33675


  • Axon
    #8860
    Én most tényleg örülök a hétfőnek. Egész hétvégén tetőt ácsoltunk. Nincs olyan izmom és ítületem, amely ne sajogna, még járni is alíg tudok és űlni is csak nagyon puha fotelben. Most boldogan ülök az irodámban a kényelmes fotelomban és "dolgozom" :-)
  • Axon
    #8859
    Remélem Takysoft hamar előkerül. Őmiatta lett feltolva a Myst 4 második dvd-je, remélem nem kell sokáig fent tartani ezt a böhöm nagy állományt.
    Egyébként a GTA-ra én is nyomok egy szavazatot, így már négyen vagyunk akik szeretnék beszerezni.
    Egyébként megegyezik a konzolos verzióval? Itt is egy néger bőrébe kell bújni a játékban. Sokan sérelmezték a konzolos verzió megjelenésekor, hogy nem lehet karaktert választani, hanem egy - finoman szólva - afroamerikai bőrébe kell bújni - na nem mindenki használta ezt a gondosan cizellált kifejezést :-)
    Valahol még igazat is adtam nekik, hiszen egy egyszerű karakterválasztót betehettek volna az elejére. Nem akarok etnikai vitát kirobbantani, de ez elvileg egy élet és maffia szimulátor keverék lenne, ahol saját személyünkkel kellene bűnös életmódot élnünk, ezért jó lenne, ha mi dönthetnénk kinek a bőrébe bújva akarunk játszani. Ezért vagyok kíváncsi, hogy a pc-s verzió teljesen megegyezik-e a konzolossal.
  • IMYke2.0.0.0
    #8858
    "Boldog hétfőt!" - japán módra...

  • Axon
    #8857
    Jóhétfőt mindenkinek.
    Előljáróban megemlíteném, hogy én kipróbáltam a necronomicont és eddig tökéletesen működik. vannak tárgyal az inventoryban. Mondjuk addig még nem mentem el, ahol a másik fagyott, de szerintem nem lesz vele gond.
    Kipróbáltam a Nocturne-t is. "Űberfasza", mondanám ha nem lennék kultúrlény :-)
  • szotyimutyi
    #8856
    Még én sem.
  • Atomreaktor
    #8855
    Én még nem prószáltam.
  • Gareth
    #8854
    Necronomicon működik?
  • Atomreaktor
    #8853
    Takysoft: ugye izzítod már a letöltődroidokat? Egy óra és fenn van a cucc, de remélem már elkezdted tölteni és akkor hamarabb leér;)
  • szotyimutyi
    #8852
  • Atomreaktor
    #8851
  • Atomreaktor
    #8850
    :))
  • pluhi
    #8849
    Ez nem igazán ettől függ. Ha ezt a veriót szedi M.A.D., akkor ketten tudjuk feltölteni. Ha a Hoodlumot, ahhoz én nem tudok hozzászólni, viszont megennétek a hajatokat, mire én felnyomnám egyedül a Clone-t.
  • MIMACSKA
    #8848
    Sziasztok srácok!
    Elmegyek két hétre. Ne legyen ám rendetlenkedés, mert megtudom ám.....
    [TUDJA HOGY NEM SZOKTATOK ÁM]



  • Atomreaktor
    #8847
    Ez még úgyis csak jövőheti téma, de majd addigra feldobunk egy pénzérmét;))
  • pluhi
    #8846
    Nekem a Clone-Mdeth változat van meg. Abba be tudok segiteni (ugyanúgy megy a Hoodlum crack-kel.)
  • LezLee
    #8845
    Köll há!
    Akárhogy számolom, legalább hárman vagyunk, akik örülnének neki, úgyhogy nem kérdés, mi lesz a programod jövő pénteken
  • szotyimutyi
    #8844
    De nem ám!
  • M.A.D.
    #8843
    Hanem? :))
  • Atomreaktor
    #8842
    "ha kell"
    ez nem kérdés:)
  • M.A.D.
    #8841
    Na kérem. Most húzom lefelé (ide, magamnak) a GTA-t. Tehát, jövő hét pénteken feltehetem, ha kell. :) Ja, és érdemes várni. Mindenhez kijön patch. Nem hiszem, hogy ez is hibátlan lenne, bár az előző GTA-k szerencsére nem hemzsegtek a hibától.

  • Gareth
    #8840
    Uraim, fent van a Necronomicon (legalábbis remélem egy fájlt sem hagytam ki). Próbáljátok ki, jó-e.
  • MrDevil
    #8839
    Nekem már lejött a Discworld Noir!! Thx Axon
  • Atomreaktor
    #8838
    "Feltöltésem, mint egy bulldózer, megállíthatatlanul csorognak felfelé bitjeim sokaságai..." :)
  • Axon
    #8837
    Baromi jó lett ez a Real Myst! Nagyon tetszik. Én még a megjelenéskor játszottam a Myst-el, méghozzá eredeti lemezen volt meg. Mármint a boltban ahol akkor dolgoztam. Emlékszem mennyi fityfenét kellett még installálni, hogy az a vacak windows 3.1 el tudja indítani. Azért jó újra látni az ismerős képeket, új, 3D-s köntösben.
  • Axon
    #8836
    Tele lett a szerver és Atomreaktor még mindig tölti felfele a myst 4 dvd-t, így kénytelen voltam gyorsan törölni az Amerzone-t. Remélem mindenki leszedte akinek kellett. Sajnos még mindig nem lesz elég hely, így a Real Myst-et is törölni kell(ene).
  • Axon
    #8835
    Az este felért a Discworld Noir. Jó töltögetést hozzá és szóljatok ha letöltöttétek.
  • Axon
    #8834
    M.A.D.: Tegnap elfelejtettem szólni. Tegnap péntek volt :-)
  • Atomreaktor
    #8833
    M.A.D.-en múlik minden;)) (már megint)
  • Axon
    #8832
    Amint taposunk neki helyet, egyből mehet felfele :-)
  • Atomreaktor
    #8831
    Addig úgyis felkerül a myst4 dvd2, aztán ha azt letöröltök, mehetne a helyére akár.
  • IMYke2.0.0.0
    #8830
    4.280 MB a Hoodlum-féle (működő) iso mérete.

  • Axon
    #8829
    A GTA, ha jól tudom dvd-n jelent meg. Gondolom a mérete úgy 3-4 giga között van. Ez most egy kicsit helyigénys anyag. A jövő hetet tényleg meg kellene várni vele.
  • Atomreaktor
    #8828
    Ok, ok:)
  • M.A.D.
    #8827
    Talán. :)
  • M.A.D.
    #8826
    Nekem már 4 perce letelt a munkaidő. :)
    Nem. Ezen a héten nincs GTA. Majd jövő héten ilyenkor. Ok?
  • Atomreaktor
    #8825
    de... de mi?:))))
    hát én 5ig szenvedek még itt...
  • Atomreaktor
    #8824
    Akkor ezt vegyem úgy hogy megbeszéltük?;) Srácok: mit szóltok a felvetéshez?
  • Atomreaktor
    #8823
    :D
  • M.A.D.
    #8822
    Hmmm....jól hangzik. És mit fog szólni ehhez a főnököm? A Ház informatikusáról nem is beszélve. :))
  • IMYke2.0.0.0
    #8821
    Rajtam tényleg nem múlik. 2.000 Ft-ra jó vagy nálam [nem félre értnei!]
    Ha mindenki benne van, akkor összedobjuk a lóvét, te pedig megveszed a vinyót - szent ígéreteddel, hogy eztán csakis a KÖZ érdekében sok hely lesz rajta a Játékoknak