33675


  • takysoft
    #15105
    ha húszad annyi szöveg van benne, mint az első részben, akkor HEX fordításba nem akarsz belekezdeni, hidd el nekem.
  • via_mala
    #15104
    Egészségedre!
  • IMYke2.0.0.0
    #15103
    A Dreamfall: The Longest Journey 2 HEX-ben fordítva nem kezeli az ékezetes karaktereket! - Ellenőriztem.
  • IMYke2.0.0.0
    #15102
    A Dreamfall: The Longest Journey 2 - jelenleg nem fordítható.
    A szövegállománya ebben a fájlban található init.pak
    A *.pak nem egyenlő egyik ismert pak-típussal, így nem is használaható hozzá egyetlen eddig bevált módszer [nem, a zip-re átnevezés sem].
    A headerjében: tlj_pack0001æ

    Amint lesz hozzá editor, fordítható is lesz...
  • IMYke2.0.0.0
    #15101
    via_mala: szeretném megköszönni, hogy a megvásárlása előtt, lehetővé tetted számomra, hogy kipróbáljam a Dreamfall "demo"-ját!
  • MerlinW
    #15100
    Incoming az egy eszement lövöldözős játék a szépidőkből:)
  • IMYke2.0.0.0
    #15099
    Az Incoming és az Incoming Forces tudtommal két, különböző játék... De, lehet, hogy tévedek. Csak az utóbbi van meg.
  • takysoft
    #15098
    az incoming nem ugyanaz, mint az incoming forces?
    illetve a Crusader az a crusaders of might and magic?
    mert akkor ezek megvannak, köszi
    akkor Gmiki bizonyára tévedett.
  • takysoft
    #15097
    én erre tippelek
  • IMYke2.0.0.0
    #15096
    Taky-nak:


    Csak ezekkel rendelkezem.
    Szerintem, csak tervben volt az oldalán a Forsaken elkészítése, de sosem készült el vagy került fel.
  • serito
    #15095
    Még a végén nekem lesz igazam???? Lehet, hogy a cd hibás???
  • takysoft
    #15094
    uhu-val kapcsolatban az UHU live tetszett nagyon.
    a TV tuner kártyát felismerte... pedig live rendszer.. komoly... semmit se kellett beállítani, csak a csatornákat a progiban... komoly nagyon.
  • takysoft
    #15093
    nekem egy havertól van ilyen winxpsp2-es iso-m. ő is maga csinálta valami vacakkal.

    amúgy ismeritek ti a Bart's PE builder nevű cajgot?
    múltkor a bad-sector miatt nem indult a windows. mint kiderült a bad-sector a pagefile-ra esett, így nem sérült meg semmi
    de a windows nem indult el, csökkentett mód se, sehogy se.

    akkor vettem elő egy régi PE-s windows live cd-t, arról chkdsk-ztam.
    jó dolog, csak valamiért nem látszottam a karakterek Total Commanderben.
    talán angolt windows installt kellett volna használni

    ti használtátok már?
  • Axon
    #15092
    Most égetem az új cd-t. Remélem 6-ig még lesz időm feltelepíteni az XP-t.
  • Axon
    #15091
    Én magam szoktam csinálni a WinXP SP2-vel egybegyúrt telepítő lemezeket. Telepítettem már vagy száz gépre is az elmúlt években, bár régebben még SP1-el volt egybeépítve a telepítő. Mindenesetre kipróbálom és csinálok mégegyet. Hátha...
  • takysoft
    #15090
    2 dolog:
    1.- én nagyon régen azt hallottam, hogy sata1, és sata2 között nincs sebességbeli különbség, csak a sata2 plug'n'play. persze ez lehet hülyeség.

    2.- a CD rossz. tölts le egy windows install CD-t.
    a windows install CD-kkel nekem is volt már édekes kálváriám.
    mikor megvettük barátnőm vinyóját 160-as maxtort, 5 CD közül csak 1-ről ment fel rá a windows.
    a két sima nem ment
    volt 2 sp1-es, azok közül az egyik ment fel, meg volt egy SP1-es crack-es is. ami nem kérdezett serialt.
    aztán később fegyott a gép, ha beraktam egy kisvinyót, particionálni se lehetett.

    mondanom se kell a vinyó volt a szar. Low-format oldotta meg a gondot.
    azóta simán megy, de a régi szar windows install CD-ket MINDET kidobtam.
    most van a gépen egy sp2-es ISO, de csak akkor írom ki, ha kell.
    win98-nál már 2 olyna CD-m is volt, amiről már többször telepítettem windowst, de egyszer többet nem olvasott valamit.


    száz szónak is 1 a vége: winXPproSp2 iso letölt, kiír új TKD lemezre.
    nem lesz gond. remélem...:D

    sok szerencsét.
  • RaveAir
    #15089
    De még mindig nem tudjuk, hogy hová menjünk alkatrészt venni. ;)
  • mandm
    #15088
    Én innen "okosodom" http://www.sata-io.org/satatechnology.asp

    Igaz: a 150MB/s az nem 150Mb/s
  • Axon
    #15087
    Jesszusom!

    66,26 Mb/s sebességre képes a kicsike.
    A saját cache-jét pedig 614,86 Mb/s-al írja

    és ez még csak az alapbeállításokkal csinálja, még semmilyen plusz beállítást nem tettem ezügyben, pedig a linux elég széleskörű lehetőségeket biztosít ezen a téren
  • kirol
    #15086
    Tudtam, hogy van valaki, csak már elfelejtettem ki volt az. Bocsi.
    De most már felírtam a kéménybe korommal!
  • Axon
    #15085
    Na most húztam fel a vinyóra egy UHU Linux 1.2-t. Gyönyörűen és villámgyorsan felmászott, ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Most is az UHU-ról netezek.
    Szóval a vinyónak semmi baja. A WinXP-ről ugyanez már nem mondható el.
    Csinálok gyorsan néhány sebesség tesztet a vinyóról.
  • serito
    #15084
    Ez a gúnyos megjegyzés nem esett jól.
  • RaveAir
    #15083
    Hol is? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #15082
    Hehehe, egyszerre...
  • IMYke2.0.0.0
    #15081
    2 PC boltjuk van, édesapjával... ha kicsit is figyelmesen olvastad (volna) a topikot, ezt már rettentő régen tudnád róla...
  • serito
    #15080
    Az apámnak meg nekem van 2 boltunk, de már írtam róla korábban.
  • kirol
    #15079
    Neked van valami saját pc boltod? Vagy csak boltban dolgozol?
    Mert ha igen, lenne egy kérdésem priviben.
  • serito
    #15078
    Az nagyon jó ár. hasonló áron van nálunk is.
  • Axon
    #15077
    Olyan 25 körül lehet, de mivel a melóhelyem vette Nekem, így nem tudom a pontos árat :-)
  • serito
    #15076
    Egy kérdés:
    Ha nem vagyok indiszkrét, mit kóstál az a vinyó?
  • Axon
    #15075
    A következő lépés az lesz, hogy rátelepítek egy linux disztribet. Ha az szépen felmegy és 1-2 napig kifogástalanul működik, akkor bizony az xp-vel lesz a gond és nem mehetek vissza a vinyóval a boltba.
  • serito
    #15074
    Attól a cd még lehet hibás. Én is meg voltam győződve róla, hogy az a cd nem lehet roszz, de bizony az volt. És érdekes, mert másik gépben és olvasóval jól működött de nálam meg nem, holott az olvasóm tökéletes.
    akkor nem tudok mást mondani mint, hogy tesztelgesd, és persze cserélgesd az eszközöket, meg a cd-t is. Ha mindegyikkel ugyanazt csinálja akkor sz*r a HDD.
  • serito
    #15073
    Akkor az exe cserévlel simán mennie kell nem?
  • Axon
    #15072
    Beraktam egy másik gépbe és ott is pontosan ugyanot áll le a telepítés. CD olvasó hiba kizárva, de a cd éppen még lehet hibás, bár ebben erősen kételkedem. Már sokszor használtam és nem volt vele gond.
  • via_mala
    #15071
    a "hivatalos" RL törést raktam mellé
  • serito
    #15070
    Akkor marad az miután letöltöttem, hogy kipróbálom én.
    Köszönet a game-ért.
  • via_mala
    #15069
    -még nem próbáltam-
  • kirol
    #15068
    Nem tudom melyik van fent, de a crack bármelyikhez jó.
  • serito
    #15067
    Dreamfall: ez a verzsön csak a mellé cstolt progikkal és módon működik, vagy a taky féle crack is jó hozzá? Még nem töltöttem le csak érdeklődöm.
  • serito
    #15066
    A jumperolási, és F6-os flopy lemezes verziót akartam mondani, hogy egyáltalán megismerje a lapod a vinyót. Amint látom eddíg már eljutottál, csak nem tudod feltelepíteni az oprendszert mert kifagy.
    Az XP lemezed és az olvasód milyen állapotban van? Azokkal biztos minden rendben? Már láttam hasonló helyzetet, és akkor a XP cd csere megoldotta a gondot (persze ez nem zárja ki, hogy a vinyó rossz).