33675


  • via_mala
    #14945
    Elküldtem e-mailben az utolsó adag fordításomat.
  • MerlinW
    #14944
  • IMYke2.0.0.0
    #14943
    The Longest Journey HUN:
    A mai nap folyamán 97 szöveges fájlt [278727 karaktert] néztem át, javítottam és konvertáltam be újra a játék archívumába - ez a lektorálás
    .
    A hétvégééig megmondom hajszálra pontosan, hogy mennyi karakterből áll a játék... s hogy mennyi van kész belöle...

  • MerlinW
    #14942
    Igazad van, de csak mint warezoló:) Ha kiadnál érte 10 ropit, máris nem lenne elég az a soványka 5-6 óra.
  • zsakosfrodo2
    #14941
    Szerintem nem fontos hogy a játék rövid-e vagy sem... (pontosabban az azért számít hogy 1-2 óra vagy 5-10, mert az 1-2 órás az lóf@sz ) Alényeg a jó hangulat, ami mindkettő játékban oda tud kötni a monitor elé, még akkor is ha az első résznek nem igazán a grafikája domborított. A másodk részben is vannak érdekes hibák, de a történet... VÁÓ ... Akinek meg nem teccik, nem játszik vele :PPP
  • MerlinW
    #14940
    Ezt én poénnak vettem, de végülis minimális agyigénybevételt igénylő interaktív rajzfilm. Fáj, fáj de tény..:) Ettől persze még lehet jó, és az is.
  • MerlinW
    #14939
    debian, de FTP-n (mint protokolon) egyébként sem lehet egyszerüen move-olni:)

    Axon "Ez az első negatív vélemény amit olvasok róla." - Az én kritikám negatív vagy pozitív (TLJD topik)? Mert én sem tudom:)
  • kirol
    #14938
    Hűha, olvastátok, miket írnak a játékról a topikjában? (Dreamfall)
    ("nem kaland, hanem interaktív hangoskönyv", stb.)
  • via_mala
    #14937
    Hehe, ennél jóval bonyolultabb volt! El sem hiszem, de az állomány átmozgatásához 2 parancs kell: rnfr, rnto. Milyen rendszer ez MerlinW?
    Ennek ellenére sikerült megoldanom Total Commanderen belül: F6, és a állomány neve elé beillesztettem ezt: Dreamfall - The Longest Journey 2 /
  • kirol
    #14936
    Inkább:
    Dreamfall - The Shortest Journey
  • kirol
    #14935
    Dreamfall - The Shorter Journey
  • Atomreaktor
    #14934
    hogy olyan rövid
  • kirol
    #14933
    Hát akkor mostanság ez a divat? A TRL is volt vagy 5-6 óra. A régi részek meg sokkal hosszabbak.
    A TLJ sem rövid, a TLJD meg 10-15 óra lehet akkor?
  • McW
    #14932
    Mivel ne keserítselek el?
  • McW
    #14931
    A hétvégén sokat csaptam, fogalmam sincs hogy időben mennyi lehetett, de nem különösebben hosszú, mint a mai játékok általában.
  • Atomreaktor
    #14930
    bakk éhazaértem és mit látok? 73%...
  • Atomreaktor
    #14929
    jól gondold meg, nehogy elkeseríts minket!!:)
  • kirol
    #14928
    Bakker ilyen hamar? Ilyen rövid, vagy ilyen sokat játszottál?
  • McW
    #14927
    Végigtoltam a 2. részt, tetszett, nem vagyok nagy kaland-gamer, így pont jól be volt lőve a nehézsége! Az lenne a kérdésem az első rész fanjaihoz, hogy tud-e valaki egy közepesen részletes sztori-leírást az 1.-ről(nem végigjátszás), szereplőkről, helyszínekről stb. amiből kiderülnek az előzmények. Nem hiszem, hogy valaha is nekiállnék játszani vele, csak tetszett a 2. így akarom tudni, hogy hogyis van az a "hogyisvan"!Kösssz...
  • szotyimutyi
    #14926
    Annak is már régen meg kellett volna jelennie. Kiváncsi vagyok milyen lesz.
  • mandm
    #14925
    Akkor most, a Dreamfall-hoz gamepad-ot javasoltok?
  • musha
    #14924
    nekem speedlink van, szóval ez sem az a hűdedurva márka, de pontosan ugyanazt koppintották le, mint a ps/ps2 pad és tökéletesen megy vele, és sokkal kézenfekvőbb az irányítás így!
  • kirol
    #14923
    Hát sajna ez is FPS nézet.
    Na majd a Paradise!
  • kirol
    #14922
    Megjelent a Barrow Hilldemója!
  • via_mala
    #14921
    Felért az első 3 CD. A többit majd holnap, mert ez egy kínszenvedés, hogy minden fájlnak 5x kell nekiállnom, hogy 1x felérjen.
  • via_mala
    #14920
    "amúgy a dtlj fileok is a gyökérbe mentek. betehetem őket a könyvtárukba?"
    Persze, csak szarakodik a feltöltés, és a folytonos 502-es hibák miatt valamiért néha a gyökérbe másolódnak a fájlok.

    Szóval légyszíves mozgasd át őket a helyükre, kivéve persze ha már ott is fent vannak. Köszi.

    (Továbbra is szenvedek az 502-esekkel.)
  • Axon
    #14919
    Általában a patch-ekhez is ki szokták adni a crack-et.
  • serito
    #14918
    Nekem Is vam Genius igaz valami gagyi de a célnak megfelel.
  • Atomreaktor
    #14917
    az nem lenne rossz, mert akkor az azt jelenti, hogy jó hosszú lesz a játékidő.
  • IMYke2.0.0.0
    #14916
    UltraISO tud: Clone-, Blindwrite-, Nero-, CDR-imdzset készíteni.
  • takysoft
    #14915
    mint az ultraiso.
    egyetlen baj van vele: csak ISO-t tud kreálni, vagyis ha később lesz hozzá patch, vagy valami, akkor szinte biztos, hogy nem tudod elindítani crack nélkül.
    míg a másikat el lehet, így inkább megpróbálom ezt a CureRom-os, daemon-os megoldást.

    Amúgy én úgy hallottam, hogy több szoveg van a tlj2-ben, mint az elsőben.
    legalábbis mintha valami review-ban így olvatam volna.
    tévedek?
  • IMYke2.0.0.0
    #14914
    Korábban már volt fenn ISO készítő/szerkesztő a Ketteskén...
  • Kiru
    #14913
    Nekem midegy melyik kerül fel. Van egy jó kis progi: MagicISO nevü, ezzel utólag is beleszerkeszthető az image file-ba a crack (az meg bárhonnan leszedhető). Ha valekinek kell felteszem és segítek megcsinálni
  • Axon
    #14912
    Az remek lesz :-)
  • Axon
    #14911
    rename filenev /könyvtar/filenev
  • IMYke2.0.0.0
    #14910
    Persze. A mérete csak 11,7 GB :)))))))))))) Majd holnapután feltöltöm :)

    [A TLJ1 HUN gőzerővel készül, és közben már lektorálom is az anyagot. Dobok össze egy projekt táblázatot is.]
  • kirol
    #14909
    Engem mondjuk senki véleménye nem érdekel különösebben, csak az enyém. Ha nekem tetszik akkor jó.
  • kirol
    #14908

    Tényleg a szöveg csak kb 10% -a az elsőnek?
  • Axon
    #14907
    Ez az első negatív vélemény amit olvasok róla.
    Én azért megvárom a saját véleményemet :-)
    Mondjuk a fórumban már volt egy kisebb vélemény csata a Broken Sword 3-al kapcsolatban, ott is a 3D-s megjelenítés és az akció elemek szükségességéről volt szó. Majd meglátjuk lesz-e hasonló véleménykülönbség a topic törzsközönsége között a TLJ2-vel kapcsolatban.

    Imyke: Van már magyarítása a TLJ2-nek?
  • takysoft
    #14906
    na beraktam egy könyvtárba:D

    egyébként van valami egyszerűbb módja a pakolászásnak, mint hogy Total commander átvevezés opciójánál(shift+f6) beírom, hogy "konyvtárnév/filenév"??
    pl a gyökérben van egy maci.txt file.
    ez átnevezem konyvek/maci.txt-re akkor bekerül a könyvek könyvtárba.
    már ha létezik ilyen.
    amúgy a dtlj fileok is a gyökérbe mentek. betehetem őket a könyvtárukba?