33675


  • Atomreaktor
    #10781
    :DDD
  • takysoft
    #10780
    nem ráérős.. nincs másfél ggigám kitömöríteni a rart.
  • Esrohnoil
    #10779
    Secret of the old cock? D:
  • Atomreaktor
    #10778
    A tesztek sem írnak rosszakat róla, mint pl ez. Lehet rávetem magam én is:)
  • M.A.D.
    #10777
    A Nancy Drew legutolsó része már eléggé pofás. A grafika is elég jó, és van benne pár átvezető is. Ahhoz képest, hogy csak 1CD...és a logikai játékok benne...érdekes kaland annyi szent.
  • Atomreaktor
    #10776
    Jah egyre több kaland nyomul a zsebcuccokon is! Telefon, pda, gameboy, stb... Ráadásul sztem ezek igen hangulatosak lehetnek, mert retro feeling az egész:)
  • Axon
    #10775
    Kiadták az Egyiptian Prophecy kalandjátékot PDA-ra!
    Ez igen, ez tényleg meglepő, hogy kalandjátékot is portolnak arra a vacakra.
  • Axon
    #10774
    Úgy látszik a siker megrészegítette őket :-)
  • Atomreaktor
    #10773
    Pedig jön még ősszel is egy!:)
  • Axon
    #10772
    Tudtátok, hogy a most megjelent Nancy Drew rész az utlsó. 12 részesre tervezték a sorozatot és a most megjelent 12. epizóddal le is zárult a Nancy Drew kalandok áradata.
    Ez viszont arra ösztönzi az embert, hogy kigyűjtse mind a 12 részt :-)
    Nekem három van! :-)
  • Axon
    #10771
    Most olvasom éppen a Gamestart. Eléggé lehúzzák benne az ECHO-t.
    A tesztelő 3 óra alatt végigtolta. Hát az tényleg nem tűnik valami soknak.
  • Atomreaktor
    #10770
    toonstruck-ot felrakod majd eccer csak?;) [ráérős]
  • takysoft
    #10769
    megvan mindkettő
    neverhood 1cd
    toonstruck 2cd(emule, kb 2 hónapig szedtem...btf rajongónak muszáj....(back to the future))
  • Atomreaktor
    #10768
    Demojával játszottam anno:) Ha vkinek meglenne örömmel venném. Tudom nem sok köze van hozzá, de a Toonstruck-ról mindig eszembe jut a Neverhood:)) Na, az látjátok tényleg jó játék:)
  • Atomreaktor
    #10767
    :))
  • Axon
    #10766
    A mikroszoft termékeinek véleményezésébe nem vagyok hajlandó belemenni, mert a nickem melletti két kis tündi-bündi felkiáltójelet is a szabad vélemény-nyilvánításomnak köszönhetem. Van még 1-2 nap hátra a büntiből, majd azután visszatérhetünk a témára ;-)
  • Axon
    #10765
    Megnéztem a képeket, de nekem nem jön be. Mostanában volt több hasonló video betétes kaland és elteltem velük. Nem túl nagy kedvencem ez a stílus, de néha azért jó velük elszórakozni, de mint mondtam mostanában volt ilyen több is.
  • takysoft
    #10764
    elég video-betétesnek tűnik.

    toonstruck-ot ismeri valaki?
    christopher lloyd a föszereplője.(doki a vissza a jövőbéből)
  • Atomreaktor
    #10763
    felkerült a Vampire Diaries c. 96/97es 3cd-s kaland a french kiss-re. leírás a játékról no meg egy-két kép itt. ha vki leszedte plz mondja el h. milyen. én is leszedném, ha lenne annyi helyem:)) megpróbálok vmiket törölni...:()
  • RaveAir
    #10762
    Lehet valamennyit, mert aki a fordítást összefogja, és bejönnek hozzá az anyagok, azok nagyjából meg tudják mondani karakterszámra, hogy mennyit fordított az egyes fordító. Ezért lehet aránytalan néha, hogy fel van sorolva 5-10-15 ember, amiből csak 2-3 csinál érdemi mennyiséget. Ugyan a többiek is előre viszik a fordítás menetét, de ezek inkább a "dicsőség" miatt csinálják. Fordult már elő, hogy adott illető fordításának átnézése közben rájöttem, hogy jobban járok, ha hagyom az egészet, és inkább lefordítom az eredeti nyelvről...
  • takysoft
    #10761
    microsoft termékeivel nincs gond(már... w95 akkoriban télleg szar volt, fleg mac-hez képest, amiről az egészet lopták ugye), xp egész használható.
    2003 server is kezd komoly lenni.
    a gond csak az, hogy drágák, meg levédik a szabványaikat.(wmv is szar, wma is szar, stb.) meg ugye az elep oprencer csak hatezer éves általános protocolokat támogat, email, www, sbt. pl dc kliens, emule stb. nincs.
    bár a vistában már lesz p2p.
    MSN egész aranyos lett, hisz open-protocol.(egy halom progi képes az msn-nel kommunikálni.)
  • Atomreaktor
    #10760
    Á...ú...aúúú...ez fájt...

    I love Microsoft!
  • Axon
    #10759
    Máris megkövezünk!
    [kövez-kövez-kövez]
    Most érezd magad megkövezve! ;-)
  • Axon
    #10758
    Akkor igazán nem tudom, hogy mit is szeretnének tőled. Gondolom mondtad nekik, hogy nem egyhamar lesz kész a fordítás (fordítás, korrektúrázás, tesztelés, telepítőkészítés) szeptember 9-i megjelenésre semmiképpen.
    Mit válaszoltak?
  • Atomreaktor
    #10757
    Kövezzetek meg, de én szerettem a win95-öt
  • Axon
    #10756
    Igazad van tényleg csak a szövegmennyiséget néztem, de a rajta dolgozó emberek számát nem. Na mondjuk erről nem is olyan könnyű adatokat szerezni.
  • Axon
    #10755
    Na-na. Mi már akkor keményen OS/2 betyárok voltunk, amikor még mások a win3.1-el borították őszbe hajzatukat. Sajnos az OS/2 pont az idén húzza le végleg a rolót, bár ez jelképes, mivel már elég régóta tetszhalott állapotban van.
    Emlékszem, hogy OS/2-es gép nyüstölése közben kezdett egy srác a Linux-ra rábeszélni,mivel azon is remek X felület van. Nos, hogy akkor mennyire is volt remek az az X (a win3.1-hez képest biztos fényévekkel jobb) az nem tudtam meg akkor, mivel én jóval később kezdtem komolyabban foglalkozni a Linux-al.

    Win95? Egy röhögés erejéig kipróbáltam. Aztán az első munkahelyem miatt már komolyabban meg kellett vele ismerkednem..... hajaj... nehéz idők voltak azok... ;-)
  • M.A.D.
    #10754
    Na igen. A Win95 már modern csillogás volt a Win3.1-hez képest. Abban az időben még a "szép fekete" dos dukált. :)
  • Atomreaktor
    #10753
    Nekem is sok, de abba-abbahagyom:))
  • Atomreaktor
    #10752
    Ááá, de azért jó rá visszagondolni:) Azok a régi szép idők Fagyások, buherálások, bűvészkedések, csak hogy fusson vmi és ne fagyjon le...:)
  • M.A.D.
    #10751
    No, vagyok. Sok a meló mostanában, de be-benézek.
  • RaveAir
    #10750
    A PC Guru-ban is van. Történetesen a rovatvezetőt ismerjük is a Magyarítások Portálról. ;)
  • takysoft
    #10749
    épp nosztalgiáztam... ezzel is mennyi szívtam:
    http://www.sg.hu/cikkek/38890
  • szotyimutyi
    #10748
    Így van, persze, igazad van. Én a hirtelenjében összedobott, fordításnak nem nevezhető "produktumokról" beszéltem.
    Hosszabbak esetén szerintem is jobb, ha egy ember fordítja, még ha hosszabb ideig is tart.
  • Esrohnoil
    #10747
    Így igaz. pl. a Gothic I-et 6-an fordítottuk ha jól emlékszem. :)
  • kirol
    #10746
    A GameStar -ban ilyen rovat van: "Honosítások"
  • IMYke2.0.0.0
    #10745
    Fizetség a szokásos:
    - vagy egy "köszönöm"
    - vagy egy rosszul leírt nickname [sokszor írják le hibásan a nickem, pl.: Imyke2000, j2k stb.]
    Pénzt nem is várnék el a dologért.

    Amit nagyon nem tudok, mert már nem veszem az offline magazinokat: van még a mellékleteiken Magyarítás Rovat?
  • IMYke2.0.0.0
    #10744
    Vigyázat - az általad említett RPG-óriások mögött több ember áll, részenként 2-3 sőt több is.
    A The Longest Jorney kohéziója miatt azonban jó, ha egy ember készíti - az igaz, lassabb így...
    Aki nagyon akar, segíthet a fordításban.

  • Atomreaktor
    #10743
    Kellett nekem végigvinni angolul:)
    Amúgy érdemes akár másodszor is nekiállni, mert nagyon jó kis kaland! 90% feletti nálam;)
  • Axon
    #10742
    Jó hír, hogy elkészült a Sherlock Holmes: The Silver Earring remek kalandjáték magyarítása. Letölthető a magyaritasok.hu -ról.