33675


  • Axon
    #10901
    Egyébként nekem a Gothic sorozat teljesen kimaradt. Annyi szépet és jót hallottam róla - köztük azt, hogy elkészült a teljes magyarítása is -, hogy úgy döntöttem beszerzem és kipróbálom. Múlt héten sikerült elhoznom egy haveromtól, aki fanatikus Gothic 2 rajongó és már kétszer végigtolta. Tegnapelőtt feltettem és elindítottam. Volt rá úgy 5 percem, hogy kipróbáljam... sajnos...
    Örültem, hogy elindul és remekül működik a magyarítás. Megpróbálok hamarosan elméllyülni benne.
  • Axon
    #10900
    Azt hittem, hogy már a fordítási lehetőségeit is felmérted :-)

    Egyébként gondolkozol újabb program fordításán?
  • ordel17
    #10899
    Xboxon nagyon nagy siker volt!
    Sokan a Gothichoz hasonlítják (ami az egyik kedvenc rpg-m), csak ez sokkal meseszerűbb!
    Szerintem biztos, hogy nagyon jó játék! Csak még nem jött ki rá a lépés, hogy megnézzem!
  • Ersiman
    #10898
    Én csak remélem hogy ez is egy jó rpg :-)
  • serito
    #10897
    Pontosan ezt vártam, már megszoktam, hogy itt nem ugatják le az ember fejét, mert megkérdezett valamit, Köszönöm szépen.
  • Axon
    #10896
    Megmondom őszintén én sem szoktam rögtön egy program topicjába rohanni ha csak néhány apróságot akarok tudni róla. Olykor 2-3 száz beírást is elolvashat valaki és semmit nem tud meg a programról, ha pedig kérdez, akkor rendreutasítják, hogy olvasson vissza. Néha jogosan, néha pedig egyáltalán nem. Itt viszont szívesen válaszolnak a kérdésre ha már kipróbálta valaki az adott programot.
  • Axon
    #10895
    Én még csak 1-2 képet láttam belőle. Nagyon tippelgetni sem tudok.
    Mindenesetre ha fent lesz, akkor feltétlenül letöltöm és kipróbálom.
  • Axon
    #10894
    Lesz, hely. Van még 1 giga, na meg hamarosan törölgetek néhány dolgot, úgyhogy a Fable-nek is marad hely.
  • Esrohnoil
    #10893
    Sztem a fórumában vannak róla vélemények.
  • serito
    #10892
    Szóval nézzek utána magam! Ez is egy megoldás, de tőletek akartam hallani, mert itt többen is áradoztak róla. Majd utána olvasok köszi.
  • Esrohnoil
    #10891
    Van ám topicja is. :)
  • serito
    #10890
    A Fable milyen típusú játék?
  • serito
    #10889
    Az Echo 2.cd-nek lesz elég hely?
  • Ersiman
    #10888
    Atomreaktor a BG1 kiegészítő (ToSC) kell neked?
  • Axon
    #10887
    BG1 még most megy felfele, az még maradni fog egy (jó)darabig.
  • Axon
    #10886
    18.00-ig még bátran szóljatok ha maradjon fent valami, mert azután mindenképpen törlöm a maradékot, mivel a Fable-nek kell a hely.
  • Atomreaktor
    #10885
    Felőlem is ok.
    BG1 még egy napig pls;)
  • Axon
    #10884
    Sherlock marad.
  • ghomby
    #10883
    Ha nem nagy gond, akkor a Scherlock-ot még ne töröljétek, mert szeretném leszedni! Köszi
  • serito
    #10882
    Törölheted mindet, legalábbis részemről! Echo 50%.
  • Axon
    #10881
    Mindenestere ha nem szól senki, akkor törlöm az összest.
  • M.A.D.
    #10880
    Ok! Akkor én meg nem. :)
  • ordel17
    #10879
    Akkor holnap elkezdem feltölteni a Fablet!
  • M.A.D.
    #10878
    Szerintem mind mehet...
  • Axon
    #10877
    Fable mehet felfele, bár már csak 1 giga helyünk van.
    Javaslom törlésre a Martin Misteres-t, Nancy Drew-et, Sherlock-ot vagy az AGON-t.
    Melyik(ek) legyen(ek)?
  • Axon
    #10876
    Nekem nincsenek ilyen problémáim ;-)
    Mindenesetre elkezdtem letölteni az 1 cd-t, ha felért 2. akkor ezt is lehúzom.
  • M.A.D.
    #10875
    Akkor a következő majd úgy pár nap múlva lehet a Fable, ha kell.
    2.5GB hely kell majd.
  • Ersiman
    #10874
    Rendben, ha valaki szól akkor én feltöltöm a BG1 ToSC-ot. Illetve még ma a BG1 Tutu-t meg a hozzávaló Fixpack-ot és Tweaket.
  • Axon
    #10873
    Reméljük ezt M.A.D. is hallotta és gyorsan feltolja.
  • M.A.D.
    #10872
    nos, nekem is van egy 40 és egy 80 gigás vinyóm készenlétben, de hát...
    + a melóhelyen használok még 25-30 gigát. olyan swap v. temp módban. :))

    más!
    off:majd minden héten kapok régi, klasszikus viccet. aki ismerte, annak sorry. én 2-3 évente találkozok vele, de mindig nagyot röhögök rajta. igazi klasszikus (szerintem).
    "Anyuka moziba készül a barátnőjével, kérdi ötéves kisfiát:

    - Feltegyem neked a Hófehérkét bakeliten?
    - Igen, igen!

    2 és fél óra múlva anyuka hazaér, látja ám, hogy fiacskája egy ugrókötéllel ostorozva a hátát, ami már véres, rohangál körbe a szobába és torkaszakadtából kiabál: AKAROM! AKAROM! AKAROM!!!

    A háttérből: Akarjátok-e hallani Hófehérke meséjét? ...katt... Akarjátok-e hallani Hófehérke meséjét? ...katt... Akarjátok-e hallani Hófehérke meséjét? ...katt...

    on:

    Ja, és nem törlöm le a Fable-t.
  • Axon
    #10871
    Remélem kiabál az akinek valamelyikre szüksége van. Részemről csak a BG1 alapjáték hiányzott és az általad említett mod, a BG1 kiegészítő és a BG2+kieg megvan. Atom kiabált még ha jól emlékszem, hogy neki is kellene a BG1, biztos szól ha még valami hiányzik neki.
  • ordel17
    #10870
    Na szóval egy kis helyzetjelentés!
    Bg 4-es, 5-es cd felért! Most töltöm fel a 3. cd-t! Ez kb 7-8 órára felér!
    Utána ha van rá igény, elkezdhetem feltölteni a Fable-t!
  • serito
    #10869
    Az Echo cd2 már 45%-nál jár, estig felér. Csak az a baj, hogy a végigjátszást már lefordítottam, és tudom mit kell csinálni, így sajnos nem kell sokat gondolkoznom a feladványokon. Még szerencse, hogy nem emlékszem pontosan mindegyikre.
  • Ersiman
    #10868
    A Fable-t én is szívesen megnézném.
  • Ersiman
    #10867
    Azt viszont tudni kellene, hogy a kiegészítő lemez (ToSC) kinek kell, illetve a BG2 kell-e valakinek mert a BG1 Tutu mod nem megy csak ha mindkettő fel van telepítve.
  • Axon
    #10866
    Csupa jó hírre értem be a melóhelyre (most kezdem a délutános műszakomat).
    ECHO működik és már fel is lett töltve a szerverre. Húzom is lefele.
    Látom, hogy időközben a BG 5 cdjéből 4 felért, már csak a 3. cd hiányzik. Ha még ma felér az utolsó cd-je is, akkor estére bekapcsolva hagyom a munkahelyi gépet, had töltse lefele. Bár amióta már fél óra sem kell egy cd-nek, nincs túl nagy jelentősége az esti töltögetéseknek, napközben is le tud jönni az anyag.
  • Atomreaktor
    #10865
    Áááá!:)) Plz tartsd meg még egy kicsit és toljad majd fel nekem, ha nem nagy gond!
  • serito
    #10864
    Én ezt úgy csinálom, hogy mindíg van nálam egy 40Gb-os vinyó. Azon tárolok mindent, vagy arra telepítem a játékokat, és egyéb progikat. Tégy eszerint te is!
  • M.A.D.
    #10863
    Ja, dehogy. A munkatársam gépén van 8 giga. Tehát a megoldás adott. :)
  • M.A.D.
    #10862
    :)) Nagyon jó. Igaz, most törölhetem le a Fable-t, mert ezen a sz@r régi melóhelyes gépen alig van hely. :(