33675


  • Axon
    #10821
    A hétvégén hatalmasat Sam&Max-eztem. Gigaszuper. Színültig röhögtem a lakást, úgyhogy ki kellett nyitnom az ajtót, hogy kilapátoljam a sok röhögést az utcára :-)
    Ami még dobott a dolgon egy dimenziónyit, hogy a 8 hónapos fiam is tátott szájjal nézte a rajzfilmszerű Sam&Max-et, ami kilön öröm volt számomra, pedig nem nagyon kötik le a játékok. Mindig ráveti magát a billentyűzetre és addig püföli a gombokat, amíg be nem tör a názához :-)
  • Axon
    #10820
    Feltolhatnád a szerverre a BG1-et és ezt a mod-ot. Éppen a napokban világított rá Imyke, hogy amit én mostanában beszereztem és BG1-nek hittem, az csak a BG1 kiegészítője, így az alapjáték továbbra sincs meg.
  • Atomreaktor
    #10819
    Interjú a Fahrenheit készítőivel magyarul. Ajánlott;)
  • serito
    #10818
    Szevasztok!
    Régen nem jártam erre, sajna a munkám minden időmet felemészti, utána meg a családom a következő. Nem panaszkodni akarok, csak egy kérdésem van.
    A The Witcher mikor jelenik meg? Nincs időm utánakeresni. Még ma benézek, köszi. Ja még valami, az Echo-ról mi a hír? Van már új törés hozzá?
  • kirol
    #10817
    Kérdés visszavonva! Rossz szobát néztem!
  • kirol
    #10816
    Lenne még egy kérdés. Rögtön az előző után.
    "Visszaérkeztél Tomahnára, láthatod Achenart Yeesha hálószobájánál: egy kapcsolókönyvet használ, ami aztán leesik az alsó szintre.A szobában nagy a felfordulás. Látszik, hogy Achenar keresett valamit. Menj Yeesha ágyához és olvasd el a könyvét."

    Én semmi felfordulást nem látok, az ágyon a könyvet meg pláne.
    Mi lehet itt a gond???
  • nagykispeter
    #10815
    Nincs mit
  • kirol
    #10814
    Tényleg ott van, köszi szépen!
  • kirol
    #10813

    Fenn a fákon ösvény???
    Na mindjárt megnézem!
  • nagykispeter
    #10812
    Már pontosan nem emlékszem de mintha fenn a fákon van egy ösvény azon kell menni.
  • Ersiman
    #10811
    Kösz ez is egy igazi klasszikus, jó hogy mostmár magyarul is játszható lesz!

    Vannak itt olyanok akik szererik azrpg-ket is, nekik javaslom próbálják ki a BG1 Tutu mod-ot. Én most raktam fel, fut a BG 800x600-ban és ráadásul karaktergenerálásnál már választhatók a kitek :) Én először egy druidával játszottam végig, most kipróbálom milyen egy kensai-val vagy egy monkkal vagy egy Avengerrel :)
  • kirol
    #10810
    A Myst IV ben tudna valaki segíteni?
    Haven végén vagyok, miután az állatkáknak fügyülgetés idegileg kikészített.
    A végigjátszást is néztem: "Menj el az ösvény végéig. A mangree-k láthatóan megkedveltek, mert végig követnek az úton. Ülj be a
    székbe és pillants jobbra le. Ott van az összetekeredett Quetzy."

    Na de milyen székbe??? Itt sehol nincs szék??? Esetleg a tónál lévő házban, de az meg ne maz ösvényen van??
    Már a sok keresgélesbe teljesen elszédültem, meg kiakasztott rendesen.
    Tudna valaki segíteni?
  • Axon
    #10809
    Végre egy igazán jó hír a rossz hírek után! :-)
    Köszönet a fordításért.
    Töltöm is lefele és a hétvégére máris megvan a program :-)
  • ordel17
    #10808
    Elkészültem a Sam & Max fordításával!
    Az MP-ről már letölthető!
  • Axon
    #10807
    "A kraken.exe hibát észlel, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézést kérünk."

    Nem nézem el, sőt felháborít! Nagyon ki tud akasztani ez a pofátlan windóz üzenet. Legalább mondja meg, hogy mibaja. Miért is nem megy.

    Na mindegy.
    Volt valakinek hasonló problémája? Már aki próbálta.
  • Axon
    #10806
    Meg is találtam és már jön is lefele.
  • Axon
    #10805
    ...és bizony ez már a sokadik halasztás.... Duke Nukem forever...
  • Axon
    #10804
    Ezt nem is tudtam.
    Igazán pofátlanság egy ingyenes játékot adni teljes játéknak egy magazinban, ahol mindig boltban árusított játékokat adtak a mellékleten. Úgy látszik kezd rosszul menni a szekér.
    Még jó, hogy nem vettem meg az újságot :-)
  • kirol
    #10803
    Már el sem tudok képzelni egy olyan megjelenési dátumot,amit nem halasztanak el. [nagyon-nagyon mérges]
  • IMYke2.0.0.0
    #10802
    Késik a Dreamfall
    A hivatalos Funcom oldal tanusága szerint méretesebb késést szenved el a Dreamfall: The Longest Journey játék. 2005 negyedik negyedévéről módosult a megjelenés, úgyhogy a játék iránt érdeklődők 2006 tavaszában reménykedhetnek innentől.
    Forrás: klikk...

  • szotyimutyi
    #10801
    http://www.delawarestjohn.com/
  • CrucifX
    #10800
    Egyaltalan nem klasszikus kalandjatek, amugy meg 2 honapja ingyen toltheto :)
  • Axon
    #10799
    Mond nektek valamit az a név, hogy:
    Eye of the Kraken
    Ezt a klasszikus kalandjátékot adják most teljes játéknak a PC Games újsághoz.

    Én még sosem hallottam erről a kalandról.
  • Axon
    #10798
    Mondhatnál róla valami kis infót. Még sosem hallottam erről a gámáról.
  • szotyimutyi
    #10797
    Ez is megjelent: Delaware St. John Vol 1: The Curse Of Midnight Manor. Érdekel valakit?
  • Axon
    #10796
    Otthon nekem sincs sem cd sem dvd íróm. A melóhelyemen van. Mondjuk ez bőven elég, mivel így otthon még sosem volt rá szükségem.
  • Atomreaktor
    #10795
    Nekem meg még nincs DVD íróm, így nem tudom kiírni a cuccokat:)
    De a nyáron anyit költöttem, hogy most karácsonyig gatyaszíj behúz:()
  • Axon
    #10794
    Most egy 160 gigás SATA csatolós vinyóm van. Néhány hónapja cseréltem le egy szintén 160 gigás, de PATA csatolós vinyót. Engem is meglepett mennyire érezhető volt a gyorsulás. Hihetelenül gyorsan bootol be például a winxp, sokkal gyorsabban indulnak el a programok és a file másolás is (ez a legmeglepőbb) hihetetlenül felgyorsult. Miért is meglepő? Mivel egy mobilrack-et használok, amiben van egy 120 gigás pata vinyó. Eddig kb 20000 kbyte/sec-al másolt egyikről a másikra. Most ez az érték nemritkán 38000 k/s. Majdnem a duplája.
  • IMYke2.0.0.0
    #10793
    Nekem Maxtor 20-asom van [20 GB, ATA133, 7200 RPM, 2 MB Cache], meg vagyok vele elégedve, ettől függetlenül én a Western Digitalt választanám.
    A 16 MB cache csak igen nagy fájlok másolásakor jelent némi %-nyi előnyt. S akármennyire is filmekkel, isokkal dolgozol, egész nap azért nem...

  • Axon
    #10792
    Éppen most nézegettem egy árlistát egy esetleges gépcsere elméleti felytegetése kapcsán. A Maxtor 250 Gigás Sata csatolós vinyója tetszett meg, ami már 16 mega cache-t tartalmaz. A WD-nek meg ebben a kategóriában már SATA 2-es vinyója van, de abban csak 8 mega cache van. Nos ezen morfondírozok és az István a király rockopera egyik mondata lebeg a szemem előtt: "Ó mond, te kit választanál?"
  • IMYke2.0.0.0
    #10791
    Nekem csak 2 vinyóm van és egy egyréteget író DVD-RW-m...
    Najó, jövő héten veszek egy 500 GB-osat... [csak viccel]
  • Axon
    #10790
    Ez van ha nem nézem át mit is írtam. Tele van elütésekkel.
    filmek
    szoktam
  • Axon
    #10789
    A filmekek zabálják a legjobban a helyet. Nekem is azok esznek meg vagy 300 gigát.
    A játékokat ki sziktam írni DVD9-re, így azok nem foglalnak túl sok helyet. Csak az új beszerzések vannak a vinyón és azok amelyekben nem vagyok biztos, hogy meg akarom őket őrízni dvd-re kiírva.
  • Atomreaktor
    #10788
    Nekem is, nekem is:)))
    3 winyó van a gépemben és egyiken sincs 500 mb-nál több hely:)
  • IMYke2.0.0.0
    #10787
    5,6 GB hely egy 80-ason. Csak most a héten három teljes évadot szedtem le három sorozatból:
    - Lost [Eltűntek] - 24 rész [10 GB]
    - Battlestar Galactica - 20 rész [8 GB]
    - Stargate Atlantis - 20 rész [7 GB]
    Ehhez jön még 11 játék [29 GB], plusz a már régen fennlévők s kész, nincs hely...
    Lehet, most nekem kellene gyűjtést szervezni...? :))))))
  • M.A.D.
    #10786
    -bár nem kalandjáték, de ha valaki tudna nekem egy "címet" adni, ahonnan a legújabb black-out lemezt (radioaktív) le lehetne...:))- szóval...kiváncsi lennék rá. igaz már nem vagyok mai gyerek, de aki 13 éve szereti őket...szóval..
  • M.A.D.
    #10785
    Sajnos a ma behozott 80 gigásomon is csak másfél giga hely maradt most szabadon.
  • Axon
    #10784
    Elképesztő, hogy itt mindig mindenki helyhiánnyal küszködik :-)
    Úgy látszik roppant bőségesek a beszerzési források ;-)
  • Axon
    #10783
    Azt, hogy taky máris fel akarja tölteni az anyagot a szerverre. Ennek semmi akadálya.
  • Atomreaktor
    #10782
    akkor ez most mit jelent?:)