33675


  • kirol
    #14905
    GS fórumon.
  • Atomreaktor
    #14904
    ne már. hol olvastad ezt?
  • takysoft
    #14903
    az a gond, hogy a könyveket a gyökérbe tettem? átrakom máris, de még ne töröljétek, hátha másnak is kell, nincs 200 mega, maradhatna még pár napot.
  • kirol
    #14902
    Ezt olvastam:
    "Igazi kalandjátékfanoknak nem ajánlott játék de akik csak 1 jó sztorit akarnak azok jól el tudnak játszani vele"

    Ez igaz, én még csak az elején járok, az edzőteremben.
  • Axon
    #14901
    Megmondom őszintén nem néztem mikor kezdted el a feltöltést. Hétvégén én nem voltam és csak azt láttam, hogy volt vagy 70-80 új beírás. Láttam, hogy a TLJ2 körül forog minden. Azt hittem, hogy elkezdődött már szombaton a feltöltése és még mindig nem ért fel, pedig már a crack is ott van mellette. Ezért írtam, hogy lassan csordogál felfele, mivel akkor még az 1. cd sem volt fent.
  • kirol
    #14900
    Köszi szépen. Megvan. Le is töröljem?
  • via_mala
    #14899
    Lehet, hogy hiba volt szólni, hogy elkezdtem. Most egyfolytában 502-es hibát dob, képtelen vagyok újabb fájlokat feltölteni, biztosan mindenki rácuppant a ketteskére. Hát akkor így jártok srácok, ha nem tudok felmenni nem tudok rajtatok segíteni. Ugye mindenki csak egy kapcsolattal és egy szálon kapcsolódik?!
    MerlinW: van valami ötleted? Ja és már 2 állomány is a gyökérbe csúszott, törölni kéne őket.
  • Atomreaktor
    #14898
    ááá ezért menetem a gépem két napja?:))
  • via_mala
    #14897
    200 és 900 KB/s közötti sebesség neked lassú? Már a 2. CD megy felfelé.
  • Axon
    #14896
    Közte van a Gyűrűvilág is, úgyhogy azt én már nem töltöm fel.
    Ez egy tényleg nagyon Komoly könyv gyűjtemény.
    Mivel a TLJ2 elég lassan csordogál fel a szerverre, így bőven van időm átmazsolázni.
  • Axon
    #14895
    Huhhh... közte van a gyűjteményednek a Végjáték 2.és a 3. rész is. Tudom, hogy nem szereted ha nagyon hálálkodnak, de vedd úgy, hogy én most roppant hálás vagyok, csak azért nem hálálkodok, hogy ne zavarjon téged :-)
  • Axon
    #14894
    Az a könyv nekem megvan, úgyhogy ha nem lenne benne a taky féle csomagban - éppen most töltöm és mindjárt átnézem -, akkor felteszem én.
  • Axon
    #14893
    Ezer köszönet érte
  • RaveAir
    #14892
    Milyen szépirodalmi gyűjtemény? Én "csak" az egyesre látok rá...
  • IMYke2.0.0.0
    #14891
    Nekem van :)
    Logitech Dual Action Gamepad.
  • musha
    #14890
    hú, akinek van analóg padja annak melegen ajánlom a kipróbálását, ugyanis nagyon erre optimalizálták ^^
  • MerlinW
    #14889
    Jaaaa értem:) (lol)
    Írtam értékelést TLJD topikba:)
  • via_mala
    #14888
    Félreértesz, nekem tökéletesen megfelel, nem is fogom még egyszer leszedni a full 4 gigát, me' hüje azé' nem vagyok. A kérdés az, hogy a többieknek kell-e? Mert ha nem kell, akkor szenvedjen más a feltöltéssel.
  • MerlinW
    #14887
    Mondom, RL verzió csont ugyanaz mint a Clone verzio ami megvan neked, csak benne van a crack. De ha kiírod, nem mindegy hogy külön van a crack vagy az image-ben?:) Gondolom ugyis image-ben írod ki a 6CD-t:)
  • kirol
    #14886
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Te csak rontottad az arányodat? Engem kevesebb mint 3 nap múlva kirúgnak a TorrentLeech -ről a Dreamfall miatt. Ennyi idő alatt kellene legalább 3,5 GB-ot feltöltenem.
  • via_mala
    #14885
    Most akkor van valaki, aki feltöltené az RL verziót, vagy megelégedtek az én Clone verziómmal és a külön RL exével, amit taky már fel is töltött?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ne mondjátok már, hogy hiába rontottam a BH arányomat, és nem is kell? ;P
  • takysoft
    #14884
    meg ne feledjük el, hogy ugyanabban a világban játszódik.
    ami azért sok mindent ígér, sci-fi(stark)+fantasy(arcadia)+today(venice) kombó igen ott van.
    Aprilt is viszont láthatjuk, bár a képek alapján kicsit darkosabban:D
  • IMYke2.0.0.0
    #14883
    Helyszínek és szereplők fel fognak bukkani az előző részből is... a sztori abszolút más irányú. [Tudtommal.]
  • kirol
    #14882
    A TLJ és a D-TLJ története között mennyire van ősszefüggés/ előző részre épülés?
  • takysoft
    #14881
    detto
  • Tomsess
    #14880
    Nekem nagyon lassan jön...megvárom inkább még felkerül a ketteskére
  • takysoft
    #14879
    Ketteskére felért a Taky féle Szépirodalmi gyűjtemény!

    !!!Szedje le mindenki!!! Sok évi gyűjtögetés áll mögötte!!!!!!!!
  • Atomreaktor
    #14878
    20al csorog 6%. nem baj holnap estére meglesz;)
  • serito
    #14877
    Imyke ( is ) letölthesse
    a zárójeles rész kimaradt
  • serito
    #14876
    A reloded verzsön nagyon megfelelő lenne nekem is, ha megvan valakinek akkor szívesen venném a ketteskén, hogy Imyke letölthesse.
    Köszönet előre is.
  • IMYke2.0.0.0
    #14875
    Csalódom bennetek...
  • MerlinW
    #14874
    Reloaded-es sima Clone, csak mellé van csapva a crack.
    Én nemtom feltölteni sajna, mert nincs most melóban net pár hétig. Viszont az alant belinkelt torrentről lecsordogál simán változó 20-100K-s sebességgel.
  • takysoft
    #14873
    csatlakozom.
    az volna a jó, ha a reloaded verzió olyan volna, ami nem crack-es, de csak daemon kellene neki.(jobb esetben csak alcohol)
  • Kiru
    #14872
    Eme kérést én is igen csak támogatom
  • kirol
    #14871
    Nem onnan! És is pont emiatt nem onnan.
  • takysoft
    #14870
    mármint a BH futár?

    amúny nekem még ráér picit. BH-s arányom nem rontanám el, ottén olyat töltök, amit máshonnét nem lehet.
  • kirol
    #14869
    Amint tudom, szedem. Köszi szépen! De elsőbbséget élvez a TLJD.
  • kirol
    #14868
    Már hozzák, estére talán ide is ér a futár.
  • takysoft
    #14867
    thx, nekem is megvan már minden, crack, meg CureROM, meg daemon, meg minden, most már bármelyik riliz jó lenne:D
  • MerlinW
    #14866
    Ha nincs betontorrent reged, akkor igaz perpill 205/3000 az arány de TS -ről le tudod húzni egyre gyorsabban