33675


  • Axon
    #7099
    Remek kis képek, de olyan mintha a Black Mirror-ból lennének.
    Ha már megüti a Black Mirror szintjét akkor elégedettek lehetünk.
  • Atomreaktor
    #7098
    A képek kötelezőek!!;))
  • Atomreaktor
    #7097
    Lol: találtam egy oldalt, ahol Nibiru leírás(!)t közölnek!!! Nem tom hogy csinálták, hiszen még meg sem jelent... De lehet a német verzió már kijött??
    http://www.adventurecorner.de/reviews.php?id=66
    (Németesek előnyben...)
  • Atomreaktor
    #7096
    Erről hallot már vki: Martin Mystery?? Esetleg meg is van véletlenül?;))
    Itt a weblapja: http://www.gmxmedia.net/mm/. Én még nem hallottam róla, de külsőre nem olyan rossz.
  • Atomreaktor
    #7095
    ;))
  • Wanted
    #7094
    Megvan a Phoenix. Még nem próbáltam, de ha lesz hely a szerveren, fel tudom tolni.
  • Axon
    #7093
    Mondjuk hozzáfűzném, hogy volt egy leírás mellette, hogyan lehet a sata vezérlőt, az eredeti winxp telepítő cd-jéhez hozzáfűzni és akkor már simán felismeri a sata-s vinyót a telepítő.
  • Axon
    #7092
    Ez igaz.
  • Axon
    #7091
    Totális siker!
    Az MSI weblapjáról lehúztam a sata vezérlőt. Kimásoltam egy floppyra, majd telepítés elején megmutattam a win-nek. Ezután már felismerte a vinyót és feltelepült a winXP. 6 perc alatt!!!
  • pluhi
    #7090
    Csak kislemezről lehet felnyomni ám. CD-ről nem eszi meg.
  • Atomreaktor
    #7089
    Nayon=nagyon. Asszem be kell ruháznom egy sms-be:)
  • Atomreaktor
    #7088
    Jó is nayon, én elődjeivel nyomtam, de lesz..., azaz megveszem majd az újat.:)
  • Atomreaktor
    #7087
    Nálam is volt ilyen és én szintén kislemezt kaptam, amit win telepítés elején kellett benyomni neki F* gomb (valahány) kíséretében, mikor ott jár hogy "Saját SCSI eszközök" vagy vmi ilyesmi. Szal kislemezre keress rá a neten;) Mondjuk ha Windows-t cd-ről telepíted és a SATA vezérlőt is cd-ről kéne berakni, az nem t'om hogyan működik:)
  • Axon
    #7086
    Na nem szenvedtem tovább és felhívtam a boltos srácot. Azt mondja, hogy az alaplap cd-jén van a meghajtója a sata vezérlőnek, amit tényleg a telepítés elején lehet az xp-nek megmutatni.
    Már csak azt kellene tudni, hogy hová tüntettem el azt a cd-t. :-)
  • Axon
    #7085
    Az ha jól emlékszem egy tengeralattjáró szimulátor lehet. Talán II. vh-s.
  • Axon
    #7084
    Integrált SP2-es WinXP-vel próbálkoztam és úgy sem ment.
    Abban viszont igazad van, hogy az XP telepítő a legelején kiírja, hogy más gyártótól származó raid vagy scsi meghajtót be lehet tölteni. Lehet hogy az ms oldalán van valami meghajtó erre a problémára. Nekem van floppy-m is. Méghozzá fekete, mert fekete házat sikerült legutóbb vennem, mivel csak ilyen színben volt megfelelő méretű, ehhez pedig feket floppymeghajtó dukál ugyebár :-)
    Körülnézek a mikroszoft.com -on :-)
  • pluhi
    #7083
    Most szedtem le a Silent Hunter III-at és nagyon bejön.
  • pluhi
    #7082
    Annak idején én is ezzel szivtam. Aztán maradt a rendszer a régi vinyómon. Nálam mondjuk nem kellett szenvedeni a BIOS-sal, ment minden simán, de az XP nem fogadta el az Abit által adott kislemezt. (Már vagy egy éve nincs is kismeghajtóm, most pláne nem tudnám megoldani.) Esetleg egy integrált SP2-es WinXP? Bár lehet az nem nyúl a telepitő részhez...
  • Axon
    #7081
    Próbálta már valaki a SpellForce Shadow Of The Phoenix-et?
    Én a SpellForce-al elég jól elszórakoztam anno, mivel nemrég lett kész a magyarítása, így újra belekezdtem.
  • Axon
    #7080
    Tegnap vettem a melóhelynek egy DVD írót DL-est. Katartikus örömömet csak az rontotta el, hogy sehol sem lehet DL-es lemezeket venni. Persze egy havertól sikerült "pultalól" beszerezni 5 darabot, egyenkét 2 rugóért, de ezt - sajna számla híjján - saját zsebből kellett fizetnem. Remélhetőleg hamarosan már lesz a boltokban ilyen lemez és baráti áron vesztegetik majd.
    Tegnap sikerült beszereznem első SATA csatolójú vinyómat. Csak 160 gigás volt pedig min. 200 gigást akartam. Nem könnyen boldogulok vele. Egy nforce 2-es csipkészletű MSI alaplappal bróbáltam ki és nagysokára jöttem rá, hogy nem a BIOS-ban kell állítgatnom, hanem a BIOS indítási folyamatának végén kell egy ravasz (CRT-F) billentyűkombinációt produkálnom és akkor bejön egy külön menü SATA eszközökhöz. Ezután már simán működött és egy WinXP-vel tudtam particionálni. DE!!! WinXP telepítő lemez már nem volt hajlandó felismerni, így rendszert már nem tudtam rádobni. Most majd azzal fogok próbálkozni, hohy egy működő WinXP rendszerben simán beteszem a telepítő lemezt és megpróbálok erre a vinyóra is nyomni egy WinXp rendszert. Nem tudom, hogy így sikerül-e, na meg nem fog-e hozzá piszkálni az eddigi rendszerhez. Szóval dugig vagyok kérdésekkel.
  • Axon
    #7079
    Igazi sokoldalú személyiség vagy és egyben jól megfigyelhető rajtad egyfajta evolúció is. Én is úgy érzem, hogy játékok terén egyre jobban a multi felé terelődik majd az érdeklődés. Bár igazából a multi szó sem megfelelő már erre. Mindenképpen egyfajta MMORPG felé tolódást prognosztizálok, de jóval sokszínűbb lesz, tehát próbálnak minden játékstílust lefedni nem csak a klasszikus RPG-t, na és persze jóval többféle játéknak lesz virtuális közössége.
    Sajnos én egyelőre egy evolúciós zsákutca vagyok . A munkahelyi tűzfal nem enged semminemű multira való kísérletet és hideg fejjel el kell ismernem, hogy jól is van ez így
  • LezLee
    #7078
    Akkó ideje beruháznod egy újabb kártyára Testvííír!
  • Atomreaktor
    #7077
    :) Jól beszélsz testvér
    Utánajártam, Geforce4Mx-en nem fut a BiA és nekem az van:)
  • moonster
    #7076
    Belépve láttam, hogy 107 hozzászólás érkezett az utolsó látogatásom óta. Nosza végigolvastam, de a hozzászólások között csak kb 15 szól t kalandról, míg a többi nem. Bár Takyt zavarta, de engem cseppet sem. Ez egy olyan csoportja az embereknek, akiknek a közös osztójuk a kalandjáték, de sok más dologgal is foglalkoznak. Elég érdekes lenne csak kocka kalandokkal beszélni itt.
    Így van ez rendjén.
    Nekem ment a BIA, és tetszik is.
  • szotyimutyi
    #7075
  • Atomreaktor
    #7074
    Értjük azér';)
  • szotyimutyi
    #7073
    "Házi" segítséggel oldódott meg. A rendszerleíróbázisnál, a systemben megkeresve a hibakódot, az engedélyeknél megtagadni. Kicsit bonyolult leírni, de ez volt a lényege.
  • MerlinW
    #7072
    mi volt a megoldás?
  • szotyimutyi
    #7071
    Sikerült végre! A hibakódot beírtam a keresőbe és amit kiírt, azt megcsináltam. A beállításokon kellett változtatni. Köszönöm azért a segítséget!
  • pluhi
    #7070
    Pár helyen regisztráltam, de leginkább a Pacific Pokeren és a Bet365-ön fordulok elő.
    Innen elindulhatsz.
  • LezLee
    #7069
    Hmm, ez az online póker engem is érdekelne... Esetleg tudsz ajánlani egy oldalt? Te hol szoktál játszani (pókert)?
  • pluhi
    #7068
    Hehe. Tényleg hiba volt. Mostanság alig játszom kalandokkal. Pedig van vagy 130 Gigányi.
    Régebben aktivan elmáztam (Elasto Mania), és Pro Evo Soccert nyomtam nagyon. Taktikai játékokat is szeretem (JA2, SS). FPS már nem vonz, RTS még annyira sem. (Anno vég nélküli Quake és Red Alert partikat nyomtunk a suliban, lehet egy életre meguntam őket.) Egy időben szinte csak RPG-t toltam (és olvastam). Might & Magic 6,7-et kétszer, BG 2-őt kb. négyszer játszottam végig, Fallout-ok pláne. Később már ez a stilus sem tudott újat mutatni. (Azért a mai napig élő D2 accom van a Bneten). Mostanában kezdtem el online pokerezni, és igen megtetszett.
    Szinte biztosra veszem, hogy már nem fogok nagyon durván rákattanni single játékra sohasem. Talán kinőttem belőlük, talán a játékok fantáziátlanok manapság, nemtom. A figyelmem egyre jobban az online és az MMORPG felé terelődik. Legutóbb a WoW beta alatt volt, hogy reggeltől estig sikerült elcseszni az időt a gép előtt (hosszú ideje először). Zseniális hangulata van, igazi telitalálat az a game. Csak hát a fránya havidij...
  • szotyimutyi
    #7067
    Nem csináltam meg.
  • MerlinW
    #7066
    nem csináltad meg véletlenül a daemon tools registry müveletet securerom védelem miatt? (d347drv - permission read only)
  • szotyimutyi
    #7065
    Azért köszi.
  • Atomreaktor
    #7064
    Hm. Egykét driver nagyon összeakadhatott. Sajnos így nem tudok többet segíteni:( Próbálkozz, próbálkozz, próbálkozz:)
  • szotyimutyi
    #7063
    Mindezt megcsinálta. Legújabb a Daemon.
  • Atomreaktor
    #7062
    :D
  • Atomreaktor
    #7061
    Daemonnak is nyomj egy uninstallt. Ha így sem akkor passz:) Legújabb Daemonnal próbálkozol?
  • szotyimutyi
    #7060
    Leszedtem, de nem engedi telepíteni a Daemont.