33675


  • serito
    #19234
    Megcsináltam a mozgást is! Mond hol szeretnél javítani ill. változtatni tajta!!

  • monomojo
    #19233
    Légyszi rakj be egy képet az Internet Explorer-ed verziószámáról.
    Súgó->Névjegy
    köszi
  • Lord Myn
    #19232
    Helyesbítek: már megtörtént az emelés, mostantól 10Mb-es netem van (kopp-kopp). Ennek az ára 9k, 2 év hűséggel.
  • monomojo
    #19231
    Taky,
    miért nem tudsz kilépni a magyarítás telepítőjéből?
    ESC gomb nálad még mindig nem működik?
  • takysoft
    #19230
    mindez mennyiért?
  • serito
    #19229
    Csinálgatom a logodat de mielött a mozgatásnak nekikezdek megmutatom milyen is lenne statikusan. Természetesen lehet finomítani rajta vagy elvetni az egészet ha nem tetszik! Csak bátran lehet kritizálni, mint mondtam nem vagyok mágusa a grafikának.

  • Lord Myn
    #19228
    Most jó lesz a chello, nekem jelenleg 3M/512K-s Classic van, ez jövő hónaptól 10M/1M-sre változik 250GB letöltési korláttal...
  • ReHARD
    #19227
    Én annyit tudok hogy Upc-nél most igencsak emelték a szélességet,
    és halottam valami olyasmit is hogy a t-online is emelni akart, de mivel a upc ezt már megtette, áttolták jövőre.:I(lehet hogy ez hülyeség:)
    A t-online ról meg annyit hogy nekem szintén 1mbit-es netem van,
    de nekem az elméleti havadíjam 2500!
    Upc nél most havi 8 rugóba 3 mbit et kapsz és egyre növekszik!


    T-online
  • takysoft
    #19226
    na ilyet még nem hallottam....
    nálam épp mindent azonnal felismert...
  • takysoft
    #19225
    4CD-s verzió? pff én azzal nem tudom teszteni, mert nincs meg(eltűnt a dvd:D)
    az installt nem én csináltam, de én is utálom:D nem lehet belőle kilépni
    nem tok segíteni.
    a játék megy win98 alatt, az installt nem tudom.
  • ReHARD
    #19224
    Fuck xp!!!Azér nem használom mert inkompatibilis a hangkártyámmal!!
    Sőt a video kártyám se tetszik neki:I

    XP
  • takysoft
    #19223
    amúgy nekem is volna egy kérdésen, hátha tudja valaki.
    decemberben emeltettem a netem 512-esről 1Mb-esre.(legalábbis akkor adtam be a kérvényt)
    most 1Mb-es van, de sajnos nem tudom, hogy a kérvény miatt-e, vagy az sebesség-emelés miatt.

    épp ma fizettem, szoval: 7900 Ft-ot fizetek havonta az internetért a T-Online-nak(kábelnet)

    a kérdéseim tehát:
    -kábelnetnél is lesz(van) emelés, vagy csak adsl-nél?
    -akinek 1mb-ról emelték(asszem kb 4mb-ra), az most mennyit fizet havonta?
    -mi az emelés maximális időtartama? (asszem február végegére végeznek)

    +1: -Nektek(T-internetesek) is írtó vacak a net mostanában? Sokszor nem megy, olyankor nem kapcsolódik(néha esténként órákra elmegy nálam). Meg sokszor nagyon lassú(3-5kbps). Egyedül vagyok ezzel?
  • ReHARD
    #19222
    windows 98 at használok, szal esélytelen az egész.
    Amugy IE 6.1-em van, gondolkodom rajta hogy felrakom "gyorsan" az xp-t,
    az alatt biztos menne!!
  • ReHARD
    #19221
    Ez a verzió nem engedi magát pecselni! :I Mint ahogy azt leírtam a krnl876.exe modullal van valami baja! Után néztem egy kicsit és rájöttem
    hogy ez egy ismert probléma programoknál! Valamilyen Buff.dll helytelen működése okozza a hibát, le lehet tölteni a javított file-t : 20$-ér.PF!



  • takysoft
    #19220
    5.5????? milyen windows-t használsz te? win95?
    már a win98-ra is lehet tenni 6-ost is.

    xp-ben vistában meg más eleve normálisabb van.
  • ReHARD
    #19219
    Maga a mód installja nem indul el. Lehetséges lenne hogy ie 5.5 kevés lenne hozzá???
  • takysoft
    #19218
    RC1 (release candidate) - kiadásra váró, vagy éppen kiadott.
    1.0.0.142

    1.42 PATCHELD!!!!!!!!!!!! ez régi verzió, ezzel nem müködik a magyarítás.

    1.60-ra. vagy kb 20 helyre le van írva, hol találod meg.

  • ReHARD
    #19217
    Nekem ezeket írja ki, de nem értem mi köze ennek a mód-hoz, szerintem nem a game.exe-vel van a gond.
  • ReHARD
    #19216
  • ReHARD
    #19215
    http://www.freeweb.hu/the-arena-eternal/pics/Capture2.jpg
  • ReHARD
    #19214
  • takysoft
    #19213
    patchelted a játékot?
    illetve: nem tudod felraki a magyarítást, vagy nem indul vele a játék?

    előbbi esetben az install-rendszerrel lehet gáz. próbáld meg frissíteni az IE-t, mert asszem azon alapul.
  • ReHARD
    #19212
    Persze hogy működik, mivel a magyarosítás az amit nem tudok felrakni, maga a játék elindul!
    és igen, az 1.23 as verziót szedtem le, csak nem tudom felrakni!
  • via_mala
    #19211
    Nem lehetséges amit kérsz, mert a TLJ-hun_1.23s.exe nem felrak, hanem belemódosít kb. 200 xarc állományba, amik a szövegeket tartalmazzák.
    Neked mit mutatnak ezek a tulajdonságok a saját game.exe-en, ha Alt+Enter-t nyomsz?

  • takysoft
    #19210
    két kérdés:
    1- a játék működött a magyarítás feltétele előtt(full installal)?
    2- Ezt a magyarítást használtad?
  • Tomsess
    #19209
    Nemtom. Beszereztem ezt a 2005-öset, de valami állat gyenge. A 2006-os jobb? Azért egy próbát megér. Szóval megköszönném ha felraknád
  • ReHARD
    #19208
    Nekem a 4cd-s verzió van meg, és nem tudom hogy us vagy uk, de angolul
    beszélnek benne szal szerintem us, és nem azt akartam hogy a game.exe file-t küldd el : hanem azt hogy a tlj hun.exe fájl tartalmát, azokat a fájlokat amit a telepítő, a longest journey mappába rak be!
    Ez azért lehetne talán megoldás mivel így semmit nem kell elindítani, csak egyszerűen beraknám a fájlokat a helyére
    Megértem hogy nem akarod kiadni a fájlokat csak ugy, gondolom sok munkátok volt vele, de hidd el hogy csak saját felhasználás végett volna rá szükségem. Ráadásul elég egyszerüen meg lehetne oldani, adnék egy FTP címet, és egyszerüen csak felrknád!
    Megköszönném ha segítenél, sajnos más megoldás nem jut az eszembe

    Plzzzzzzz heelp!! előre is thx!!!
  • ReHARD
    #19207
    az a baj, hogy a probléme ott kezdődik, hogy mikor elindítom tlj_hu.exe
    file-t ezt írja ki:
  • ReHARD
    #19206
  • marcio mela
    #19205
    Elakadtam a szigeten.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudok a rákon segíteni.Megvan a kulcs.A romoknál és a sziklánál voltam a totemoszlopoknál amikbe a kulcs való.A nagy szájban is.

    ezt látni
    oda meg nem érek el
  • via_mala
    #19204
    Az exe-hez nem nyúl a magyarítás! Értsd már meg, hogy ez nem patch, hanem mod! Hiába küldeném el neked a game.exe-t, az ugyanaz lenne, mint neked, vagy ha más lenne, akkor meg nem, vagy nem jól kezelné a te verziód adatállományait.
    Milyen változatod van egyáltalán? 2 CD-s vagy 4 CD-s? US vagy UK?

    Elolvastad a telepítő mellé írt readme.html-t? Mindent úgy csináltál, ahogy ott le van írva?
  • ReHARD
    #19203
  • takysoft
    #19202
    jajjj.. Dreamfall? meg a weblap se nagyon kéne...
    a hír amúgy jó.
  • ReHARD
    #19201
    Sajnos a full install sem segít.
  • ReHARD
    #19200
    Nem tenné meg nekem valaki azt apro szivességet hogy a az .exe fálj tartalmát kiinstallálja egy mappába, aztán elküldi nekem a [email protected] e-mail címre, vagy valamilyen módon eljuttatja hozzám. Így manuálisan be tudnám építeném a fájlrendzserbe, és végre működne.

    "Somebody plíííz help me!" THX aki segít
  • via_mala
    #19199
    Tölthető a TLJ HUN 1.23, bár még nincs kihírezve, és rossz név alatt van, de majd Panyi javítja. Én viszont már kihíreztem. :)

    Hadd idézzem magam:

    "Elérkezett a pillanat, hogy a hosszas utómunkálatokat követően kiengedjem óvó szárnyaim alól a magyarítást.

    Ma este publikussá teszem, és várom a visszajelzéseket, hogy érdemes volt-e ennyit dolgozni vele.

    Továbbra sem állítom, hogy hibátlan a fordítás, de annyit bátran kijelenthetek, hogy rengeteg hibát, magyartalanságot sikerült a szorgos bétatesztelők visszajelzései alapján kigyomlálni a tavaly ősszel kiadott változathoz képest. Ráadásul a ki/becsomagoló program végre mentes a bugoktól és a telepítő mérete immár sokkal barátságosabb, csupán 1,3 MB.

    Időközben a Funcom kiadta az 1.60-as javítócsomagot a játékhoz, ami szerencsére a nyelvi állományokhoz nem nyúlt, úgyhogy hál' Isten nem kellett emiatt további kellemetlenségekkel szembenéznünk. :D

    A csapat többi tagja nevében is (.:i2k:., Takysoft) jó kalandozást, kellemes élményeket kívánok a magyarított játékhoz!

    via_mala"
  • monomojo
    #19198
    FULL install kell neki.

    És ne virtuális pc-ben, vagy vmware-ben futtasd a magyarítást.
    XP-n is megy a 4cd-s rendesen.
  • M.A.D.
    #19197
    Hogyne számítana. A legtöbb patch és magyarítás csakis full installnál müxik.
  • trmn #19196
    Tévedtem
    A Borland Delphi 7 nincs meg mert már nagyon régi. Helyette fel tudok ajánlani Borland Developer Studio 2006-ot, vagy Delphi 8-at. Én a Developer Studiot ajánlanám jobban. Ha kell szóljál és máris indítom a feltöltést (ha van hely). kb 600 Mb
  • marcio mela
    #19195
    Bocsánat!
    Igazad volt!