33675


  • Axon
    #7019
    Csak nem te is része vagy a közösségnek?
    Hirtelenjében el sem tudom képzelni hogyan is működhet ez a rendszer. Az biztos, hogy egy rajongónak érdekes és főképpen izgalmas lehet.
  • Axon
    #7018
    Na a foci az tényleg elég messze áll tőlem.
  • pluhi
    #7017
    Online focimenedzser progi. Heti két meccs van, szal nem az a rohanós dolog. Inkább az a nyerő, aki hosszútávra tud tervezni. (Egy idény 16 hét.)
  • M.A.D.
    #7016
    Na, most másolom haza a MoS-t. Meg a Mystery of the Druids-ot.
  • M.A.D.
    #7015
    off:HT=Focimenedzser. 500.000-en vagyunk a világ kb. 60? országából. Itthon kb. 5100-an vagyunk.
    9 éve a svédek kezték el.

    on:
  • Axon
    #7014
    Én sosem néztem be abba a topicba és szégyenkezve beismerem, hogy fogalmam sincs mit jelent a Hattrick kifejezés. Bár már sok helyen láttam csak annyit tudtam róla, hogy sportal kapcsolatos. Ez a téma - bár jómagam rendszeresen futok - egyáltalán nem érdekel.
  • Axon
    #7013
    Emlékszem arra az alkalomra. Lassan már történelem. Nem hiszem, hogy bármely más kalandjáték topicjának mérete meg tudná közelíteni a TLJ topic méreteit. Sajnos nem túl népszerűek a kalandjátékok manapság. Émlékszem amikor megjelent a Half Life 2, akkor a topic kb. két hét alatt vagy 30 ezer beírást kapott. Na az egy kisebb fajta atombomba maghasadási láncreakciójához volt hasonlatos.
  • M.A.D.
    #7012
    Igen, van ott is, de az "híg". Sokan vannak. Itt csak öten vagyunk maximum. Néha-néha ír be más. Hála. :)
  • LezLee
    #7011
    Pedig annak idején - valamivel több, mint 1 éve -, amikor fölébresztettem ezt a topicot, még csak 900 hozzászólásnál tartott. Azóta szépen megnöveltük ezt a számot :)))
  • Axon
    #7010
    Na, ez igazán szép látogatottság. Ezt a fórumot nem ismertem. Az index.hu fórumán láttam hasonló nevű topic-ot és ha jól emlékszem azok is elég látogatottak voltak.
  • M.A.D.
    #7009
    Ja, a Hattrick topicra gondoltam.
  • M.A.D.
    #7008
    Szép szám a 7000, de...nem hinném hogy ezt a http://forum.netmania.hu/alindex.xyz?temaid=10&p=1 topicot utólérnék. Itt defektes néven vagyok, és érdemes megnézni mikor indult, és mennyiszer olvasták el, ill. hányszor válaszoltak. Szép számok. :))


    ...bár, ha így haladunk itt.

  • Axon
    #7007
    A South Park részek nekem is bejönnek, meg is van az első négy évad összes része magyar szinkronnal.

    A 7000-rel már lassan bekerülünk az elit negyvenes klubba az sg-n :-)
  • M.A.D.
    #7006
    :)) Juj! Arra a részre én is emlékszem. Nem tehetk róla, de imádom a South Park-ok.


    Ja, és gratula a 7k-ért! :)
  • Axon
    #7005
    Úgy érzem kellene egy kivétel listát írni. Miről nem beszélünk.
    A Sout Park egyik része jut eszembe, amelyben karácsonyi ünnepséget tartottak és a kölönféle etnikai összetételű lakosság majd mindegyike kifogásolt valamit az iskolai karácsonyi műsorban amely sértő rá nézve vagy vallásilag, vagy etnikailag. A polgármester asszony azt mondta, hogy demokrácia van így kivesznek a műsorból mindent ami sértő lehet valakire. Baromi jó rész volt.
    A végén egy puci szinpadon zsákokba bújt gyerekek morogtak és lassan kúsztak össze-vissza. Jót röhögtem és persze a lakók voltak a legjobban felháborodva, hogy mi ez a borzadáj.
    Ez a mese is jól jellemezte a demokrácia (vagy liberalizmus) ellentmondásait. Azzal, hogy megtílt valamit (pl. nem lehet beszélni buzikról, cigányokról, stb... vagy jó példa erre a Holokauszt téma amit senkinek nem szabad semmilyen formában kérdéseivel zaklatni) ezzel máris megtílt valamit tehát korlátozza a saját maga álltal hírdetett szabadságot.
  • M.A.D.
    #7004
    :))) Ok! Se kisebbség, se nemi identitás. Értem én. Azért kaland-topic ez. :)
  • Axon
    #7003
    Nana, a buzizós témába nem megyek bele :-))
    Ezért egyszer már Macsek majdnem letépte a fejemet. :-)
  • M.A.D.
    #7002
    A mai világban már Tilláért is odalehetnénk. :)))
    Ja, elkezdtem feltölteni. :)
  • Axon
    #7001
    Ő legalabb a két dolog közül (nő, műsorvezető) az egyikben jó
  • Axon
    #7000
    Hétezer!!!!
  • Axon
    #6999
    Azért nagyon sok férfi Trilla esetében is "ölni tudna" bár ott nem a nemi vágy lenne az indok - bár manapság már ez is megeshet - hanem az iritáló stílusa.
  • Axon
    #6998
    Őt inkább szállítsd le házhoz, egészen minimális csomagolásban
  • LezLee
    #6997
    Hát én Görög Zitát nem feltölteném, hanem meg.
    Amúgy szerintem neki sincs sokkal több esze, mint Lilunak :))
    Nőnek baromi jó, na de műsorvezetőnek....
  • MIMACSKA
    #6996
    Ezzel nem vagy egyedül sztem....
    HÁT ÉN MONDJUK NEM ÖLÖK A TILLÁÉRT, DE AZÉRT ELMEGY!
  • M.A.D.
    #6995
    vagy inkább Görög Zitát töltsem fel? :))
  • M.A.D.
    #6994
    Ok! Akkor pár perc múlva kezdem.
  • Axon
    #6993
    Na mostmár van hely. Visszajeleztek, hogy az IWD1 részét és a I'76 2. cd-jét leszedték és törölhetjük.
  • Axon
    #6992
    Ott legalább minőségi műsort látsz. Az előadok tényleg tudnak énekelni és a zsűri is meg tudja különböztetni a humort a trágárságtól.
    A műsorvezetők pedig...hmmm... Bár egy nős férfinek nem szabad ilyet mondani, de Görög Zitáért ölni tudnék
  • Axon
    #6991
    Kezd el feltölteni, annyi hely van hogy elkezd, én addig csinálok neki helyet.
  • MIMACSKA
    #6990
    Én csak a megasztárt nézem!
  • M.A.D.
    #6989
    Más! Offolok. Az Arthur 2-őt 3CD fel tudnám majd tenni, mert behoztam a vinyómat. Aztán majd csak 2 hét múlva. Valaki kérte.
  • Axon
    #6988
    Igen. Ez a műsor a bene leszek a tévében.

    Bárki jelentkezhet bármilyen produkcióval. Hajós András vezeti és direkt biztat, hogy minél elmebetegebb produkcióval jelentkezzenek.
    Még arra sem tudlak biztatni, hogy nézz meg egy adást, mert igazából nem érdemes. Hajós humora az jó, a produkciók már felejthetők, de a zsűri.... nos ők olyanok mint ahogy alant már leírtam.
  • Axon
    #6987
    Na akkor nagy alkesz lehet, mert idáig mind a 3 adásban hasonlóan viselkedett.
  • MIMACSKA
    #6986
    Ez a benneleszekatévében?
    Mi ennek a lényege?
  • MIMACSKA
    #6985
    Ez milyen műsor? Mikor van?
  • M.A.D.
    #6984
    Jaja. hajósnak tényleg van humora. Nem is vele van bajom. Ja, neked is feltünt a Komár? :))) Vazz! Szerintünk (otthon megtárgyaltuk tegnap este) be vol b****va.
  • Axon
    #6983
    Én is láttam a felét. Próbáltam olvasni, de a feleségem a baba szoptatása közben a tv-t szokta nézni, így én is feladtam az olvasást és néztem a műsort.
    Mindent leszögezve Hajósnak van humora, méghozzá pont azt a humor területet "műveli" ami nekem is nagyon tetszik. Az előadók olyanok amilyenek. Nem is arról szól a műsor, hogy valami minőségit mutassanak, hanem önmagukat, inkább az az elszomorító, hogy erre igény van. A problémám a zsűrivel van. Az minősíthetetlen. Lilunak mondjuk pont annyi agya van mint amennyi látszik, ezt még Hajós is jól kifejtette a tegnapi adásban. Bandikának küldetése van, így ő hivatalból adja az idiótát. Akiben legnagyobbat csalódtam az Komár Laci. Döbbenet! A műsor elején kijelentette, hogy bandikának álmában a múlt adásbeli nagydarab nő belefingott a szájába. Mondjuk ezt a kijelentését már nem tudta a továbbiakban űberelni, pedig végig rettenetesen alpári volt, de alúlmulni önmagát már nem sikerült. Igazából a félidei reklám számomra a megváltás volt, mert azután már kikapcsoltam a tv-t.
  • MIMACSKA
    #6982
    És nem vagyok fogalom zavarban! Bocs, hogy szóltam, de olcass már vissza a saját hozzászólásaidban is!!

    Na most befejeztem mert csak felnyesem az agyam feleslegesen!
  • MIMACSKA
    #6981
    Akkor ezt mért írtad!!

    © Axon tegnap 13:02 | Privát | Galéria | Válasz | #6957

    Ezt tanulják a tévéből. Az a dagadt cigány beszél ilyen ocsmányul hétfőnként abban az új torzszülött valóságsóban

    ha nem lényeg, hogy cigány!

    Na mind1, nem érdekel az egész, utálom akik cigányoznak és kész!
  • MIMACSKA
    #6980
    Amúgy minden országnak megvan a maga kisebbsége akiket okolnak mindenért. Ja egyébként meg, ha továbbiakban itt gépezünk ahelyett, hogy szaporodnánk, száz év múlva úgyis ázsia önt el minket. Kár ezen is aggodni, mert ez is egy fajta természetes szelekció. A fehér fajunk kipusztulásának(nem egészen, inkább hanyatlás) okát pedig önnön éntudatunkban és önzésünkben kell keresni. Függőségünk az anyagi világ iránt dönt majd nyomorba minket!

    Apokalipszis most!! ÁÁÁÁÁÁ