igazad. Megyek is lefeküdni ,mert így többet ártok ,mint használok.
  • pluhi
    #2937
    Lands of Lore scummvm-mel? Na azon meglepődnék...
  • CarajoEsp
    #2936
    NEm szenvedek. Most próbáltam ki Scummal és tényleg működik gyönyörűen. Amint lessz időm el is kezdem a Simon The Sorcert. Apropó annak csak nálam nincs felirata?