25353
Whistler - Windows XP
  • 0ppika
    #4505
    vezérlőpult/rendszer/speciális/teljesítmény beállítások/speciális/módosítás/
    Itt betudod állítani a méretét, és hogy melyik partíción legyen(ek), de szerintem tedd autómatikusra, jogg ha a windows kezeli.
  • bobo11
    #4504
    igen
  • 0ppika
    #4503
    A lapozófájlra gondolsz? 79mb-ra???
  • bobo11
    #4502
    sziasztok

    a memoriapuffer-t hol tudom állitani xp-ben mert azt irja állitsam 79mb-ra


    üdv
  • 0ppika
    #4501
    Biztos valami program bezavarja.
  • Matthewpamer
    #4500
    mindenki csak kérdez,de senki se válaszol!#4492
  • O0D:
    #4499
    SP2 van már vhol? vagy még mindíg az sp1 a menő ??

    amúgy tartalmaz biztonsági javításokon kívül mást is?
  • zozo12
    #4498
    hY!
    Azt szeretném kérdezni hogya rányomok egy könyvtárra és a tulajdonságát megnézem akkor nekem oda kéne egy olyan menüpont hogy BIZTONSÁG, de nincs ilyen nagyon fontos lenne!! kérlek titeket segítsetek viszavarázsolni mert elég fontos lenne!!

    Előre is köszi a segítséget!
    BYe

  • Davidus
    #4497
    thx már töltöm is.
  • Met
    #4496
    Partiton Magic kell neked.
  • Davidus
    #4495
    Tud olyat az XP hogy menet közben átvariálja a particiok méretét? Ha igen hogy lehet megcsinálni?
  • PCanalfabeta
    #4494
    sziasztok!
    hol lehet megnezni hogy milyen serverekkel van kapcsolatban as gep XP-nel?
    koszi sziasztok
  • knwd
    #4493
    Rossz a CTRL :)

    Amugy nem tudja valaki hogy mitol van az,hogy a windows egyre lassul?Ahogy hasznalod,eszre se veszed,es megis egyre lassabb?Mit lehet vele csinalni ha egyszer hiaba tartom karban?Egyaltalan mi az oka?Terebejesedik a registry?
  • Matthewpamer
    #4492
    helo!nekem az bajom van hogy,amikor rákattintok egy hivatkozásra,akkor nem lépbe,egyszerűen nem reagál.és amikor valamit másolni akarok(ctrl+c,ctrl+v)akkor azt se csinálja.leszedtem,felraktam az xp-t,és egy darabog jó volt(1-2 óra)utána megint.ilyenkor mi a teendő?
  • knwd
    #4491
    Sziasztok!

    Hogy lehet azt megcsinálni, hogy egy helyi kapcsolat egy usernek ne legyen elérhető (többfelhasználó+WinXP)?
    [Tehát ne legyen netelérése?]
  • zimy
    #4490
    Látom filmes problémák vannak mindenhol. Ímhol az enyém:
    Felújítottam a gépem, WIN XP PE került rá, ám azok az AVIk, amiket eddig a Win98 lejátszott, most nem futnak, hiába húzok fel önálló kodekeket, vagy kodekpackokat. Az összes ismert lejátszóprogit kipróbáltam, de nem gyógyult. Most ilyenkor mi van? Így jártam? Please HELP ME! köszi
  • pedestrian
    #4489
    Nálam codec-pack telepítés után fordult elő, hogy el sem indult a Media Player. Próbáld meg leszedni a codeceket és inkább ne használj packot csak 1-1 codecet.
  • TZoli
    #4488
    Nekem nem tudtok segíteni esetleg??? Megköszönném!
  • praetorian
    #4487
    Thx!!!

    Most kezdem el végigolvasni, remélem kiderül a gond.
    :DD
  • 0ppika
    #4486
    Ezt nézd meg!
  • praetorian
    #4485
    Sekíccség!!!

    Ezt írja ki a laptop:

    NTLDR missed, és csak ctrl+alt+dellel lehet újraindítani.
    Mi ez?
  • TZoli
    #4484
    Minden codec fent van rendesen ami kell.Havernál is ugyanezt csinálta de ott gondolt 1et és megjavult,de nálam nem.
  • 0ppika
    #4483
    Hát nálam megy, vannak fent megfelelő kodekek?
  • TZoli
    #4482
    Powerdvd és 9es Media Player,de egyikse indult el.Régen mindig a MediaPlayert használtam de amióta fenn van az SP1 azóta semmi.
  • 0ppika
    #4481
    Mivel próbáltad nézni?
  • TZoli
    #4480
    Mit lehet tenni ha a magyar XP+SP1 nem játsza le a dvd filmeket???
    Ja és a windows-t nem akarom ujratelepíteni!
  • Noninnyó
    #4479
    Üdv!
    Nekem a következő a gondom: a problema ma jelentkezett először. XP SP1-em van magyar. IE6 szépen gyorsan behozza az oldalakat, de alul a zöld csík nem tűnik el, hanem jó sokáig ott marad, és addig semmire sem lehet kattintani, de az oldal már ugye be van hozva. És ez így megy minden egyes site-nál. Rohadt idegesítő. Próbáltam javítást feltenni, de nem segített semmit. Valahogy meg lehetne gyorsítani a böngészést??
  • bruno
    #4478
    Nem.., de valaki (hasonló problémával) föltett minden service pac-kot de nem jutott előre?!
  • 0ppika
    #4477
    Hát sajnos
    Próbáltál más verziót, vagy javítást ?
  • bruno
    #4476
    Üdv Oppi!

    Az Explorer ablak fel sem jön, csak a feladatkezelőben "dünnyög" egy ideig aztán leáll!

    (Egyre több helyről hallom a sztorit.)
  • 0ppika
    #4475
    Rögtön leáll indítás után, vagy megy egy ideig?
  • bruno
    #4474
    Üdv Mikndenkinek!

    Sajnos 2 napja meghalt az Explorerem,
    -- hibát észlel és leáll cím? szöveg --!!

    Net kapcsolat megy, a többi program is rendesen kommunikál, és a belső hálózaton lévő másik gép is látja a netet.

    Mi lehet ez?? (A tűzfal, vírusirtó ki-be kapcsolássával sem változik a helyzet.
    Megpróbáltam a rendszervisszaállítást, de semmi változás!)

    Mielőtt reinstal lenne(XP,Eng.)ha valaki tud segíteni megköszönöm!
    Bruno

    U.I.
    Lehet, hogy már megint v.milyen "okosság" terjed?
  • 0ppika
    #4473
    Nem is kell indítólemez, simán az XP CD-ről bootolsz és ott letudod formázni.
  • pedestrian
    #4472
    Indítólemezzel.
    A win 98-é is jó, csak legyen rajta a format parancs.
    Feltéve, ha XP-t nem NTFS-sel ttelepítetted.
  • Police88
    #4471
    helló eddig 98-at használtam és ott a ujratelepítés (formázás) úgy zajlott hogy újraindítás MS dosban azt
    fotmat c:
    Ez hogy zajlik xp-nél?
  • Darkboy
    #4470
    addig eljutok, hogy beírom, de az utolsó a után azt írja, hogy nem találja a filét(%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a)
  • drag
    #4469
    Ha már aktivált Windows XP-nk van, akkor meg kell változtatnunk valahogy a kulcsot, hogy a SP1 elfogadja.



    Lépj be a REGEDIT-tel bal oldalt a következö ágazatba:



    HKey_Local_Machine\Software\Microsoft\

    WindowsNT\Current Version\WPAEvents



    Ezen a 'WPAEvents' ágon jobb oldalt látsz egy ilyet:



    OOBETimer - és van egy akármilyen értéke.



    Az 'OOBETimer' ÉRTÉKÉT!!!!!!!!!!!!!!!! töröld ki. (NE PEDIG AZ OOBETimer)-t! Ezt úgy teszed, hogy duplán klikkelsz az 'OOBETimer'-en, majd a delete gombbal szépen azokat a kódokat kitörlöd és a miután minden megvan le-'ok'-ézod!



    Majd indítsd el a következö programot a START MENÜ/FUTTATÁS-sal:



    %systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a



    Így írd be egy az egyben.



    Most már NEM szabad aktiválva lenni az XP-dnek.



    Válaszd ki a középsö lehetöséget a 3 közül (majd tovább).



    Majd alul az elsö gombbal VÁLTOZTASD MEG A KEY értékét (NEM AZT A HOSSZÚ SZÁMOT) erre:



    (A KÓDOT VISSZAFELÉ KELL BEÍRNI! AZÉRT VAN VISSZAFELÉ LEÍRVA ITT!!!, HOGY NE TALÁLHASSÁK MEG!!!)

    69MRH-2HD2H-7P3X2-GKH68-8RGQP (ELÖZÖ KÓDOT LETILTOTTA A MICROSOFT, EZ MÁR AZ UJ WINDOWSUPDATEN IS MÜKÖDÖ – CSAK MICROSOFT WINDOWS XP PRO MAGYARON LETT TESZTELVE!)!)



    Nem kell aktiválnod azzal a hosszú számmal.


    http://x3.hu/freeweb/frameset.x3?user=/droland&page=/windows/xp2.htm
  • Tono34
    #4468
    Szerintem sehogy, vagy sp1-es tört xp
  • Darkboy
    #4467
    Szerintetek hogy tudok sp1 szervizt felpakolni tört xp-re? Eddig nem tudtam frissíteni, és néhány programhoz kellene
  • rushman
    #4466
    winNT(win2000), winXP, winServer, a többi lényegtelen vagy elavult...