33675


  • kirol
    #14865
    Nekem kellene, de nincs még meg! Úgyhogy azért nem mindenki!
  • MerlinW
    #14864
    majd elmondok 3 miatyánkot és morzsolok rózsafüzért:)
  • MerlinW
    #14863
    Clone+RL crack müxik hibátlanul.
  • mandm
    #14862
    Milyen érdekes. A kamionok még meg se érkeztek a Dreamfall lemezekkel a kereskedőkhöz és máris többféle feltöréssel már mindenki letöltötte, akinek kellett!
  • takysoft
    #14861
    valami crackem nekem is van, már tegnap este fel is tettem ketteskére.
  • via_mala
    #14860
    Én leszedtem a Clone-os verziót, és megvan hozzá a tört exe. Ha kell úgy, akkor hétfőn feltölthetem. Ez lényegében a RL változat lenne, de nem próbáltam ki.

    Kell / nem kell

    Mellesleg: a kapott TLJ állományokból már csak ötöt kell lefordítanom, de mielőtt elküldöm, még alaposan át akarom nézni az egészet. Hétfőre saccolom a csomag becsapódását a postaládádba.
  • kirol
    #14859
    De mi a különbség a Reloaded ésa másik között?
    Ugyan az nem? Csak abban van egy crack mappa a crack el?
    Akkor nem tökmindegy melyik van meg?
  • IMYke2.0.0.0
    #14858
    Akinek megvan / meglesz a Reloaded verzió, kérem, - ha tudja és akarja - töltse fel a Ketteskére...
  • takysoft
    #14857
    thx, de előbb még leszedem a játékot is:D


    a könyvgyűjteményt holnap befejezem. addig ne töltsétek
  • MerlinW
    #14856
    Cure-ban ne állítgass semmit, csak add meg az exe, deamon/image elérését. Win2k kompi sem kell (ugy nem indul)
  • takysoft
    #14855
    köszi szépen
  • MerlinW
    #14854
    Kész jaja
  • kirol
    #14853
    A Gib már kész?
  • kirol
    #14852
    Felraktam.
  • MerlinW
    #14851
    próbáltad mán a honlapjáról?:)))))
    http://www.curerom.net/
  • takysoft
    #14850
    nekem olyan verzsön kéne, ami sime daemonnal megy. nem a crackes, mert azt nem lehet patchelni:(

    a Solid Snake-féle nekem is kell.
    azt kéne beszerezni.
    addig is, akinek megvan ez a curerom 2.0 beta, az tegye már fel a serverre, mert sehol se találom. emule-t meg nem indítok, mert teljes erővel töltök fel könyveket a serverre. köszi
  • serito
    #14849
    Igen a Solid féle verzsön már a wanadoo-n is fenn van.
  • serito
    #14848
    A Solid Snake ajánlotta verzsönt szívesen látnám valamelyik serveren.
    Ezek szerint nem kellett sokáig várni a normális törésre.
  • takysoft
    #14847
    mi ez a curerom2.0beta?
  • serito
    #14846
    Az egész jó , megvárjuk.
  • Lord Myn
    #14845
    Így igaz.
  • MerlinW
    #14844
    DT403+Curerom2.0beta
  • Lord Myn
    #14843
    Én 4-essel próbáltam és ment. De már látom nem kell, kijött a crack... Holnapra talán fent lesz a GCW-n.
  • takysoft
    #14842
    melyik 3-as vagy 4es daemon?
  • takysoft
    #14841
    Solid Snake? mármint a GH-s Solid Snake? a Broken Sword fordítója?
    te is ritkán jársz erre:D üdvözlet!
  • Solid Snake
    #14840
    Dreamfall: The Longest Journey 2 (C) Tri-Synergy reloaded.nfo


    04/2006 :..... RELEASE.DATE .. PROTECTION .......: Securom 7
    6 :.......... DISC(S) .. GAME.TYPE ........: Adventure

    1. Unrar.
    2. Burn or mount with Daemon Tools.
    3. Install the game.
    4. Copy over the cracked content located in the \crack directory located on
    CD1 to your installation directory.
    5. Play the game
  • Lord Myn
    #14839
    Ha a Dreamfallról beszéltek még1x elmondanám: MEGY a Daemon Tools-val is! (Én is így játszom vele)
  • mandm
    #14838
    Nem kell kapkodni. Mi türelmesek vagyunk. És türelmeen fogjuk megvárni a Dreamfall fordítást is
  • mandm
    #14837
    Lassan mondom, hogy mindenki megértse: Daemon nélkül NEM VAGYOK hajlandó elindítani a gépem!
  • IMYke2.0.0.0
    #14836
    1 hónap... köbö.
  • serito
    #14835
    Méghogy a Dtools leszedni? "6 programot futtatni" ez pont a rendszernyilkos megoldás. Inkább én is megvárom a rendesen (crack, image mount/cdhide...stb) indítható kevésbé rendszergyilkos változatot.

    Más:
    Korábban írtam, hogy nem tudom telepíteni a Tomb Raider Legend-et , és sok játék kifagyogat főleg az Oblivion (mostanában).
    Megvan a hiba: 3db PQI 512/400 -as memóriáim voltak. Ilyet még nem láttam e mind a 3 hibát okozott a memória tesztel.
    Lecseréltem őket Kingmax-ra most semmi gond a TR Legend feltelpedett (még nem próbáltam) és az Oblivion sem fagy ki (6 óra folyamatos játék után sem).
    Az a szerencsém, hogy a 3db PQI ram még garis, úgyhogy csere-bere fogadom...

    Na nem off-olok többet,
    Imyke:
    a fordítással kb mikor lesztek meg? Nem sürgetni akarlak benneteket, csak már kíváncsi vagyok a magyar változatra ( szerintem nem én vagyok az egyetlen ).

  • Atomreaktor
    #14834
    remélem a játékidő jó hosszú lesz. de előzetesen azt írtak, ha akarod kikerülheted ezeket a verekedős részeket. fahrenheit szerűen vagy hogyan oldották meg?
  • IMYke2.0.0.0
    #14833
  • M.A.D.
    #14832
    mi??? daemont leszedni??? kófaszt! :))) akkor megvárom imyke hun verzióját 9 gigága svcdbe...:)))
  • M.A.D.
    #14831
    És eljő a vég...:))
  • CrucifX
    #14830
    Hmm, ha már könyvek, véletlenül Larry Niven: The Ringworld Engineers (Gyűrűvilág) nincs meg ebben a gyűjteményben?
  • Lord Myn
    #14829
    Szerintem nagyon ott van. Vannak benne akció részek a verekedésen kívül is (pl. lopakodás), meg 1x-2x a reflexek is próbára vannak téve, de szerencsére a hangsúly a kalandjátékon van. A sztori nagyon izgalmas és alig várom, hogy tovább jussak benne. De most kicsit pihentetem, mert nem akarok túl gyorsan a végére érni. Szóval 1 szó, mint 100:
  • Ersiman
    #14828
    Ennek nagyon örülnék!
  • Atomreaktor
    #14827
    addig tutkó meglesz, azért köszi;)
    várom a további tájékoztatásokat h milyen a játék. persze bárminemű lényeges dolog lelövése nélkül;)
  • Lord Myn
    #14826
    Sajnos, csak köv. hónap 1.-jétől tudnám feltolni, túlléptem a limitet... Ha addig senki nem rakja fel, bevállalom.