33675


  • Lord Myn
    #14825
    Mint írtam, nem ilyen bonyolult elindítani...
  • Atomreaktor
    #14824
    fel is tolná nki ezt a változatot?;) én nyomatnám így is.
  • Lord Myn
    #14823
    Egyénként egyre jobban tetszik a játék, a 3. fejezetnél(-ben) tartok és most vagyok Newportban, nagyon lepukkant a város 10 év alatt, de tök jó 3D-ben látni az ismert helyszíneket.
  • mandm
    #14822
    Ráérünk megvárni a könnyen indítható változatot. Nem akarom felborítani az egész gépet. Különben is elötte illene az első részt végigjátszani...most, hogy végefelé jársz a fordítással!
  • Lord Myn
    #14821
    Erre nincs szükség. Megy a Daemon-nal is, csak a CureROM 2.0 beta kell hozzá.
  • IMYke2.0.0.0
    #14820
    A BH-n olvastam, egy fórumbejegyzésben a Dreamfall indításával kapcsolatban:

    VÉGLEGES INDÍTÁS részletesen
    (köszi Lumi az infókat!)

    Letöltések:
    CureRom: www.curerom.net vagy CDMediaWorld
    5Star (30day trial): GameJack
    [vagy rákeres torrentkeresőn: gamejack5]

    - telepítés
    - 5star beállítás:
    options/driver configurations menü:
    use driver: 5Star
    number of drives -> 1 (apply) (érdemes az autplay-t kikapcsolni) aztán...
    main functions/Virtual CDDVD drives menü:
    CD1 képfile-t hozzáad (kis ikon jobb oldalt) jobb click "insert in drive 1"

    - SecuROM beállítás:
    szerencsére nem kell, csak elindítod a SecuRom lite részét a programnak ami egy nagy enable meg disable gomb (start menüből/asztalról) -> enable
    - rendes game parancsikon és mindenkinek jó játékot

    Amire érdemes figyelni:
    Daemon tools: disable
    Alcohol 120%: disable/0drives vagy mivan ott"

    [Formáztam kicsit a szövegen]
  • Lord Myn
    #14819
    Ha rajta van rendesen az összes file, akkor leszedheted...

    Az elindításról meg a Dreamfall topicban olvashatsz.
  • Aakos
    #14818
    Szerintetek a gamez.fee.hu-n fent lévő PLEX verziót szedhetem?
  • Lord Myn
    #14817
    Sajnos leghamarabb 9 nap múlva tudnám felrakni, mert átléptem az ehavi limitet...
  • takysoft
    #14816
    lassú lesz, majd szólok, ha felért.
  • takysoft
    #14815
    ha TXT-ben megfelel....
    egész komoly könyv- gyűjetményem van, feltolom a ketteskére, ha gondoljátok.
    de tényleg komoly gyűjtemény.
    az angol még nincs berendezve, de a magyar verzió igen. ennél komolyabb könyvgyűjteményt nem találtok sehol, az biztos.

    felmegy a ketteskére a szépirodalom rész, ha nincs ellenvetés.
  • Lord Myn
    #14814
    Egy kis kiegészítés az elindításhoz: Daemon-val és CureROM 2.0-val is megy, mint ahogy a Dreamfall topicban is írták.
  • takysoft
    #14813
    a crackmentes megoldás azért jobben bejönne.
    esetleges patchelések, meg hasonlók miatt.
    Jó volna egy egyszerűen bemountolható image.

    ha felmenne egyeskére, vagy ketteskére, azt meg tudnám köszönni.
  • Lord Myn
    #14812
    Na akkor leírnám az első benyomásaimat a TLJ 2-ről:

    Az elindítás, mintahogy IMyke is írta, rettenetes! (Daemont le kell szedni, helyette 5Star felinstall, CureROM lite bekapcsol, ami azért is jó, mert kikapcsolni nem tudom, mert reseteli a gépet...)

    A játék:

    A Grafika nagyon szép, végre 1 kalandjáték, ahol nem spóroltak a shaderekkel, csillog-villog, tükröződik, homályosodik meg minden egyéb. A karakterek néhol 1 kicsit elnagyoltak, de azért nem rossz. A mozgás már 1 kicsit vicces...
    Az irányítás elég avantgard, de meg lehet szokni (újdonság a Focus, amit jobb gombbal lehet előcsalni így részletesen megvizsgálhatjuk a terepet), kicsit a point'n'click és a 3D-s kalandjátékok keverékének érzem. Az egér érzékenység nem véletlenül van lehúzva kicsire a menünben, ha nagyobbra veszed írányíthatatlan a játék, azonkívül a horizontal-t át kell állítani Inverted-re, különben pont ellentétesen mozog, mint ahogy megszoktuk. A hangok nagyon-nagyon jók, főleg 5.1-es vagy nagyobb rendszeren. A sztori tetszik, bár még csak az elején tartok Zoe-val (viszont volt már arcade-verekedés edzésen, az valami rettenet gagyi...). Szóval summázva nekem eddig bejött a játék. (Remélem hamarosan kijön hozzá vmi reloaded crack, hiszen a védelme a legújabb Securom, amit eddig sem volt nagy szám feltörni).
  • IMYke2.0.0.0
    #14811
    Nekem 20 GB-os a C-m, csak a Windows és a progik vannak rajta, de akkor is szopatás ez a 7 GB temp méret...
  • musha
    #14810
    na ezeken tudom magam rettenetesen felidegelni...7 giga a C-n? van ezeknek agyuk???
  • valaminick
    #14809
    :) francba véletlenül félre nyomtam:DD na szal azt akartam irni hogy a 7giga amit kér az nem a clone verzio hibája, mert az eredti is ugyanigy viselkedik.. én leszedtem, mert remélem majd jön ki crack hozzá, de ha nem majd ezzel az uj curerom2.0-val meg dt4 el megprobalkozom, ha sikerul majd delutan belőni(melo után) megirom, ha gondoljátok..
  • valaminick
    #14808
    :)
  • Axon
    #14807
    7 giga hely kell neki a C-n?
    Nekem összesen 4 giga a C particióm :-)
    Fel sem tudom telepíteni. Na akkor angolosan, fuck...
  • IMYke2.0.0.0
    #14806
    Senki se szerezze be a Dreamfall Clone-verzióját!
    Rettenetes az elindítási metódusa - topkjából tudom - , inkább várjuk meg a normális release-t!
  • Axon
    #14805
    takysoft: Ajánlásod alapján beszereztem Orson Scott Card Végjáték című könyvét. Mivel könyv formájában szinte lehetetlen beszerezni, így elektronikus formában töltöttem le, majd kinyomtattam színes borítóval együtt és bespiráloztattam.
    Hihetetlenül jó könyv. Jó lenne elolvasni a 2. és 3. részét is a végjátéknak. Beszerezni ezeket is heroikus feladat és sajnos elektronikus formában sincs meg ott ahonnan az első részt leszedtem. Nem tudod véletlenül, hogy le lehet-e tölteni valahonnan ezt a két részt?
  • Axon
    #14804
    Most néztem az nforce-ot. 6 cd-s(!) a TLJ2. Miért nem dvd-s verzióként adták ki. Furcsa látni manapság, hogy valami 6 cd jelenik meg.
    Az viszont nincs odaírva, hogy milyen védelem van rajta.
  • IMYke2.0.0.0
    #14803
    Inkább látnám szívesen a Ketteskén... :))))
  • serito
    #14802
    Bocsi már fenn is van!!!
  • serito
    #14801
    Akkor a wanadoo-n is megjelenik hamarosan.

    Más:
    Végre szintet léptem az oblivionban 16 óra játékidő kellett hozzá. Szerintem senki nincs ilyen béna mint én. Az is igaz, hogy még soha nem játszottam rpg-vel. Mindegy csak örültem neki gondoltam ti is örültök velem.
  • kirol
    #14800
    Ja, bocs. Ez ugyan az. Csak késtek egy fél napot.
  • kirol
    #14799
    NFOrcen is van egy verzió már:
    DreamFall: The Longest Journey 2 (c) Aspyr *CLONECD*
  • mandm
    #14798
    Az informatikai szótárt hogyan tudom aktiválni?
  • howard13
    #14797
    Nem is juttot ezsembe... Kössz!
  • howard13
    #14796
    Bitumen!
  • IMYke2.0.0.0
    #14795
    BitHumen mond valamit?
  • howard13
    #14794
    Nem vagyok jó az ilyen rejtvényekben...
  • howard13
    #14793
    Egy "h"?
  • IMYke2.0.0.0
    #14792
    Hát az aszfaltot választékos néven emlegetőké + egy "h"...
  • howard13
    #14791
    Milyen népszerű torrent oldal?
    Privátba elküldenéd a címét?
  • IMYke2.0.0.0
    #14790
    Nézz csak egy kicsit jobban körül ott, ahol a többit is találtad...
  • mandm
    #14789
    már megvan
  • mandm
    #14788
    köszi, de merre is találom?
  • IMYke2.0.0.0
    #14787
    Fenn van a 4.0.0.84-es.
  • IMYke2.0.0.0
    #14786
    Az nincs fenn. Ezek önállóan használható szótárak. A MobiMouse Plus [angol-magyar] 4.0.8.4-et tudom ajánlani [és tölteni], az tuti műkszik. A 2005-ös verzió még a crack ellenére sem működik.