33675


  • serito
    #10861
    Már 20% fenn van du.-ra meglesz. 22k val megy felfele. Remélem nem lesz hibás
    nem tömörítettem egy bin, és egy cue megy felfele meg a patch. A bin csupán 832Mb, a többi meg pár Kb.
  • M.A.D.
    #10860
    Ezt örömmel olvaom. Már én is neki álltam volna megkeresni a 2.CD-t és a patch-cset. :)
  • nagykispeter
    #10859
    Igen én is épp most próbáltam ki.Az a lényeghogy ne a Dev.cracket másoljátok be hanem a 2. cd.-n levő síma crack könyvtárba levőt és azt kell megpatchelni
  • serito
    #10858
    Az Echo patche működik. Láttam, hogy valaki már elkezdte feltölteni a szerverre, még ma feltöltöm a 2. cd-t és a patchet is hozzá. Nagyon tuti kis game ajánlom mindenkinek.
  • ordel17
    #10857
    Köszi neked és mindenkinek a dícséretet! Örülök, hogy tetszik a munkám!
    Viszont annyiban javítanálak, hogy a Dott-ot taky és thsoft követte el!
  • MerlinW
    #10856
    HC Gamer:


    "Új Monkey Island készülőben?

    Az ember igyekszik kihasználni a nyár utolsó napjait, nem csinál semmit. Ennek köszönhetően nem olvasom már egy hete Ron Gilbert blogját, melyben augusztus 23-án egy érdekes postot tett közzé. Túl hosszú lenne ide bevágni az egészet, ezért csak a lényeget emelném ki:

    "...

    If you've emailed me in the last couple of weeks with a official request for the Secret of Monkey Island and promised not to tell anyone and I have not gotten back to you: I will.

    Clayton and I were supposed to jet off to Paris this week to meet with a publisher, but had to cancel because I got sick. The trip has been postponed until next month. I was looking forward to some wine and stinky cheese. I love stinky cheese."

    ...

    Been too busy programming and reading to play much.

    ...

    Vajon új Monkey Islanden munkálkodik a fenomén? Ki tudja, de szerintem lassan elkezdhetünk reménykedni benne."
  • MerlinW
    #10855
    csak kis koromban nem értettem, de a DOTT, és SM magyarításod ismét arra késztetett h végigvigyem két legkedvencebb kalandomat:D Ezért köszi:) Már csak a Monkey 1-2 -őt várom:)

    Jó lett a cucc nagyon, abba ne hagyd:)
  • MerlinW
    #10854
    Broken Sword 4 Concept Art:

  • rorr
    #10853
    köszönjük a magyarítást!!
    Tökéletes!
  • Ersiman
    #10852
    Folytatom a BG feltöltését
  • ordel17
    #10851
    Ahogy ígértem, töltöm fel a hátulról a bg-t!
  • M.A.D.
    #10850
    Én megmondtam! :)) Az első részhez képest ez már egy csoda.
  • serito
    #10849
    Ha kéznél van a progi, és ki is tudod próbálni, megnézhetnéd, hogy működik-e! 16:00-ig vagyok net közelben ,ha sikerül kipróbálnod, légyszi írd meg nekem, hogy mi let az eredmény! Köszi.
  • serito
    #10848
    Bocsi nem rámásolni, hanem az indító, belásolt EXE file-t megpatchellni.
  • serito
    #10847
    Állítólag, a régi crack+ a dll ami a cd van jó. csak a patchet is rá kell másolni!
  • Axon
    #10846
    Ez csak a patch. Van hozzá crack is?
  • serito
    #10845
    Ha valakit érdekel, van egy patch az Echo-hoz, és állítólag azzal működik.
    A patch ITT letölthető. Ma este én is kipróbálom, és nagyon remélem, hogy nem szopatás. Sokan írták más fórumban, hogy mükszik.
  • Axon
    #10844
    Huhh...
    Kipróbáltam a RHEM 2 nevű kalandjátékot. Borzalom!
    A legjobb az volt amikor ki tudtam végre lépni belőle.
    Gyorsan töröltem a cd képeket is.
  • kormoska
    #10843
    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy tudtok-e segíteni, de ha igen, tegyétek már meg! Elakadtam a Nancy Drew-ban és nem jutok tovább sehogysem. A szerszámos kamrában lévő órával nem tudok mit kezdeni( aminek csak egy mutatója van). Segítségeteket előre is köszönöm.
  • ordel17
    #10842
    Ha adtok egy szerver hozzáférést, szíves örömest besegítek a bg feltöltésbe! :D
  • ordel17
    #10841
    A Super2xsai-val a legszebb!
    És ez érvényes az összes többi SCUMM játékra is!
    Örülök, hogy tetszik!
  • Axon
    #10840
    Szuper lett. A poénokat eszméletlenül jól sikerült visszadni.
    Tettél említést jobb grafikai beállítási lehetőségre. Nekem nem mondanak semmit azok a lehetőségek (super2xsai, hq3x, dotmatrix, stb.). Egyszerűen a hasamra ütöttem és beállítottama hq3x-et). Van valami tanácsod melyiket használjam, vagy te melyiket használod?
  • Axon
    #10839
    Nekem megvan a BG2 és a hivatalos kiegészítője. Sőt! megvan a BG1 kiegészítő cd-je is, csak az alap BG1 hiányzik. Na meg persze az általad említett mod.
    Nekem is adsl-em van és azzal szoktam feltölteni. Tudom, hogy eltart egy ideig egyetlen cd feltöltése is, de ha nem foglalja tulságosan a sávszélességedet, akkor inkább töltsd fel a szerverre. Mindegy mennyi ideig tartson. Ha FlashFXP-vel töltesz fel, akkor tudod szabályozni a feltöltési sebességet is, így a feltöltés mellett tudsz még netezni is, de akkor is jó a feltöltés, amikor alszol ;-)
  • Ersiman
    #10838
    Elkezdtem feltölteni a BG1 első cd-jét, majd este folytatom. Esetleg akinek szintén megvan beszállhat és akkor jóval gyorsabban fenn lesz az öt (ToSC-tal együtt hat) cd.
  • Stark
    #10837
    A fészerben az öreg egy mutatós órát nem tudom működésbe hozni.

    thx
  • Atomreaktor
    #10836
    Én is szívesen látnám a gépemen;))
  • ordel17
    #10835
    Akkor ezekszerint használható lett a magyarításom?
  • kirol
    #10834
    Penge!
    Csak jelenjen meg gyorsan!!!
    (Még 10 nap + kitudja még mennyi.)Gondolom tudjátok, mire gondolok.
    A mindkét verzió szeptember 8 -án jön, mert az egyértelmű, hogy nekem európai kell!!
  • Ersiman
    #10833
    Ha csak neked kell egyszerűbb ha felírom neked dvd-re, és odaadom vagy elküldöm.
  • Ersiman
    #10832
    Hát ehhez a modhoz kell a BG1 és a BG2 is (ha lehet a kiegészítők is) mert azt használja, de a BG1-ből szedi az adatokat, így oldja meg hogy gyakorlatilag BG2 szinvonalon fut a BG1 története. Nekem adsl-em van így a feltöltési sebességem nem valami fényes, de ha másnak is kellene én szívesen elkezdem betömöríteni és szép lassan feltolni az anyagot. No-cd crackem nincs hozzá. :)
  • Esrohnoil
    #10831
    Hol akadtál el?
  • Stark
    #10830
    Sziasztok

    valaki végigvitte már a Secret of The old Clock-ot?
    ha igen segitsetek már lécci
    thx
  • Atomreaktor
    #10829
    Sztem is nagyon jó lesz, pláne h. Bioware;)
    De a Gothic 3 sem lesz rossz...;)
  • serito
    #10828
    Pedig a képek alapján ütős kis game lesz. Nem szoktam RPG-vel játszani de most kipróbálom, ha végre megjelenik.
  • serito
    #10827
    Köszi, bár ( igen már megvan és fel is tettem a szerverre )választ vártam, de talán tudok várni míg valamelyik erre specializálódott csapat megoldja ezt a kérdést.
  • Atomreaktor
    #10826
    Witcher 2005-ben tutkó nem jelenik még meg.(sajnos)
  • Axon
    #10825
    Már járok szihólógushoz. Nagy bőrkanapén jól kibeszélem magamból :-)
  • CrucifX
    #10824
    Ki tudja mikor ejted ki legkozelebb a w-s szot ;)
  • Axon
    #10823
    Wow!
    Most kaptam az üzit és idemásolom:

    "A büntetésed lejárt, ezért a büntetőpontjaid törlődtek."

    Jábá-dábá-dúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú! :-)


    Mondanom sem kell, hogy előző 3 üzenetemet még úgy írtam, hogy ott röhögött a két felkiáltó jel a nick-em mellett.
    Mostmár újra tiszta lappal indulok az életben úgyhogy mellőzhetitek a BadBoy megszólítást ;-)
  • Axon
    #10822
    A 2. kérdésedre rögtön tudok (sajnos) válaszolni. Nincs még törés hozzá. A "még" szócskával pedig a reményt jelképeztem, hogy hátha lesz...