33675


  • mandm
    #14785
    Imyke!

    Az általad feltöltött MobiMouse szótárakról kérnék infót. Melyikkel kezdjem az installt? Ebben benne van a sima angol-magyar is?
  • kirol
    #14784
    Nekem nincs!
  • IMYke2.0.0.0
    #14783
    Nekem még 6 órát kell várnom az egyik népszerű torrent oldalunkon... nincs meg valakinek azóta?!
  • takysoft
    #14782
    Azért van itt valaki ebben a topicban, aki játszott már TLJ-t?
  • takysoft
    #14781
    mármint Driac Kin?-ből a Kin?

    Amúgy persze én is rohantam külföldre megvenni a Dreamfallt azonnal. Dráva volt, de hát... Persze megint ilyen vacak minőségű CD-re nyomták, hülye amcsik...

    Így támogatom a biztonsági másolatos 5letet.... hogy meglegyen... ha kell:D
  • Lord Myn
    #14780
    Támogatom az ötletet...
  • kirol
    #14779
    Az NFOrce kicsit lassú!
  • serito
    #14778
    az nforce-on még nem láttam, de ez csak pillanatok kérdése gondolom.
  • Axon
    #14777
    Ez az!
    Sosem tudhatja az ember
  • Axon
    #14776
    "Nálunk, ha valakit Gabinak hívják, akkor el tudod dönteni, hogy milyen nemű?"

    Ideális példa. Anyám Gabriella, apám Gábor. Mind a ketten Gabi-nak hívják egymást. Netudjátokmeg milyen idegesítő...
    Csak hab a tortán, hogy mindkét nagyapámat Gábornak hívják, ezért is lett apám is Gábor, anyám meg Gabriella (hatalmas fantáziára vall), csoda hát, hogy egész gyermekkoromban minden ismerős "Gabikának" szólított? Ölni tudtam volna
  • kirol
    #14775
    Tökéletesen igazad van!
  • IMYke2.0.0.0
    #14774
    Ketteskére felmehetne a 6CD biztonsági másolata... jobb félni, mint megijedni :))))))))
  • IMYke2.0.0.0
    #14773
    Akkor sejtem, hogy honnan ... :)
  • RaveAir
    #14772
    Be... ;)
  • Lord Myn
    #14771
    Honnan az info?
  • kirol
    #14770
    Hát konkrétan nekem nem, mert van még 47 óra hátra. De amúgy igen!
  • IMYke2.0.0.0
    #14769
    Be is szerezhető már?
  • kirol
    #14768
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [RELEASE.iNFO]


    NAME º DreamFall.The.Longest.Journey.2.CLONE-PLEX


    SOURCE º CD


    LiNK º http://pc.gamespy.com/pc/dreamfall/


    GENRE º Adventure


    SiZE º 55x15mbs / 53x15mb / 53x15mb / 53x15mb / 53x15mb / 22x15mb


    DiSCS º 6

    Anchored by a wonderful cast of characters, the very well-crafted
    sci-fi story in Dreamfall will leave you anxiously wanting more.


    Disable all virtual drivers
    Mount CD1 with 5Star.
    Use CureRom Lite.
    Play the game.
  • kirol
    #14767
    Na végre! Boltokban a Dreamfall!
  • Atomreaktor
    #14766
    készül az Agatha Christie Murder on the Orient Express. reméljük sokat fejlesztenek az előző részhez képest
  • Atomreaktor
    #14765
    "Elkészült a Paradise című kalandjáték, a Syberia sorozat megalkotóinak új munkája, és a Ubisoft közleménye szerint már április 26-án a boltokba is kerülhet. Afrikában barangolhatunk egy fiatal lány szerepében, aki sajnos amnéziában szenved. Úgy dönt hát, hogy a kontinens négy különböző elrejtett zugát felkeresi, hogy a múlta után kutasson. A hírt egy új videóval koronázták meg." Gamestar hírek
  • IMYke2.0.0.0
    #14764
    Heheh, az angol eredetiben is találtam helyesírási hibát... Ritka dolog.
  • IMYke2.0.0.0
    #14763
    Bocs, a fordításodban is az van, én gépeltem el.
  • via_mala
    #14762
    Az thingamajigs az tényleg hogyishívjákok lenne, de ezt a szót zsigerből utálom, ezért lett izébigyók.
    (nem izébogyó, hanem izébigyó)
  • IMYke2.0.0.0
    #14761
    Tökéletes munka!!!
    A Kin-t bátorkodtam "Nemzetség"-re módosítani, de amint és amennyiben a többi szövegből más derül ki, a lektorálás során vissza lesz javítva Kin-re...

  • Lord Myn
    #14760
    hívják=hívnak (elírtam)
  • Lord Myn
    #14759
    Persze, mert a Joe az lehet Joseph és Josephine is... Nálunk, ha valakit Gabinak hívják, akkor el tudod dönteni, hogy milyen nemű? (szóval nálunk is van ilyen...)
  • IMYke2.0.0.0
    #14758
    A szorítógyűrű jó lesz a clamp-re! Márcsak azért is, mert a saját aranygyűrűjét [amit apjától kapott 16. szülinapjára] használja fel a kábel javításakor...
  • IMYke2.0.0.0
    #14757
    thingamajigs = izébogyók
    Ez nagyon tetszik!!! :))))
    Amúgy helyesen ez lenne: thingamajigs (thingamy) = hogyishívják
    De az izébogyók marad, és kerül be a szótárunkba is :))))))))

    [Ez is mutatja, hogy megkaptam az anyagod, köszi!]
  • via_mala
    #14756
    Meg a Joe is, és mégis volt már olyan amcsi film, amiben egy nőnek volt ez a neve.
    Ilyen apróságok miatt már maguk az amerikaiak sem tudják egy név alapján eldönteni, hogy milyen nemű az illető.
  • IMYke2.0.0.0
    #14755
    Fiona és April beszélget - Fiona elmeséli, hogy Mickey sikongatva ébred éjszaka...
    ==========================================================
    ####Fiona_We've never talked before #16
    God, you too? Mickey woke me up screaming in the middle of the night. She was so perturbed she refused to go back to sleep until I made [/b]her[/b] a cup of herbal tea.
    ####April_We've never talked before #17
    This is Mickey we're talking about?
    ####Fiona_We've never talked before #18
    Exactly. Hard to believe, yeah? She's always so composed, even in the most extreme situations. It frightened me half to death seeing her like that, darling.
    ####Fiona_We've never talked before #19
    Don't tell her I said so, though. She wouldn't want me talking about it, I'm sure.


    Fiona elmeséli, miként ismerkedtek össze Mickey-vel:
    ============================================================
    ####Fiona_Questions #54
    Mickey and I've been together since I was nineteen. She was in her late thirties then. The older, wiser, worldly woman. I found her sweet and charming and intriguing...
    ####Fiona_Questions #55
    When I finally realized she was neither of those things, it was too late -- I was in love (laughs). She stole me away from my dreary, British inner-city life, and she brought me here.
    ####Fiona_Questions #56
    She was no knight in shining armor, that's for sure, but she knew how to treat me like a woman.
    ####April_Questions #57
    You guys make a great couple.
    ####Fiona_Questions #58
    You think so, darling? Yes, I guess we do. And the sex is amazing.
    ####April_Questions #59
    You never get tired of talking about your sex-life, do you?

    [Fordítás lejjebb]
  • IMYke2.0.0.0
    #14754
    Oké, akkor megmutatom az eredeti szöveget... és még néhány plusz mondatot.
  • Atomreaktor
    #14753
    hát ööö tudod ő a "fiú" a kapcsolatban:) öltönnyel meg dildóval:))
  • MerlinW
    #14752
    dehát Mickey férfinééééév (/me is az:))
  • kirol
    #14751
    Sajnos itt nincs.
  • Ersiman
    #14750
    Itt nézz körül, hátha találsz megfelelőt.
  • kirol
    #14749
    Nem tudtok valami jó oldalt, ahonnan lehet olcsón utángyártott tintapatront rendelni?
  • takysoft
    #14748
    jaaaaaa....
    azért nem ugrott be elsőre, mert mickey-t először(mikor először játszottam) nem láttam a játékban. mert este a bárban dolgoztam. asszem.
  • IMYke2.0.0.0
    #14747
    Mickey [40 feletti nő] és Emma [a Panzió tulaj] a történetünk előtt 15 évvel ismerkedtek meg és Emma Mickey hatására hagyta ott Angliát és költözött Newport-ba, azon belül is Velencébe.

    - Mióta vagytok együtt Mickey-vel?
    - Mickey és én tizenkilenc éves korom óta vagyunk együtt. Ö akkor már elmúlt harminc is. Az idösebb, bölcsebb és világi asszony. Aranyosnak, bájosnak és érdekesnek találtam... Mikor végül rájöttem, hogy egyike sem ezen dolgoknak, már késö volt... szerelmes voltam. Ellopta tölem a sivár, brit belvárosi életemet, és idehozott. Nem fényes páncélú lovag volt, az biztos, de tudta, hogy miként kezeljen nöként engem.
    - Nagyszerü párt alkottok.
    - Úgy gondolod, kedves? Igen, azt hiszem, igen. És a szex eszméletlen!
    - Sosem fáradsz bele a szexuális életed tárgyalásába, igaz?
  • CrucifX
    #14746
    Dreamfall_Longest_Journey_XBOX-ProjectX