33675


  • M.A.D.
    #6939
    Most látom. :)) Ahhoz képest, hogy anno a topicot én indítottam...:))
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=995868907&order=reverse&index=3
  • M.A.D.
    #6938
    :))) Ja, és nagy-nagy hezitálás után (vagy 10-szerre kezdtem) az Anachronox is jön szépen. :) Ráadásul holnap is munkanap van. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #6937
    Őrületesek vagytok ...
    Játékgyűjtés-mánia...

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • M.A.D.
    #6936
    Csak tájékoztató jelleggel közöltem. :)
  • M.A.D.
    #6935
    Mystery of the Druids van most a vinyómon (3CD).
  • Axon
    #6934
    Ezek tényleg nyálcsorgatósak.
  • moonster
    #6933
    Jack Orlando kipipálva. Érdekes dolgok voltak benne, és a rajzolt kézi animáció nagyon tetszett.
    MOS-hoz még nem volt erőm, időm belefogni. Talán a szünetben, vagy sem.
  • szotyimutyi
    #6932
    Immáron felkérlek, hogy sok játékleírást írj majd a weblapra! De komolyan mondom.
  • szotyimutyi
    #6931
    Borzolják az idegeinket!
  • LezLee
    #6930
    Hát ha így év elején tippelnem kéne, hogy melyik lesz az év kalandjátéka, akkor én a Still Life-ra tenném a pénzem :) A demó naon jó volt, bár sokat nem lehetett leszűrni belőle rövidsége miatt, csak azt hogy valami hihetetlenül hangulatosak és szépek lesznek a hátterek. A karakterek kidolgozottsága sem olyan ratyi, mint mondjuk a MoS-ban. Nem csoda hogy szép lesz, hiszen ha jól tom, akkor a Syberia 2 kicsit föltuningolt motorja fogja hajtani. De az már a demó alapján is látszik, hogy a sztori megfelelően sötét, misztikus és izgalmas lesz, a hangulatról pedig a rengeteg jó minőségű átvezető animáció fog gondoskodni.
  • Atomreaktor
    #6929
    Nem rosszak, mi?:)
  • szotyimutyi
    #6928
  • IMYke2.0.0.0
    #6927
    Köffffi...

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Atomreaktor
    #6926
    Itt pedig pár új Still Life nyálcsorgató kép:
    http://www.justadventure.com/Upcoming_Releases/StillLife/StillLife.shtm
  • Atomreaktor
    #6925
    Dreamfall
  • IMYke2.0.0.0
    #6924
    S mi lesz a címe - [elfelejtette]...?

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Atomreaktor
    #6923
    Rossz hír: 2005 Q3. Még aludnunk kell párat:(
  • Axon
    #6922
    Lehet hamarabb lesz meg a magyarítása
  • szotyimutyi
    #6921
    Én utoljára úgy olvastam, hogy február, de volt szó áprilisról is.
    Újabban nem adnak pontos dátumot. Játszanak az idegeinkkel.
  • IMYke2.0.0.0
    #6920
    A The Longest Journey folytatása (cím?) mikor jön?!

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Atomreaktor
    #6919
    Thx;))
    Hát remélem már mindenki gyártja a leírásokat;) és gondolkozik az ötleteken;)
  • LezLee
    #6918
    Hát igen, a kezelést azt elég idétlenül oldották meg. Meg a karakterek mozgás közben is elég gagyik. Pl. Peter futás közben úgy mozog, mintha be lenne szarva :) Kb olyan mikor a tökrészeget kocsmából kifelé kergetné egy eb. De az átvezető animációk átlag feletti minőségűek, és ennek köszönhetően nagyszerű a játék hangulata. A sztori érdekes, izgalmas, de mégsem egyedi, nagyon sok játékban, filmben láthattunk már hasonlót. Néhány jelenetet kifejezetten lopottnak éreztem, ezt most nem részletezem, mert biztos vannak még páran, akik nem nyomták végig.
    Szóval mindent egybevéve az idegesítő hibákon kívül élvezetes játék, de amennyire a készítők beharangozták - pl. a Longest journey kihívójának titulálták, aminek a nyomába se ér szerintem - annyira nem lett jó. Szóval nem lesz az év kalandjátéka, hiszen még hátravannak olyan bíztató nevek, mint a Still Life, illetve a Nibiru...
  • pluhi
    #6917
    Ez a Moment of Silence nem is olyan rossz.
    Bár még nem haladtam túl sokat, már most herótom van a sok kutyagolástól (a TLJ-t is utáltam emiatt). Egyszerűen nem fér a fejembe, miért kell néznem, ahogy a kép egyik szélétől a másikig cammog a kari, ahelyett, hogy a progi egyből váltaná a helyszint, a'la Lucasarts kalandok. Itt ráadásul az egész navigáció elcseszett kissé. El kell másznom egy bizonyos pontra, mert hiába látszik a kijárat az előbbi képernyőről is, azon nem él a kurzor az ajtón, nem lehet kattintani (pl. munkahely aula). Máskor hiába megyek a kép szélére, nem vált a nézet, úgy kell kiadnom az uticélt, hogy a kivánt képernyőn fussak keresztül, majd ott megszakitani a mozgást. LOL.
    És a játék mégis jó. Kiváló grafika (mondjuk ez a karakterekre nem vonatkozik), zene, és párbeszédek jellemzik. A szinkron is a legjobbak között van (nálam ez a második legfontosabb dolog a story után). A feladványok logikusak, nem erőltetettek, talán kissé egyszerűek (eddig). A történet remélhetőleg felpörög majd, eddig csak bonyolódott (van itt minden, UFO, NSA, 1984 filing, globális összeesküvés).
    Szal egész jó kis kaland ez.
  • MerlinW
    #6916
    Weblappal kapcsolatban, összedobok nektek egy oldalt, ahova fel tudjátok majd tölteni a cikkeiteket. Addig ha gondoljátok, elkezdhetitek a dolgot.
  • Atomreaktor
    #6915
    :DDD
  • reaper4
    #6914
    ez a megfogalmazás szép volt :)
  • CrucifX
    #6913
    Mivel Atomreaktor pokolian rendes modon visszatoltotte az I76 2. cdjet s jomagam mar letoltottem (koszonom szepen), inditvanyozom a torleset, helyfelszabaditas vegett.
  • Atomreaktor
    #6912
    :D
    Na akkor ezt télleg hagyjuk, úgyse játszanék vele 10 percnél többet.:)
  • reaper4
    #6911
    most mondta a haver, h megvan neki.
    ergo miattam már nem kell felrakni (a többiek azért gondolom igénylik :))
  • Atomreaktor
    #6910
    Na jó akkor erre is van 2 szavazat:)
  • Atomreaktor
    #6909
    Touche csak magyar verzióban van meg, nem tudok róla, hogy vki kioperálta volna belőle. Szal be kell szerezni a Touche magyar teljest;)
  • Atomreaktor
    #6908
    Nem lesz fizetésemelés
  • reaper4
    #6907
    ne hátrálj meg :D
    én is örülnék neki.
    azért jó lenne ha felkerülne legalább 1 napig (lehet h le se jön addig :D)
  • moonster
    #6906
    magyaritasok.hu ha jol irom
    igen: http://www.magyaritasok.hu/
  • cleric
    #6905
    Sziasztok,

    Most olvasom, hogy a Touche es a Wild Western Adventure van magyarul is. Nekem angol van mindkettobol, hol tudnam letolteni a magyaritast?

    Koszi!
  • Axon
    #6904
    Egész jól haladok. Még 25 perc és lejön a BIA. Bár a főnököm már elment haza és nem tudja elvinni a fiának. Na majd holnap.
  • Axon
    #6903
    Hajaj! Én már az 1. pályán kétszer kaptam elő a leírást. Aztán én is rájöttem, hogy a pixel vadászatot komolyan kell venni.
  • Atomreaktor
    #6902
    Jah én is azt hallottam. De azért kis unokatesómnak elmenne;) Mindegy ezzel ne vesződjetek, majd dc-ről lekotrom.
  • Atomreaktor
    #6901
    Én a felénél abbahagytam, tiszta ideg voltam:D
  • pluhi
    #6900
    Driver 3 kalap szar állitólag...