33675


  • Axon
    #19114
    MerlinW már egyszer rábólintott, hogy fel lehet tölteni. Hely is van.
  • trmn #19113
    Off
    Az alábbi játékokat keresem eredetiben megvételre:
    Nibiru
    Black Mirror
    Syberia I
    Syberia II

    Nem baj, ha nem bontatlan, ha valakinek van eladó, akkor szívesen venném, ha jelentkezne,
    On
  • kirol
    #19112
    Én is, ráadásul én 5.20-kor kelek. Én is megyek melóba, de nem lesz főnök, meg pár sorstárs se, így alig leszünk. :)
    Jó lesz.
  • serito
    #19111
    Azért kapsz még 1GB ramot!!
    Na megyek alukálni mert holnap meló, és 05:35-kor kelek.
  • kirol
    #19110
    Az. Mármint a bonsai.
  • serito
    #19109
    A növény?
  • serito
    #19108
    Sajna nem tudom még nem volt a kezemben ilyen proci és még tesztet sem olvastam róla. Még várok pár hónapot és mikor drasztikusan leesik az ára akkor cserélek. Majd még meglátom.
  • kirol
    #19107
    Beszarok, van 160.000 HUF -ért is.
    A legolcsóbb 40-50 ezer. Azt hiszem mégse lesz ilyenem.
  • kirol
    #19106
    Köszi, így már googlében megtaláltam. Kíváncsi vagyok, mennyibe kerül.

    A 6000-es a zmilyen Core 2 Duo-val hasonló? Én sose értettem ezt az amd-s elnevezést. De amúgy biztos brutál lehet. De mostani is az.
  • serito
    #19105
    Én meg most nézegetem a minap megjelent 6000+-os X2-es procit. Azon gondolkozom megéri-e az árát? Az enyémet bármikor eladom és ha csak pár ezrest kell ráfizetnem akkor kicserélem.
  • serito
    #19104
    bonsai már ha így kell írni.
  • serito
    #19103
    Remélem nem így lesz, ennek ellenére én nagyon várom. Nekem annak idején a FarCry nagyon bejött. Igaz a vége felé már durva cyborg gyilokba ment át az egész de végigtoltam és azóta sem vettel elő,
    egészen tegnapelöttig. Megint felinstalláltam és azóta is tátom a számat. A kb 2 éve játszott game (akkor még 9800pro VGA-val) még mai s megállja a helyét és csoda gyönyörű látványt nyujt, mindezt 1280x1024-ben minden fullon.
    Bocsi ezért a bazi nagy OFF-ért!!
  • kirol
    #19102
    Amúgy nem tudja valaki, hogy mi annak a növénynek a neve, ami a filmekben szokott lenni az irodák asztalán. Olyan mint egy rendes fa, lombkoronával, meg mindennel, csak miniben.
  • kirol
    #19101
    Amúgy rögtön az jutott eszembe, de gondoltam vicceskedek először egyet a Matrix-al.
    Na ma próbaképpen egy 5 perc erejéig felraktam 266-ról 333-ra az FSB-t és minden egyéb állítás nélkül simán röppent 3 Ghz-n a cucc. Everestben meg is ugrottak az értékek rendesen.

    Az a közeljövő meg nem túl közeli. Bár nagyon kíváncsi vagyok rá, de ha ezt is elszarják úgy, mint a Far Cry -t, amire elég nagy sansz van (miszerint kezdeti ember elleni harc átmegy szörnyhentelésbe), akkor az elég gáz lesz.
  • serito
    #19100
    A közeljövőben megjelenő Crysis game idegenei amint éppen a nicknevemet támadják.
  • kirol
    #19099
    Aha. Látom új logód van. Szép!
    De mik azok ott? Őrszemek?
  • serito
    #19098
    Olvastam az msn-t, csak azt hittem Imyke is segített az oldalad készítésében. Az Y2K felirat tévesztett meg.
  • kirol
    #19097
    Nem akarok követelőzni távol álljon tőlem, de M.A.D., lesz akkor valami?
  • trmn #19096
    kültem mailt (kettőt is)
  • Wanted
    #19095
    Már írtam korábban is:
    Elkezdhetem feltolni, ha van hely. (6,6 Gb)
  • via_mala
    #19094
    Az 50 legjobb nőnemű játék karakterek között ott van April
    Ryan
    is!

    Ezen borultam:
    "Pros: She's hot, single, artistically talented and walks around in her underwear a lot.
    Cons: She talks way too much and has some serious daddy issues. What else is new."


  • Axon
    #19093
    Még egy utolsó kétségbeesett kérés Supreme Commander ügyben. Feltolhatná valaki a szerverre akinek megvan. Végigtoltam a demoját és borzasztóan tetszett. Jó lenne a teljest is kipróbálni.
  • monomojo
    #19092
    Elég régóta benne van a telepítőben, hogy ha ESC-et nyomsz
    rákérdez hogy kilépsz-e...
    Elég elemi gomb a billentyűzeten, ha nagyon hiányzik, akkor
    majd a telepítés oldalon odaírom, hogy ezzel megszakíthatod.
  • serito
    #19091
    Megvan Köszi!
  • MerlinW
    #19090
    vezérlőpult, regionális, nyelvek, részletek, bill beálít (angol winem van, tehát nem tökpontos:))
  • serito
    #19089
    Ha már itt tartunk: Hol tudom ezt konfigurálni?
  • Lord Myn
    #19088
    Egyébként ez konfigurálható: 3 hotkey közül válogathatsz, de nem minden alkalmazás támogatja, úgyhogy az a legjobb, ha vmi angol billentyűt "követelő" játék előtt az angol-t teszed meg default-nak...
  • Lord Myn
    #19087
    Na igen, de akkor felejthetsz el mindenféle EAX-os extrákat, akkor meg minek az Audigy?
  • via_mala
    #19086
    Köszi mégegyszer a sok munkát, rengeteget köszönhetünk neked a magyarítás helyrepofozásáért.

    Mégse nyomógomb: Az igényt továbbítottam az illetékesnek. :)
  • beoceka
    #19085
    Sziasztok!
    TLJ hibák utolsó adag.
    Részemről végeztem a teszttel. Amiket megtaláltam, azokat elküldtem. A javításhoz kitartást, a publikáláshoz egy mihamarabbi időpontot kívánok!

    Egyébként a telepítőre tényleg jó lenne egy Mégse gomb, csak az íze végett...
  • via_mala
    #19084
    A telepítő egy webes alkalmazás, az Internet Explorer-ben fut, gyakorlatilag egy weboldal a lokális PC-n. Én ugyan nem tudom, hogy lehet-e megszakítás nyomógombot feltenni rá, de az valószínű, hogy a rollback-et is akkor rendesen meg kellene csinálni, hogy ne legyen félkész állapotú a magyarítás telepítése. Mivel nem én írom a telepítőt ezért csak közvetíthetem a kérést, de nem ígérhetek semmit.
    Egyébként ha már a játék 1.57-es volt és rajta volt a magyarítás, akkor utólag is telepíthető rá az 1.60-as patch, mert szerencsére csak DLL-eket, a game.exe-t és 2 lényegtelen INI állományt változtat meg.
  • takysoft
    #19083
    Via Mala: igen, tudom, ezért egyszer már leordítottátok a fejem, de akkor is igazam van:D

    Tenném fel a TLJ magyarítást, elindítom, de közben eszembe jutott, hogy elfelejtettem patch-elni.

    A magyarítást még mingid nem lehet megszakítani. (illetve Alt+F4-el meg lehet, de külön gomb nincs rá, és az Alt+F4 sincs jelezve sehol)

    Nem olyan nagy kérés. biztos támogatja a setup-készítő progi, hogytegyél egy kis X gombocskát, amivel kilép...
    Vagy legalább írd bele az üdvözlőszövegbe, hogy "Megszakítás: Alt+F4"
  • serito
    #19082
    Nekem nem játékbeli problemám volt, hanem valaki kérdezte mert véletlenül átállította de nem tudja, hogy csinálta. És hirtelen én sem tudtam. ( elég szényen )Mármint nekem.
  • takysoft
    #19081
    nekem a Neverwinterben volt ilyen gondom:D
    hiába alt-taboltam, és váltottam, minden progi a saját beállításával fut,nem egyetemes a kiosztás.
    vagyis magyar billentyűzet.... úgy meg ugye nem tudtam cheatelni:D
  • serito
    #19080
    Hatalmas, köszönet!!
  • trmn #19079
    Bal Alt+shift
  • serito
    #19078
    Egy hatalmas OFF:

    Hogy a fenébe lehet magyar és angol bill.kiosztás között váltani?
    Természetesen XP alatt, mia a bill. parancs?

    Bocsi az OFF-ért!!!
  • MerlinW
    #19077
    Húzzátok le dxconfigban a hardveres miújságot.
  • Lord Myn
    #19076
    Nekem az Audigy 1-gyel és Audigy 2 ZS-sel is pattogott a hang, igaz csak EAX-os játékok alatt, de b*szott idegesítő volt az is, most X-Fi-t nyúzok és kristálytiszta hang mellett nincs semmi pattogás...
  • kirol
    #19075
    Nekem meg az Everest miatt recseg a hang, bár igaz azt ki lehet kapcsolni.
    De rohadt idegesítő, egyetértek veled.