Játékmagyarítások fóruma

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IMYke2.0.0.0
#49237
Értem én, hogy könnyebb mutogatni, ríni, követelőzni, de hogy már hinni, bízni sem megy bennem...
Lőttem gyorsan pár képet a 2. karakteremmel. Dátum a képek alján. Remélem, hihetőek.







S még mielőtt jönne... lőttem már képeket ide és máshová is.
Nem, nem szokásom a szpemmelés, és a magyarítások futtatása, és a fényezés. Aki ismer, az tudja, hogy nem szoktam levegőbe beszélni. Legfeljebb a körülmények miatt nem tudom időben tartani a szavam.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#49236
Hol lehet szavazni? 😊

grebber
#49235
Amidgala UE4-es game-re nem nézne rá valaki, hogy megoldható lenne-e a magyarítása? Nincs benne olyan hüde sok szöveg és szerintem a "nyelvezet" se nehéz.

(Egész jó kis UE4-es cucc a project rainbow-ról)

Next PC upgrade: 2022

MoRT2195
#49234
Köszi, ezt bóknak veszem. <#zavart1> Am nem kell ajánlani, köszi. Így is le akarok szokni a fórumozgatásról (örömötökre), mert csak az időmet pazarolja ez is, és igazából sok értelmét nem látom. 😄 Csak néha nem bírom ki, hogy ne írjak. 😄
Prince23
#49233
Tudod, te egy nagyon fura szerzet vagy. Nem mondom azt, hogy kretén vagy, hanem csak egyszerűen fura vagy....<#circling> Szerintem van erre más topik, ahol biztos ki tudnál akadni, kis semmiségeken is. Csak azt már nem sg fórumnak hívják, sajnos...
Utoljára szerkesztette: Prince23, 2016.04.24. 15:16:05

MoRT2195
#49232
Igen. Pontosan. A többi 1400 játékom nem érdekel, én ezt akarom. MOST!.............. Nem vagyok én besértődve, csak... á inkább nem folytatom. Nekem aztán mindegy mikor adja ki, már az se érdekel, ha nem adja ki, mert amennyi időm van nekem mostanában játszani, na meg amennyi kedvem, 1 év alatt nem játszanám ki. 😄 Itt van a könyvtáramban a teljes Witcher és Bioshock trilógia, a sok Telltale kalandjáték és rengeteg más, kár is sorolni. Sőt még a GTA V-öt is megvettem megjelenés napján (PC), és a mai napig nem vittem még végig. Szóval nem, nem ezért vagyok besértődve, és nem is vagyok besértődve. Miért lennék egyáltalán? Abból indult ki ez az egész, hogy Imre elkezdett Logan (Prince) helyett beszélni. Amire szerintem az illető nem adott semmiféle jogosultságot. Tud ő beszélni (írni), nem kell helyette dumálni, főleg úgy nem, hogy biztos vagyok benne, hogy nem követi minden lépését nyomon Imi, ergo nem tudhatja, hogy warezol avagy sem.
Sunsetjoy
#49231
Jah, több fórumtopik (nem csak ez) egyik ismérve, hogy a "csakazértmertén" a "majdénmegmondomatutit" és a "akuvaanyádatszólszbe" a reagálás a "eznemigazánígyvan" a "szerintemhülyeségetbeszélsz" "menjmárapicsábaazelmeroggyanthülyeségeddel" véleményekre.
Pedig ha az utóbbi véleményformáló nem formálna véleményt az előbbi megnyilvánulásairól, akkor talán eltűnhetne (vagy ritkább lehetne) mind a kettő.
Röviden: don't feed the troll 😄

Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...

FEARka
#49230
Ezért vagy besértődve mert nem tudsz vele játszani magyarul? ...... Elég gáz ami mostanában itt megy...
Utoljára szerkesztette: FEARka, 2016.04.24. 13:37:38

Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók

MoRT2195
#49229
A nap kérdése: Szerintetek a Borderlands 2 magyarítása, vagy a Borderlands 3 alapjáték fog hamarabb megjelenni?

(A szavazásban a magyarítás készítői és a játékot fejlesztő csapat nem vehet részt.)
IMYke2.0.0.0
#49228
Látom én, hogy nem megy neked ez sem ma, sem máskor - de legalább klikkelhettél volna egyet azon a bizonyos menüponton (súgok: mert link is), és nem hoznád magad továbbra is kínos helyzetbe a megmondani akarással.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

TSL16b
#49227
Tekintve az utóbbi időben a játékprogramoknál is erősödő trendet az „eredeti” tartalom védelmére, hamarabb lesznek csak „eredetivel” nem működő magyarítások, mint ennek ellenkezője. Kis logikával belátható, hogy vajon az agyonvédett, online pórázos, vagy a védelemmentes, saját gépre elszigetelt és nem változó tartalmat könnyebb-e módosítani technikailag. Ha legkésőbb futtatáskor mindent visszaállít „eredetire” egy játékprogram, annak a szövegét, textúráit és szkriptjeit már elég nehéz módosítani.

MoRT2195
#49226
Imre: Nem mondtam meg miként írj, csak egy tippet adtam. Van különbség. Te tudod mit csinálsz persze, de legalább te statuálhatnál példát, ha már a szabályok betartását tartod szem előtt általában, mint "E HUB tag" (legyen ez bármi is) és házigazda.
IMYke2.0.0.0
#49225
Ez így is van (anyagi kérdés) - és ő sem a legmegfelelőbb szót választotta a helyzet leírására, viszont oda-vissza ítélkezni sem kell emiatt.

Richárd: megfordítom - és te miben vagy más ember, mint én, hogy megmondd, miként írjak?
Szerk., mert látom próbálkozol - elég ebből az óvodából. Gyere vissza, ha már felnőttél!
Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2016.04.24. 12:23:32

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MoRT2195
#49224
És ez az E HUB taglista mit jelent? Miben vagy más ember, mint én? Semmiben. Teljesen mindegy milyen jogod van, attól még te neked mi jogod megszegni a szabályokat? Egy rendőr szeghet szabályt, ugyanolyan, mint egy átlagos polgár. Kivéve speciális körülmények között, de jelen esetben nem volt ilyen.
Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2016.04.24. 12:20:26
kultúrmocsok
#49223
nem mindenki van eleresztve anyagilag, sőt ebben az országban többen vannak azok, akik nincsenek
ettől még nem hinném, hogy "selejt" -nek kellene nevezni azt, aki warezol

a selejt szó sokkal inkább illik arra, aki warez miatt mondja ugyan ezt másokra

IMYke2.0.0.0
#49222
"Tudod. Értem. Teljesen érthető. Hát hogy a fenéből ne tudnád, hisz gondolom csak több tíz km választ el titeket egymástól?! Nyilván tudod mit csinál."

Adok egy tippet: "Eredeti játékaink" topik - banner - Honlapjaink - "SG E HUB STEAM" - "SG E HUB taglista"

//majd én eldöntöm, hogy írok.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MoRT2195
#49221
Tudod. Értem. Teljesen érthető. Hát hogy a fenéből ne tudnád, hisz gondolom csak több tíz km választ el titeket egymástól?! Nyilván tudod mit csinál.

Tipp: Használd az off szöveg makrót, ha nem a topik témájával kapcsolatban van szó.
IMYke2.0.0.0
#49220
Nem kell megvédenie magát - én például tudom, hogy mindent megvesz.

//És ezt úgy kell érteni, hogy mindent, ami érdekli. Nem össze-vissza mindent.
Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2016.04.24. 09:40:06

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Evin
#49219
A személyeskedést és a warez témát máshol!
Köszi.

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.

#49218
Lords of the Fallen fordítható?
MoRT2195
#49217
Gondolom te mindent megveszel. Nincs semmi amit lewarezolnál. Nem csak játékra gondolok. Játékot én se warezolok, de pl. egy filmért biztos nem fizetek.
Prince23
#49216
Gondoltam, te kis warezhuszár 😊)

kultúrmocsok
#49215
te egy ritka szűk látókörű kretén vagy...
ennyi ésszel nem csoda, hogy nem látsz tovább az orrodnál sem
Prince23
#49214
Még mindig jobb lenne a helyzet. Bár csak így lenne, ahogy írod. A selejtek játszanak csak külön, és legyenek selejt fordítók is. Nekem mindegy, csak az eredeti játékok legyenek előtrében 😊

Ezért is nincs több magyar feliratos játék itthon, mert a warezhuszárok elbasznak mindent.

Sunsetjoy
#49213
Tudod mi lenne a vége? A magyarításokhoz is jelenne meg törés (ami elhiheti, hogy ott van a registry.ben), vagy külön utakon lennének beszerezve a fájlok, hogy felülírják a felhasználók. :|

Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...

MoRT2195
#49212
Fordító szíve-joga eldönteni mit csinál. Mellesleg ahogy Evin is írta, nem éppen mostani telepítő ez, talán akkor még nem is volt steam-en a CoD4. Sőt biztos. Eredeti példánnyal működik, csak nem a steamessel, szerintem elég érthető miért. És én is örülnék, hogy ha minden fordító az eredeti játékokat részesítené előnyben, de hát ahogy mondtam, ezt az ő dolguk eldönteni. De azért jó volna srácok, ha összekapnátok magatok és holnapra kiadnátok a Mafia 3 magyarítását steames verzióhoz.<#buck>
#49211
"warez verzióval egyébként sem kéne működnie semminek."
Ez komoly?
Prince23
#49210
Még is te faszoztál előbb, én kulturáltan írtam, amit írtam... <#whatever>

ui: warez verzióval egyébként sem kéne működnie semminek. Ott kéne írnia a telepítőknek, hogy nem találja az eredeti könyvtárát 😊
Utoljára szerkesztette: Prince23, 2016.04.23. 18:26:04

#49209
Nos, Te provokáltad ki ezen mondatoddal: "Tiszta szégyen h a warezzel megy 😄". <#sniffles>
Prince23
#49208
Mivel az egészet ő kezdte, ha nem veszed észre, ha nem balfékezik indoktalanul, ez az egész flame nem történik meg.

#49207
Igen, az ezüst színű CoD 4-es ikonnal kell indítani a játékot és minden magyar felirattal lesz olvasható. <#szomoru2>
FEARka
#49206
Megvan. Ha steamből indítod nem működik rendesen, muszáj az új ikonnal indítani. Most újra megnéztem a telepítőt és írják is benne.
Utoljára szerkesztette: FEARka, 2016.04.23. 12:02:33

Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók

claydove
#49205
A képen lévő szöveg konkrétan nálam is magyar volt, és steam-es játékkal játszottam, talán a múlt évben.

Üdv.: Patyek _______________________________________________________________________________ Magyarításaim: http://patyekmagyaritasai.hu

FEARka
#49204
Telepítővel feltelepítve a steamesre az a rész tényleg angol. Nem lehet, hogy amikor a portálon elvesztek a magyarítások egy régebbi került vissza? KÉP

Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók

FEARka
#49203
Lehetséges, de nem találtam más fájlt amit felrakott volna a telepítő. Készíts a játék mappájában egy version.inf nevű fájlt, üres is lehet, és utána használd a telepítőt.

Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók

#49202
Érdekes, nekem az is magyar. <#whatever>
IMYke2.0.0.0
#49201
Én is így gondolom.
Prince23-t nem a könnyen szitkozódó emberkének ismertem meg a fórumozás során.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#49200
Ezt csak felindultságból és Bakernek címezve írta, aki minden ok nélkül írt olyan stílusban, amilyenben...

Evin
#49199
"Aki készítette a telepítőt az egy nagy balfék."
Ez én vagyok, de kikérem magamnak! Elnézést, hogy a telepítő csak 7 évig működött a dobozos verzióval és az akkor nem létező Steam verzióra nem tudtam felkészíteni!

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.

Prince23
#49198
Ha rám érted, én reagáltam baker "támadó" jellegű válaszára. mellesleg a magyarítás nem túl jó eddig, 80%-90%-a van lefordítva. Csomo minden hiányzik belőle. Pl. az arab amikor pofázik (angolul feliratozva van) a második küldetésben, az elején.

De az is lehet h rossz vagy hiányos file-t kaptam Fearketől 😊
Utoljára szerkesztette: Prince23, 2016.04.23. 04:22:38

Evin
#49197
Nem, az másnak szólt.

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.

FEARka
#49196
Ahogy gondolod. Amúgy remélem előző hszed nem rám értetted. Én nem fikáztam semmit és senkit. Gondoltam rá, hogy rád írok, mint a MoH Pacific Assaultnál.

Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók

Evin
#49195
Csinálsz, telepíthető. Vagy ezt vegyem ki a telepítőből?

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.

FEARka
#49194
A steamesben nincs ilyen fájl.

Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók

Evin
#49193
Van a játék gyökerében version.inf fájl?
Ha már mindenki balf.skodik, és megkérdőjelezi mások hozzáértését.

Megjegyzem a telepítőben benne van mindenki elérhetősége, de nekem senki sem jelzett problémát a Steames verzióval!
Utoljára szerkesztette: Evin, 2016.04.22. 21:57:41

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.

#49192
Akkor jelezd Evinnek, hogy nem jó telepítőt készített. <#rolleyes> Egyébként hogyan kellene helyesen leírni? Esetleg még úgy lehetett volna, hogy "Aki balfasz volt, az az is marad." De mivel kreatív vagyok és többnyire alkotó munkát végzek, így szeretek kilógni a sorból. 😄
Prince23
#49191
Aki készítette a telepítőt az egy nagy balfék. Mert nem telepíthető sehogy sem fel. Nem ismeri fel. jó lenne, ha előbb utánanéznél a dolgoknak, aztán ítélkeznél.. és jó lenne ha helyesen írnád le ezt: "Aki balfasz volt, az mindig is az marad" - Balfaszkám <#crazya>

@Fearka: köszi a fájlokat, így már jó.

FEARka
#49190
Nem ő a balfasz, nem telepíthető a Steames verzióra. Felraktam a dobozosra és abból szedtem ki a magyar fájlokat.
Utoljára szerkesztette: FEARka, 2016.04.22. 14:57:43

Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók

#49189
Aki balfasz volt, az mindig is az marad. <#wave>
#49188
Köszi, ezt lementettem én is. <#worship>