33675


  • IMYke2.0.0.0
    #14623
    Na, én aztán most töröltem...
    Elolvastam a txt-et, nem volt benne maradásra kérés, így aztán ment minden törölhető a levesbe... :)
    Következő törlést átadom másnak :)
  • IMYke2.0.0.0
    #14622
  • MerlinW
    #14621
    Jaja, nyomhatod:)
  • IMYke2.0.0.0
    #14620
    Akkor törölhetek? [dörzsöli a kezét]
  • Tomsess
    #14619
    Kellene már vmi a szerverre...nincs meg vkinek a Hitchcock - The Final Cut?
  • takysoft
    #14618
  • M.A.D.
    #14617
    Na, most én speciel csak a Húsvétkor nem iszok. Az olyan "trendi". :)
  • Axon
    #14616
    Én a multkor kiadtam az egyik kolegámnak, aki egész éjjel a zenei filecserélőkön csüng, hogy kellene a Diktátor együttes nagylemeze. Jó nagy ritkaság az biztos. Másnapra hozta az anyagot :-)
  • Axon
    #14615
    Őszinte részvétem...
  • takysoft
    #14614
    Szerelmem barátnője tett egy felelőtlen ígéretet. Vagy meg tudom szerezni a Neoton Familia összes számát az anyjának, vagy felkapálja az egész kertet.
    Ezt így közölte velem, mondva, hogy nagyon nem szeretne kapálni. Tekintve, hogy ő a nőm legjobb barátnője, most kénytelen vagyok Neoton összest szerezni...
    Nem egyszer mit ne mondjak. BH-n nincs, DC-n vannak számok, de nem összerendezve, meg alig pár embernél. életbne nem lennemeg az összes. torrenten(BH-n kívül) ritka a magyar cucc.
    az segített, amire legkevésbé vártam. eMule... találtam egy 567 megás kollekciót.
    igaz csak 4 usernek van meg összesen, de tegnap beindult, és már 558 meg lejött.
    teljesen OFF, csak eszembe jutott.
  • takysoft
    #14613
    Jó nagy alkeszok vagytok, mit ne mondjak.
  • Tomsess
    #14612
    Hát ezek a mocskok nem letiltottak a fórumról. Nem kérdezhetek többet a dev.chat-ben. Konkurencia???...fenét
  • serito
    #14611
    Ez a locsolás lényege!!!!
  • Axon
    #14610
    Én körbeviszem a 16 hónapos fiamat a kötelező locsolási helyekre autóval, majd leteszem a kocsit és elmegyek meglocsolni a főnökasszonyomat. Ott nekiállok igazán bugyborékolni. Ilyenkor előkerül a férje dugiviszkije is a szekrény mögül, úgyhogy lehet rajzolni a lila fejet :-)
  • serito
    #14609
    Na ja csak ne legyen a közelben senki.... :-))
  • Atomreaktor
    #14608
    hát nincs jobb mint berúgva fát hasogatni:D
  • serito
    #14607
    Én úgy tudom így nevezik a méterfábol vágott darabokat.
    A locsoást meg átengedem másnak. A gyerekeimet meg a kedvesemet szoktam kiönteni az ányból, ilyenkor. A nagyobbik lányom nagyonak nagyon tetszik (5 éves) ezért nem hagyhatom ki, pedig felejteném a dolgot.
    Ha locsolsz az a baj ha nem akkor az. Na mindegy a többi nőnemű egyedet meghagyom a fiataloknak.
  • Axon
    #14606
    5 m3 kuglifa? Sosem hallottam ilyesmiről, pedig vidéki vagyok :-)
    Aztán otthon ne hagyd a locsolókölnidet! :-)
  • serito
    #14605
    Anyósomékhoz megyek vidékre, sört meg mindíg tartanak.ű
    Az egészben az a "rossz", hogy nem pihenni megyek, hanem segíteni.
    Már megkaptam a hétvégi feladatot is tőlük, 5 m3 kuglifát kell összehasogatnom.
    A punnyadt testemnek pont jó lesz egy kis mozgás, napi 10 órát ülök gép elött.
    Talán megmaradok...
  • Axon
    #14604
    Hajaj... akkor vigyél magaddal sört. Sokat :-)
  • serito
    #14603
    Lehet, hogy az lesz a gond, hogy a c: meghajtómon csak kb7Gb van szabad, de nem ide telepítem. Azt még nem próbáltam, hogy áthelyezem a pagefile-t. Más játékoknál már volt rá példa. Kipróbálom ezt is, csak az a baj, hogy már a telepítés elején kiáll hibára (14594 hsz). Ahova telepíteni akarom ott 15GB free hely van.
    Köszi a segítséget.
    Az egészre csak a jövőhéten tudunk visszatérni, mert a hétvégén elutazom.
    Sajnos ahova megyek ott nincs internet. Ez még nem lenne gond de Szgép sincs, és a sajátomat meg nem szívesen bontom ki a megszokott heyéről. Szinte már oda van "betonozva".
    Hétfő estig se gépezés se internet... komoly elvonási tüneteim lesznek: remegés, idegesség és egyéb rohamok.....stb.
    Hétfő este, vagy kedden visszatérünk a kérdésre.
  • takysoft
    #14602
    hát akkor...
    8 gigát tesz fel. van annyi helyed? a C meghajtón is? hisz a pagefile ott van, amibe a temp cucok mennek.
    Esetleg próbáld meg áthelyezni a pagefile-t(lapozófile) a virtuális memória beállításoknal,egy olyan meghajtóra, ahol sok hely van.

    installnál töknind1 a driver... elvileg vesa módban is mennie kéne a telepítésnek.

    próbáld meg másik gépen, azon megy-e. havernál, vagy ha több gépetek is van, akkor azon). csak hely legyen rajta bőven.
    aztán ha ezeket is kipróbáltad, akkor írj újra ide, megy-e.
    Majdcsak kitalálunk valamit.
  • takysoft
    #14601
    a válaszokra azért kíváncsi leszek. a Bone azért igen élvezetes lett... csak sajna picit rövid.
  • Axon
    #14600
    A Tomb Raider nálam is tökéletesen működik.
  • Tomsess
    #14599
    Szóval olyan nagy nevű emberektől lehet majd kérdezni mint Dave Grossman, Heather Logas, Greg Land, Dan Connors,Kevin Bruner. De akinek a név nem sokat mond, ők dolgoztak a Monkey Island, Day of the Tentacle, Full Throttle, Grim Fandango-n és most a Telltale Games-nél a CSI3-at meg a két Bone részt fejlesztették. Ha van kérdésetek hozzájuk akkor kérlek írjátok be ide az adventuregames.hu fórumra, mi pedig feltesszük majd nekik. Itt a link :http://forum.adventuregames.hu/viewtopic.php?t=154
    Köszönet mindenkinek akármilyen hozzájárulásért
  • Tomsess
    #14598
    Skacok ma este 7-től az adventuregamers.com-on developer chat az ex-lucasart-osakkal, azaz a Telltale Games fejlesztőgárdával
  • serito
    #14597
    Biztos, hogy jó a letöltés mert ugyanígy jártam akkor is mikor a 4.3GB-os iso-t töltötem le egyben. Szóval a biztosan nálam van a gond csak nem tudom mi?
    Minden driver a legfrissebb, és ezen a gépen vidáman futnia kellene.
    Tanácstalan vagyok, de majd kitalálok valamit.
    Azért köszi nektek.
  • MerlinW
    #14596
    tettem fel sfv-t hozzá,, jónak kell lennie...
  • takysoft
    #14595
    nekem gond nélkül ment. Bár nem számoltam vele, hogy crackes, így patcheltem véletlenül 1.1-re így újra kellett tenni.
    szerintem hibás lehet az ISO nálad.
    a rar CRC-je nem a legjobb néha.

    keress valakit eki ért ilyenhez, és kérd meg, hogy csináljon egy hash-indexet az ISO-ról, meg csinál egyet te is. ha a 2 egyezik, akkor nem az iso-val van a gond.

    tud ilyen heash-et a DC, az emule, meg a torrent is asszem, de talán a cd-író is.

    azok olyan kis karaktersorozatot csinálnak, ami már akkor más, ha csak egyetlen karaktert is átírsz a fileban. (persze lehet 2 különböző filenak is egy hash-je de akkor nagyon sok karakternek nagyon szerencsésen kell másnak lenni.)

    meg hát ugye.. eleve:
    -próbáltad másik gépen?
    -ha igen, akkor töltsd le újra(nem olyan nagy végül is), és próbáld megint.

    Nekem például Emule Link Creatorral (abszolút default beállításokkal, csak a browse-nál mentem rá a filera), a link ez lett:
    ed2k://|file|rld-trl.iso|4631797760|20B38FD4761AB9C95ECB32A29DE69ADB|h=YFOKN2HPYR3IDMC2ABAGPCBWYZ5VEBMN|/


    de mint már mondtam, nem értek ehhez, lehet, hogy amúgy is minden esetben más szomsort dob ki. nem minden hash müxik ugyanúgy.
    megcsináltam a linket újra, nekem újra ugyen ez lett.
    nézd meg te is. ennyit tudok ajánlani.
  • serito
    #14594
    Nem tudom próbáltátok-e már a TR legendet, de nálam az istennek sem lehet feltelepíteni.
    Levettem a frissen garabolt verzsönt, simán ki is csomagoltam, mount Alcohol120-al telepítés es a telepítsés 1/4 énél megáll, a következő felirattal

    A(z) SET6.tmp hibát észlelt, ezért leáll.
    A kellemetlenségekért elnézését kérjük.

    Szerintetek ez mi a franc?
    Ha ujjra akrom indítani akkor már az elején ezt kapom:

    CRC error occured while installing!
    Please read the readme.rtf for additoinal information and tecnical support contact information.

    Ezt nem értem, mindem rendben van a letöltés OK a kicsomagolás is Alcohol szépen be is olvassa, és telepítés meg nem megy.
    Ja a vírusírtó (panda Internet Security) ki van kapcsolva.
    Valaki tud mondani valamit?
  • IMYke2.0.0.0
    #14593
    Nekem 12 ms-es LG1915S (19") - és bőszen játszom Quake 3-at online, LAN T3-as vonalról [kollégium]: nincs utánhúzás.
    Szerintem, 12- és az alatti ms esetén ezt a jelenséget is elfelejtheted :))))
  • kirol
    #14592
    Nekem most abszolute nem áll szándékomban venni, pénz miatt.
    Bár az érdekelne, hogy a mostani 19" FCS Scaleo 996F-em menniyt érhet most?
    (Októberbe lesz 3 éves, és addig garis)
  • MerlinW
    #14591
    minél kisebb annál jobb, de bevallom nekem 12ms-es 17es BENQ-m van, és soem láttam hátrányát a 12-nek...

    szem, fej, fáradtság, mind elmarad:)
  • Atomreaktor
    #14590
    tehát pl elmarad a szemfájás, az "égő" szem is?
    8 ms vagy 4 ms a jobb?
  • IMYke2.0.0.0
    #14589
    Már nemcsak a Samsung akciózik így... BenQ, Phillips, Acer, LG ...
  • IMYke2.0.0.0
    #14588
    Melóhelyen HP, itthon LG LCD. Akár éjjel-nappal előtte ülhetsz, a monitortól tuti nem leszel félvak... a fáradtságtól már inkább, de ellenben a CRT-kkel, itt nem maga a monitor sugárzása okozza a fáradságod [mert nincs].
  • serito
    #14587
    Én a samsungra szavazok,(igaz kicsit drágábbak) mert 1pxl hibára azonnali cseregarit adnak.
    8ms-ost vagy 4ms-ost választanám, a játékok miatt is.
  • Atomreaktor
    #14586
    ezek a LCD monitorok mennyivel jobbak amúgy a szemnek? mert én egész nap ez a sza* előtt ülök és már most készen van a szemem otthonra szívesen beruháznék egyre, de melóhelyre nem tom főnök benne lenne-e:()
  • serito
    #14585
    Az már igaz, a HcGamer cikkeiben néha " sutykó" megnyilvánulásokat olvashatunk
    de ez számomra megszokott. Feltünik nekem is de nem akadok ki rajta.
  • mandm
    #14584
    8ms-os már teljesen mindennapinak számít. Egy 17"-osnak bőven elégnek kell mindenre. Ennél nagyobb igény szinte csak CAD, vagy más grafikus munka esetén hasznos. Fejlesztéshez inkább két monitor a javasolt (egyiken fut a program, másikon meg a debug)
    Az én 17", 8ms, Philipsemet bruttó 49e vettem tavaly a Metroban. Semmiféle utánhúzás nincs rajta. A színek gyönyörűek, a max fényerő kitolja a szemem, az LCD-kre jellemző kissé szürkés fekete pedig a technológiából adódik, és csak akkor észrevehető ha sötét szobában egy teljesen fekete képet nézel