33675


  • MerlinW
    #14583
    pár olcsób de jó minőségü moncsi:

    17" Asus MM17D LCD monitor 8 ms, ezüst -3 év garancia 62e brutto
    17" LG L1750SQ LCD 8ms monitor - 3 év garanciajeggyel. 58e brutto

    17" LG L1732P LCD 4ms monitor - 3 év garancia 77e brutto
    17" Samsung 730BF LCD monitor 4ms - 3 év garancia 74e brutto

    19" LG 1915S LCD monitor 12ms - 3 év garancia 74e brutto
  • kirol
    #14582
    Ösztöndíjból nem tudok kicsengetni annyit az tuti.
    Egy jó TFT monitor ami megfelelő reakcióidejű stb. szerintem ku*** drága még mindig pláne 19"-ban.
    Na de hagyjuk, álmodozni azért lehet.
  • MerlinW
    #14581
    HCG régi stábjának mindig megvoltak a saját kifejezőeszközei:)
    Remélem jobb lesz ez a AiTD mint az előző...
  • Axon
    #14580
    Maga a hírt már hallottam és már a topicja is elindult.
    Egy híroldalon viszont számomra elfogadhatatlan a hasonló vulgáris hangnem: "fosatós horrorok"
    Egy topicban vagy irc szobában ez elmegy, sőt megfelelően alkalmazva még szórakoztató is lehet, itt viszont szánalmas és lehangoló...
  • Tomsess
    #14579
    Egyetértek. Már nekem sem kell semmi róla, szal mehet. De azért majd lesegessünk már abba a kis txt fájlba is ami oda van felrakva
  • IMYke2.0.0.0
    #14578
    Tévedés.
    Az LCD-knél amúgy is minden paraméter más.
    Ha 1600*1280-ban akarsz játszani, netezni, akkor mazochista vagy - de LCD-ben sem megfizethetetlen.
    Emberi léptékben pedig 1280*1024 (960) már simán kapsz 100 rugó alatt is monitort, 75 Hz-es frissítés mellett - ami nem azonos a katódcsövesek 75 Hz-ével! - , és számos funkciót kapsz hozzá... Pivot például [ami azt jelenti, hogy elforgathatod a monitort magát az alapzatán portré állásba, így netezéskor, szöveg írásakor, képnézegetéskor egy álló képet teljes valójában nézhetsz... 3:4-hez.]
  • kirol
    #14577
    Hát ha lenne rá zsé, akkor vennék biztos.
    De egy ilyen tudású monitor LCD -ben vagy 120 guriga.
  • IMYke2.0.0.0
    #14576
    Mihamarabb vegyél LCD-t... a szemed értékesebb!
  • kirol
    #14575
    Hurrá, visszakaptam a monitorom! Sajnos meg tudták csinálni, így nem kaptam újat.
    Mire hazaértem már itthon várt a drága, így csak a papíron lévő két sorból derült ki mi volt a baja: Tápegység javítás, passzív alkatrészek(kondenzátorok)
  • takysoft
    #14574
    ha a védelem nem megkerülhető, akkor lesz hack:D
  • IMYke2.0.0.0
    #14573
    Ja, helyette lesz rajta SecuRom 8 :)))))))))
  • serito
    #14572
    Az nincs, de legalább lesz Pc-re is!!!
  • serito
    #14571
    Még egy ragyogó hír: StarForce nélkül jön a Heroes of Might & Magic 5
    Lásd : HcGamer
  • IMYke2.0.0.0
    #14570
    Hát nem sok konkrétumot árult el...

  • serito
    #14569
    Ezt olvastátok?
  • Axon
    #14568
    Próbáltam volna összegyúrni egybe az egészet. Mármint alapjáték + 1.05-ös patch + a magyarítás, hogy egy sima telepítéssel fent legyen minden, de sajnos nem sikerült, pedig így jelentős helymegtakarítás lett volna elérhető.
  • Axon
    #14567
    Imyke: Remek az Age of Empires III magyarításcsomagod!
  • Axon
    #14566
    Én is pont tegnap vettem 4 db DL-es DVD-t. Ez így 4 x 8,5 giga. A CD-ket már rég lementettem DVD-re így rengeteg hely felszabadult otthon :-)
  • via_mala
    #14565
    Kiadóra lelt az AGON
    A korábban interneten terjesztett epizód alapú kalandjáték, az AGON, a Viva Media képében kiadóra lelt, így Észak-Amerika szerte epizódonkénti 20 dolláros áron mindenki hozzájuthat kedvenc kalandjátékához...
  • MerlinW
    #14564
    Viszont jó hekker, mert a TLJ-t rootként másoltam fel, azaz nincs hozzá jogosultságotok:)
  • takysoft
    #14563
    ha a TLJ-re delete-t tudsz nyomni, akkor nem vagy ember.

    azon kívül minden mehet lefele.
    UI:neked is a DVD tokos starcraft van meg. 2500HUF-et nem volt rosz vétel azt mondom.

    GS mellékleteként? nem esélytelen. a Warcratf 2 BattleNet már volt melléklet, minden CD mellé külön serial:D(vagy egy univerzális? ki tudja:D)
    tudom, mert én fordítottam:D nekem is a GS melléklet van:D
  • via_mala
    #14562
    Részemről nincs ellenvetés. Jöjjenek az új cuccok!
  • IMYke2.0.0.0
    #14561
    Nincsen kézdörzsölős szmájlim... :)))
  • MerlinW
    #14560
    TLJ, TRL, kivételével törlésre kerülnek a dolgokok ha nincs ellenvetés. Péntekig várok vele:) Pénteken kiadom Imykének a parancsot:)
  • IMYke2.0.0.0
    #14559
    Hagy én, hagy én nyomjam meg a "delete"-t :))))))))
  • kirol
    #14558
    Szerintem meg szinte minden mehetne. Már oly rég fentvannak a dolgok.
  • IMYke2.0.0.0
    #14557
  • IMYke2.0.0.0
    #14556
    Atlantis, Keepsake, Discworld 1-2, Call of Cthulhu mehet a szószba - szerintem.
  • MerlinW
    #14555
    Mondjuk 5gigáig a tied vagyok. Majd priviben tolom az eléhetőséget
  • IMYke2.0.0.0
    #14554
    :))))))
    Rendkívül nemes ajánlat! Ha nagyon sok anyaggal dolgoznék, akkor igényt is tartanék rá.
    Szerintem, a TLJ2-re is felteszem majd a félkész hun-t, hogy biztos, ami biztos... [uszkve 200 MB lesz].
  • MerlinW
    #14553
    Ketteskével kapcs annyit, hogy 18giánál járunk:) Tessék törölni róla..:)
  • MerlinW
    #14552
    Ha akarod csinálok neked egy privát ftp-t ahova titkosítva (passos tömörítés pl.) backuppolhasz. Raides mirror van a szerveremen
  • Lord Myn
    #14551
    Nekem is ezt kellene... csak az a baj, hogy a Backup vincsim csak 40GB, míg a gépben összesen 200GB figyel, úgyhogy marad a CD/DVD backup... (Már így is van 3-400 CD és kb. 100 DVD, tele van velük a lakás!)
  • IMYke2.0.0.0
    #14550
    Két gépen tárolom a cumót - és mindennap backupolom: a melóhelyen és itthon is :)
  • serito
    #14549
    Nagyon vigyázz a vinyódra, el ne vesszen az a rangeteg munka!!!!
    Úr Isten, 605kb txt? Az piszkosul sok szöveg.
    Raid van?
  • serito
    #14548
    A kezdő ára valszeg 12-14 e Ft lesz.
    Inkább én is várok pár évet, addíg is jó lesz a "Reloded v. Deviance" verzsön, de azt azonnal. Ha igaz akkor a jövő héten neki is állhatunk az újabb kalandnak.
  • Atomreaktor
    #14547
    addigra már blue ray sem lesz sehol:)
  • IMYke2.0.0.0
    #14546
    The Longest Journey HUN Project:
    Kész: 211 fájl.
    Nincs kész: 83 fájl, 605 kb méretben (ez nyers txt szöveg! - el lehet képzelni, mennyi anyag).

    [Gyanítom, hogy a Napló fordítása lesz a legnagyobb feladat... azt hagyom a végére, azt még nem is számoltam.]
  • IMYke2.0.0.0
    #14545
    8 év...?! :)
  • Atomreaktor
    #14544
    megvárjuk míg a gamestar melléklete lesz:)