33675


  • trmn #19034
    takysoft

    Tudnál küldeni egy meghívót a Végtelenre? Már nagyon régóta be szeretnék kerülni...

    Cserébe lenne két majmos meghívóm, bár nem hinném, hogy hasznát veszed
  • takysoft
    #19033
  • takysoft
    #19032
    engem is érdekelne. majd megkutatom a Betonoson, meg a Majmoson, meg a Végtelenen. hátha.
  • MerlinW
    #19031
    Várjuk szeretettel:)
  • MerlinW
    #19030
    Nincs sajna, tőletek hallottam róla először:)
  • via_mala
    #19029
    Hamarosan elkészül a The Longest Journey HUN 1.23-as verziója, amit publikus bétatesztre kívánok bocsájtani.
    Szóval készítsétek elő a TLJ telepítőt, hogy kipróbálhassátok milyen is magyar nyelven megmenteni a két világot. :)
  • kirol
    #19028
    Neked véletlenül nincs J. gyűrűje?
  • MerlinW
    #19027
    Van van, dehát az 8,6GB:)
  • serito
    #19026
    Off:
    Valakinek megvan a Splinter Cell Double Agent? Tudom nem kaland.
    Nekem is megvan egyfajta verzió de nincs hang rajta, vagy csak nálam nem akar működni. Próbáltam 5.1-en meg alaplapi hangkártyával is de semmi.
    Ha valaki feltenné köszönet érte!
    On:
  • kirol
    #19025
    Na ma 11.17-kor telefonáltak a boltból, hogy kicserélték végre a ram-om.

    Mondtam nekik hogy tesztejlék le gyorsan, ahogy megbeszéltük, nehogy ez is szar legyen, aztán tiplizzenek el sebtiben a postára és küldjék el elsőbbségivel. Azt mondták jó.

    Így ha minden jól megy holnap megkapom végre. És holnap ilyenkor már talán pattinthatom is fel rá a Pistát.
    Bár lehet, hogy azt inkább csak egy másik, régebbi vinyóra rakom fel teszteli, és most még XP-t tolok vele.
  • Axon
    #19024
    Nincs meg véletlenül valakinek a Desert Law játék. Ez amolyan poszt nukleáris rts/rpg szerűség.
  • Kiru
    #19023
    Nagy szeretettel várjuk
  • serito
    #19022
    Szuper, azonnal cuppanok is rá!!
  • kirol
    #19021
    Pláne, mert vége lett a domó-nak.
  • kirol
    #19020
    Szuper, alig várom!
    Ez 2x 9,6 GB?
  • Axon
    #19019
    Hajaj, azok a reformok...
    Vigasztaljon az a tudat, hogy mennyi lélegeztető készüléket fognak venni az elvtársak a megmaradó fizudból a beteg gyerekeknek... vagy ha nem, akkor jó szokásuk szerint azt is ellopják.
  • trmn #19018
    Annyit elfelejtettem, hogy a végigjátszások 80 százaléka magyar, a többi angol.
  • trmn #19017
    Összegyűjtöttem, kb. 140 kalandjáték végigjátszását illetve a hozzájuk kijött patch-et(-eket), a magyarításokat, és könyvtárstruktúrába rendeztem őket játékonként. Ha esetleg valakinek kell, szívesen közkinccsé teszem, és feltolom a szerverre. A mérete másfél giga körül van.
  • M.A.D.
    #19016
    Én ígértem pár hete, bocs. Utolsó héten felrakom, ha mindn jól megy. Tehát február utolsó napjaiban. Ja, és otthonra már szervezem a netet. Nem bírnék ki pár napot nélküle. :) Igaz, a munkahelyi ingyennetnél nem is volt jobb (ELTE BTK-tól jött a vonal). :)
  • via_mala
    #19015
    Egy Másik Világ vár titeket a szerveren.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Another_World-HATRED
  • trmn #19014
    Tényleg nem rossz. Szerintem sem jelent még meg, mert néztem a külföldi torrent oldalakat, de még semmi, azon kívül az gamespot-on sincs még róla semmi
  • Atomreaktor
    #19013
    nem rossz;)
  • Tomsess
    #19012
    Ahogy éppen böngésztem a netet, ráakadtam egy állati kalandgammára. A neve The Lost Crown : A Gosthunting Adventure. Mindenképp lessétek meg a screenshot-okat itt.
    Néhol azt találtam, hogy már 2006-ban megjelent, de sztem nem igaz. Az adventuregamer-en Release date: Q1 2007 - van feltüntetve. Na már nagyon várom...ez valami csoda játék lesz
  • kirol
    #19011
    A Jumurdzsák gyűrűjét illetően nem az tmondta valaki, hogy megvan neki?
    Csak nem tudja felrakni? Vagy mi a helyzet. Nagyon jó lenne már.
  • via_mala
    #19010
    Ja igen! Imyke -az eredeti főfordító- "Burns Flipper" nevét "Égő Csúszóláb"-ra fordította. Mivel idáig túl sok tesztelő nem akadt fenn ezen, ezért én is bennehagytam.

    Szóval "Égő Csúszóláb" garázsáról van szó, ahol a festékkeverőt kell keresned.
  • Atomreaktor
    #19009
    valami csak akad majd, no para;)
  • serito
    #19008
    Akkor ha minden igaz csinos kis összeget kapsz, ami biztosan elegendő lesz míg találsz másik állást.
  • M.A.D.
    #19007
    Nincs még semmi másik. Ráadásul papiron még 3 hónapot az Iroda alkalmazásában vagyok. Felmondási idő + végkielégítés = 8 hónap.
  • serito
    #19006
    Ez sajnálatos és van már másik?
  • Wanted
    #19005
    Elkezdhetem feltolni, ha van hely. (6,6 Gb)
  • marcio mela
    #19004
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tanulási zavarom van ezért lövésem sincs ki az a Flipper és hol a garázsa a festékkeverővel.De lehet az okozza a értetlenséget,hogy magyarítva játszom.
  • M.A.D.
    #19003
    Off:Már csak 15 napom van, és itt(kell)hagynom a 13 éve betöltött állásomat.

    On:Szépjónapot Mindenkinek!
  • Atomreaktor
    #19002
    :)
  • Axon
    #19001
    Jajj lemaradt!
    Tizenkilencezer!!!
  • Axon
    #19000
    Valaki esetleg próbálta már a Supreme Commandert?
    Esetleg feltolná a szerverre.
  • serito
    #18999
    Pontosan ez az amit kerestem!! Köszönet érde!!!
  • via_mala
    #18998
    Holnap felvarázsolhatom.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Another_World-HATRED 474 MB
  • beoceka
    #18997
    Jelöld ki a szövegmezőt itt....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk Flipper garázsa előtt a festékkeverő.....
  • marcio mela
    #18996

    Valaki mutassa meg hol az az izé ami felrázza a kólát
  • serito
    #18995
    Nem hangzik rosszul, egy próbát megér!

    Más:
    Valakinek megvan az Another World? Ha igen feltolhatná a "ketteskére" márha MerlinW is áldását adja rá!
    Köszönet.