58376
Játékmagyarítások fóruma

Magyarítás és magyarosítás különbsége
(https://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarosítás)

Ebben a topikban NEM az M.I./Gépi segítéses fordításokkal foglalkozunk.
Ne reklámozd, ne szúrd be hírként, ne emlegesd, ne is kelts feszültséget ezzel a témával!
Köszönjük.

Magyaritasok.hu | HunosítókTeam | Lostprophet | PS Hack Fórum | Unreal Engine 4 Tutorial (Kena) by .:i2k:.
  • FartingSquirrel
    #49524
    Originessel hivatalosan még nem működik. Viszont a weboldalról leszedheted a fájlt, amit a LocalizationPacks mappába kell berakni. Ha nincs, csinálsz egyet, bár nincs garantálva a működése. :D
  • Baker2
    #49523
    De hiszen megválaszoltam.
  • arty
    #49522
    ne terelj, te ígérgető, hazudozó senkiházi! szorítkozz a kérdés megválaszolására! :D
  • ricsa008
    #49521
    A This War of Mine próbálta már valaki origin féle verzióra ? működésre lehet valahogy birni?
  • NiGhTM4R3
    #49520
    Ez stílusos oltás lett, meg kell hagyni
  • Baker2
    #49519
    Kedves arty. Kérlek, csak a fórum témájával kapcsolatban írj kommentet, mert mások sértegetése nem megengedett a topikban! Én is üdvözletem küldöm édesanyádnak! Egyébként pedig az Advanced Warfare programjára nem gyűjtöttem, hanem kiperkáltam a 45 ezret. Szóval szerintem eldönthetem, hogy megjelentetem-e vagy sem.
    Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.16. 21:46:42
  • Baker2
    #49518
    Bocsáss meg sakhalin, nem akartalak kihozni a sodrodból és beletaposni a lelkivilágodba, téged, a trollok trollját. Leszel a barátom?
  • arty
    #49517
    és ha meglesz a 95k és besértődsz és ezt is elkummantod, mint az advanced warfaret? :D

    pondró... remélem anyád nem fórumozik errefelé, hogy lássa mivé lettél...
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.05.16. 21:41:40
  • IMYke2.0.0.0
    #49516
    Nem, nem lehet sértegetni - ezt emeltem ki lejjebb. Nem támogatom az effajta lealjasodását senkinek.
    Ahogy az eredeti játékaink topikban, itt is videót és képet csak spoiler mögé, ha nem a témához tartozik.
  • Baker2
    #49513
    Köszi!

    Baker vs. Sakhalin, a troll.


    Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.16. 20:08:21
  • IMYke2.0.0.0
    #49512
    Spoilerben mehet - bár, mások sértegetését továbbra sem támogatom.
  • MoRT2195
    #49511
    Hát végül is magyarítás volt. Csak kicsit szabadjára engedte a fantáziáját.
    És amúgy tényleg jó videó volt. (Rakd spoilerba Baker, úgy szabad.)
  • Baker2
    #49510
    De végül is van benne magyarítás.
  • IMYke2.0.0.0
    #49509
    Nem állíthatom, hogy nem nevettem - mer' amúgy jó dolog ilyet látni (Bad Company 2 - másként - nyújtott hasonló élményeket nekem is, ~1000 órában), csak ne másnak a kárára.
    Hogy azt már ne is említsem, hogy videókat csak úgy nem linkelgetünk élesben, ha* nem játékmagyarítás a téma.
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2016.05.16. 19:57:43
  • Baker2
    #49508
    Kabbe i2k, ünneprontó. Szerintem nagyon is vicces volt.
    Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.16. 19:54:00
  • IMYke2.0.0.0
    #49507
    Köszönjük Emese.
  • akyyy
    #49505
    én tudok rá várni, eddig azt se tudtam, eszik-e vagy isszák azt a játékot :D
  • grebber
    #49504
    Én nem vártam rá. Kimaxoltam a simát magyarul ,majd letoltam a Reduxot szintén kimaxolva angolul. Teljesen mindegy volt akkor sem értettem mi van ha magyar volt.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.05.16. 17:02:34
  • akyyy
    #49503
    a .info-t nem mindig nézem meg köszi.
    és a The Vanishing of Ethan Carter Reduxról van már valami információ?
  • grebber
    #49502
    Ez miért nem jó?
  • akyyy
    #49501
    The Evil Within magyarítást keresek. Ami fent van, az csak az első DLC-ig van ha jól látom, fórumba van írva, hogy frissítve lett az összes DLC-re, de letöltési link sehol :(
  • Anonymus11234
    #49500
    Már nemazért de ezt az árat simán le lehetne alkudni, mivel ez a progi az égvilágon szinte senkinek nemkell egy fájlokat módosító program, így nemtudja eladni sok embernek és kevesebbért is odaadja :) Ha meg nemadja akkor maga alatt vágja a fát a csávó, mivel ilyen áron senki nemfogja megvenni azt ottmarad "profit" nélkül.
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.05.16. 16:00:09
  • lostprophet
    #49499
    grebber: Ugye tudod, hogy az Among the Sleepben alapból van magyar nyelv, mivel a fejlesztők belerakták?
  • Baker2
    #49498
    Na jó, hagylak Titeket. Emésszétek magatokat, remélem nem jön össze a lóvé. Zombee: engem nem zavar, azt kaptam, amit vettem, a játék fordíthatóvá vált.
    Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.16. 14:36:45
  • Zombee
    #49496
    Az a konkrét személy nem is kérhetne pénzt azért a programért.

    Az, hogy nem cibálják bíróság elé a portált, nem jelenti azt, hogy a játékok licencszerződéseivel összhangban áll a működésük. Inkább csak megtűri a kiadó, mert nekik is jól jön az ingyenmunka.
  • Baker2
    #49495
    Akkor nagyok sok magyarítást kéne levenni a Magyarítások Portálról! :D A programnak nincs neve, azonban egyszerűen kicsomagolja a fájlokat, majd vissza. Egyszerű kis programocska amúgy, nem bonyolult. Ilyennel fordítom a Call of Duty Advanced Warfare-t is, tehát az sem lenne kamu program. A megírása gondolom annál inkább meredekebb. :-P Amúgy megint csak nem értem, hogy jön ide a hivatalos Activision, holott pár kommenttel lentebb írtam, hogy milyen forrásból lenne a progi.

    Farting: igen, pontosan.
    Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.16. 14:15:29
  • FartingSquirrel
    #49494
    Valószínű – ha egy konkrét személy kereste meg azzal, hogy eladja neki a programot –, hogy talán nincs kereskedelmi forgalomban, hanem az a konkrét személy készítette... gondolom...
  • Zombee
    #49493
    Lehet tudni a program nevét, ami 95 ezer forintba kerül, és használható a fordításhoz? Mármint gondolom, a megfelelő fájlok szerkesztéséhez. Hivatalosan az Activision-től ilyen biztos nem jöhet, az meg gyanús nekem, hogy legálisan beszerezhető olyan program, amivel a játék fájljait lehet buherálni, amennyiben nem sima szövegalapú, márpedig biztos nem az. Mivel ilyen módosításokat eleve nem engedélyez magánszemélynek a kiadó, a pénzért árult program kamu és/vagy illegális.
  • grebber
    #49492
    Among The Sleep magyarítás steam-es verzióhoz való működésre bírásra van valami trükk?
    Miután felteszem elindul a game és sötét képernyő se a logok nem jönnek be semmi megáll fekete képernyővel.
  • Baker2
    #49491
    Az Infinite Warfare topikban Neked címeztem ezt a kommentet, de olybá tűnik, valahogy nem olvastad el, de így most bemásolom: "Ugyan nem ide tartozik, de ha már ennyire ki vagy akadva a melós dolgaimra: tavaly júniusban jöttem haza 3 évnyi kemény külföldi meló után a családom és a honvágy miatt. És mivel Neked nagyon fontos a meló, azelőtt is dolgoztam, sőt, most is dolgozom. Ebből adódóan nem szorulok kunyerálásra. Egyéb kérdés az ingyenélő koldulással kapcsolatban? Ezzel a hozzászólással inkább te voltál szánalmas a sokéves átlagnál...".

    Logan: sehol nem írtam, hogy hivatalos buliról van szó, nem is értem, mi a francért kell ilyeneket kitalálni. Egy srác küldte, akitől a CoD AW programot is vettem anno, bár az nem 95 volt, hanem csak a fele. Amit megírtam, megírtam, tőlem mondhattok bármit, leszarom. Kamuzni pedig nem kamuzok. Ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.16. 13:18:14
  • Pityu Mester
    #49490
    Mind a kettőt próbáltam, ugyanazt írják ki.
  • S1M0N
    #49489
    Európai verziós patchet töltöttél le?
    Mert külön van amcsi meg eu-s.

    Lejjebb válaszd ki az EU verziót.
    Utoljára szerkesztette: S1M0N, 2016.05.16. 12:57:36
  • Pityu Mester
    #49488
    Igen, próbáltam mindenhogy futtatni, mindig azt írta ki, hogy nem találja a játékot.
  • Prince23
    #49487
    Azért nem mondhatod meg, mert,

    A) nem a hivatalos terjesztőktől kaptad az engedélyt
    B) kamuzol, nem kaptál te semmi privát üzit, legalábbis a kiadótól tuti nem
    Utoljára szerkesztette: Prince23, 2016.05.16. 12:38:07
  • S1M0N
    #49486
    Rendszergazdaként próbáltad futtatni a patch telepítőt?
  • kultúrmocsok
    #49485
    nem mondhatod meg? ne röhögtess már... írtam már egy másik topikban, keress magadnak munkát ahogyan a többi normális ember, és hagy abba ezt a szánalmas kalapozást a semmire
    már a 14 éves pubertánsok is tudják, hogy 1 szavad sem igaz

    ...
  • Baker2
    #49484
    Jóvan' Zsáklinka, menjél nézzed' az Édes Életet meg este se felejtsd el kiverni az Ádám keresi Évára!
  • Baker2
    #49482
    Nem mondhatom meg, mint ahogy azt a korábbi kommentemben az előtted író úriember tudomására is hoztam. A [URL=http://sg.hu/forum/uzenet/950654595/49464]#49464[/URL]-es kommentben leírtam mindent. Fogadjunk, mindenki csak a "95.000 Ft-omba kerülne." szövegig olvasott. Az utolsó előtti mondatig már nem futotta. Mindegy, leírtam. A lényeg, hogy ha összejön a pénz, lesz Black Ops 2-3 magyarítás, ha nem, akkor nem és az eddigi támogatók részére visszautalásra kerül a pénz és NEM TARTOM MEG a gyengébb képességűek és a Questorosok kedvéért. Ennyi volt a hozzáfűznivalóm. Most pedig várom a bocsánatkérő üzeneteket mindenkitől, privát üzenetben vagy akár itt is "Bocs Baker, hogy paraszt voltam..." tárgyú üzenettel.
    Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.16. 11:14:11
  • Pityu Mester
    #49481
    Mint már írtam, ez dobozos verzió, sem Steam-es.
  • kultúrmocsok
    #49480
    " 2016. 05. 11-én délután kaptam levelet, hogy lefordíthatom a Call of Duty Black Ops 2-t és Black Ops 3-at. Megörültem neki. Tovább olvasva a levelet, kiszúrtam, hogy bizony nem ingyér' lenne, mert 95000 Ft-ba kerülne a program(!), tehát ebből a 95000 Ft-ból, amire gyűjtést adtam ki az oldalon, semmi hasznom nem lenne. " kitől kaptad azt az engedélyező levelet?
    Utoljára szerkesztette: kultúrmocsok, 2016.05.16. 10:58:12