25353
Whistler - Windows XP
  • Gsx-r
    #4345
    Miert van hogy tobb feltelepitett program 2 peldanyban indul el?
    Elinditom az msconfigot es ott is ket bejegyzes van.
    Van egy sima Startup meg egy common startup.
    Ha barmelyiktol a pipat kiszedem akkor meg eggyaltalan nem indul el.
  • FormatC
    #4344
    Szia golyszi!

    Audio kábellel összedugtad a hangkártyát a DVD-vel?
  • FormatC
    #4343
    Bocs, újra...Autorun tiltása
  • FormatC
    #4342
    <A HREF="http://www.jsiinc.com/sube/tip2300/rh2316.htm" TARGET=_fnew>Autorun tiltása Windowsban (angolnyelvű olvasmányka)</A>
  • golyszi
    #4340
    sziasztok. kéne nekem valaki aki nagyon türelmes és segitene nekem.az a problémám hogy vettem egy dvd irot. minden nagyon klassz csak éppen han nem akar a torkán kijönni.mi lehet a gond?
  • Shan
    #4338
    Szevasztok!

    Szeretném, ha vki válaszolna, mert halálra idegesít:

    hogyan kell kikapcsolni a winxp autorun-ját a cdmeghajtókra?

    thx
  • 0ppika
    #4337
    Az üdvözlőképernyő nem jelentkezik ki, nem zárja be a programokat.
  • mrzool
    #4336
    A képernyőkímélőnél szedd ki a a pipát a jelszókérés (vagy vmi hasonló:))) elől.
  • Frank99
    #4334
    használj olyan verziot, amelyiket nem kell aktiválni.
    Corporation Edition....

    Vagy vedd meg, mint én és aktiválhatod nyugodtan.
    én egy év alatt 4x cseréltem alkatrészt, wincsit is, aktiváltam ennyiszer...
  • lck
    #4333
    Asszem elég nehéz ( talán nem is lehet ) így átmásolni mert az XP-t egy számítógéphez árulják. Ha jól tudom megjegyzi a vinyó sorozatszámát ahova feltelepült, ezért másikon nem indul el.
  • 0ppika
    #4332
    Norton Ghost?
  • Nonoo
    #4331
    Sziasztok!!

    Olyan gondom lenne, hogy a már meglévő XP-s rendszeremet szeretném atrakni egy másik winchesterrre. Próbáltam mar partitionmagiccal, de nem bootol be. Tudnátok valamilyen ötlettel szolgálni.

    Köszi!
  • baratis
    #4330
    Tudtommal parancssorból is lehet telepíteni. A CD-n az I386 könyvtárban indítsd el a winnt.exe fájlt. Ez felmásolja a telepítőfájlokat a vinyóra és onnan települ.
  • mrzool
    #4329
    Az XP telepítőcd-ről bootolj be, onnan elég egyértelmű lesz, mit is kell tenni.
  • Augustus Gigo
    #4328
    Mit kell ahhoz tenem, hogy tök új gépre,a min nincs semmi, felrakjam az XPt? van egy ME -os inditó lemezem, de miután parancssorból instalállnám az XP-t azt írja , hogy dosból nem fut ez a prograam, mi a megoldás?
  • Breki33
    #4327
    rakd fel és meglátod :-)
  • nagykispeter
    #4326
    És ezt hogy csinálja?Mármint a TWEAK XP!
  • Breki33
    #4325
    A TWEAK XP tudja hogy mentse az aktiválást.

    Amúgy sztem többször lehet csak nem korlátlanul.
    De ebben még nem merültem el P
  • nagykispeter
    #4324
    Sziasztok4!
    Ha van egy legális XP-m és kiakarom cserélni az alaplapom + a procit + a memoriát akkor ugyanezt az XP-t feltelepítésnél lehet-e aktiválni?!Mert valami olyasmit halottam hogy csak 1 konfigra lehet felrakni ugyanazt az XP-t!
  • lck
    #4323
    Evil!

    Válassza az aktiválást telefonon keresztül.
    Ha kiirja felülre azt a baromi hosszú kódszámot,
    próblja meg MS-t felhívni. (Ha nem ír ki kódot marad a crack.)
    MS személyes adatot nem kérdez, csak a kódot. Diktálja be.
    A kedves hölgy vagy monja a válaszkódot, vagy mondja: SORRY.
    Egy próbát megér.
  • baratis
    #4322
    Tanulságként ha valakit esetleg érdekel: Megoldódott az akadási problémám. A hálókártya RJ47 csatlakozója rossz. A kábelmodemet bekötöttem USB-vel a hálókártyát pedig átraktam BNC-re és minden akadás nélkül megy a gép.
    Köszönöm minden hozzászólónak a segítőkészséget.
  • Evil
    #4321
    sry, nem akartam senkivel se vitatkozni, hisz ti csak segiteni akartok, crack at probalom meg, utanna kalap-kabat.
  • mrzool
    #4320
    Most nem értem mi a bajod... Ketten is leírtuk, hogy nem kell formázni, de te is és haverod is azt csinál, amit akar.
  • Evil
    #4319
    na inkabb ezt hagyjuk, en leszarom, csak engem farasztott.megdobom par crackel aztan csinalja ahogy akarja, nem en raktam fel neki ezt a kihereletlen xp t.
  • mrzool
    #4318
    Akkro beteszi a 120-as vinyóját egy másik gépbe, és letöröl minden XP related mappát és fájlt. Az miért nem jó?
  • Evil
    #4317
    ha mar xp legyen szuz!, crack et megprobalom.
  • Forrest Tomee
    #4316
    1. miért kéne lementeni a 120 gb-os baromságait. A format c: nem kötelező része a win telepítésnek.
    Csak a windows könyvtárad írod felül.

    2. keress rá a neten win XP activation crack-re szerintem 10 perc alatt fogsz találni.
  • Evil
    #4315
    sziasztok.

    lenne egy gondom, haver olyan xp t rakott fel maganak amit aktivalni kell, meg van aszem 9 napja mielott letiltana az op rendszer.van olyan progi ami leszedi ezt az aktivalasi mizeriat?mondtam neki adok olyan xp t amit nem kell, csak a gondja az hogy mar telenyomta minden baromsaggal a 120gb os vinyojat es ezt nehez lenne lementeni, szoval mindenkepp ezt az aktivalast kene leszedni rola, ha le lehet egyaltalan.
  • PetruZ
    #4314
    Hát ez jó nagy hülyeség. :)
  • Breki33
    #4312
    ja pont az intro miatt nem megy

    akik azt kicserélték azoknak elindult P
  • Breki33
    #4311
    neki különleges verziója van P
  • Roll
    #4310
    Telepítéskor igenis be lehet állítani hogy mit tegyen fel!!!!!!!!!!
  • Breki33
    #4309
    kész én feladtam
    használd csak :-)
  • Dj Révész
    #4308
    Sziasztok! Az lenne a gondom, hogy bizonyos cubase vst plugin effektek, amik WinMe alatt frankón mentek, most meg burítják az xp-t(kék halál meg minden). Ismeri valaki a problémát?
  • 0ppika
    #4307
    Biztos nem tudom, főleg úgy, hogy nem is tudom miről beszélsz. Telepítéskor nem is kérdezi hogy mit tegyen fel. Egyedül azt kérdezi, hogy feltegye-e az ASPI layert ja meg a windows media player classic-ot.
    Nem tudom te melyik verzióról beszélsz.
    Nekem most az 5.9.3-as van, de az előtte lévőnél sem volt ilyen beállítási lehetőség.
  • Breki33
    #4306
    minek felrakni az ace sok hülye codecjét

    4 kell a filnézéshez
    minek a többi?

    fogadjuk aztsetusod a feléről milyen codec
  • 0ppika
    #4305
    Mit minek?
  • Breki33
    #4304
    minek?
  • 0ppika
    #4303
    Nekem is van egy Pinnacle TV kártyám és megy vele. Ja és minden összetevőjét telepítetem az ACE-nek.
  • Breki33
    #4302
    jo van akinél megy de a többségnél galibákat okoz

    a k-lite viszont mondenhol jól muzsikál
    és itt le is zárhatjuk