The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kirol
#15826
Nekem azt mondja már meg valaki, hogy ha indítom az msconfig -ot, akkor hogy kell azt csinálni, hogy legyen ilyen fül: BOOT.INI ?
Mert alapból nincs ott. A baj, meg hogy van egy partició, ami valójában nincs is, és persze hogy onnan akar indítani.

kirol
#15825
Na felrektam most is. Én elõször feltelepítettem a trialt. Elindítottam, hogy megnézzem indul-e, és igen ment.
Aztán átmásoltam az okosság.exe -t abba a könyvtárba, a hova feltelepült a progi.
Aztán ezt itt el is indítottam, ami amúgyis megkeresi a kívánt fájlt, majd next és már ki is írja, hogy patch kész, és indítja magától a programot. Ami el is indul rendesen.

Ennyi.

serito
#15824
Ha megkérhetlek szájbarágósan írd meg nekem, hogy kell telepíteni, patchelni...stb a progit, mert akkor én csinálok vallamit rosszul.
Nálam mindíg ugyanaz a hiba bármilyen gépre telepítem.
Köszi

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#15823
Most irigylem igazán a melóhelyedet. Én munka közben csak pár grafikát tudok csinálni saját részre, a többit kiteszi a "meló".
Magyon szép teljesítmény, ha tesztelni kell meglehet, hogy én is szakítok rá idõt ha lehet.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

#15822
Értem... MINDENT BELE!!!!!!!!!! Na jó...

IMYke2.0.0.0
#15821
Nyugalom. Meg lesz az is.
Sajnálom, ha csalódást okozok, de én is ember vagyok - s ha valami megtetszik, azzal foglalkozom. A The Longest Journey amúgy sem egy emebres meló - a többiek munkája még nem érkezett meg.
A várakozás ideje alatt pedig könnyedén megbírkoztam a Paradise-szal... a grafikáját is gyorsan megcsinálom, utána TLJ...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#15820
És a TLJ fordítás?

kirol
#15819
Hú, ez igen!

mandm
#15818
Ügyes vagy! Hol is van ez a melóhely?? Én ma csak két vagon JAVA kódot tudtam írni <#nezze>. Teccik érteni?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

takysoft
#15817
thx

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

IMYke2.0.0.0
#15816
Vége lassan a munkaidõmnek, így a mai fordításnak is:



Holnap már kész is lesz.
Grafikai munka pedig hétvégéig.
Utána pedig jöhet a tesztelés.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MerlinW
#15815
Ketteskén cadega 5.1.4 ill 5.1 all in one pakk
hev fán

[merlinw.org]

takysoft
#15814
bizony!
persze aki nézte már a játékot az tudja, hogy "levon"....
Bár lehet, csak nekem nem tetszett, de nekem elsõre nem.
Olyan bénán mozognak benne a karakterek, hogy szinte fáj.
Pár hete végignyomtam a Leisure Suit Larry elsö részét. kb 90 kbyte-os játék, mégis életszerübben mozog benne a karakter😄

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Axon
#15813
Ez a program egyszer nem túl régen egy játékmagazin melléklete volt, teljes játék kategóriában. Majdnem meg is vettem miatta az újságot. Ekkor világosítottak fel a kedves fórumtársak, hogy ez egy ingyenes játék és megadták a letöltési helyét is.
A játékból ez természetesen semmit sem von le, inkább csak a tudatlan vásárlók becsapásáról volt szó.

via_mala
#15812

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

Axon
#15811
Szuper!

Ha jövõhét hétvége után kezdõdne a tesztelés, akkor máris tudok jelentkezni, mivel akkor lesz a suliban a vizsgám és utána ráérek. A félelmetes fordítási tempódat elnézve viszont lehet, hogy ez már most hétvégén elkészül :-)

Axon
#15810
Ha most csak magamra gondolnék, akkor azt mondanám, hogy a munkahelyi tûzfalszerver kiröhögi az ilyen lekérdezéseket.
Ha széleskörûbben vizsgálom az esetet, akkor azt mondom, hogy ha jól belõ valaki egy szimpla tûzfalat a gépére - amit egyébként is ajánlott - akkor megint csak eldob mindenféle külsõ csatlakozási kísérletet.
Jogi oldaláról nézve pedig rögtön feljelentést lehet tenni külsõ támadás miatt, mivel ez teljesen jogellenes és ha ez tényleg igaz(lenne) akkor bõven lesz egy rakás unatkozó ügyvéd (tele illegális cuccal) aki pillanatok alatt ízekre szedi az ilyen kezdeményezést.

RaveAir
#15809
Csak nem az a terv, hogy még ma készen legyen? 😉

Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/

IMYke2.0.0.0
#15808
Munkahely, munkaidõ, fordítás... kezdõ állapot:

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#15807
Nem tudom, felraktam egy másik gépre, ott is simán megy.<#nemtudom>

IMYke2.0.0.0
#15806
Animálni nem, de a Photoshop részét képezõ Adobe ImageReady igen.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#15805
Tudom van saját topik meg minden, de ti ehhez mit szóltok?
"Üdv,
légyszíves küldjetek ki egy körüzit, amiben figyelmeztetni kellene az embereket, hogy egyes jogvédõ szervezetek új módszert dolgoztak ki az illegális szoftverhasználók lefülelésére. A módszer lényege, hogy egy lekérést küldenek a felhasználó IP címére, amiben lekérik az összes, a felhasználó által használt szoftver adatait. Ennek kivédésére javasolni kellene, hogy mindenki szedje le a http://phoenixlabs.org/pg2 oldalról a Peer Guardian nevû programot. Ez blokkolja ezeket a lekérdezéseket, azonban a felhasználó által használt netes alkalmazásoknak nem kavar be."

Ez most tényleg igaz, kezdhetnek félni az emberek?
A progi meg elég zavaró, sokmindent blokkol, amit nem is kellene.

serito
#15804
Úgy tudom nem, de meglehet, hogy csak én nem ismerem eléggé.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

takysoft
#15803
átlagos photoshop nem tud gifet animálni?

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

serito
#15802
Még mindíg küzdök ezzel az Ulead Gif animátorral. Másik gépen sem tudom indítani, mikot a patch-et ("okosságot") felrakja minden ok, de mikor indítom a videó initializáláshoz és hibával megáll, és nem indítható.
Mi az ....-ten lehet ez?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#15801
Még csak védelem sincs rajta!!!!
Ezt is be kell szerezni, a Myst is FPS nézet volt nekem tetszett!

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#15800
Megjelent a Barrow Hill. Csak kár, hogy ez is fps nézet. <#levele>

IMYke2.0.0.0
#15799
Hát van ilyen... <#vigyor1>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

ibrik
#15798
Mármint a véletlenül pont most "elszállt partícióra" értettem. <#vigyor>

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

IMYke2.0.0.0
#15797
<#confused>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

ibrik
#15796
LOL

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

IMYke2.0.0.0
#15795
Nem merek tippelni sem. 59%-on áll a szöveges, 33%-on a grafikai munka. Hétköznap nem tudom, hogy miként haladok - ha a melóhelyemen nem lesz fennakadás [nem dolgoztatnak <#hehe>], akkor az a hétvégére kész lesz. Aztán át kellene pörgetni szintaktikai hibákra vadászva.
Hibákról jut eszembe:
- Ez a szemét program nem szereti, ha ékezetes <Ó, Ú, Ü, Ö> kezdõdik egy mondat! Tök érdekes, ilyenkor ugyanis megtöri a mondatot, elõfordul, hogy egy szó közepén.
Szóval, humorizál a kicsike. Emellett azért más gond nincs vele, s ez a szimptóma meg is marad, attól még tökéletesen élvezhetõ a feliratozása...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#15794
<#eljen>
Tudom, hogy hülye kérdés, de kb mikorra leszel kész vele?

IMYke2.0.0.0
#15793
Míg Taky felépül, és fordít, meg a többiek is végeznek a saját részükkel, addig én most egy kicsit kikalandoztam a Paradicsom-ba...
A hétvégén a szöveges fordítással nem annyit haladtam, mint szerettem volna, de nem is volt nagy gond, hiszen a módosítandó dokumentumok <42 darab van> közül elkészültem 13 darabbal.

//A múlt héten megkeresett egy fiatalember, hogy õ már a megjelenéskor elkezdte karakterlimitesen fordítgatni a játékot, jelezte is Panyi-nak - s mivel a grafikáknak is nekiugrott, úgy gondolta, nem hagyja kárbaveszni a saját munkáját, átpasszolja nekem amivel végzett. Aztán jött egy mail tõle, hogy tönkrement a partíciója. Így hát, a grafikát is nekem kell teljes egészében elkészítenem...


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

takysoft
#15792
szerintem egyszerûen várjuk meg az angol patchet. úgy sokkal egyszerûbb.
ha tényleg nem csak a szövegeket változtattak a patchban, akkor nemsokára lesz angol patch is.
ennyi

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

IMYke2.0.0.0
#15791
Mivel még nem fordítottam le teljesen, így nekem se jó... Én is most pakolom fel újra.
Amint megvan az 1.0-s magyarítás, könnyedén át tudom "portolni" 1.1.1-re.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#15790
Na én kipróbáltam elindult, és minden francia lett. Mármint a szövegek.
Viszont neked jó Imike, mert ebbe belerakod a magyart és lesz 1.1.1-es magyar patch. Nem?

Viszont most rakhatom fel újra ,hogy angol legyen. <#confused>
Francba.

IMYke2.0.0.0
#15789
Rossz hírem van: ez a Patch franciává varázsolja a játékot!
- francia lett a teljes szövegállomány
- francia nyelvû a Patch-ben javításra került összes képes dokumentum!

Nem ajánlom a Patch telepítését!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#15788
Nem, nem jó nekünk!!!

Kivéve, ha StarForce 3.7.16.04 -et akarunk hozzá.<#csodalk>

IMYke2.0.0.0
#15787
Nyugi, mire játszani akarsz és tudsz vele, addigra lesz hozzá megoldás 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#15786
Máris tudok válaszolni:
- a patch hozzányúl(na) a szövegcsomaghoz is.
Így most kénytelen leszek az 1.1.1-es Patch-re rápakolni a szövegeket... Mivel - vélhetõleg - nem írták újra az egész szövegállományát, így nem hinném, hogy nagyon komolyan hátráltatná a fordítást... <#hehe>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#15785
Hopsz, csak azt az apróságot elfelejtettem, hogy ezután hogy indítjuk el.<#szomoru1>

Ja én csak most rakom fel, ez csúnya franciául kezdõdik. Jó ez nekünk?

IMYke2.0.0.0
#15784
Nagyon bután oldották meg a Patch telepítését: NEM KERESI MEG és NEM KÉRI a Paradise pontos helyét! Bárhová feltelepíthetõ!
Ez azért jó - nekem - mert így meg tudom nézni, hogy mit módosítottak...
Majd referálok.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#15783
Köszi az infót!
Letöltöttem, most megnézem.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#15782
Paradise Patch
"Elsõként az európai javítás érkezett meg, így a tizenegy megás csomagot korábban érhetjük el, itt az öreg kontinensen, mint a nyugati kalandorok. Az 1.1.1-es verziószámot viselõ fájlocska rengeteg játékhibát javít ki, továbbá számos fennakadást hárít el, melyek elsõsorban a régebbi VGA-tulajdonosok körében tûntek fel."
Paradise Patch 1.1.1

Imike majd nézdd meg a honosítással megy e. Mert jó lenne, ha erre jönne ki!

kirol
#15781
Ez egy másik játék!

Lord Myn
#15780
Elolvastam az .nfo file-t és SZVSZ ez egy teljesen másik játék, ha minden igaz ez point'n'click és az 1500-as években játszódik. Érdekes lehet...

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Axon
#15779
Ez a játék ugyan az mint ami a szerveren van?

The Secrets of Da Vinci: the Forbidden Manuscript

Axon
#15778
Én megtoldom még egy rekesszel :-)

takysoft
#15777
Aki ERRÕL szerez nekem egy kiadatlan BETA változatot, annak fizetek 2 rekesz sört!

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity