33675


  • Axon
    #8900
    Akkor félreértettük egymást. Na nembaj, talán majd legközelebb...
  • M.A.D.
    #8899
    ...és milyen lassan jön lefelé. Még 2 nap. Akkor storno?
  • M.A.D.
    #8898
    Ja.....:))) A magyar nincs meg. :) Sorry! Anno az angol volt meg.
  • Atomreaktor
    #8897
    Nem akarlak elkeseríteni, de nem sok jót olvasni erről a játékról:)
  • Axon
    #8896
    Ez az angol verzió. Én a magyar verzióra gondoltam, az Átok - Izisz szeme néven jelent meg.
  • M.A.D.
    #8895
    Curse: The Eye of Isis 565MB. Jó lesz?
  • Atomreaktor
    #8894
    :DDDDD
    Ez sem rossz, bár más téma:
    http://torespont.beats.hu/player.html
    :)
  • Axon
    #8893
    :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    Szétszakadtam! :-)))))))))))
  • Axon
    #8892
    Nekem a Space Hack-s szétfagyasztotta a gépem. A bázison a dokival meggyógyítattam magam és ez betett a programnak.
  • M.A.D.
    #8891
    Off:Lássatok csodát!
    www.genezis.hu/letoltes/zp.avi
    :)))
    On:
  • Axon
    #8890
    Természetesen, csak taky bukkanna már fel végre.
  • Axon
    #8889
    Honnan lehet letölteni hozzá az 1.1-es hotfix-et, mert a hivatalos oldalán még csak az 1.09-es van? Mondjuk a GameCopyWorld-ön már kint van egy ideje a crack az 1.1-hez.
  • Atomreaktor
    #8888
    Majd egyszer, ha lecsengenek itten a sürgősebb típusú kérések, akkor a SpaceHack-et felrakod nekem?
  • M.A.D.
    #8887
    Na, akkor asszem uninstallálom a RA-t. A hely ugye. :)))
  • M.A.D.
    #8886
    Hopp! De én rutinosan az angol verziót telepítettem fel ami v1.09-es, ráadásul a 3 napja kijött újabb hotfix-szel v1.10-es lett. Így kezdtem neki. Nem vagyok én tizenéves amatőr, aki nekiugrik rögtön az aznap megjelent gammának. :))) A franc akar annyit idegeskedni. Egyszer így is megjártam 3 éve a Pool of RAdiance-szal, ami uninstallnál törölte a windows/system32 -ből pár dll-filet. Majd oprendszer t újratelepetís lett belőle. :(((Aztán ahhoz is jött egy patch ami többek közt azt is javította,de valahogy elment a bizadalmam a game felől. :)

  • Axon
    #8885
    Én délután kipróbálom. Egyszerre szereztem be a Space Hack-al. A képek alapján amiket eddig láttam belőlük, azt gyanítom, hogy nagyon hasonlít a két játék.
  • Axon
    #8884
    Az a probléma ezekkel a hivatalosan kiadott magyar verziókkal, hogy roppant nehéz beszerezni őket :-)
    A warez oldalakon többnyire csak az angol verziók vannak fent, megvenni meg nem mindig akarózik az embernek, bár én már elég sok játék magyar verzióját megvettem, de ezek főleg kalandjátékok voltak.
  • IMYke2.0.0.0
    #8883
    Igen, olvastam a vonatkozó topikban - ezért nem is játszom vele :)

  • pluhi
    #8882
    Az a game egy nulla. Anno a német verzió is tiszta bug volt. A hangulata lenne jó csak, de azt tönkreteszi az ócska grafikai megoldások tömkelege. Én még a német verzióval toltam (Hunnen már akkor nekiállt forditani.), azóta biztos kijött 10 patch. Viszont az animációkat tuti nem cserélték le, és azok nagyon rosszak voltak.
  • IMYke2.0.0.0
    #8881
    Akció RPG.

  • IMYke2.0.0.0
    #8880
    Le kell lombozzak minden reménykedőt: a Restricted Area hobbi magyarítása feleslegesen készül - lesz ugyanis egy HIVATALOS magyar verzió!
    A hobbi magyarítás bonyodalmairól itt olvashattok: KLIKK

  • Axon
    #8879
    Milyen jellegű ez a Bard's Tale amiről beszéltek?
  • IMYke2.0.0.0
    #8878
    WinRAR 2.42-el benyomva pont 60*100 MB. De amint kicsomagolod, elájulsz :)

  • Axon
    #8877
    Azt én is nemrég szereztem meg. Merre találok a készülő magyarításhoz infót?
  • Axon
    #8876
    Az remek lesz :-)
  • M.A.D.
    #8875
    Megnéztem szombaton ezt a Restricted Area-t, hát...nem rossz, de nem egy nagy durranás. Ráadásul készül hozzá már jó pár hete a magyarítás is.
  • M.A.D.
    #8874
    Axon:Az Átok-ot felrakom most pénteken. Jó? :)
  • pluhi
    #8873
    Rendesen hizik a szerencsétlen. Nforce-on még csak 6000Mb.
  • IMYke2.0.0.0
    #8872
    Tőlem: soha.
    A GameHunter Team-nek odaadtam a működő Editort és most szervezkednek. Egy komplett fordítócsapat foglalkozni a dologgal - vélhetőleg július végére - augusztus közepére meg is lesznek.

  • LezLee
    #8871
    Imyke: Mikorra várható a GTA:SA magyarosítása?
  • IMYke2.0.0.0
    #8870
    Szerintem a Bard's Tale 8 GB-nyi helyéhsége nem éri meg a fáradozást.
    Ráadásul: egy duplarétegű DVD-re fér fel a cumó.

  • Atomreaktor
    #8869
    Nem olyan rossz ám. Ha puhány gyerek vagy akkor elhízol stb. No meg 100 óra felett van a játékidő, szóval rohadt sok küldetés van. Najó, de a sztori lesz a lényeg, akcióban sem lesz hiány, azért a Simstől messze van:) /Meg az élettől is:)/
  • Atomreaktor
    #8868
    'reggelt! Huh, akkor mehet majd a Myst4 helyére, remélem hamarosan. Nem rossz ez a Bards Tale, de... nem t'om, ezek a gammák már túl vannak egyszerűsítve.
    SA-val viszont el lehet szórakázni, nekem meg hétvégére jó lenne, mert jön unokatesóm és ezt kéri tőlem már egy éve, hiába mondtam neki hogy még nem jelent meg:) De most már megjelent és meg szeretném meglepni;)
    Én meg még csak most hétvégén vágtam csak bele a Moment of Silence-be, teccik;)
    Plusz Robert Merle Malevil-t olvasom, ami rohadt jó, olvasta már esetleg vki? (Nehogy elárulj bármit is, mert még csak a felénél járok)
    Úgyhogy én nem örülök a hétfőnek:)))
  • Axon
    #8867
    Nem bukkantál rá véletlenül az Átok-ra?
  • Axon
    #8866
    Nekem akkor csökkent a GTA-val kapcsolatban az ingerenciám, amikor a konzolos verziórol olvastam. Hajat lehet vágatni a fodrásznál, inget gatyát lehet venni, meg hasonlók. Engem ez egy Sims-re emlékeztetett, amit egyáltalán nem szeretek. Ezért nem törtem kezem-lábam a beszerzéséért.
  • IMYke2.0.0.0
    #8865
    7.9 GB a mérete. Ahhoz képest pedig iszonyat randa szegény.
    Az más kérdés, hogy addiktoknak kötelező :))))

  • M.A.D.
    #8864
    Szépjóreggelt! Nos! Tegnap leért a GTA SA -HOODLUM-os verziója. De most látom, kijött a Bards Tale. Emlékeztek erre a játékra? Vagy 10 éve mekkora siker volt. Na nem PC-n. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #8863
    Még valami - szubjektív:
    A GTA:SA nem nagy szórás. Vannak benne újdonságok, de annyi és olyan minőségű nem, hogy az ember hasravágódjon.
    Pedig, majdnem megvettem a "lehúzós" (tiszta marketing, hogy előbb egy drága verziót adnak ki belőle egy "szaros" könyvvel) verziót, ami 11.990-be fájt volna...
    Ingyen megszerezve azért nem fáj annyira.
    El lehet vele szórakozni.

  • Axon
    #8862
    Majd csak túlélem valahogy :-))
    Ettöl függetlenül kipróbálom. A 3. részt is kipróbáltam a megjelenéskor, de amióta elkészítetted a fordítását újra belekezdtem és nemtitkolt szándékom végig is vinni.
  • IMYke2.0.0.0
    #8861
    Megegyezik!
    A konzolossal ellentétben itt viszont nem irányíthatsz egy csapatot, hanem csakis CJ-t, a negrovagányt.