33675


  • takysoft
    #10620
    akkor te még nem jáccottá a BG 1-el.....
    nos....
    1 DVD = 7 CD (byte-ra pontosan, ha jól tudom, 650-es cd-vel számolva)
    BG1 = 5 CD + 1 CD a kieg
    BG2 = 4 CD + nemtom (nekem úgy van kiírja, hogy 1 dvd-n a BG2+Neverwinter(3cd)+ ace ventura(250mb))
    a bonus cd-t teljes CD-vel számolva, és ha elhiszem, hogy a kieg 2 cd-s, akkor az is csak 13 CD, ahol még így is van hely a patcheknek(2 DVD-vel számolva)
    a DL-es DVD méretét nem tudom, de kb 2 dvd körül lehet.

    axon, szerintem nekem valami elég gányul hiányos verziód lehet a bg1-ből.
  • Axon
    #10619
    Nekem a BG2 az 4 cd + 2 cd a kieg és a bonus cd. A BG1 csak egyetlen cd. Ha még van egy 1 cd-s kiegje a BG1-nek, akkor még mindig ráfér egy sima dvd-re az egész és szerencsére nem kell hozzá DL-es DVD.
  • Atomreaktor
    #10618
    :))
    Akkor én jól jártam mert már peccselve fogom elkezdeni a játékot:) Bár ez csak a multiban javít asszem.
    Mindegy, én fan vagyok, jó lesz bugosan is csak nyomhassam már:D
  • takysoft
    #10617
    +pathcek
  • takysoft
    #10616
    nekem vanik baldurs gate 1 kiegem is, de nincs meg a 2 kiegje
    kéne írni egy baldur's gate 1+2+kiegek dualLayer DVD-t.
  • M.A.D.
    #10615
    Ja, a DS2-nek már jött is ki patch. Na, ezért nem nyomom én rögtön az új rpg-ket. A sok lökött meg anyázik, mikor elsőnek hozzájut.
  • Axon
    #10614
    Én még nem próbáltam ki a Rhem 2-t. Mindjárt elkezdem feltölteni. Reggelre fent lesz.
  • M.A.D.
    #10613
    Szépjónapokat! Ismét beugrottam. A szabadság, az szabadság! :)))

    Rhem kettőt csak elvakultaknak ajánlom. Mondjuk nekem bejön egy kicsit. :)
  • Atomreaktor
    #10612
    Rhem 2 jöhetne;)
    Ha már rpg: nekem meg Dungeon Siege 2 lett meg a napokban.

    És egy jó hír: Nibiru angol verzió GOLD! Augusztus végén már megtalálhatjuk a boltok polcain.[remélem nem csak ott:)]
  • Axon
    #10611
    Na akkor egy kis esetleges feltöltés.
    Megvan a:
    RHEM 2
    Nancy Drew - The Secret of the Shadow Ranch
    Nancy Drew - Curse of the Blackmoor Manor

    Ezen felül néhány RPG mostani beszerzés:

    Baldurs gate 1
    Baldurs Gate 2 + Throne of Bhal Mission Disc + Bonus Disc
    Gothic 2

    Ha valamelyik kell, akkor szóljatok és megy fel a szerverre.
  • Axon
    #10610
    Egyébként tény leg baromság a Wells. Ez egy klasszikus Verne regény. Na de a cikk írója biztos nem olvasott még életében könyvet, de a moziban látta a Világok háborúját Wells-től, így gondolta ez is az :-)
  • Axon
    #10609
    Én belekukkantottam a demoba. Nekem bejött az alaphangulat, hogy éppen egy hatalmas ágyúgolyóban utazunk a hold felé. Körülöttem meg ott punnyadtak a társaim. Sajnos komolyabban nem volt időm tesztelni a demot.
  • Atomreaktor
    #10608
    Kicsit elkésett a hw:)
    Amúgy a HG Wells-t sem értem, mert ez Verne...:)
    Mindegy, úgysem lesz olyan jó ez a gamma:)
  • MerlinW
    #10607
    "Az H. G. Wells regényén alapuló Journey to the Center of the Moon játékot nemrégiben a fejlesztést végző stúdió átnevezte, így esetleges érdeklődők Voyage néven keressék. Erről érkezett most jópár screenshot, megfejelve egy privjúval a játékban szereplő idegen lényekről (thx Dohi).

    Voyage demo - letöltés"

    www.hardwired.hu
  • serito
    #10606
    Hát az nem a legjobb. Én apám számítástechnikai boltjában dolgozom, mert a másik munkahelyemről kirúgtak (létszámleépítés). De ez kellemesebb mint a másik volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #10605
    A baj csak az, hogy itt, nálunk minden korlátozva van - s a helyi rendszergizda kérlelhetetlen. Állami szerv vagyunk.

  • serito
    #10604
    Ráálltál a buntik gyűjtésére?
  • serito
    #10603
    Nekem most is csak így van netem, a melóba szintén 8-16-ig. Otthonra család mellett nincs elég zsöci. A lényeg. hogy nincsen korlátozva semmi sema aletöltés, sem különböző veszélyes oldalak. Szóval tőccs egész nap.
  • IMYke2.0.0.0
    #10602
    Köszi!
  • szotyimutyi
    #10601
    Elfelejtettem mondani, hogy jó a logó!
  • Axon
    #10600
    Ja-ja!
    Mától kezdve hívhattok Bad Boy-nak
  • M.A.D.
    #10599
    Ok! :) Nem hallottam semmit se. )
  • IMYke2.0.0.0
    #10598
    Szeptembertől már sajna nem... csak munkahelyről 8-16 óráig...
    Eddig kollégiumban laktam, annak ellenére, hogy nem vagyok már egyetemista. De most albérlet lesz, s ott tuti nem tudok netet előfizetni...
  • M.A.D.
    #10597
    Ez az IMYke2000 5 csillagos konyak mindig online. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #10596
    Köszi Ersiman, szotyimutyi!
  • M.A.D.
    #10595
    Szóismétlés rulla! :)))
    Na kérem. Ma is benéztem. Többet vagyok bent szabi alatt, mint ....:)))
    dehátkéremnemállmegazélet
  • M.A.D.
    #10594
    Ez mondjuk olyan romantikus. :) Nekem mondjuk ez jut eszembe.
  • szotyimutyi
    #10593
    Sziasztok!Nem gondoltam, hogy ilyen sokáig nem leszek...
    Ymike:Boldog szülinapot kívánok - így utólag is!
    Axon: mit látnak szemeim! Büntik???
  • Ersiman
    #10592
    Üdv mindenkinek!

    Így utólag is Boldog Születésnapot IMYke!
    Köszönet és gratuláció a Vampire fordításhoz! Ma újrakezdem a játékot az már biztos.
  • Atomreaktor
    #10591
    lol:D
  • MerlinW
    #10590
    most mégsem írhattam hogy "nők..." :D
  • Axon
    #10589
    Végre van internetünk. Az éjjeli vihar tökrevágta az ADSL modemet. Most volt itt egy csóka az ex-matávtól. Hozott egy újat. Végre netezhetek. Az a délelőtti egyetlen beírásom egy közeli könyvesboltból történt :-)
  • Axon
    #10588
    Most nagyot nőttél a szememben Macs
  • MIMACSKA
    #10587
    ???
  • MerlinW
    #10586
  • MIMACSKA
    #10585
    A szép görög csajok Mykonosra jönnek. Nem vicc! De úgysem állnűnak veled szóba mert irtó nagyképűek ám! :-) Tisztelet a kivételnek. Pökhendi pitsák, de tényleg sok szép van köztük, már akinek tetszik az úgymond lóarc típus. Az én páromnak igen :-)
    Együtt szoktuk fikázni a csajokat. :-) Az a kedvencem amikor jön egy tök bomba csaj, nem néz senkire csak begyüjti a pillantásokat. Aztán amikor elhalad előttünk látom ám, hogy nincs semmi segge! :-)))) , :DDDDDD

    hehe, legszebb öröm a söröm :DD


    kicsit off voltam
  • Atomreaktor
    #10584
    Jah, görög csajok:)))
    Én is próbálkoztam náluk anno, de nekem sem sikerült semmi:D
    Amúgy télleg nem túl szépek, de azért...;)
  • MIMACSKA
    #10583
    mér? a Billgéc itt a moderátor? A vindóz egy kényszermegoldás. Ez van.
  • LezLee
    #10582
    Hát igen, elég rég :)
    Sok minden törpént a nyáron. Mérlegképes könyvelő lettem, aztán 2 hétig Görögország (Olympic Beachen Paralia mellett), ahol azt hittem, majd jól becsajozok, megtudtam, hogy igencsak rondák a görög csajok, amelyik megtetszett, és szóba elegyedtem vele, arról meg kiderült, hogy vagy magyar, vagy más külföldi. 1 hete jöttem vissza, azóta böngészgetem az álláshirdetéseket, illetve beizzítottam néhány bankos ismerősömet, hátha. Szóval eltelt ez a nyár a fene egye meg, és alig voltam gép előtt. No de majd bepótolom én ezt még hideg téli estéken :))
  • takysoft
    #10581
    azért, ha megnézzük a magyarításaid mennyiségét, és minőségét.... benne vagy a (mellesleg nem létező) top 10-ben, az biztos.