33675


  • Atomreaktor
    #6858
    A driver3-ba is jó lenne belekuksizni:)) na mindegy nekiállok dc-n, nem akarok off dolgokat kérni:)
  • Atomreaktor
    #6857
    Egy nagy offos kér(d)ésem lenne: Brothers in Arms-al hogy álltok? Ma került ki a netre. Meglesz vkinek előreláthatólag, vagy álljak neki dc-n?
  • reaper4
    #6856
    van msn címed? v az amit e-mailban küldtél?
    1 csomó egyeztetést + miegymást :) egyszerűen + tudnánk beszélni. szvsz
  • Axon
    #6855
    A banki hitel ügyintézésben elakadtam. Jó lenne egy magyar nyelvű végigjátszás, de ha van valakinek egy értékbecslőt hatástalanító cheat-je, akkor az feltétlenül szóljon
  • Axon
    #6854
    KOTOR II törölve.
    Így jó nagy hely felszabadult, lehet feltöltögetni.
  • M.A.D.
    #6853
    Sorry! Én az IWD2 bonus disc-jére gondoltam, ami 25MB.
  • M.A.D.
    #6852
    Kieg.-et keresek, ha kell.
    Szerintem a KOTOR2 mehet a levesbe.
  • Atomreaktor
    #6851
    Kieg nincs. Ma este elkezdem tölteni, másnap délutánra már fenn lesz. Szóval holnap este már tuti, hogy szedheted is;)
    Akkor KOTOR2 mehet a levesbe, vagy még nem?
  • Randal
    #6850
    IWD1+kieg(ha van) vagy ToEE:)
    Csak szólj hogy kb mikorra lesz fennt mert akkor úgy próbálom ütemezni magam, hogy le tudjam szedni okosan és gyorsan
  • Atomreaktor
    #6849
    Én visszatöltöm őket, ha kell. Melyikkel kezdjem?;)
  • Randal
    #6848
    Bakker, ezt most jól megszívtam.
    Múltkor megkértem havert, hogy kapja le az IWD-ket meg az Interstate-t, errefel nem szedte le.

    Nem lehetne vhogy megoldani ezeket?
    Mondjuk Vki kiírná ezeket DVD-re és elküldné nekem.
    Tehát kellene:IWD 1+kieg, IWD 2, Interstate 76:) vagy a ToEE helyette:)
    jó lenne Iso formátumban, ha ráférnek dvdre.
    Köcke:)
    A Nautilus az jó gamma, nekem is megvan.
    Bocs ha ennyire macerás vagyok.
  • Atomreaktor
    #6847
    :D
    Végigjátszást vigyél magaddal;)
  • IMYke2.0.0.0
    #6846
    Ajajjaj, én ahhoz idő cheat-et használnék...

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Axon
    #6845
    Én ma délután egy sokkal keményebb kalandjátékba csöppenek. Hihetetlen fejtörők, gigantikus rejtélyek, kaland, játék, kockázat minden egyben ami egy igazi hardcore kalandjátokosnak innyec falat.
    A kalandot úgy hívják, hogy:
    banki hitel ügyintézés
  • Atomreaktor
    #6844
    Ajaj:)) A Koponya jól nyomja;)
  • Atomreaktor
    #6843
    :)
  • szotyimutyi
    #6842
    Jó annak, aki beosztja! Mindig van vmi a tarsolyában! .))) Amellett türelmes ember vagy, ugye?
  • M.A.D.
    #6841
    Én tegnap egy kicsit "retróztam" (Curse of ) Monkey Island 3-aztam, magyarítással. Iszonyatosan sokat lehet rajta röhögni. :))
    MoS-t majd csak a most szombaton kezdem.
  • szotyimutyi
    #6840
    Az már igaz,nem mintha én unatkoznék! :)) MoS készen, bár az utolsók között kullogva kezdtem.
  • Atomreaktor
    #6839
    Megjött a tavasz, nem kell már mindenféle bogyókon élnünk.
  • Atomreaktor
    #6838
    Uborkaszezon? Azt sem tudok mihez fogjak, annyi mindennel el vagyok maradva:)) Persze nem a most megjelentekre gondolok:) MoS-t végigvitted már?
  • szotyimutyi
    #6837
    Gyerekek, Bogyóék zuhannak, láttátok? Megjelenhetne már a beígért gammák közül vmi végre. Ezt az uborkaszezont. Legalább előszedjük a jó kis régi gyöngyszemeket, nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #6836
    Hát ja, de míg a 13 fejezetet rendesen lefordítom / lefordítjuk...

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Axon
    #6835
    Szuperül hangzik. Nemsokára léphetnek a tesztelők.
  • Axon
    #6834
    Említettem, hogy sajnos a multi nem megy a munkahelyi tűzfal miatt.
  • IMYke2.0.0.0
    #6833
    Érthetőbben:
    Menürendszer - 100%
    Lion on the Streets (Álom) - 100%
    1. fejezet - ~50%

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • IMYke2.0.0.0
    #6832
    Én csak azért nem szerettem a Heroes 3 multit, mert meg kellett várni az ellenfél körét... hihihihih

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • IMYke2.0.0.0
    #6831
    Hát, ha még azt is elmondanám, hogy a menürendszer, az Álom és az első fejezet fele már készen is van...

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Atomreaktor
    #6830
    :D
    Beszéltem barátommal ő is benne lenne egy Heroes 3 multipartiban;)
  • IMYke2.0.0.0
    #6829


    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Axon
    #6828
    A képek láttán elengedtem egy orbitális "Hikaaaaaaaaaaaa"!!!!!" kiáltást, aminek hatására az egyik koleganőm dugta be a fejét az irodámba, némi vakrémülettel az arcán. Szinte láttam, hogy hátra tett kezeiben egy kisebb vázát szorongat, támadás esetére, a másikban pedig a mobilját, amelyikkel már forró drót kapcsolatban állt egy elmegyógyintézet rohamkocsijával...
  • Axon
    #6827
    A 4 napos ünnepen szinte csak a Heroes 4-et nyúztam. Kijelenthetem, hogy tényleg a 3. rész volt a csúcs. Nem hiszem, hogy ennyi idő alatt ilyen sokat öregedtem/fásultam volna ebben a témában.
    Az biztos, hogy egyetlen küldetéssel is iszonyatos mennyiségű idő megy el. Talán picit nehezebb is mint a 3. rész. Na meg új stratégiákat is kell bevetni.
    Az angol/magyar nyelvű verziókról lehet vitatkozni. Az tény, hogy a patch-ek nem jelennek meg a magyar verziókhoz. Általában csak az angolhoz, esetleg német és francia. Bár elboldogulok az angol szüvegekkel, de ilyen hatalmas mennyiségben már fárasztóak és nem tudom élvezni a játékot. Ezért örültem a magyar verziónak és ezért tudok haladni a játékban. Mondjuk ez a kaland játékokra is él. Sokkal szívesebben játszok egy magyar nyelvű kalandjátékkal, mint egy angollal.
    Az általad említett 'Half-Dead' küldetést feltétlenül meg fogom nézni.
  • Atomreaktor
    #6826
    Ja, furák ezek a szerdai hétfők:)
  • M.A.D.
    #6825
    Mondjuk hülyén írtam. Hogy lehet egy kép magyar nyelvű? :))) Nem hiába, hétfő van!!!
  • M.A.D.
    #6824
    Jól látom? A TLJ első (publikus?) magyar nyelvű képei? :)))
  • Atomreaktor
    #6823
    Nekem is jöhet szöveg próbaképp!! Aztán lehet én is levesbe kerülök, de nekem is megmondhatod;)
  • MIMACSKA
    #6822
    Jó, tényleg küldj! Én lefordítom és átküldöm neked, de ha nem felel meg a szinvonaladnak akkor szólj nyugodtan, nem sértődöm meg. Még sosem csináltam, ilyet! :D
    De jó lesz gyakorolni
  • reaper4
    #6821
    én is jelentkeznék. remélem mire kész lesz, időm is lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #6820
    Természetesen lehetsz tesztelő!
    Elárulom, én így, fordítva, tesztelve fogom végigjátszani először a játékot :)
    Először végigjátszok egy részt, s aztán fordítom.

    Szöveget küldhetek, csak ki kell szednem őket.
    szotyimutyi is kap, mert ő is jelentkezett!

    Aztán meg majd szükség lenne további tesztelőkre is - igaz, nem holnap lesz kész a magyarítás...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • MIMACSKA
    #6819
    nyami....