33675


  • MerlinW
    #14705
    Játékstílusodat tekintve én indítanék egy uj karaktert Breton faj + Lord csillagjegy alatt.

    Persze ezzel is nyugodtan folytathatod, az első 2-3 szint lassan jön (én 4-6 óra után lettem lvl2), a többi egyre gyorsabban. Próbálj a játékstílusodhoz passzoló karaktert létrehozni, vagy probálj a karaktered stílusában játszani:)
  • MerlinW
    #14704
    MajorSkill.gif számít. Kardozz sokat, hordj nehéz páncélt, használd a pajzsod, néha szabadkézzel is harcolj, ill használj olyan varázslatokat amik Illusion skillen alapulnak.

    Első blikkre azt látom hogy egyrészt könnyüpánvélt hordasz, másrészt keveset harcolsz:)
  • serito
    #14703
    Megvannak a képek de nem tudom ide felrakni őket, mert nagyobbak minta amit én (mint nem VIP tag) feltölthetek.
    A 2. serverre teszem őket az oblivion mappába.
    Nézd meg légyszíves és segíts mit kell tennem, hogy fejlődjön az emberem.
    Megint csak köszönni tudom.
  • serito
    #14702
    Köszi szépen most szedem a cuccokat, sokat közülük már megszereztem, most pakolom fel őket a gammába.
    Csináltam képeket, minjárt azokat is csatolom.
    Köszi a modokat!
  • MerlinW
    #14701
    Azt nemtom, másikat használom, nem az omod-osat
  • MerlinW
    #14700
    Kettesen van a fontosabbakkal
  • serito
    #14699
    Már megvan, de az "omod" kiterjesztést hova kell beilleszteni?
    Vagy mit kell csinálni vele?
  • serito
    #14698
    Merlin:
    Megvan neked a ColorMap mod? (oblivion)
    Szívesen venném valamelyik serveren mert nem tudom leszedni a netről, valamiért a letöltés 1/3-nál megáll.
    Vagy ha adsz egy linket ami tuti az is jó lenne.
    Köszi
  • Ersiman
    #14697
    Na akkor a térképről lemaradtam :(
  • Kiru
    #14696
    Én anno a quidet is feltettem. A magyar kézikönyv mellett ez angol volt, illetve mellékelve egy jókora térképet is.
  • Atomreaktor
    #14695
    :))
    ráadásul egyből fel is került a listára, mi lesz még később;) ráadásul európában... mindegy én tartom magam a gamestar verzióhoz:))

    az egyet pedig már nagyon várom, hogy tesztelhessem magyarul;)
    good job fiúk! és kitartás a még hátralévő szövegekhez!
  • Ersiman
    #14694
    A magyar kézikönyv volt fenn nem?
  • kirol
    #14693
    "Befutottak a legfrissebb eladási eredmények, egyenesen az óceánról túlról. A játékosok továbbra is a fantasy környezetűeket részesítik előnyben, a top 3-ban csak ilyen programokkal találkozhatunk. Figyelemre méltó, hogy az egyes helyeken már kapható Longest Journey folyatatásának is sikerült felkerülnie a listára, ami igen dicsérendő eredmény egy kalandjátéktól." PG

    Hát akkor csak megjelent.

  • MerlinW
    #14692
    Már volt fent a ketteskén, mindenki letöltötte és már töröltük is:)
    De köszönjük szépen:)
  • serito
    #14691
    Igen de semmi jelentősége, mert nem érem el a szintlépéshez szükséges pontokat.
  • IMYke2.0.0.0
    #14690
    Csak hangot adok az ősrégi felismerésemnek: a nők iszonyat sokat tudnak pletykálni... A Longest Journey-ben most Emma és April dumálását fordítom... a 17 oldalnyi szöveg elejétől eltekintve csakis a pletykáról szól... ki, milyen, mikor, miért...
  • Ersiman
    #14689
    Üdv mindenkinek!
    Ha igény lenne rá fel tudok tölteni egy Oblivion Official Game Guide-ot. Ez nem a negyven oldalas magyar verzió. Szóljatok ha kell, kicsit nagydarab, úgyhogy feleslegesen nem töltögetnék.
    Üdv
    meoindil
  • cuccok
    #14688
    már megjelnet néhány helyen és fent is van az amerikai toplistán!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #14687
    Akkor má' tudod, mit érzek / érzünk egy-egy nagy projekt esetében... :)))
    Isten hozott még egyszer a fordítók kiccsaládjáb' [Polgár Jenő után szabadon]

    Amúgy, ha fordítható lesz, a Dreamfall-lal kapcsolatban is szívesen tudnálak az oldalamon
  • Kiru
    #14686
    Alszol is közben??? Én mindíg ezt követően léptem szintet
  • via_mala
    #14685
    Megkaptam, most aztán az én vállamra is nehezedik ez a szörnyű felelősség. Játékosok százai, ezrei várják elmém szüleményét. Nyomasztó érzés, máris izzad a tenyerem, szapora a légzésem, bár lehet, hogy csak a légkondi vacakol?
    Na majd este nekiállok.
  • serito
    #14684
    Este összeszedem, hogy mik vannak és megírom.
    Köszi a segítséget.
  • Lord Myn
    #14683
    Az IGN-n megjelent róla egy Review, kicsit lehúzták: 7,4-et kapott. De más oldalon én sem találtam róla, hogy megjelent volna, pedig már várom nagyon!
  • MerlinW
    #14682
    Fogalmam sincs mit csinálsz:) Olvastam Obi topikban is amit írtál:)
    Ird be ide nekem milyen képességek vannak a Major skill részben.
  • serito
    #14681
    Ja egy kérdés:
    Off:
    Még mindíg szívok az Oblivionnal, nem tuudok szintet lépni.
    Már vagy 10-11 óra játékidő, 2 oblivion kaput be is csuktam, rengeteg barlangot, meg egyéb mellék küldiket meg is csinááltam, cserélgetem a fegyvereket, varázsolok...stb de a szintlépést jelző piros csík csak a felénél van.
    Este tudok képeket is mellékelni, ha lesz rá időm.
    Valamit nagyon rosszul csinálok.
    On:
  • serito
    #14680
    Köszi kipróbálom.
  • MerlinW
    #14679
    Jaja, szvsz Knoppix az egyik legjobb (szinte az összes debian alapu disztribet kipróbáltam, de egy éve én is knoppixot használom).

    www.knoppix.org-ról tudod letölteni, elég az 1CD-s verzió. Bedobod a meghajtódba, butulsz róla, s ő szépen 5 perc alatt feltámad, miután felismerte az összes eszközödet, jól:) Ezek után a felugró help ablak segít tovább haladni (sudo knoppix-install paranccsal 15 perc alatt telepítheted a vinyora)

    Legnagyobb előnye, hogy minden boot-nál ellenőrzi a hardvereket, és már úgy indul hogy csatlakoztatta. (pl legutóbb beraktam egy vinyot, egy uj vidkártyát és egy hangkártyát, induláskor láttam hogy látja, oszt minden tökölés nélkül elindult mintha az új eszközök mindig is benne lettek volna a gépben (MS Suxx:)))

    KDE az alap X felület, ami cseppet bugos, de semmi komoly (mindig összevissza dobálja az ikonokat az asztalon pl:)) Ill. tartalmaz mindent ami kellhet (OOffice, Gimp, stb)

    Ennyit a germán piárról:)
  • kirol
    #14678
    Érdekes, a hivatalos honlapon sincs hogy megjelent volna tegnapelőtt.
    Hol lehet azt megnézni, hogy akkor most mi az igazság?
  • Atomreaktor
    #14677
    jaja várjuk meg az nforce-ot.
  • serito
    #14676
    Az nforce még nem jegyzi!!
  • serito
    #14675
    Akkor bocsi én olvastam félre..
  • kirol
    #14674
    Nem 2 db dvdm, hanem DREAMFALL: The Longest Journey 2, mint második rész.
  • serito
    #14673
    Ha 2 PC DVD akkor miért 3.11GB ????? Nem férne fel egyre?
    Lehet, hogy kacsa.
  • kirol
    #14672
    Na megtaláltma a Dreamfall -t.
    DREAMFALL: The Longest Journey 2 PC DVD 3.11 GB (3344570368 bytes)
    Ez kamu? Mert a nagyobb "boltokban" nem szerepel?
  • IMYke2.0.0.0
    #14671
    Taky!

    Az elküldött anyagban találsz egy 42 kilobájtos 16_00.txt-t… Azt nem kell fordítanod, mert az a megkezdett, de általam már fordításban lévő fájlok közül keveredett bele…
    Bocs, a kavarodásért…
  • IMYke2.0.0.0
    #14670
    Knoppix [jól írtam? fejből írom...] live linux jobban megfelel a célnak.
  • IMYke2.0.0.0
    #14669
    via_mala, Takysoft: elküldtem az utolsó 1-1/3 anyagot. Ha minden fankón megy, s Ti is végeztek vele, akkor ennek a hónapnak a végén jöhet a tesztelés!
  • serito
    #14668
    Ez a linux live cd egy sima linux vagy valami spéci?
    Ha sima linux akkor van olyanom, de ha valami más akkor megkérhetem valamelyikőtöket, hogy tegye fel nekem az egyik serverre.
    A cfdisk progi is azon van?
    Köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #14667
    Már csak 70 fájl van hátra a The Longest Journey-ből! [#dörzsöli a kezét]
  • Axon
    #14666
    takysoft-al értek egyet abban, hogy egy linux live cd-vel elindítanám azt a gépet és megnézném vele, hogy az mit is lát. A cfdisk programot ráengedném és az megmutatná, hogy mekkora hely van azon a vinyón a particiók számára.