33675


  • M.A.D.
    #8820
    off:de mennék már haza. de innék egy sört. de...:)
  • M.A.D.
    #8819
    Kiváncsi leszek, hogy a jól működő Necro lesz e feltöltve. Ha valamiért nem, akkor én jövő héten feltölthetem az enyimét. Reméljük erre nem kerül sor.
  • M.A.D.
    #8818
    Na, amíg írtam, addig már kész tényként közlöd, hogy vesztek. Nos! Nem bánom. Nem vagyok semmi rossz elrontója. :)
  • M.A.D.
    #8817
    Tényleg olcsó. Na, megyek megnézem a guga.hu-n a nagykeráras vinyókat. Még a végén azt veszek majd videókártya helyett.
  • IMYke2.0.0.0
    #8816
    Mondom, veszünk neked egy winchestert! 80 Gb elég?

  • M.A.D.
    #8815
    Szegény közalkalmazott vagyok a "felsőoktatás-ösztöndíjak" területén, így szívesen veszem az sms-webes 5letet. :)
  • M.A.D.
    #8814
    Röhögni fogsz! Ha ma délután elkezdeném lehúzni, akkor holnap délelőtt már tehetném fel. Mivel az nem "otthoni-vinyó" ügy. :)
  • Axon
    #8813
    Látom szépen megy felfele a Necronomicon. Ma délután 6 órakor elkezdem feltölteni a discworld Noirt.

    Törölhetem a szerverről a The watchmaker-t és az Amerzone-t? Szóljon akinek még kell valamelyik.
    Taky hallasz? :-)
  • mandm
    #8812
    Imyke, te már százezredes vagy?
  • mandm
    #8811
    Dehogy rajongom érte. Ezt mindenhol tanítják, ahol közelebbről is szó van az informatikáról nemn csak az ECDL logó a lényeg.
    Mellesleg én érdekesnek találtam, amikor ezekről a megoldásokról tanultam..

    Nyissunk egy SMS-Webes felületet, és a bevételt M.A.D. megsegítésére fordítsuk
  • Atomreaktor
    #8810
    Gta: SA;)
  • IMYke2.0.0.0
    #8809
    Viccet félretéve - vagyunk annyian már itt, hogy egy olcsóbb, 80 Gb-os vinyót (16.400 - 20.600 Ft között ingadozik, márkától függően) tényleg összedobjunk neked!
    Szerintem, 1-2.000 Ft-ot átutalva már közelebb vagy. Számoljunk: vagyunk 7-en az már jó esetben 14 rugó = SATA 80 GB Seagate (7200 / 8MB) - 1 év gar! - 11.120 Ft / 13.900 Ft


  • M.A.D.
    #8808
    Off:Viccen kívül, holnap hozom be a vinyómat (felteszem rá a Restricted Area-t), mit töltsek majd fel? Ha lesz hely egyáltalán az ftp-n. :)
    On:
  • M.A.D.
    #8807
    ..és utálom az érdekembereket!
  • M.A.D.
    #8806
    Látom lassan de biztosan beindul a dolog. :)
    Ha megdícsérem a logódat, akkor felajánlasz még egy palackot? :)

    Szeretem a segítőkész embereket. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #8805
    Otthon fabrikálok még akkor rajta... Köszi az elismerést
    Én egy üres, visszaváltható műanyagpalackot tudok felajánlani a munkahelyi asztalom mellől... az 60 Ft (?)...

  • Atomreaktor
    #8804
    Látom nagy pipeline rajongó vagy;))
    Véletlen nem az elte-n tanultál?
    Ott nyomatják nagyon ezt a tárgyat (is), bár én hamar feladtam:)
  • Atomreaktor
    #8803
    Jó az új logód;) (Még a 2000-nél a három csillagot egy kicsit jobban közelíteném a nullához, vagy csak egypár vonást kéne mögé rakni, hogy másnak is egyértelmű legyen. De mindez persze csak az én véleményem;) Amúgy klafa;)
    A winyót meg összedobjuk... oppsz, találtam egy 1 Ft-ost a földön. Ezennel ünnepélyesen felajánlom az első összeget;))
  • M.A.D.
    #8802
    Azárt én csak vinyómban utazom(utaznék).
  • M.A.D.
    #8801
    Micsoda alternatívák. :))) Mondjuk nekem tök mind1, hogy mit vesztek. :))
  • mandm
    #8800
    De már 15-ér is lehet kapni DVD írót, és 300 Ft-ért márkás lemezt
  • M.A.D.
    #8799
    :))))))) Előre is köszönöm.
  • IMYke2.0.0.0
    #8798
    Dobjuk össze a lóvét már M.A.D.nek!
    Egy 400 Gb-os Hitachi SATA vinyó "csak" 79 ezerbe fáj...

  • Gareth
    #8797
    Elkezdtem feltölteni a Necronomicont (bár gondolom már tudjátok...) :)
  • M.A.D.
    #8796
    Már le sem merem írni: :) Nekem megvolt az Omikron:Nomad Soul, de úgy kb. 3 hónapja töröltem. Mert ugye a hely...
  • mandm
    #8795
    Ott is.
    Pipeline = csővezeték.
    Röviden: van egy sokszor elvégzendő feladatod, amit több kisebb részfeladatra bonthatsz. A részfeladatok elvégzéshez különböző erőfőrrásokat használhatsz.

    Pl. ládákat gyártasz, ami három fázisból áll: 1 - fa anyag fűrészelés, 2 - összeszögelés, 3 - festés. Mindegyikre van egy-egy munkásod.
    Na most nem úgyfogják csinálni, hogy az első elvégzi a dolgát, utána a második összeszögel, majd a harmadik fest, és azután az első lefürészeli a 2. láda anyagát, a második fest, ....

    Hanem így:
    1. munkás lefürészeli az első láda anyagát
    2. munkás összeszögeli az első ládát, miközben az 1. munkás lefürészeli a második ládához valót
    3. munkás lefesti az első ládát, miközben az az 1. munkás lefürészeli a harmadik ládáthoz valót, és a 2. munkás szögeli a második ládát
    ....
    ....
    Persze ez nagyon száraz példa volt. Befolyásolja az egyes munkafolyamtok időigénye, stb. Széles irodalmat találsz a neten erről a feladat végzésről csak informatikai aspektusból. Szokták párhuzamos feladatvégrehajtásnak is nevezni.
    A lényeg, hogy gyorsítjuk a folyamatot (processzorokban használatos technika: pl grafikai processzorban is, lásd a példádat: ATI)

    Az általánosan "Mikroszámítógépek" című tantárgy egyik alapfogalma ez.

  • M.A.D.
    #8794
    Pipeline az ATI kártyákon van, nem? :)))
  • Atomreaktor
    #8793
    Tudom, tudom: pipeline!! ;)))
  • M.A.D.
    #8792
    Addigra lesz már hozzá magyarítás is. :)
  • mandm
    #8791
    Ügyes!
  • Atomreaktor
    #8790
    Na megvan a ma reggeli káromkodásadagom: ránézek reggel, hogy jaja de jó már biztos milyen sok felért a dvd 2-ből, erre látom, hogy feltöltés: "szünet". gigalol:) este lepauzáltam, mert kellett a sebesség, aztán elfelejtettem visszanyomni:))) nem baj, most már megy ezerrel(20 kb). kitartás Taky!!;))
  • pluhi
    #8789
    Nézd át a listákat...
  • szotyimutyi
    #8788
    Köszi, sikerült. a 2. cd-t újraszedtem.
  • MrDevil
    #8787
    Valakinek nincs meg véletlenül?? a King's Quest 1-7-ig???
  • Atomreaktor
    #8786
    Ezt azt hiszem mindenkinek látnia kell, aki bírta a régebbi részeket:
    http://www.justadventure.com/Upcoming_Releases/KQ9/KingsQuestIX.shtm
  • MrDevil
    #8785
    Nincs meg valakinek az Omikron??
  • Randal
    #8784
    Ez melyik Necronomicon lesz?
    Legalább ebben látszik az inventory?
  • MrDevil
    #8783
    A discworld az mikor kerül majd föl???
  • Axon
    #8782
    Nyugodtan töltheted a Necronomicont, most van hely is a szerveren, na meg igény is erre a remek kalandjátékra.
  • MrDevil
    #8781
    Nem tudom !! 3.42-es winrarral próbáltad?? mert azzal biztos hogy mennie kell!!