33675


  • Axon
    #8940
    Egy jól megrippelt verziót majd feltehetnél a szerverre. Reméljük lesz rajta hely hamarosan.
  • szotyimutyi
    #8939
    Off:de érdeklődöm, nincs meg vkinek A nyomorultak c. rajzfilmsorozat? (hátha)
  • pluhi
    #8938
    Megnéztem a Bard's Tale fájljait. Valójában csak két szinkron van rajta, a többi csak felirat. Kiripeltem a német hangokat (röpke 2 giga), igy talán felfér tömöritve egy DVD5-re.
  • szotyimutyi
    #8937
    Igazad van. Töröltem.
  • M.A.D.
    #8936
    Esni ne essen. Elég eső volt múlt héten. :)
  • Atomreaktor
    #8935
    Huh, kedvet kaptam én is, otthon én is betolok egyet;) Megjött a meleg is, a meló is sok volt. Elegem van már a napból, szóval jól fog esni.;)
  • M.A.D.
    #8934
    Én kb. úgy 1 óra múlva egy dobozost "benyomok". Első dolog mikor hazaérek. :)
  • Atomreaktor
    #8933
    Nekem is, nekem is
  • IMYke2.0.0.0
    #8932
    Őszintén szólva, én csak egy röpke - pár perces - pillantást vetettem a dagadt bébire és mivel sajnáltam a feltelepített helyet, meg az *.iso által kiharapott mennyiséget, uninstall... s mivel nincs DualLayer íróm (csak sima), a progi iso-ja is ment a gájdeszba.
    Ha tényleg rettentően jó lesz, akkor a kollégiumi FTP-ről lehúzom újra.

  • M.A.D.
    #8931
    Asszem az eredeti Bard's Tale is elég hosszú volt. Nem?
  • M.A.D.
    #8930
    Izgatásért 3 év felfüggesztett. :)

    Ma melóm volt, de azért néztem addonokat régebbi játékokhoz. Többek közt BGII.
  • pluhi
    #8929
    Még ma irok majd a Bard's Tale-ről, asszem több van benne, mint amit sokan állitanak, egyre több pozitiv kritikát olvasok netszerte. A méretről annyit, hogy iszonyat mennyiségű szöveg van benne és a cucc 4 nyelvű...
  • szotyimutyi
    #8928
  • Axon
    #8927
    Jöhet! :-)))
    Ha már Blitzkriegnél tartunk. Említettem már, hogy megjelent a Total Challenge 5? ;-)
    ... és ha már sörnél tartunk... A hűtőbe betettem 4 üveg Borostyánt... jeeeaaaaahhhhhhhhhhh
  • IMYke2.0.0.0
    #8926
    Egyik sem igaz. Sajna.
    S ekkor villan be: Baldur's Gate 1 = 5 CD (azaz kb. 3 GB), és közel 300 órányi játék!
    Eltelik 5 év és íme: 8 GB = 30-50 óra...

  • M.A.D.
    #8925
    Azon gondolkodom tegnap óta, hogy mi a franc majd 8 giga egy játéknál. Legalább 200 óra játékidőnek v. 50 óra átvezető filmnek kéne lenni benne. :))
  • IMYke2.0.0.0
    #8924
    Kitömörítve 7.9 GB... s bizony, annyit nem ér.

  • szotyimutyi
    #8923
    A Bard's Tale csordogál. Ha leér, majd szólok, hogy kell-e valakinek.
  • Atomreaktor
    #8922
    :))
  • szotyimutyi
    #8921
    Küldjön neki egyet, hátha segít az emlékezésben...:)
  • M.A.D.
    #8920
    Bezzeg a Blitzkrieg v. a sör, az megy, mi? :))
  • Axon
    #8919
    Megmondom őszintén, nem emlékszem. Örültem, hogy végre sikerült elindítanom. Egy kicsit mászkáltam vele aztán félre tettem.
  • Atomreaktor
    #8918
    Lol:))
  • M.A.D.
    #8917
    Nálam (is) csak egy ati9100-assal döcög a Thief 3.
    Na majd pár hét múlva...:) Remélem. Egy 9600-ast ma már lehet 20ezerért is venni.
  • M.A.D.
    #8916
    Bár nem hozzám szólt: Én valahogy elő tudtam varázsolni a feliratot. Asszem, pont itt segítettek ez ügyben. Ja, az a Gabriel Knight III volt. Sorry! :)
  • Atomreaktor
    #8915
    Arthur Knight 2-ben Te elő tudtad valahogy varázsolni a feliratot?
  • Atomreaktor
    #8914
    Thief2 nagyon jó játék! A 3-mal pedig a ********[sípszó] videókártyám miatt nem tudok játszani...:(
  • Atomreaktor
    #8913
    Az sem lehet rossz. Én meg CS-zni akarok újra, dehát...
  • MerlinW
    #8912
    Sziasztok:) Émmeg megint belemélyedtem a Star Wars Galaxies-ba, ezért vagyok eltünve..:) De félszemmel itt vagyok azért:)
  • M.A.D.
    #8911
    Én meg retrózom. Jóreggelit!
    Thief2-höz jelent meg pár hete egy 655megás addon. Nem rossz. :)
  • Axon
    #8910
    Amúgy sem tudunk addig nagyon töltögetni amíg taky fel nem bukkan. Adhatna valami életjelet.
  • Axon
    #8909
    Az első pályát megcsináltam. Nem ragadott magával, de még meg sem untam. Majd meglátom.
  • Axon
    #8908
    Egész jópofa ez a nyitóoldal ;-)
  • Atomreaktor
    #8907
    Via mala javaslatára törlöm ezen kérésemet:) Majd kitalálok vmi mást;)
  • Atomreaktor
    #8906
    Hm, na jó, engem lebeszéltél:) Nincs már annyi időm sajnos, hogy ennyi mindent kipróbáljak:((( Pedig de jó lenne. Régi szép idők...:)
  • via_mala
    #8905
    Az a Space Hack egy nagy rakás..., szóval felejthető. A Diablo 2 hangulati szintjét még csak meg sem közelíti (ha már hack'n slash klón), és ha őszinték vagyunk, akkor grafikailag sem nyújt nagy "élményt". (A magyar szinkron meg csak hab a tortán. Brrr...)
    Persze szigorúan csak szvsz.
  • IMYke2.0.0.0
    #8904
    A főoldalon próbálkozz a hölgy, hm... altájával babrálni az egérrel...

  • IMYke2.0.0.0
    #8903
    Eléggé el nem ítélhető módon...



  • Axon
    #8902
    Tudnál valami oldalt mondani, ahol képek vannak belőle?
  • IMYke2.0.0.0
    #8901
    Bard's Tale magyarítás téma...
    Nagy fejsze, nagy fába - egyedül... jóslat: 2-3 év és kész a magyarítása