33675


  • Atomreaktor
    #10661
    Habár nem kaland, de nem hinném h. lenne olyan aki ne játszott volna vele, vagy legalábbis ne hallott volna róla: a Caesar sorozat!!! JÖN! JÖN! JÖN! A Caesar 4!!!! De csak vmikor jövőre...:((
  • Atomreaktor
    #10660
    lol:)))
    annyira azért nem volt szörnyű:)
  • MIMACSKA
    #10659
    Na ez egy igazi értelmetlen gumiszobás hozzászólás volt tőlem sorry! :-)
  • MIMACSKA
    #10658
    szijja!
    [mégnagyobbés szebbnapocska]
  • szotyimutyi
    #10657
    Szia!
  • MIMACSKA
    #10656
    Hááát lehet hogy én ezt már nem élem meg....:)
  • Atomreaktor
    #10655
    Csak vigyázz, mert "kivetni" magad már nehezebb lesz;)
  • LezLee
    #10654
    Kösz az infót, akkor lehet belevetem magam.
  • Atomreaktor
    #10653
    Simán elfut régebbi gépen is. Diablo szerű rpg volt anno, csak 3d köntösben, meg egyszerre 4 irányítható emberrel. Vagy 6? Már nem is emlékszem:) Grafikai motor uaz, nem kell erőmű. A játékban tökéletes az akció/rpg egyensúly, aki nem vágyik túlzott komplexitásra, de egyszerű vagdalkozásra sem, annak be fog jönni ez a játék;) Zene fantasztikus benne, harc élvezetes, real-time, de van pause, fejlődés jó stb. Sztem érdemes lenne előbb az első részt is megcsinálnod!!
  • kirol
    #10652
    Hát azért én bevallom, hogy nagyon örülnék neki, ha a TLJ -t honosítva adná ki a GameStar, mert hát a SZEPTEMBER 9 az azért mégiscsak közel van. Már bocsi, de mint írtad rengeteg szöveg van benne, így ki tudja te mikor fogsz vele elkészülni. :( Gondolom nem az elkövetkező 1-2 hónapban. :(

    De én 90% -ot adok neki, hogy a GS verzó angol lesz. :(
  • LezLee
    #10651
    Próbálta már valaki a Dungeon Siege 2-őt? Az 1. részről sajna lemaradtam, de mivel elég sokan dícsérik ezt a második részt, hátha megér egy próbát. Mennyire kell neki izmos gép? Egy-két szót megejthetne valaki a game-ről.
  • serito
    #10650
    szerintem sem fordítják le, de meglehet, mert ahogy írtad nagyon ráálltak a magyarított game-k mellékelésére.
  • MerlinW
    #10649
    kizártnak tartom, szal szerintem no para.
  • IMYke2.0.0.0
    #10648
    Nem akartam dicsekedni, csak már nem bírtam magamban tartani... a héten rengeteget haladtam. Tegnap pedig megengedtem magamnak egy próbajátékot is... :)))))
    Csak Ti tudtok a dologról, sehol máshol nem szellőztettem meg a dolgot - még a Játékmagyarításról tudtok-e? topikban sem...

    //Izgulok, hogy ne legyen felesleges a munkám. A GameStar nagyon ráállt a honosított játékok mellékletbeli terjesztésére. Bunkón hangzik, de remélem, a Longest Journey-t nem magyarítva teszik fel... //
  • serito
    #10647
    A hatalmas isten már megint alkot. Szeretem látni ezeket a százalékos híreket. Örülök a hírnek, és szerintem a többiek is.
  • szotyimutyi
    #10646
    Ez már így is rengeteg munka. Csak így tovább!!
  • MerlinW
    #10645
    hardwireden én csak a képeket nézegetem, mert amit írnak általában hülyeség...:)
  • MerlinW
    #10644
    Jííííííháááááááá:D
  • IMYke2.0.0.0
    #10643
    Szabad dicsekedni?! .... Hm?

    A karakterek összeszámolása folyamatban, de a fordítandó 287 fájlból az eddig összeszámolt 38 fájl ~220000 karaktert tesz ki... Bexarás!
    Tehát, amíg biztos adatokhoz nem jutok, a becslés szerint 1 millió 700 ezer karakterről beszélünk... Ennek fényében a Longest Journey HUN már megközelítőleg 13%-os...!!!!

  • Atomreaktor
    #10642
    Én már nagyon kíváncsian várom ezt a játékot! De hol itt a 3D?:)
  • MerlinW
    #10641


  • MerlinW
    #10640
    Vámpírtörténet

    Dixie Flatline, 00:02 - PC - Játék: Kaland - ADATLAP - (12 komment)

    (Adventure Gamers) Lou The Wrench, Mona különbejáratú szaktanácsadója szállított nekünk egy még friss, szívmelengető denevérszárnyat. A Vampyre Story fejlesztési munkálatai folytatódnak! A titoktartási béklyók miatt csak annyit közöltek a fejlesztők, hogy sikerült kiadót találniuk, s ugyan még nincs aláfirkantva a szerződés, de már nagyon közel járnak a megállapodáshoz. Az elkövetkező napokat a büdzsé elosztására fordítják és további teszteléseket folytatnak az új 3D motorral meghajtott vámpír főhősnőn, Monán. Friss képek alant.

    hardwired.hu
  • Atomreaktor
    #10639
    USA eladási top10:

    1. Battlefield 2
    2. World of Warcraft
    3. Guild Wars
    4. The Sims 2
    5. The Sims Deluxe
    6. Nancy Drew: Secret of the Old Clock
    7. The Sims 2 University
    8. RollerCoaster Tycoon 3
    9. The Sims: Unleashed
    10. Half-Life 2

    Hm, szóval Nancy még sikeres is:)
  • takysoft
    #10638
    hurrá, és mellesleg ez megérdemel szélesvásznat
  • szotyimutyi
    #10637
    Hurrá!!!


  • Atomreaktor
    #10636
    Felhasználóbarátabb változat:

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!

    www.gamestar.hu:
    BROKEN SWORD 4!!!
    [2005. augusztus 17. @ 20:07 - Berkenye]
    A THQ ezekben a percekben jelentette be a Broken Sword sorozat negyedik részét, amely 2006-ban fog érkezni. A sajtóközlemény többi része nyálas ömlengés, hogy mekkora felelősség nehezkedik a fejlesztők vállára, hogy ne okozzanak csalódást, estébé, estébé. A részletek állítólag csak hónapok múlva fognak érkezni, de sebaj. A sorozat sikerét mi sem bizonyítja jobban, hogy eddig részeiből több mint két és fél millió példányt adtak el.

    Szép ez a reggel:))))

  • Atomreaktor
    #10635
    Jujj, bocsi, nem t'om mitől lett ilyen szélesvásznú...
  • takysoft
    #10633
    emberek......
    http://index.hu/homar/index.php?title=a_8217_nem_dugdosok_en_semmit_hatulraa_8217&more=1&c=1&tb=1&pb=1

    lehidalás magasfokon
  • Atomreaktor
    #10632
    Nagyon jó, érdemes kipróbálni! Ha tetszett a Broken Sword - kinek ne tetszett volna?:) - akkor nem fogsz benne csalódni. Persze utol azért nem éri és a grafika sem 100%, de nekem a hangulata nagyon bejön. Jó kis nyomozás, az angol könnyű benne, stílus, humor ok, hangok is elmennek, videó alig és gagyi:), minden, de tényleg minden tárgyra rá lehet kattintatni és mond vmit róla. Ez amúgy vmelyik játékban idegesítő is tud lenni, de itt sztem jól megcsinálták. Továbbjutás nem nehéz, de azért kell gondolkozni (próbálgatni) is:)
    Nah nem rizsálok tovább, mert lehet a felének nincs is értelme:)
    Én csak ajánlani tudom, nekem bejön a játék... Dehát embere válogatja:)
    Nem egy világrengető kaland, nem fognak rá 10 év múlva is emlékezni [én igen:)], de nagyon jól el lehet vele lenni, fel lehet vele készülni a Nibiru-ra;)) Amivel felkészülünk a Fahrenheit-re, amivel felkészülünk a TLJ2-re:))) Aztán hogy azzal mire készülünk fel, azt már nem tudom...:D
  • szotyimutyi
    #10631
    Azért várjuk annyira...
  • Axon
    #10630
    Na utána néztem. Ezt hittem az első résznek:
    Baldurs Gate - Tales of the Sword Coast
    Annyiban igazam van, hogy az első részhez készült, de ez bizony akkor csak a kiegészítő.
  • kirol
    #10629
    A NiBiRu jó kis játék volt!!!
    Nekem nagyon tetszett!
  • Axon
    #10628
    Hajaj...
    Az vigasztal, hogy a 2. részhez a nemhivatalos kiegészítőt kivéve, minden megvan. Az 1. résszel viszont nagyon elcsesztem valamit. Mindegy úgy is főleg a 2. rész érdekel. DL-es dvd-re meg taky akarja rávarázsolni az egészet. Úgy látom menni is fog, sőt még egy kevés barkács kiegészítő is mellé fér. Csak legyen ideje az embernek ezt mind-mind végigtolni.
  • szotyimutyi
    #10627
    Milyen a játék? Én még nem próbáltam.
  • Atomreaktor
    #10626
    Tökéletes! Addigra pont végzek a Martin Mystere-vel. Szép az élet:)
  • IMYke2.0.0.0
    #10625
    Baldur's Gate-sorozat

    Baldur's Gate
    ===============
    Classic: 5 CD - 2869 MB
    Hivatalos kiegészítő: Tales of the Sword Coast: 1 CD - 576 MB (iso)

    Baldur's Gate II
    ================
    Classic: 5 CD - 2541 MB [Az 5. lemez egy 50 MB-os bónusz, képek, karakterek stb.]
    Hivatalos kiegészítő: Throne of Bhaal: 1 CD - 625 MB
    Nem hivatalos kiegészítő: The Darkest Day: 1 CD - 292 MB
    ================================================================
    Összesen: 6903 MB

    A kismillió, néha egy CD-nyi méretű kiegről nem is beszélek...

  • Atomreaktor
    #10624
    Ace Venturát pls szedd majd elő nekem;)
  • Axon
    #10623
    jövőhét péntek
    lehet vágni a centit :-)
  • Axon
    #10622
    Akkor én mi a fenét tölthettem le? :-)
    Nekem 1 cd-s a BG1 és meg sem lepődtem akkor rajta, amikor letöltöttem. Ennek fényében természetesen neked van igazad és utána nézek mit rontottam el.
  • szotyimutyi
    #10621
    Nibiru: augusztus 25.?

    http://www.gameboomers.com/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=2;t=016958;p=0