33675


  • Kiru
    #14665
    Nézted Partition Magic-el?? Nem rossz kis progi.
  • serito
    #14664
    Nem adatmentési gond van, mert az megoldottam volna.
    A problema az, hogy egy 20 Gb.os vinyó csak 4.3 GB-nak látszik.
    Ha formázni akarom XP-vel vagy bármivel akkor is csak ennyinek látszik.
    De köszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #14663
    via_mala!
    Remek munkát végeztél! Kellett már a frissítés, hiszen egy új, másképp fogalmazó elme munkáját összevetve az enyémmel [szándékosan olyan fájlokat küldtem, amiket én már lefordítottam anno] rájöhettem, hogy több szem többet lát!
    Számos szófordulatodat átmentettem, mert a tiéd jobb, leíróbb, mint az enyém.
    Ha még mindig van kedved fordítani, akkor most már szűz anyagot is küldenék...
    Isten hozott a TLJ magyarítást készítő csapatban!
  • IMYke2.0.0.0
    #14662
    Én mindenképp a GetDataBack for NTFS-t ajánlanám, hogy gyorsan és hathatósan lekaphasd róla az adataidat, aztán full format.
  • serito
    #14661
    Az általad leírtakat mind kipróbáltam, másik gépben ....stb, csak az UHU-s változatot nem.
    Amúgy egy Western Digital WD200 20GB-os vinyóról van szó.
    A hivatalos oldalon találok hozzá valamit, vagy tudnál adni ehez való progit?
    Köszi.
  • Axon
    #14660
    off:
    Nem tudtok véletlenül olyan nyilvános proxy szervert, aminek van webes felülete?
    Tehát bejön egy oldal, ahová beírhatsz bármilyen címet.
    Így teszteltem például a webszerverünket is. Amerikai webes felületű proxy szerverbe beírtam a címet és már töltötte is lefele a nyitóoldalt, ha minden rendben volt. Sajnos ezt a szervert már nem tudom elérni.
    Proxy szerverből van kismillió a neten, de mindegyik transparent, azaz csak letölti a kért oldalt, de nincs webes felülete.

    on
  • IMYke2.0.0.0
    #14657
    Rendben. :)
  • takysoft
    #14656
    low format nem hinném, hogy segít.
    itt vagy a bios basz el valamit, vagy az oprencer.
    biosban próbáld meg LBA módba rakni, vagy nemtom.
    meg ugye nézz még meg 1-2 oprencert. pl egy UHU-Live CD pont megfelel.
    ha az látja 20-asnak, akkor a windowszal van a gond.
    ha nem, akkor tedd be másik gépbe.
    ha az se látja rendesen, akkor a vinyó szar. nézd meg a jumpereket, mert azokkal lehet trükközni, hogy kisebb gépek is lássák a vinyót. tedd rendesen masterre vagy slave-re.

    ha a másik gép látja rendesen, de azon a gépen meg egyik oprencer se, akkor meg álogasd a BIOS-t, hátha összejön. Lehet még próbálkozni BIOS frissítéssel, csak akkor buktad az alaplap garanciáját, már ha van neki.(bár ha van még rá gari, akkor új bios nem nagyon:D)

    persze ha ragaszkodsz a LOW formathoz, akkor nézz el a gyártó oldalára.

    -Maxtornál egy llfutil nevű floppy-s cuccot keress, vagy a Maxblast-ot. utóbbit még nem használtam. asszam 4-es a legújabb változat de a gyártó honlapján fent lesz.(régi neve powermax)

    -quantorhoz ugyanez.

    - samsunghoz nekem ezek a fileok vannak:
    clearhdd.exe
    hutil_creator.exe
    setudma.exe
    shdiag.exe
    sutil.exe

    -seagate-nek valami discwizardja van, szintén a honlapról letölthető.
    meg van valami seatool de az csak diagnosztika.

    -WD-nek annyi progija van, mint a dög, azokat nm írom le, ha kellenek, küldöm.

    -imb_hitachi: valami "drive fittness test" van, de nemtom mire jó.

    -fujitsu-hoz megy egy fjdt.exe van, nemtom mire jó.

    -Ha minden márkához általános cucc kell, akkor az Ontracknek van erre valami progija, a Disk Manager.
    Ha kell, akkor asszem nekem megvan valami verzió belőle.

    Sok sikert!
  • takysoft
    #14655
    persze, bár még itt is van pár file.
    tudod mit? vegyük úgy, hogy amit elküldtem azokat berendezgetted, és most küldesz új melót, mert nem nagyon találom a fordítandó cuccokat.
    5b, 5c, már elküldtem asszem
    most épp az 5d, 5e, 5f könyvtárakat fordítom. ezután jön majd a 6a.
    itt van még a 7b. meg a 7c könytár, ami lefordítatlan.
    ha összeszedem magam picit, akkor hamar menni fog, csak lehet, hogy kórházba megyek majd. de addig mindent megteszek, csak sok intéznivalóm van.
    ezen kívül jöhet még anyag, csak az nemtom mikor kerül sorra.

    amúgy a deus ex-nél fordítottam már 160 kb-os file-t is. na az komoly volt. több, mint 1 hónap. majdnem 2.
  • kirol
    #14654
    É nem kaplak be, csak hülyeségből Írtam, meg raktam be azt a piszkálos képet is!

    A videó egyenlőre engem sem nagyon győzött meg egyébként. Egy demót dobhatnának. Bár már úgyis mindjárt péntek.
  • Atomreaktor
    #14653
    ez így is úgy is kötelező még ha visszafejlődött volna akkor is:) de nem:)
  • serito
    #14652
    Azért nem kell bekapni....
    Csak most néztem rá megint, tudom, hogy régóta várólistás a game.
  • Tomsess
    #14651
    Hát a legutolsó trailer-je nem bűvölt el. Vhogy elég zsengén nézett ott ki, persze ez az én véleményem.
  • kirol
    #14650
    He!
    Figyuzd már meg ezt!

    Már mióta várjuk, és bizti tuti jó és szép lesz!
  • serito
    #14649
    Ha a Paradise ilyen lesz, legalább is képileg akkor azonnal egy "kötelző beszerezni" táblát akasztok rá.
    Ti mit gondoltok?
  • serito
    #14648

    off
    Játszod még az Obliviont?
    on
  • via_mala
    #14647
    MZ/X

    Küldjél olyan 2-3 oldalnyit próbaképpen. (meg esetleg a spéci szavak szótárát, amit jó lenne, ha nem fordítanék máshogy)
  • IMYke2.0.0.0
    #14646
    Serito:
    A Word 41630 karakternek, 17 oldalnyi angol szövegnek látja.

    via_mala:
    Az az igazság, hogy magam is munka mellett fordítok - már koránt sincs annyi szabadidőm, mint 2 éve: napi 6-8 órát tudtam fordítani - , manapság örülök, ha 1-1,5 órám akad az egészre, s persze, én is elkapattam magam: előkaptam a Quake 3-at és leporoltam a régi tudásomat... gyalulom az ellent neten. [MZ/X néven]
    Szóval, szívem szerint sok anyagot küldenék neked is, de olvasva Téged, nem merek és így nem is fogok...
    Mennyi - milyen hosszúságú - szöveget mernél vállalni?
    Vannak 2 kb-osak és 10 felettiek is.
  • via_mala
    #14645
    A képességgel talán nincs nagy baj, sokan lennének képesek rá, de a hajlandósággal már gondok vannak. Én is tudnék fordítani, és ha akarsz küldhetsz is egy kisebb adagot próbaképpen, de felelőtlenség lenne megígérnem, hogy teljes mellszélességgel belevetem magam, mert a munka mellett fennmaradó kevéske szabad időmet önző módon inkább a saját szórakozásomra szoktam fordítani. Ha így is jó, akkor küldd felém a dedikált szöveg kvantumot. (priviben lesz email cím)
  • serito
    #14644
    Imyke: az jó-pár oldal...
    Ilyenkor vagyok mérges, hogy angolt kellett volna tanulom a német helyett, meg angliába dolgozni nem a sógoroknál. Szívesen segítenék, de az alap angol tudás..... !!! Mindegy csak megjegyeztem.

    Más: (off)
    Van valakinek "hard disk manager" progija? Bajba vagyok egy vinyóval ami 20 GB-os de most csak 4.3-nak látszik, és egy hard format talán rendbe szedné.
    Nagyon megköszönném.
    (on)

    Dreamfall???? Még sehol sincs.., hogy a fene...
    (off)
    Megvolt a nagy piás favágás, a tenyerem szétszakadva. Annyira fáradt voltam, hogy a locsolást rendesen kihagytam, de a lányaim szerencsére nem sértődtek meg. Laegalább túl vagyok rajta.
    (on)
  • IMYke2.0.0.0
    #14643
    Most fordítom a legnagyobb fájlt: 42 kilobájtos.
  • IMYke2.0.0.0
    #14642
    Takysoft: Küldhetek egy kis Longest Journey melót?
    Srácok, tudtok még olyan emberkéről, aki hajlandó és képes lenne jól lefordítani angol szöveget?

  • kirol
    #14641
    Tegnap akkor nem kellett volna megjelennie a Dreamfall -nak?
  • CrucifX
    #14640
    Hmm, MP2? Szerintem az korrekt volt, BS3-hoz sajnos meg mindig nem tudok hozzaszolni, ennyi ev utan sem tudok vele jatszani, gepen random mod fagy, Xboxra pedig egyszeruen nem tudtam beszerezni meg :(
  • Axon
    #14639
    Újjj, de másnapos vagyok...
    Tegnap késő estig tartott a nagy locsolkodás. Volt vagy éjfél, hogy ágyba zuhantam, mint egy nagy cefrével töltött ballon. Hajnalban ébredés, fejfájás, gyomorégés, gigantikus hányinger, kiszáradás.
    Ásványvíz+fájdalom csillapító+koncentrálás hányás elkerülésére. Nagy neheten elalvás, majd reggel munkába jövés. Dögrováson levés :-)
  • MerlinW
    #14638
    Arcátlan??? 1800ft arcátlan? Miről beszélsz? Még házhoz is viszik...
    Neten meg majd lesz, de ha van egy kis jóérzés az emberekben, senki sem rakja fel netre. Én megrendeltem, 4 kattintás, és 2e pénzt megér.
  • moonster
    #14637
    Sztok!

    Nem tud valaki Another World: Reedition-bol FULL verziot? Sztem sokan emlekeznek meg ra. Most kiadtak a feltupirozott valtozatat, es arcatlanul penzt kernek erte.

    Nos?
  • MerlinW
    #14636
    Nekem ez a 4. játék amire azt mondom rövid:)
    1. Max Payne 2
    2. Broken Sword 3
    3. Fahrenheit
    4. TRL

    Ezekkel még eltököltem volna egy ideig:)
  • CrucifX
    #14635
    Na most pörög Tomb Raider stáblistája - valóban rövid egy picit (nem gondoltam volna, h ezt valaha is ramondom barmelyik jatekra :) ) de messze az eddigi legemeszthetobb TR, értsd: tökéletesen vegyíti a könnyebb platform elemeket a puzzleokkal, végre nincsenek kicentizett ugrások és másodpercre pontosan belőtt mozdulatok.
  • takysoft
    #14634
    Én majd akkor szedem le, ha meglesz a release. Múltkor is csak valamelyik változattal ment asszem.
    amúgy torrenten kell majd keresni, meg eMule-on.
  • takysoft
    #14633
    sajnos semilyen, amit én találtam volna...
    a LucasHacks! oldalon van pár progi, amivel ki lehet szedni pár dolgot, de még így se nagyon tudtam vele mit kezdeni.
    ja nem. a fórum van oitt vagy mi. az aloldalukon a Quick and Easy-n vannak progik.
  • kirol
    #14632
    Ma fog megjelenni a Dreamfall?
  • Tomsess
    #14631
    Naná,hogy jó ...már csak be kellene izzítani vhogy. Milyen cucc van hozzá pontosan fordításra?
  • Tomsess
    #14630
    Pont az töltöm most torrentről...sajna nem jön olyan gyorsan meg azért 3GB felett van a nagysága...ha feltolnád hálás lennék érte. Cserébe az első 2 részt felrakom ha kell, remélem reggelre az legalább lejön
  • takysoft
    #14629
    van új? jaj de jó!!!
    Amúgy az előző részt technikailag lehetne fordítani? Sok cucc van hozzá, de én nem tudtam kinyitni a fileokat:(
  • Atomreaktor
    #14628
    overseer-t fel tudom majd tolni.
  • Tomsess
    #14627
    Nincs vkinek crack-je az új Bone : The Great Cow Race-hez?Sehol sem találok hozzá olyat, mint amilyen az első részhez volt
  • Tomsess
    #14626
    Esetleg a Tex Murphy sorozatból vkinek nincs meg vmelyik rész (Mean Streets, Martian Memorandum, Under a Killing Moon, The Pandora Directive, Overseer)? Jó lenne ha vmelyik felmenne a szerverre vmikor, nagyon kíváncsi vok ezekre a gammákra...
  • takysoft
    #14625
    Mondjuk nem kaland, de ha valakinek megvan a Heroes 5.....
    az nekem nagyon kultuszjáték:D rettentően várom. Asszem most jött ki a demo, de a teljesről nem tudok semmit se. Kijött már?
  • takysoft
    #14624
    Imyke 2000 az Apokalipszis Lovagja ismét pusztított

    Én a serveren már csak a Dreamfallt szeretném látni.