33675


  • Axon
    #3015
    Semmi gond :-)
    Nekem amúgy is otthon van az anyag és csak holnapra tudtam volna behozni....ha el nem felejtem...
  • Axon
    #3014
    Feltétlenül fel fogom tenni a magyarítást.
    Ez most csak egy sima próba volt a munkahelyemen és azért írtam mert nekem nem volt vele semmi probléma a patch nélkül sem. Mármint a videok lejetszásával meg az elindulással.
  • CrucifX
    #3013
    Mivel az MI a kedvenc kalandjátékom, ezért utólagos engedelmeddel feltöltöttem az első valamint a második rész eredeti, lemezes változatát (ScummVM-el tökéeltesen megy).
  • pluhi
    #3012
    A magyaritásban benne van a patch. Mindenképp tedd fel a javitást legalább, mert ezer helyen akad ki különben. Emlékszem én még akkor nyomtam mikor patch nem is volt, hát szivtam eleget a Wanamingo bányában.
  • CarajoEsp
    #3011
    Nah én most a Fallout 1-et nyomom. Mondanám ,hogy akinek segítség kell segítek ,de tőlem itt sokkal profibbak vannak.
  • Axon
    #3010
    Ez biz itt egy olyan hely.
    Attól függ milyen verzió érdekel.
    Ha csak simán a rip verzió, akkor én is feltölthetem neked holnap estére. Ha viszont a full teljes cd-s ISO érdekel, akkor el kell zarándokolnod pluhi mester szentélyébe és térdrevetve magad fohászokat kell zsonganod az égi fanfárok kísérete mellett. Akkor talán feltölti neked és ha már fent van akkor egyúttal lecibáljuk mi is ;-)
  • MIMACSKA
    #3009
    helyes!!!!
    LezLee meg felszívódott??
  • Axon
    #3008
    Köszi a Fallout 2-t!
    Lejött és kipróbáltam. Remek!
    Egyébként nálam tökéletesen megy. Mármint patch és magyarítás nélkül is. Simán lejátsza a videokat is.
    WinXP+DirectX 9.0b van fent meg Klite codecpack. Szerintem nálad lehetett csak vele probléma igazából nem tudom mi. Lehet, hogy az ati kártyákat nem bírja mert itt a melóhelyen Nvidia van, de az otthoni gépemben Ati és majd azzal is kipróbálom.
    Egyébként tudom ajánlani a nem régen megjelent Klite Megacodec pack 1.1 -est. Ez nem összekeverendő a sima Klite codec pack-el.
    Volt már otthon úgy 15-20 filmem amit egyáltalán nem tudtam lejátszani. A Klite kevés volt neki. Ekkor feltettem a Megacodec pack verzióját és simán ment mindegyik film.
  • Rusy
    #3007
    hi nem tudtok valami helyet ahonnan le tudnám szedni a Monkey Island 1,2 őt?
  • MerlinW
    #3006
    Szija Macsek:D

    Az nem zavar senkit, Te vagy a főnök:) Csak ha tőled függetlenül, más tölt fel mindenfélét, akkor törjük el kicsi kacsóját elfele, bezonyám:)

  • MIMACSKA
    #3005
    Néha tesznek fel nekem ide ezt azt. És ha emiatt lépi túl a 10et az nem baj. Max megbüntet az ecc :)))
  • MIMACSKA
    #3004
    ENYÉM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Hozzá nem nyúlni!!!!!!!!!!!!!!!!
    :))
  • MerlinW
    #3003
    Ha macska töltötte fel marad, ha nem, akkor kiderítem ki volt.
  • pluhi
    #3002
    Kösz, örülök, hogy tetszik.
    Fogalmam nincs mi ez a cucc az FTPn.
  • CrucifX
    #3001
    Srácok, ez mi az FTPn?

    /Dj Krush - Code4109
  • CarajoEsp
    #3000
    A Csomizásért elnézést kérek ,de pont emiatt kellett letörölnöm a Windows-t. Valszeg Directx9-et nem bírja ,de nem tudtam becsomzni ,mert nem akartam senkit megváratni. Szinte biztos ,hogy jó viszont Kell Hozzá a Chldrens pecs ,mert ez Uk-verzió.Amúgy isteni a Grim Fandango fordításod Pluhi!!
  • pluhi
    #2999
    Ha betömcsizted volna, hamarabb fenn lett volna, kevesebb helyet foglalna...
    Amúgy, ha nagyon gázos ez az EVM cucc, nekem megvan a GURUs, azzal sosem volt semmi gond. Valszeg tényleg nálad lesz a hiba amúgy mert nálam nem akad ki a video közben. Más érdekes dolgokat viszont produkál.
  • CarajoEsp
    #2998
    Fallout2.img felért lehet tölteni!!!
  • CarajoEsp
    #2997
    Amúgy meg semmiség. A Longest Journeyért már megérte.:DD
  • CarajoEsp
    #2996
    Nah 10perc és lehet szedni a Falloutot. lessz még hozzá egy 23megás Sub fájl ,de az is fel kerül egy órán belül. Érdemes leszedni ,de valszeg(ez tapasztalat) kiakadnak a videók Codecekkel és DirectX9-el.
  • Axon
    #2995
    Köszi a Fallout 2-t!
    Látom még éppen töltöd felfele, de már nem lehet sok hátra hiszen éppen 753 megánál jár.
    Amint felér töltöm lefele.
  • CarajoEsp
    #2994
    A Fallout2-t töltöm ,ám tudjatok meg valamit.
    Az EVm-es verzió van meg amihez kellenek + peccsek. Ezeket is felteszem mellé ,ám nekem gondok vannak Xp-alatt.
    Illetve 1!
    Kiakadnak videó közben. A Fallout1 is úgyhogy az én konfigom lessz ,szar ,de gondoltam ezt közölni kell. Megy fel máris.
  • CrucifX
    #2993
    AURA-val gondok vannak temérdek konfigon, el sem indul. Egyébként tűrhető Myst klón.
  • 12346
    #2992
    ezt az uru kiegészítőt épp most gyűröm dc-ről. igaz az alap gémmel én is úgy voltam, mint te.
    meg ez előtt megjelent vmi 182 megás expansion pack. azt is majd egyszer megvizitálom.
    az a baj, hogy bejönnek ezek a gémek, de nincs nagyon türelmem, meg kedvem se hozzájuk. anno a realmyst volt az első, ami érdekelt is és végig is toltam. aztán néha-néha ismerkedek még ilyenekkel.
  • Axon
    #2991
    7,4 gigánál járunk a szerveren.
    Lehet bátran töltögetni.
  • Axon
    #2990
    Megjenet az Uru kalandjátékhoz egy kiegészítő küldetés.
    Én mikor letöltöttem anno, játszottam vele úgy 5 percet, aztán félreraktam, hogy majd ha időm lesz.
    Nos azóta sem volt rá időm.
    Kiegészítő neve:
    Uru: Ages Beyond Myst Path of the Shell
  • Axon
    #2989
    Megjelent egy új kalandjáték. A warezokról már tölthető:

    AURA: Fate of the Ages.

    Aki leszedte az meséljen.
    Remélem ez nem valami Adventurekampanis fércmunka...
  • Axon
    #2988
    Már töröltem úgyhogy egész bátran töltheted.
    Ja!
    És már nagyon várom
  • CarajoEsp
    #2987
    Valaki aki illetékes ,töröljön ,mert nem merem feltenni ,nehogy kifussunk a helyből. Szerintem a Morrowind mehetne le ,mert ha valakinek kel azt akármikor fel tudom tolni.
  • CarajoEsp
    #2986
    Nah akkor már töltöm is fel és nem pofázok többet!
  • CarajoEsp
    #2985
    Nah elmennek ezek a jó apukájukba már elnézést:DDD
    Az EREDETI Fallout 2 cd NEm megy a magyarítás nélkül. Hibásnak érzi az Exe fájlt:D Nah ez EZ kérem az átverés:D
  • CarajoEsp
    #2984
    Nah sikerült megírni. ISTEN vagy I2k!!!
    Viszont nem megy csak a magyarítással!!!!
    Legalábbis ha anélkül indítom el kiakad. Gondolom érzékeli ,hogy nem eredeti a cd!!!
  • CarajoEsp
    #2983
    Csak azt furcsálom ,hogy ez ettől sokkal! drágább NWN cd-t egy pillanat alatt Isozta ki az Alcohol.
  • CarajoEsp
    #2982
    24x LG. Az a baj ,hogy a Fallout 2 cd-je ,egy ilyen Evm-es cd-n van ,ami ugyebár nem valami tökéletes + Valami olyan védelem van rajta, ami az írás első percében generál egy csomó hibát. Ezzel kidobott már az Alcohol is. Namost itt bejött egy Automatikus Hibakihagyás. Reméem ez megoldja a dolgot ,anélkül ,hogy rossz lenne az Iso.
  • IMYke2.0.0.0
    #2981
    Az én 52x LG-m most nyomta le 2-3 perc alatt a vadonatúj gamek egyikének CD-jét image-be.

    Milyen CD/DVD-ROM-al dolgozol?

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • CarajoEsp
    #2980
    Még másfél óra mire kész az IMG. Aztán kipróbálom ,hogy normálisanmükszik-e. Nem értem én ezt? Mire fel ennek ez a brutális védelem?
  • CarajoEsp
    #2979
    Nah most tovább jutott el ,mint valaha és remélem megírja, de Ez az EVm-es cd nagy védelemmel rendelkezik ,mert én ilyen mocsokosul nem írtam még cd-t.
  • IMYke2.0.0.0
    #2978
    Szívesen, szolgálok és védek... akarom mondani: örülök, hogy segíthettem!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • CarajoEsp
    #2977
    Köszönöm. Remélem menni fog. Még 1x köszi minden segítséget.
  • IMYke2.0.0.0
    #2976


    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------