58376
Játékmagyarítások fóruma

Magyarítás és magyarosítás különbsége
(https://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarosítás)

Ebben a topikban NEM az M.I./Gépi segítéses fordításokkal foglalkozunk.
Ne reklámozd, ne szúrd be hírként, ne emlegesd, ne is kelts feszültséget ezzel a témával!
Köszönjük.

Magyaritasok.hu | HunosítókTeam | Lostprophet | PS Hack Fórum | Unreal Engine 4 Tutorial (Kena) by .:i2k:.
  • raga
    #56846
    Kb. 98% os , hamarosan várható a 100% os verzió:

    https://oprend.hu/infusions/forum/viewthread.php?thread_id=3437
  • Andriska86
    #56845
    Köszi, megcsinálom a frissítést a napokban.
  • Anonymusxx
    #56844
    kösz, de inkább megvárom készítőjének a válaszát, vagy írok neki mailt, ha itt nem jelentkezik..
  • Ainz
    #56843
    Üdv!
    AC Origins magyarítás hogy áll? Csak mert mióta megszűnt a magyarítások infó, azóta nem lehet követni a fordítás állapotát, mert magyarítások.hu oldalon nem igazán találtam róla semmit.. De több ilyen fordítás is van...
  • hunbalee
    #56842
    Gépinek kellene szólni elvileg UE4-el tud/tudnak dolgozni ő simán hozzáigazítaná a magyarítást a friss verzióhoz. (Tudtommal nem kapott semmi új szöveget de gondolom jó szokás szerint mégis a frissítés elkurta a nyelvi fájlokat.)

    Írj rá facebookon egy próbát megér...
  • Anonymusxx
    #56841
    A játék exe verziója 1.03-at ír, a magyarítás meg csak 1.02-es verzióhoz készült.
  • Anonymusxx
    #56840
    A Hellbladenak a magyarítása nem működik teljesen.
    Már a legelején, a telepítésnél kiírta hogy nem ehhez a verzióhoz készült.
    A probléma hogy nem minden szöveg jelenik meg, pl ennél a barlangos résznél egyáltalán nincs szöveg:

    https://youtu.be/RHpgyW6wIj0?t=806

    De volt magyar felirat a játékban, tehát nem az egész hiányzik.

    Steames eredeti verzióval próbáltam.
  • G0thM4n
    #56839
    Bocs... ment a válasz.
  • scomcomputers
    #56838
    A pü átment ?
  • kirol
    #56837
    Elsőre is tökéletesen értettem, sok sikert és jó munkát kívánok hozzá.

    Abban tudnátok segíteni, hogy melyik fájlban van az angol szöveg?
  • G0thM4n
    #56836
    Akkor másképpen fogalmazva. Már készül egy ideje, szépen haladtunk, jövő év tavasz-nyár közt várható így hirtelen, és hogy adjak egy hozzávetőleges időpontot is. Többen dolgoztunk/dolgozunk rajta, de mindenkinek van bőven saját és közös projektje is. Addig is, érkezni fog néhány kisebb-nagyobb játék fordítása.
    Meg fog jelenni, csak már nem idén.
  • hunbalee
    #56835
    Mit nem?? Írták neked,hogy készül majd... Ennyire türelmetlen vagy elmegy valahova az a játék?
  • kirol
    #56834
    Egy évvel ezelőtt azt hittem igen, de már ma látom, hogy sajnos nem. :(

    Abban tudnátok segíteni, hogy melyik fájlban van az angol szöveg?
  • kirol
    #56833
    A szöveg melyik fájlban van?
  • G0thM4n
    #56832
    Szia!

    Idén már biztos nem, jövőre számíthattok rá.
  • Evin
    #56831
    Ok, ahogy időd engedi.
    Köszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #56830
    Holnap, PC-rol megoldhatom, ha addig modi ki nem veszi.
  • Evin
    #56829
    Mert fordítja valaki?


    i2k
    A fejlécből ki lehetne szedni a magyaritasok.info linket, 8 napja leállt az oldal, és bezárta kapuit.
    Utoljára szerkesztette: Evin, 2020.12.20. 20:38:45
  • Szeret6996
    #56828
    Sziasztok!
    Tropico 6 fordítás várható esetleg?
  • kirol
    #56827
    A Man of Medan magyarítása várható, hogy elkészül még az évben?
  • Anonymusxx
    #56826
    Csak eggyel kellett volna visszaolvasnod.
  • Piko888
    #56825
    az már több hónapja volt de nem vált be, most pedig végleg vége az oldalnak
  • St3vEn
    #56824
    Úgy volt hogy csak új küllemet kap nem? Amit egyszer már le is teszteltek, ami olyan facebookra hajazott küllemben.
  • Piko888
    #56823
    2 hónapja ki volt írva h meg fog szűnni, emellett az alattad lévő poszt ugyanezt az infót tartalmazza.
    Miért nem szánsz pár másodpercet a tájokozodásra?
  • St3vEn
    #56822
    A magyaritások.info oldallal mi történt tudja valaki? Napok óta nem megy.
  • Sunsetjoy
    #56821
    Már vagy 2 hónapja ki volt írva az oldalra, hogy decemberben bezárja az info oldal a kapuit.
    A Magyarítások Portálon amúgy ugyanígy nyomon lehet követni, a fordítók saját projektjeiknél frissíteni tudják az állapotjelzőt, megjegyzéseket írhatnak hozzájuk.
  • endorphinz
    #56820
    Végleg megszűnt? kár lenne érte, pár magyarítást nyomon lehetett követni, hol tart.
  • hunbalee
    #56819
    A munka folyik tovább. Ami letölthető volt szerintem már rég átkerültek a magyarítások portálra és vagy a készítők saját honlapján is fent vannak (már ha van weblap)
  • matecsavo
    #56818
    Sziasztok!
    Ugye a magyaritasok.info.hu megszünt, így az lenne a kérdésem, hogy amik ott voltak fent fordítások, azokkal mi a helyzet?
  • genndy
    #56817
    Direkt beírtam én is, és igen, hiába van az oldal alján az, hogy "(További 7 találat)", az már sajnos nem kattintható...
    De a Játék adatbázis-ban keresés tényleg jó ötlet, az működik rendesen.
  • FEARka
    #56816
    Arkham Originst kell beírni, ha ott akarsz keresni, hogy minél kevesebb legyen a találat, a sima Batmanra túl sokat talál. De ha belépsz az adatbázisba és oda beírod, hogy batman akkor egyből ott az összes és ott is meg lehet találni.
  • nulladik
    #56815
    de ha a portál keresőjébe írod be, akkor nem listázza
  • hunbalee
    #56814
    Simán beírtam googleba és kb első találatok között volt. Nemrég tettem fel a gamet szóval tudtam hogy fent van.
  • Zeller01
    #56813
    Most így nem tudom, hogyan találtad meg. Próbáltam a keresőben is az oldalon, de csak ezt találtam:
    https://magyaritasok.hu/magyaritasok/batman-arkham-origins/batman-arkham-origins/2383/letoltes

    köszi szépen.
  • hunbalee
    #56812
    A magyarítások portálé miért nem jó?
  • Zeller01
    #56811
    Nincs meg valakinek véletlenül a Batman Arkham Origins magyarítása? Akár a v0.9? Köszi
  • totyak
    #56810
    Köszönöm. Kár, reménykedtem.
  • hunbalee
    #56809
    Nem létezik , csak gépi az 1-2 höz

    #56807: Ez már tárgytalan teamviewerrel megcsináltam neki
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2020.12.07. 15:00:39
  • totyak
    #56808
    Üdv! Shenmue játékokhoz létezik magyarítás? Köszönöm
  • hunbalee
    #56807
    FM20 magyar nyelvi fájl 100% (Frissítve: 2020/10/18)
    FM20 adatbázis nyelvi fájl (1. verzió:2020/10/18)

    Telepítés:

    Másold a letöltött nyelvi fájlt a következő helyre:
    Dokumentumok/Sports Interactive/Football Manager 20xx/languages
    Másold a letöltött adatbázis nyelvi fájlt (lang_db_8.dat) a következő helyre (alapértelmezetten a játék főkönyvtára):
    C://Program Files(x86)/Steam/steamapps/common/Football Manager 2020/data/database/db/2040/2040fm

    Aki használja azoktól kérdezem. Az epices esetében hova kell tenni az első fájlt ugyanoda mint steames esetében?

    Tesóm felrakta céges gépre. A második fájlt bemásoltuk telon keresztül ,de azt mondja hogy neki a windows 10-ben nincs olyan hogy users amin belül a dokumentumok lennének. (Gondolom epices is ugyanoda rakná..) Valamit tuti benéz ,mert olyan nincs hogy nincs users...

    De a kérdésem az epices is oda teszi amúgy a cumot amit ír a leírás?
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2020.12.07. 13:09:16