33675


  • MerlinW
    #6738
    "Soha nem tudni, mit veszel be. Szép lenne ha zárjegyeznék, de hát a világbéke se lenne rossz."

    LOL:D
  • MerlinW
    #6737
    Köszi:)
    Banner javítva:)
  • moonster
    #6736
    Hey Atomreaktor!

    Mirol irjak, milyen leírásra gondolsz?
    Ha pontosítod, akkor betudok segíteni.
  • Atomreaktor
    #6735
    Hi!
    Akkor várunk Téged is szeretettel néhány leírás kíséretében;))
    (Persze az sem muszály.)
  • moonster
    #6734
    Öcsém Merlin, ha te csináltad a Bannert fenn, akkor minden elismerésem. Ugyes munka. A chat WEB helyen lehetne, WebChat, vagy kesobb ezen az oldalon lesz fenn minden, a teljes kalandoldal?
  • moonster
    #6733
    Sztok!
    A TLJ magyaritassal hogy alltok? Csak megkerdem.
    Egyebkent en is csipem a JackOrlandot, meg a Lucasarts Gmezet.
    Sztem ma lent lesznek mar ejjel vhogy.
    Mikor lesz mar fent MOS?
    Ugy tolnam mar.
    Meghat lassan itt a Still Life is.
    A honlap jo otlet, sztem.
  • Atomreaktor
    #6732
  • Axon
    #6731
    OK!
  • M.A.D.
    #6730
    Ulti onlineba...HL2 hungarian ulti card games Deatmacth-be. :)))

    Na, Jack Orlando fenn van. Elindítom a Nautilust is (1CD). Ok?
  • Atomreaktor
    #6729
    Igaz
  • Axon
    #6728
    Hát, ööö... ez tuljadonképpen nem is játék. Nevezzük hardvertesztnek. A multizást pedig, a hálózati rendszer terheléses viszgálatának
  • Axon
    #6727
    Végül is az is egy játék :-)
  • Atomreaktor
    #6726
    :D
  • Atomreaktor
    #6725
    Az sem rossz, amikor a melóhelyről tud játszani az ember:))
  • Atomreaktor
    #6724
    Nem szép dolog :)
  • M.A.D.
    #6723
    Úgy olvastam, hogy "hatalmasat ultiztam". :))
  • Axon
    #6722
    Sajnos a multival az a problémám, hogy a munkahelyi tűzfal nem engedi
    Pedig régebben hatalmasakat multiztam, de egy ideje már nem tudok.
  • Axon
    #6721
    Hohóó! Akkor nekem lesz egy eredeti példányos syberiam. A melóhelyemnek ugyanis elő van fizetve, így minden hónapban jön. A játékokat pedig lenyúlom belőlük
  • Atomreaktor
    #6720
    Most már csak egy fél éves szabadság kéne:)
  • M.A.D.
    #6719
    Bizony nem lenne rossz, de ez most nincs elérhető közelségbe. De, majd azon leszek.:)
  • M.A.D.
    #6718
    Aztán jön majd a Nightlong is. (3CD) http://www.mobygames.com/game/shots/gameId,2564/


    Érdekes, régebben csak rip verziókat tudtam lehúzni, így a 2-3cd-s gammák kimaradtak 5-6 éve. De 4 éve már a "naposabb" oldalt látom. :)
  • Atomreaktor
    #6717
    Az sem lesz rossz;)
    http://www.justadventure.com/reviews/WWW/WWW_Review.shtm
  • Atomreaktor
    #6716

    Gyönyörű hétvégém lesz, nem is kell a Mos:))
    (Ezt azért ne vedd komolyan):)
  • M.A.D.
    #6715
    A Nautilus is csak 1CD. :) Akkor az is megy majd.
  • M.A.D.
    #6714
    A jövő hét közepe meg ezzel a letöltéssel kezdődik. http://www.gamespot.com/pc/adventure/wildwildwestthesa/screenindex.html

    (2CD)
  • Atomreaktor
    #6713
    Jöhetne a Nautilus is;)
  • M.A.D.
    #6712
    Van még ilyen is most a gépemen: http://www.mobygames.com/game/shots/p,3/gameId,6346/ ez 1CD.
    És a jól lehúzott TimeLine, ami 2CD. Érdekes, 1-2 helyen csak 1cd-sként írják. Gyanús! http://www.gamespot.com/pc/action/timeline/screenindex.html
  • Atomreaktor
    #6711
    Lol:)
  • Atomreaktor
    #6710
    Vááá, ennek örülök, mert:
    . The Original 96-97 release:

    This version may be difficult to get to play on the newer computers because of its need for an older VESA driver (for video card). We also had difficulty getting the sound to work well for us.

    2. The Director's Cut 2001 release:

    This version ran beautifully for us under Win 98 and the music was the way it was meant to be heard. Absolutely great music. Runs under both Win 95 and Win 98 requiring DirectX 8.0. A new section was added to this version with several new rooms, new inventory items were added and some old red-herring type inventory items (of which there are many) now became significant.

  • M.A.D.
    #6709
    :) Igaz! game.-.eng]jack.orlando.directors.cut.by.micene.clonecd.image
    ez megy most fel
  • M.A.D.
    #6708
    Eszméletlen lassú most az upload. Mindenki foglalja a sávszélt. :)) 95kb/sec. :(((
  • Atomreaktor
    #6707
    Van ebből amúgy egy director's cut változat is:)
  • M.A.D.
    #6706
    A Jack Orlando-t kérésre :) elkezdtem feltölteni(1CD). Nem teszteltem, de a filenév alapján a jó, angol verzió ez. Azért hangsúlyozom, mert torrenteken és egyéb helyeken csak az eredeti lengyel verzió van/volt fenn!

  • Atomreaktor
    #6705
    Ok, értem:))))
    Akkor nálam sokkal nagyobb fan vagy, mert én mindig beleuntam a vége felé:) Esteleg egyszer nyomhatunk majd multy partit, még egy embernek is tudok szólni, 3-an már egész jó lenne;)
  • Atomreaktor
    #6704
    Ha akartok egy eredeti példányos Syberiát, akkor vegyetek GameStart:)
  • Axon
    #6703
    Félre értettél. Én is nagy Heroes fan vagyok és pont ezért kérdeztem, hogy ti hogyan álltok vele. A Heries 1-et végig vittem, a 2. is. A 3.-at pedig rongyosra játszottam. Minden küldetést megcsináltam és minden single pályát. Majd végig vittem a kiegészítőket is, az összes single pályájukkal. Ezután pedig beszereztem hozzá egy rakás pályát - köztük magyar nyelvűeket is - és azokat is végig vittem. Egyedül a 4. rész maradt ki. Nagyon vártam, belekezdtem, de nem fogott meg. Nemrég leszedtem a magyar verziót és ismét magával ragadott.
  • Atomreaktor
    #6702
    Heroes mindig is remek volt és az is;)
    Hátránya, hogy egy idő után unalmassá válik, de ilyenkor jöhet egy-egy multi party;) Plusz vannak kemény pályák amikenen rendesen meg kell izzadni. De ha igazán bele akarsz mélyedni, akkor a Heroes 1-el kezdjed! De kamion, az meg a 2 volt az igazi sztem.
  • Axon
    #6701
    Egy kérdés.
    Hogy álltok a Heroes4 sorozattal?
    Próbáltátok, szeretitek, esetleg nincs meg?
    Nekem megvolt anno - amikor megjelent - az angol verzió, de nem igazán kötött le. Most beszereztem a magyar verziót, na meg a két plusz küldetést lemezt szintén magyarul. Annyit tudok mondani, hogy remek.
  • Atomreaktor
    #6700
    Nekem a szombat tökéletes, addigra pediglen csinálunk helyet.
    És ugye tudod:
  • Randal
    #6699
    én csak jövhéten.
    és most megyek haza.:)
    Jó hétvégét.