33675


  • LezLee
    #7059
    Ez az! Én is ezt mondom: az ital nem old meg semmit!
  • Atomreaktor
    #7058
    Alcoholnak mindenképp adj egy uninstall-t és utána ismét a daemon. Alcohol-t meg felejtsd el:)
  • szotyimutyi
    #7057
    Tud vki segíteni? Alcohol 120-at telepítettem, erre leszedte a Daemont, amit nem lehet újra telepíteni. Számadatokat ír ki hibának, mindkettő.
  • M.A.D.
    #7056
    Az néhány politikusnak most sem ártana.
  • Axon
    #7055
    ... ott még nem sikerült, mert mindig túl részeg voltam
  • M.A.D.
    #7054
    Mindig csak a szex, meg az ital. Nem lehet másról se beszélni. Például a politikáról. Tényleg...csináltátok már a Parlamentbe? :)
  • szotyimutyi
    #7053
    Rendben. Megpróbáljuk.
  • IMYke2.0.0.0
    #7052
    Hétvégén összedobom a már kiszedett szövegeket szerkeszthető változatba és akkor a jelentkezőknek szívesen küldök fordítanivalót a Longest Journey-ből, hogy haladjon a fordítás...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Axon
    #7051
    Hát.... öööö.... én inkább egyfajta lelki és szellemi egyesülésre gondoltam, a testi kontaktus végtelen számú formagazdagságában történő kiteljesedésének még csak a gondolata sem merült fel bennem
  • MerlinW
    #7050
    ooh Axon
  • Atomreaktor
    #7049
  • szotyimutyi
    #7048
    Különben is, kicsit lejjebb már felmerült egy javaslat....
  • Axon
    #7047
    Ez a topic inkább egy baráti közösség mint általános TLJ topic. Közös bennünk a kalandjátékok iránti rajongás, de ettől eltekintve mindannyiunk más és más színes személyiség ami - igaz ritkán bekövetkező - vitáinkban (vélemény, világlátás, nézetbeli kölönbségek) tükröződik.
  • Axon
    #7046
    Picit meglepődtem. Szimplán kalandfanatikusként könyveltelek el, de ez persze hiba volt. Én ha jól emlékszem többször is céloztam rá, hogy nagy kedvenceim az I. és II. világháborús rts-ek is bár itt ez nem sok embert érdekel így nem is volt túl sok szó róla, bár egyszer MAD levadászott nekem egy igazi beszerezhetetlen kuriózumot ez ügyben és az ftp-re is felkerült, bár ott sem volt 2 napnál tovább érdeklődés híján :-)
  • Atomreaktor
    #7045
    Időm, mint a tenger, videókártyám, mint a sz*r... Nem indul el a BiA:)) Illetve elindul, csak teljes sötétség fogad. Rátapogattam a nwe game gombra, az is elindul, hallom a lövöldözést, meg a szöveget, de teljes a sötétség.:))
  • takysoft
    #7044
    LBA azert nem kalandjáték, hane akcio kaland. tudom, mert kedvenc jatekom. Telleg van hozza magyaritas, oldalamrol is letöltheto:
    Taky oldala

    nézegetem ezeket a "nyálcsorgatókat"... hááát. igaz még nem vittem végig az első részt sem,(ezért sem akarok visszafele ovasgatni(7.chapterben vagyok)) azért már várom a folytatást is. a combat cucc meg elsülhet jól is. LBA is tetszett, csak olyan elbaszott irányítása ne legyen.... bár nekem már átkozottul megy az lba iranyitasa, mar vagy 15-ször végigvittem minketto LBA-t, mindegyikat legalabb 2-szer cheat nelkül is.
  • LezLee
    #7043
    Hát ezt csak azért nem akartam leírni, mert nem akartam untatni a többieket :)))))

    Ha esetleg majd érdekel valakit, hogy mit kértem anno és kitől, akkor leírom, de ezredszer is:
    KÖSZÖNÖM MIMACSKA DRÁGA, sosem felejtem el kedvességedet! :))))

    Na mára elég a púderből, még a végén azt hiszik, hogy társkereső topic :)))
  • Atomreaktor
    #7042
    Nyálcsorgató, első rész: http://www.gamespot.com/pc/adventure/longestjourney2wt/preview_6120016.html

    második rész: http://pc.ign.com/articles/594/594570p1.html?fromint=1

    Azért ezeket a harc részeket igazán kihagyhatták volna...
  • Atomreaktor
    #7041
    Lol, hiába állítottam vissza és hiába stimmelt bit-re pontosan a cucc, mégse csomagolja ki:) szedhetem le megint:) Nem baj, időm, mint a tenger........
  • Atomreaktor
    #7040
    Nekem csak a Total Club Manager marad, de azzal rohadt sokat nyomtam. (Lol, meg a Premier Manager '99-el)
  • pluhi
    #7039
    De igen. Ez a második (teljes) szezonom.
  • Atomreaktor
    #7038
    Jut eszembe LBA1-2 is magyar.
  • Atomreaktor
    #7037
    :D
  • M.A.D.
    #7036
    :))) Igen! Átment offtopicba, de azért néha jó is az.
  • MIMACSKA
    #7035
    TÜNÉS!!!
  • MerlinW
    #7034
    akkor... viszlát:D
  • takysoft
    #7033
    jujjj, olvasgatom itt a topicot..... hat a szoveg kb 80%-nak a világon semmi köze nincs a TLJ-hez. sőt, a szöveg kb felének még a kalandjátékokhoz sincs köze. elég nemnormális topic ez...
  • M.A.D.
    #7032
    Ügyes! :)) Akkor töröld mégegyszer, és lehet az egészet sikerül visszahoznod. :)) bocs...vicc...vót
  • Atomreaktor
    #7031
    De a 4/5-ét sikerült visszaállítanom:)
  • M.A.D.
    #7030
    Vazz!!! Nálam is ki van gapcsolva a lomtárnál. Én is jártam így!!!
  • Atomreaktor
    #7029
    Loller vagyok, nagy örömmel letöltöttem a BiA-t, most kicsomagoltam, hogy váááá, de jó lesz, aztán mondom a rar fájlok már minek is kellenének, letörlöm őket. Persze letöröltem a kicsomagolt fájlt is:)))) Lomtár meg gépfanatikusként nekem ki van kapcsolva:) Szal most próbálom visszaállítani a törölt adatokat egy progival:))
  • Atomreaktor
    #7028
    Sokadszor:
  • M.A.D.
    #7027
    Na, Atomreaktor! Lehet szedni. Fenn van a 3CD!
  • MIMACSKA
    #7026
    És mit kértél?? És kitől????
    Dobd má el a glóriát!! :DDDDDDDDDD
  • MIMACSKA
    #7025
    :D
  • Atomreaktor
    #7024
    Tilla legalább télleg ilyen lökött és nem csak játsza magát. De a múltkori ruhája...:)
  • Atomreaktor
    #7023
    Hát igen, amúgy sztem is el fognak söpörni minket a keletiek:) Nem baj, csak vigyék az usát is... New world rlz. Majd csinálunk belőle egy kalandjátékot:)
  • Atomreaktor
    #7022
    Én, én
  • M.A.D.
    #7021
    Nocsak! :) Pluhi képben van.
    Bár én inkább jégkorong-őrült vagyok. Hiába fociztam évekig (ifi-blasz1-ezüst). :))
    9 napja meg nem látok/hallok alba-dac döntő dúl a sport1-en. :))
  • Axon
    #7020
    Na végre lejárt a melóidő mára. Hétfőig felé sem nézek a munkahelynek, bár így sajnos a netnek sem...