33675


  • MerlinW
    #6899
    utálni fogsz, kb 2x akadtam el benne..:)
  • takysoft
    #6898
    a runaway(road adventure) is magyarul jalent meg, meg a syberiát is kiadták később magyarul is.
    mos azon gondolkozom, hogy láttam-e már a runawaynél szarabb kalandjátékot. még életembem nem akadtam el ennyiszer játékban, egy pont után pedig ez már nem engem minősít. aki játszott vele tudja.... pixelvadászat az egész, egyszer úgy akadtam el benne, hogy nem találtam meg egy kupakot, de úgy, hogy már a leírást is elolvastam, tudtam, hogy melyik helyszínen van,. azt mégsen találtam meg, kb 25 percig kerestem az egérrel.
  • Axon
    #6897
    Ezt nem tudtam. A legutóbbi Gamestar-hoz ez a játék volt az ajándék és ott már eleve magyar nyelvű volt. Ezért gondoltam, hogy nálunk magyarul jelent meg.
  • Axon
    #6896
    Megkeresem és kipróbálom.
  • Atomreaktor
    #6895
    Nem mert a Wild Western Adventure az házi készítésű;)
  • Randal
    #6894
    ezt mondjuk nem tudtam. én 2001 óta ismerem.
  • M.A.D.
    #6893
    Mondjuk, gondolom tudjátok, hogy eme oldal és név, az sg, 1999 előtt egy top w...z oldal volt...:)
  • M.A.D.
    #6892
    :))) Tényleg. Lassan ez már a prog.beszerz. topic utódja lesz.
  • Randal
    #6891
    lejöt ai IWD 1!
    köszi:)
    (1mega/seccel gyors volt:) )
  • MerlinW
    #6890
    inkább az ingyenes dvd shrink-et ajánlom, az valóban másolja a másolásvédett lemezeket is.
  • Axon
    #6889
    Köszi. Igazából azért kell mert állítólag egy az egyben át lehet vele másolni a gyári dvd lemezeket. Most veszek a melóhelynek egy új dvd írót, amely már az új DL-es duplasűrűségű lemezeket is írja. Remélem simán át tudom majd vele írni a műsoros dvd-ket.
    Most hallottam, hogy a Nero kiadta a linuxos verziót is, de ez nem tölthető le az oldalukról egyszerűen, csak ha van eredeti windows-os verzióm és annak megadom a serial-ját. Azért remélhetőleg valahonnan majd csak sikerül beszereznem.
  • Axon
    #6888
    Én már szedegetem egy ideje. Már 20 db részlet le is jött.
  • Wanted
    #6887
    Büszke.
    Lassan felér és lehet szedni.
  • moonster
    #6886
    átmegyunk w4r3z siteba.
    Szerintem ezeket próbáljuk magán e-mailben nyomni, ha nem akarjuk, hogy bezárják a topicot.
  • Axon
    #6884
    Izé...
    Lenne egy kérésem. Nincs véletlenül valakinek egy Nero programja és hozzá tartozó crackje. Na persze a legújabb kellene. Talán 6.6-os az utolsó. Jó lenne ha fel tudnátok tölteni az ftp-re. Ha letöltöttem rögtön törlöm is.
  • moonster
    #6883
    Mindössze?? :DD
    nálam a letöltés a fele, de még így is jó.
    Nem is tudom, hogy mihez kezdjek, annyi játék jelent meg, hogy tele a szoba.
  • LezLee
    #6882
    Hát akkor azt hiszem, találtatok jobbat helyettem, aki feltolja a BIA-t :( Bár kétségtelen, hogy Wanted sávszéljével nem tudnék versenyezni, nálam mindössze 100-150 Kbyte/s a feltöltési sebesség.
  • Axon
    #6881
    Ezek eleve magyar nyelven jelentek meg, gondolom ezért nem lettek felsorolva.
    takysoft csak a felhasználók által fordított kalandjátékokról beszélt
  • Atomreaktor
    #6880
    Touche, Wanted Wild Western Adventure. Magyar kiadásban pedig még jópár: Atlantis I-II stb.
  • Atomreaktor
    #6879

    Driver 3 is jöhetne majd a későbbiekben;))
  • reaper4
    #6878
    erre én is szavazok, mer a bia-t elkezdtem torrentel (elég szépen jön mondjuk).
  • reaper4
    #6877
    erre én is szavazok, mer a bia-t elkezdtem torrentel (elég szépen jön mondjuk).
  • Axon
    #6876
    Éppen van még annyi hely az ftp-n, hogy felfér a Brothers in Arms. Egy kicsit megváltoztatta a helyzetet, hogy újra vissza kellett tölteni az IWD1-et és az I'76-t 2. cd-jét, de még így is pont beleférünk.

    Wanted: Eszméletlenül megy felfele az anyag. Mintha közvetlenül a szerverbe dugtál volna be egy SATA felületű mobil rack-et és közvetlenül arról másolnád fel a szerverre. Gratula a netelérésedhez
  • Axon
    #6875
    Na leesett a húszfilléres és rájöttem, hogy a BIA rövidítés a Brothers in Arms-ot jelenti. Hajaj, pedig már nincs is olyan korán.
    Már csak azzal tudom vigasztalni magam, hogy erre a panaszra manapság már remek gyógyszerek vannak...
  • Axon
    #6874
    Így hirtelen egyikről sem tudom micsoda.
    Egyelőre ha tudod, akkor töltsd fel a Brothers in Arms-ot, hiszen azt többen is szeretnék beszerezni.
    Véleményem szerint a Brothers in Arms után - ha azt már mindenki leszedte - a helyére mehet fel az összes többi is.
  • Wanted
    #6873
    + a BIA is. Ez 3 giga a d3 3,7 giga.
  • Wanted
    #6872
    Megvan a driver3. Ha van egy dvd-nyi hely az ftp-n, fel tudom tenni.
  • Axon
    #6871
    Nekem is a Kyrandia 1. része ugrott be hirtelen a kimaradtak közül.
    Na meg ott van a Journey to the center of the earth, ami fél éve kb. a felénél járt és a készítő el is küldte nekem az anyagot tesztelésre. Mondanom sem kell, hogy elakadtam a történetben, de azóta a készítő sem jelentkezett. Van is a magyarításának egy topicja. Fel kéne vele venni a kapcsolatot és segíteni neki a befejezésben, mivel ahogy az állományokat néztem nem sok szöveget tartalmaznak.
  • Axon
    #6870
    Egy szavazat tőlem is!
    Mehet is fel a szerverre. Vagyunk itt vagy öten-hatan akiket érdekel. Most jön a mentegetőzés :-)
    Igazából a főnököm fiának kell és a főnök fiával illik jóban lenni :-)
    Ha meg már megvan, akkor szívesen kipróbálom én is.
  • takysoft
    #6869
    reaktor: mik voltak még?
    legend of khyrandia jutott még eszembe, de másra nem emléem, érdekelne.
  • Atomreaktor
    #6868
    Azér még volt egypár;) De a lényegen nem változtat, télleg nem semmi meló.
  • takysoft
    #6867
    nekem csak 1 kerdsem lene, a szövegeket hogy szedtétek ki a játékból?
    jah, imyke! kalandjátékot még nem nagyon fordítottak magyarra. volt asszem a monkeyisland3, meg a grimfandango, a broken sword2-3, meg a 2 syberia. en most a longest jurneyben asszem a 6. chapternl járok, de már így is több időt vett el, mint az lőzőek együttvéve, najó, a monkeyisland3 kurva nehez mert teljesen mas logikat követ. de akkor is.
    egy szó mint 100, ha ezt lefordítod, az lesz a szerintem a leghosszabb munka, amit valaha valaki fordított. Én most a Deus Ex fordításában segédkezem, de ha végeztünk, akkor asszem beszállok ebbe. nincs sok időm, kettőt nem vállalok be egyszerre, a deusexet is csak néha csinálom. egyet mondok: sok sikert! és gratulálok az izlésedhez!
  • szotyimutyi
    #6866
    Üsse kavics! :)
  • Atomreaktor
    #6865
    thx:)
  • reaper4
    #6864
    nesze a szavazat :DD
  • Atomreaktor
    #6863
    Én meg épp az összetettebeket szeretem, szal nekem tuti be fog jönni;) Fel tudod majd tolni, ha még azért másnak is kell rajtam kívül:)
  • LezLee
    #6862
    Ha szereted a taktikai, több játékost irányító shootereket, akkor tetszeni fog. Jó kis játéknak látszik pedig, csak nem nekem való. Azért szedtem le, mert aszittem ez is olyasmi lesz, mint a Cod, meg a United Offensive, de sajnos tévedtem. Ez sokkal nehezebb, nem az én idegeimnek való... :)))
  • Atomreaktor
    #6861
    Hoppá:) Dobjatok még rá pár szavazatot plz;)
  • LezLee
    #6860
    Nekem már megvan! :)))))

    Leszedtem, bár nem az én stílusom, túl nehéz, nagyobb hangsúlyt fektettek a taktikára benne. Néhány eleme miatt olyan fps-stratégia keverék.
  • Atomreaktor
    #6859
    Na tessék itt egy idevágó gamma is;), ami nem lenne rossz: http://www.pcdome.hu/review.php?id=1665
    Az Egypt3-ról van szó.;)