33675


  • IMYke2.0.0.0
    #10941
    Nos srácok, a kollégiumi beköltözés miatt - remélem, csak a hétvégére - lekapcsolták a netet. Így nem tudom megkukkantani, hogy tudok-e csatlakozni a TLJ-szerverünkhöz... Remélem, jövő hét közepétől ez már változik.

  • nagykispeter
    #10940
    Nincs mit nállam működnek
  • takysoft
    #10939
    biztos volt róla szó, de mi is ez a bgTutu?
    vmi kieg?
  • serito
    #10938
    Bocsi srácok, de valami gond lehetett a serverrel, mert a feltöltés megállt, és leszakadt, így az Echo 2.cd nem ért fel. Megpróbálom megint, de most rar csomagokban fogom feltenni.
    Mégegyszer bocs, de nem az én hibám volt.
  • serito
    #10937
    Köszi szépen remélem jók lesznek.
  • ordel17
    #10936
    Én töltöm!
    Nem tom, mert nem voltam délelőtt, de most rendesen 27-el megy felfele!
    Bár szerintem rossz volt, mert szerintem többnek kellett volna már felmennie!
  • szotyimutyi
    #10935
    Itt többen is játszottuk, fent van a listákon. A Microids egy régebbi játéka. Jó játék.
  • kirol
    #10934
    Az Amerzone -val játszott anno valaki?
    Milyen volt?
    Megvan valakinek?
  • nagykispeter
    #10933
    itt vannak a mentések hozzá
  • serito
    #10932
    Ja még valami! Tegnap elkezdtem feltölteni az Echo 2.cd-jét, és még mindíg töltöm, mert történt valami, amitől 1-2 kb/s re lelassúlt a feltöltés. Csináltatok valamit , vagy nálam lehet a hiba? Nem tudom ki tölti a Fable-t, de nála rendben van minden? Már több mint egy napja töltöm felfelé a 830Mb-ot és még mindíg nem ért fel.Ha így megy tovább, egy hétig sem kapcsolom ki a melóba a gépet.
  • serito
    #10931
    Hüha most nézem milyen zagyvaságokat írtam. Szóval a game bugos , de lehet, hogy csak én szúrtam el valamit. Csak egy mentés kellene az alább " festőin" leírt játékrész utánól. Köszi.
  • Atomreaktor
    #10930
    Én még bele sem kezdtem sajnos:()
  • serito
    #10929
    Valaki már játszik az Echo-val? Úgy veszem észre, hogy egy ponton bug van a game-ben. Méghozzá, annál a résznél mikor thor-ral beszélgetsz, és miután megkajáltok, a zenei köveket, a sziklafestményen használva lehet feljutni. A művelet ott szakad, mikor a köveket kellene használni. A bivajos festményre kattintva a zenei kövek autómatikusan előjönnkek, de a kalapács nem jön elő hozzá. Ez még nem minden, mert erről a képről mégcsak viszalépni sem lehet. Valaki eljutott már idáig? Ha igen küldhetne egy mentést, a képes talány utánról, vagy mondja meg mit rontottam el! Ja a végigjátszás szerint ennek itt müködnie kellene. Valaki segítsen!!!
  • RaveAir
    #10928
    Köszi!
  • Ersiman
    #10927
    Röviden, nekem így működik:
    1. BG1+kieg+utolsó patch telepít
    2. BG2+kieg+utolsó patch telepít
    3. Kiptóbálni mindkettőt fut-e rendesen, configot beállítani (Nekem a BG2-nél egy régebbi Nvidia drivert kellett visszaraknom (61.77)).
    4. bg1tutu_v4 telepíteni a BG2 főkönyvtárába.
    5. A bg1tutu könyvtárban a configuration fájlt módosítani
    ~source~ [ ~C:gamesBG1 ~]

    ~source.variant~ [ ~BG1~ ]

    ~target~ [ ~C:gamesBGII~ ]

    ~target.variant~ [ ~BG2~ ]
    a ~source~ és a ~target~ kezdetű soroknál azt a könyvtárt (útvonalat) kell megadni ahová a BG1 illetve a BG2 telepítve van.
    6. Futtatni a BG2 főkönyvtárában a bg1tutu.exe-t
    7. Telepíteni a tutufix_v13-at
    8. BG1 Tutu Enhancements oldalról telepíteni ami tetszik. Ha nem fut le a telepítés, akkor a BG2 főkönyvtárában létrejött (pl.:Setup-BG1NPC.exe) fájlt manuálisan elindítani.
    9. Tutu Tweak Pack-ot telepíteni, itt azért érdemes elolvasni melyik opció mit csinál és úgy beállítani, kinekmi hogy tetszik.
    10.A BG2 főkönyvtárában található BGMain.exe fájlal indítani a játékot.
    11. JÁTSZANI!!!
  • ghomby
    #10926
    Tegnap elkezdtem leszedni a Scherlock-ot, ma szerintem este már lejön, utána már nekem sem kell! De addig még ne szedjétek le légyszives! Köszi
  • Axon
    #10925
    Majd tudósíts a fejleményekről.
  • IMYke2.0.0.0
    #10924
    Részemről a Sherlock megszerezve más forrásból...
    Emellett: ma hajnalban újratelepítettem a fránya XP-t...
    Az angol SP1-es le lett cserélve magyar SP2-sre... [angolt nem tudtam megvenni, a céges gépemhez - 2 CPU-ig - meg magyart adtak...[#mf2]]

    Délután - egy kis alvás után, mert hulla vagyok - megnézem, hogy immáron tudok-e csatlakozni a szerverünkre. [Reméli, hogy igen.]

  • Axon
    #10923
    Töröltem a szerverről:
    AGON
    Marin
    Nancy

    Egyelőre marad a Sherlock.
  • RaveAir
    #10922
    Örülnék egy olyan magyar nyelvű leírásnak, amit valaki olyan írt (vagy fordított), akinek tökéletesen működik.

    Hiába, a lustaság fél egészség... ;)
  • M.A.D.
    #10921
    A Gothic I és II. nekem is a nagy kedvencek között van. Iszonyatos hangulata vol t ( a kiegészítőt nem nyomtam végig, amit a mai napig sajnálok).
  • Atomreaktor
    #10920
    Nekem is megvan az IWD1! Kell majd? (Legalábbis remélem, hogy az még nem esett törléseim áldozatául a "több helyet a winyómon" akcióm miatt)
  • Ersiman
    #10919
    Felért a teljes BG1, a Tutuhoz nézzétek át ezeket az oldalakat is:
    BG1 Tutu
    BG1 Tutu Enhancements
    Tutu Tweak Pack
  • RaveAir
    #10918
    Elvileg már minden készen van, már csak azt várjuk, hogy jnc elérhető legyen, és feltöltse.
  • ghomby
    #10917
    Üdv. Előző hozzászólásom stornózva! Most meg elindult! Pedig aztán semmit sem csináltam! Na mindegy, a lényeg, hogy megy más nem kell!
  • ghomby
    #10916
    Sziasztok! Leszedtem a szerverről a Longest Journey-t, kiirtam mind a 4 CD-t! Amikor berakom az első install lemezt el is indul a launcher, csakhogy amikor ráklikkelek az install gombra, egyszerűen nem történik semmi Ez vajon miért lehet??? Pls, ha valaki tud segítsen
  • Atomreaktor
    #10915
    Új TLJ2 képek!
  • Atomreaktor
    #10914
    Nem vagyok ellenére, köszi, azért leszedem;)
  • Ersiman
    #10913
    Azért én feltöltöm, főleg hogy a Tutuhoz az is kell és érdemes azzal játszani, szebb is, több választási lehetőség is van benne.
  • Atomreaktor
    #10912
    Kieg nem kell egyenlőre, köszi. Örülök, ha az alapjáték feléig eljutok majd;)
  • ordel17
    #10911
    Alapjáték+HoW+Trials of Luremaster! Egyszóval minden!
    Nagyon jó játék!
  • Atomreaktor
    #10910
    Rpg, xbox-on nagyon nagy siker volt, kb egy éve jelent meg.Molynoux(remélem jól írtam) játéka, aki a Black&White-ot is jegyzi, egy csomó érdekes dologgal telepakolva, kicsit talán manga szerű is. Én már várom;)
  • Atomreaktor
    #10909
    És akkor hogyan játszanak már vele?;)
  • via_mala
    #10908
    Bocs, hogy beleszólok, de szerintem még az első CD sincs fenn teljesen. Kb. még 15 fájl hiányozhat belőle.
  • Axon
    #10907
    Az alapjáték vagy az alap+kiegészítő egyben?
    Ez inkább csak kíváncsiságom kielégítése végett kérdezem, mivel nekem kimaradt az IWD1. Régebben a 2. részbe belekezdtem, de nem sokáig játszottam vele.
  • ordel17
    #10906
    Annak is eljön az ideje! Az iwd 1 napokon belül elkészül!
  • Axon
    #10905
    Bár úgy lenne/lehetne, de sajnos ehhez a feleségemnek is lesz egy két szava
  • Axon
    #10904
    Igen, a nagy rpg-k monumentális szövegmennyiséggel. Jó lenne ha egyszer elkészülnének. Az sem utolsó, hogy akkor több fordító is felszabadulna és esetleg más programok fordításába kezdenének.
  • ordel17
    #10903
    Vigyázz, mert ha egyszer elmélyedsz benne, akkor egykönnyen nem fogsz tőle szabadulni!
  • ordel17
    #10902
    Állítólag egyelőre sajnos még nem fordítható!
    Persze, de most inkább besegítek fordításokba! Baldur's Gate és Icewind Dale 2!