33675


  • marcio mela
    #19194
    Van az öreg meg a kapitány.Velük találkoztam már.Beszégettünk.
  • takysoft
    #19193
    madarat csak akkor nyerhetsz, ha már beszéltél a muksóval a kikötőben
  • marcio mela
    #19192
    Üdv!
    Elhagytam valamit?Nem kérdeztem meg mindenkit?Nem kapom meg a madarat az itt a piros hol a pirosos fickótól.Számológépet már elnyertem.De nem tudom a madarat választani.
  • ReHARD
    #19191
    PFFF!! Ennyit erröl! Asszem végleg lemondok erröl a játékról Vajon számít valamit hogy minimum install vagy nem ?
    BOCS a képekért!
  • ReHARD
    #19190
  • ReHARD
    #19189
    Íme az inventorym :))) Kár hogy kevés benne a használható cucc!
  • ReHARD
    #19188
  • ReHARD
    #19187
    PFF! :) Hát ezekre lehet nem jöttem volna rá! Kösz szépen!
  • takysoft
    #19186
    patch: jelentése folt. mint pl a lyukas gatyán:D
    kiejtése peccs. (olyan E-vel,m int ami a "kenyér" szóban is van:D)

    ha végigjátszást nem használnál, akkor súgok pciit, mert az az életben nem jössz rá:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    kávézóból kenyér elhoz. saját szobában az ablaknál elmorzsol(madárnak ad)
    gumikacsa a kávézó előtt:D foltot felesz róla, majd kesztyűre ragaszt.(vagy fordítva, fene se emlékszik már:D)
    (így a gumikacsa felfújás után idővel leereszt)
    vízvezetéket megszerel(hozzávaló gyűrűt a bérlőtől lehet elkérni a faliújság elolvasása után), így megszerzed a fogót.

    lényeg a lényegben: a gumikacsát a fogóval kombinálva lehet megszerezni a kulcsot a metróban. (lehet vmi kötél is kell hozzá, majd rájösz)
  • ReHARD
    #19185
    Végigjátszáshoz csak akkor folyamodnék ha abszolut kilátástalan lenne a helyzet, de mivel megvan a gumikesztyü meg a cukorka mostmár haladok.

    ja és bocsi a pöcsözésér, most már rendesen Pöccs-nek fogom hívni
  • takysoft
    #19184
    főleg a gumikesztyűs rész...
  • kirol
    #19183
    Ez nagyon jó hír, csak hogy bírjam ki addig?
  • kirol
    #19182
    Nem én németül próbáltam, de már az első 20 mp-után uninstalláltam, lehet kicsit több esélyt kellett volna adnim. De elvileg már az angol is megjelent.
  • via_mala
    #19181
    Más technikával készült az új magyarítás azért jóval kisebb. A régi verzója pedig 1.01-es volt, nem 1.57-es. És semmiképp sem patch, hanem akkor már inkább mod, de mivel magyarításról beszélünk, elég hülyén hangzik, hogy "magyarítás mod", ezért nem mondjuk, hogy mod. ;)

    Az TLJ HUN 1.23-as szerintem ma este lesz kint a www.magyaritasok.hu -n, csak Panyi-n múlik, hogy mikor ér rá kitenni. Már hónapok óta dolgozunk rajta, ezért az a pár óra várakozás még kibírható.

    A képernyő felbontását meg szerintem nem lehet állítani a játékban - általában kalandjátékokban nem jellemző, hogy lehetne.
  • trmn #19180
    Hát ebben a játékban nem nehéz elakadni, különösen ha kezdő kalandor vagy. Azt javaslom töltsd le a végigjátszást, mert érhet még meglepetés.
  • takysoft
    #19179
    "az 1.23 pöcs"
    így nem beszélünk a csapat munkájáról.

    nemsokára fent lesz a portálon, és azért pici, mert nincsenek benne animációk(amik amúgy se működnek a régiben)
  • trmn #19178
    Ha ráér holnap, felrakom
  • ReHARD
    #19177
    Fu ez a játék elég nehéz! Vagy én vagyok béna, még csak az elején járok
    de már nem tudok semmit se csinálni
    Ott leakadtam hogy festeni kellett valamit, és aztán off
    Lehet hogy azért van mert angolul nem sokat értek belőle, azért jönne yol az 1.23 pöcs ami mellesleg 1.3 mb lesz(már nagyon várom:)
    Furcsa hogy az 1.57 128mb volt , eléggé le lett szoritva!
  • Tomsess
    #19176
    Lenne egy kérdésem: Megvan vkinek véletlenül a Borland Delphi 7-es verziója? Mert beszereztem ezt a 2005-ös 3CD-set,de valami borzalom mekkora kaka ... neten meg csak a 7-es vmi 20 vagy 40MB-s változatát találtam, amivel az adatbáziskezelés nem megy rendesen. Kellene nekem az a kb 200MB-os verziócska, ha meglenne vmelyik kalandornak
  • Tomsess
    #19175
    Ez nagyon jó hír Mekkora a patch?
  • ReHARD
    #19174
    Most hogy felraktam a police station fix et 800*600 ban indult el!
    a Felbontást hol lehet beállítani? Amugy nekem yo lenne az 1.23 beta verziója is, azt honnan lehet leszedni ?
  • ReHARD
    #19173
    Pontosan mikor lesz fenn az uj peccs ?
  • M.A.D.
    #19172
    Kirol! ...és a többiek. Nos! Azért úgy néz ki, hogy március közepetájt fel tudom tenni a polcra a Gyűrűt! Ha kell! :) Patch-cset addig is húzzátok le hozzá.
  • monomojo
    #19171
    http://magyaritasok.hu
    hamarosan.
    még a régi verzió van fennt, az új, ami működik is 1,3 MB lesz.
  • ReHARD
    #19170
    OK ujra installáltam, felraktam a police fix-et, de honna szedjem le az 1.23-as verziót ?
  • monomojo
    #19169
    a 4 cd-shez NINCS más patch, csak a Police Station Fix.
    a cd-n kell lennie a station_fix könyvtárban,
    ha nincs ott, akkor:
    PSFix angolhoz
    ha más nyelvű verziód van, akkor a magyarítás nem fog menni egyelőre.

    akinek telepítés közben azt írja ki, hogy
    "Ismeretlen nyelvű változat"
    jelentkezzen nálam
  • monomojo
    #19168
    a lépések:
    1.Töröld le az egészet (uninstall, majd a játék könyvtárát is töröld teljesen)
    2.rakd fel a 4cd-s játékot
    3.rakd fel a Police Station Fix-et
    4.rakd fel az 1.23s verziójú tlj magyarítást (mérete kb. 1,3 MB)

    (az imént írtam, előtted 2 hozzászólással, hogy az 1.57 verzió, ami tulajdonképpen 1.01 igazából,
    _használhatatlan_)
  • ReHARD
    #19167
    HELO! Volna egy elég nagy problémám a Longest Journey 1.57 -es magyarosításával! Megyszereztem a 4cd-s verziót, és miután felraktam
    TLJ hun-t nem volt hang a játékban, a felirat meg teljesen olvashatatlan lett(csak negyon kevés ideig villant fel)!
    Próbáltam patchelni az 1.57-el meg az 1.60-al is, de nem engedi magát patchelni, csak miután fenn vann a TLJ hun, de akkor meg azt írja ki hogy hiányzó exporthoz van csatolva a game.exe file! Már mindenhogy megpróbáltam de sehogy nem yo! Nincs valami cucc amivel meg lehet oldani? Mit lehetne ezzel kezdeni?
    Valaki segítsen PLzz! Előre is KÖSZ!
  • takysoft
    #19166
    ez jó 5let
  • monomojo
    #19165
    MerlinW
    az itt tárolt fájlokat még imyke rakta fel
    www.2bmagic.hu/tljhun/
    most hogy kiadtuk a működő verziót a magyarításból,
    ha nem is törlöd le az egészet, ( a paradise 1.1 is ott van)
    de egy linket betehetnél a tlj-s rész helyére,
    hogy a használható verzió
    a magyaritasok.hu-n megtalálható.

    köszi
  • serito
    #19164
    Nincs semmi gond csak azt akartam mondani, hogy ne nagyon éljétek bele magatokat mert nem biztos, hogy meg tudom csinálni!
    A progit még mindíg nem kaptam meg ezért egy kicsit később lesz belőle valami, meg rengeteg munkám is van de ha lesz időm megpróbálom megcsinálni. Ha tetszeni fog amit Axonnak (ismétlem "próbálok") csinálok akkor neked is lesz.
    A forgatókönyv már megvan csak meg kellene valósítani. Mivel én sem vagyok jártas az animált logo készítésben biztosan eltart majd egy ideig.
  • trmn #19163
    És tényleg német nyelvű, vagy te angolul próbáltad ki? A gamespot-on lévő képek nagyon szépek. Elindítottam a letöltést, aztán meglátjuk.
  • takysoft
    #19162
    ne érts félre. csak én magamnak sose tudtam rendes logo-t csinálni. még vacakot se nagyon:(
    ha nincs rá időd/kedved felejtsd el bátran. nem szeretném ha úgy érteznéd, nyaggatlak:D
  • kirol
    #19161
    M.A.D. sajnos nem tudja felrakni a polcra a gyűrűt. Így már semmi remény nincs.
  • kirol
    #19160
    Már ki, de elég gázul néz ki, én le is töröltem. A háttér az szép, de a szereplő úgy elüt a többitől, mint egy trabant egy M5-ös BMW-től.
  • kirol
    #19159
    Itt EU-ban ez lett a neve, én úgy tudom. Ennyi az egész.
    Biztos nem méltó az elődhöz, vagy nem tudom. Én még nem játszottam vele, várom a magyarítást.
  • nagykispeter
    #19158
    Nagyon jó
  • Axon
    #19157
    Most próbáltam ki a Resident Evil első részét. Nem is tudtam, hogy ezt is kiadták PC-re. Véletlenül bukkantam rá és nem is rossz.
  • via_mala
    #19156
    Elérkeztünk végre a TLJ HUN 1.23-as verziójához!

    Ma este -ha az istenek is úgy akarják- feltöltöm a magyaritasok.hu -ra!
  • Tomsess
    #19155
    Már a Simon the Sorcerer 4-et is kiadták, de azt is csak németül. Kár