25353
Whistler - Windows XP
  • lck
    #4465
    Sztem ez egy másik topik - de pl.: A rendszervisszaállító cirkusz elég nevetséges benne. - Egyébként gépje válogatja 1-2n egész jól megy.
  • Gameska
    #4464
    Ki hogy értékeli a Windows Millenium edition??
  • 0ppika
    #4463
    Nekem akkor csinálta ugyanezt mikor kezdte megadni magát a videókártya.
  • Darkboy
    #4462
    A másik gond: az explorer application hibát észlel, ezért leáll. Mi a gond?
  • Darkboy
    #4461
    Szerintetek hogy todok sp1 szerviz felpakolni tört xp-re? Eddig nem tudtam frissíteni, és néhány programhoz kellene.
  • ZMAN
    #4460
    Szar az XP néha olyat csinál hogy nem érzékeli az egeret meg a billentyüzetetAztán újra íííndííítom a gépet és vagy X20 megcsinálja!! Egyszer csak jó lesz nem csinálja ezt 2 hónapig!Valaki tud segíteni nekem??köszike!
    ja és SZAR AZ XP
  • PetruZ
    #4459
    Nekem egy LG-600U szkennerem van, USB-s és a hozzáadott driver cd-n kívül semmit sem lehet találni rá (még az LG oldalán is csak a cd-s van fent). Ez nem is lett volna baj, ha a driver nem lenne eleve hibás (az USB-s verzió telepítendő fájljai közé a párhuzamos portos verzió fájljai keveredtek, emiatt alapból nem ment semmi) és csak W9x-en volt hajlandó működni. Én több órás szívás után végül sikeresen megbütyköltem a telepítőt és összeraktam magamnak egy saját driverkészletet, amivel XP-n (angol, SP1 is fent) is működik a szkenner, de azt megelőzően hasonlókat produkált, mint nálad: látszólag gond nélkül felmegy, a twain driverek között is ott van, de nem hajlandó működni. Nálam a párhuzamos porton akarta mindenáron keresni a szkennert, az említett driverhiba miatt.
    Mondjuk nálam csak USB 1.1-es az alaplap, a 2.0 miatti hiba így elő sem jött. Nem emlékszem pontosan, de úgy rémlik, az alap XP-ben nincs is benne a 2.0-ás USB driver, csak az SP1-ben, és valószínű, hogy ez az egész rákfenéje nálad. A digit géped lehet, hogy csak 1.1-es, a szkennered viszont 2.0-át akar. Vagy ilyesmi. Valahogy szerezned kell egy SP1-et...
  • 0ppika
    #4458
    Nem lehet hogy a program rossz?
  • Aquli
    #4457
    A scannert oda dugom, ahol a dig fényképező tökéltesen működik. A scanner tök új, és egyből fel is ismeri meg minden, de utána ha scannelni akarok, akkor kiírja, hogy nem találja a hardware-t.
  • rushman
    #4456
    hasonló problémával küszködött valaki a napokban, keress vissza, vagy a többi(?) xp-s topikban
  • Darkboy
    #4455
    akkor nem took javaslatot
  • sazsmadar
    #4454
    csak épp az újra telepítgetést szeretném megúszni!
  • Darkboy
    #4453
    krd=kérd
  • Darkboy
    #4452
    lehet, hogy hibás a rendszer, krd kölcsön vkitől, nekem is xp van, és törten szereztem meg!
  • Horvim
    #4451
    És nekem sem tud segíteni senki sem?
  • Darkboy
    #4450
    sajna én nem tudok
  • sazsmadar
    #4449
    Hali mindenki!
    1 kis segítséget szeretnék kérni. Tegnap fantasztikus volt az energia szolgáltatás, és volt egy csomó kis apró áramszünet ami arra elég volt, hogy a gép kikapcsoljon. Egyik ilyen ármaszünet következtében ma a gép egy hibaüzenetet dombott ki mikor 16bites progit szerettem volna elindítani, ill mikor a daemon-tools szerettem volna használni. Az írta ki, hogy a virtual scsi driver nincs detektálva. Mit lehet ilyenkor csinálni? Tudna valaki segíteni? (Windows xpm van.)
  • b-type
    #4448
    ööö...esetleg 1 link ide v. privbe ahol bootos xp corp. lenne?
    thx
    már rég szeretnék, de nem találtam...
    sry a wrz-ért..
  • davos80
    #4447
    Szerezz crack helyett egy olyan verziót, amit eleve install után sem kell regisztrálni.Én adnék csak messze lakok tőled...
  • basta002
    #4446
    Helló mindenki!!

    Van egy Xp Home-om, amit regisztrálnom kellene. Haveromtól kaptam a CD-t, ők pedig már regisztrálták. Így nem tudom többször. Egy olyan címet szeretnék, ahonnan le lehet tölteni vmi crack programot. Előre is köszi!

    basta
  • barret
    #4445
    egyet már csináltam...
  • Horvim
    #4444
    Hali!
    A héten nyertem egy szuper Windows Xp Home op. rendszert. Gondoltam fel is telepítem, ha már megvan. Itt kezdődtek a problémák.
    A telepítésnél gondok adódtak. Az "előtelepítést" (a kék képernyős dolog" megcsinálja. Újraindul a gép, és bejön az xp töltő ablak. Tölti, tölti, majd egy kék képernyő és hibajelzés "Unmountable Boot Device". És ha 20-szor nem próbálkoztam akkor egyszer sem.
    Mi lehet a gond?
    A winchester partícionálva van.
    Légyszi Segítsetek!
  • 0ppika
    #4443
    Rendszervisszaállítás???
  • barret
    #4442
    hali! olyan gondom van,hogy lefuttattam valami takaritó progit,és azóta a win kilépéskor nem menti el a változtatásokat!pl:a gyorsinditás menü állandóan le van zárva, manuálisan kell engedélyeznem! természetesen ki van pipálva a gyorsinditás engedélyezése...help!!!
  • HoTDoG
    #4441
    Szevasztok! Kéne 1 kis segítség.
    Szal a msik gépünket nemrég hozták vissza a szervizből. Régebbi típus (AMD 1,2 Ghz, GeForce 2 MX, stb). Formálták stb. Feltettem pár progit, winamp, windows media player. GOndoltam újraindítom, erre az "Üdvözöljük" felirat 2 percen át ment, aztán kiírta h a "rendszerleíró adatbázis bla bla bla. A hibát kijavította". Utána 1 háttér, és a kurzor. 10 percig semmi nem történt, szal feladtam.

    Egyébként azért vitték be, mert 1 vezeték nélküli hálozatot építettek ki, de az a gép nem érzékelte a netet, meg a hálózatot. Formázták, aztán visszahozták, utána már érzékelt valamit, de a kapcsolat rossz volt, szal nem ment a net sem...
  • b-type
    #4440
    nem tom sztem 1 szkennernek mennie kell sima usb-n is.
    dugd be oda(ill.annak a helyére) ahol biztos megy valami(egér, kontroller..), ha pedig mindenképpen akarod az sp1-et, keres hozzá jó kulcsot (most volt valami kavarás ezügyben microéknál).
    ha ennél bonyolultabb a probléma akkor sry, de hátha..
  • b-type
    #4439
    elfelejtettem megköszönni..
    szal kösz. :)
  • Aquli
    #4438
    help
  • 0ppika
    #4437
    Norton Ghost
  • b-type
    #4436
    szeva, valaki mondaná hogy mivel tudom lementeni a most elkészült xp-met, gondolok itt arra, hogy most minden frankó, és kellene 1 kép, amit esetleg kiírnék dvd-re, és ha begázul onnan helyrerakom.
    volt 1 prog. ami csinált ilyet, de cserébe berejtett 1 valag könyvtárat,
    -alapból az xp-be nincs ilyen?
    -ha nincs mondjatok 1 beváltat légyszíves.
    thx.
  • Aquli
    #4435
    Ez a gond. Hogy nincs hozzá driver. Az alaplap cd-jén annyi van írva egy txt fájlba, hogy a www.microsoft.com-ról töltsem le az sp1-et, ha kell nekem az usb driver.
    De az sp1-et nem lehet feltenni, mert hibás cd-keyre panaszkodik.
    Márk
  • Mkill
    #4434
    kép
  • Mkill
    #4433
    Halli
    hogyan tudom a szöveg mögött áttecö legyen??
  • rushman
    #4432
    szerintem töröld a rendszer tulajdonságából az usb-drivert, aztán rakd fel mégegyszer, de még azelőtt, mielőtt csatlakoztatnád a scannert
  • Aquli
    #4431
    Hello!
    Valaki tudna segíteni a #4419-ben leírt problémámra?
    Előre is köszi!
  • Forrest Tomee
    #4430
    Esetleg a routeren próbáld beállítani (már ha van).
    Az alap XP-be szerintem ilyet nem találsz.
  • Forrest Tomee
    #4429
    Google.com-> 'WinXp activation crack' és láss csodát!
  • rzozo
    #4428
    A következö a problémám: sok gép van hálózatba kötve mindegyiken XP van. Hogyan tudom korlátozni a letöltés mennyiségét minden gépen, hogy aki használja ne töltögethessen világba mert upc előfizetés van és 15GB a korlát.
  • Juster
    #4427
    Hogy lehet kiiktatni a termékaktiválást?????
  • BaLeeX
    #4426
    Van egy elég nagy problémám, akinek van használható ötlete ossza meg velem legyenszíves.

    A következő történt:
    Volt a gépemen egy WinXp és egy Win2000 rendszer. Szombaton reggel kiírta egyszer, hogy io.sys bad, insert bootdisk and press enter. Vagy valami hasonló szveget. Nem tudtam mire vélni a dolgot mentem reggelizni, mire visszaértem be volt töltődve a WinXP (!?). Vasárnap semmi gond, tegnap hazaérek ugyanaz a hibaüzenet de most már nem indult el a rendszer, sőt... Pár újraindítás után ha a bios leellenőrizta az eszközöket (vinyók, cd meghajtók) és továblépettvolna ott mindig resetelt a gép. Azt hittem az alaplap a hibás már el is készítettem az új árát, hogy holnap csere lesz (néha szarakodott ez a régi) aztán mivel már mindent lehúztam a gépről, hogy kizárjam a hibát csak a rendszer vinyót nem, lehúztam azt is és nem volt reset. Betettem egy indítólemezt (winME-st) elindult és láttam is mindent a rendszer (XP) partíción. Újraindítottam WinXP cdvel itt a javítókonzolon nézegettem és érdekes módon csak a Win2000-et találta meg installált rendszerként de hiába állítottam be, hogy az töltődjön majd be nem töltődött be az sem. Próbáltam a BOOTCFG parancsot, eredménytelenül mert csak a 2000-et ismerte fel, nyomtam egy FIXBOOT-ot meg egy FIXMBR-t is, semmi változás. Még felajnánl F2-vel valami WinXP helyreállító lemez betételét de nekem ilyen nincs és nem tudom hol kell csinálni pedig van itt egy XP-s gép most a melóhelyen.
    Ja és még ami érdekes, hogy az xp installja FAT-nak ismeri fel FAT32 helyett, pedig FAT32 elvileg.

    Ötlet?