Játékmagyarítások fóruma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egyedül az éjféltõl reggel 7 óráig tartó 50 filléres percdíj lesz értelmes, met azzal havi 210 órát lehet netezni 6500 forintért+netelõfizetés, éjjeli baglyok elõnyben 😄
\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"
A 150 Ft-os kedvezmény marad Aug. 1-ig!!





Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
Mikor lesz belõle tesztelhetõ verzió? Jelentõsen növelné a játékkedvemet! 😛
http://deathfellows.hu/
De sajna, a hibaüzenetek között többek között a "T&L" hiánya szerepel! A progi nem azt írja ki, hogy "Önnek Voodoo Banshee-je, hát pá-pá!"
De sebaj! Addig marad a Quake2 (neten), meg még néhány régi gém, és õsszel jönnek a mostani újak, az új kártyán... Addigra úgyis lesz UT2003 és Unreal2 is 😊)))))
i2k
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Kijelentkezek a fórumból... több mint két órája percdíj alapú számlázás van a vonalamon ...😞(
Mostantól valószínû, hogy kevesebbet fogok ülni a net elõtt, de itt a fórumot és a postámat szertném legalább 2-3 naponta ellenõrizni! (amíg nem kötnek erre felénk valami alternatívát.)
A site továbbra is él:
www.IBS-works.tk www.extra.hu/IBS1 zagash.uw.hu
Legyetek jók,
-Zagash
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
😊))
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
Új GTA3 fordítás
\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"
A gmikin a régi van.
Utálom mikor valaki félrevezeti az embert mert szándékosan nem ír linket
\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"
i2k
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"
Hát persze, hogy nincs harag! 😊
A netezés személytelenségének elõnye pont az átka is: sosem tudhatjuk igazán milyen személyiség bújik meg a sorok mögött.
Segítek: 180 cm, fekete haj, barna szem, 1,25-ös szemüveg, vékony alkat, meleg szív... na ez vagyok én. 😊
Jóccakát, jó virtuális gyilkolászást mindenkiNET!
i2k
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Az új Cheatlandra leginkább a "megasütemény" jelzõt akasztanám... Tényleg jó!
Tetszett pl., hogy nem rég adatd ki, de már benne van olyan játék si , ami nég meg sem jelent, vagy még alig 😊)
Ez utóbbi pl. a SoF2 is, egyszóval remek!
-Zagash
/a zene is pont jó alá/ 😊
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
Keresem azt a narrátorképességekkel jócskán megáldott, lelkes szinkronhangot, melyet látatlanban leginkább egy idült alkoholiostának tulajdonítanék!!
(Jó lenne azt a Hargrove dolgot összehozni!)
-Zagash
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
Eltudnád nekem küldeni a RoQ szerkesztõdet, amivel sikerült videót készítened?
(megpróbálnám azt az introt!)
köszi!
-Zagash
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
Jó lenne már 😊 Szomjazom a kritikádat!
-Zagash
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
Én ismerlek, mármint innen, Supergamez-rõl.
Sajnálom, hogy neked ez a véleményed. S bár Magyarország távol sem Amerika, demokratikus ország és azt gondolsz, mondasz amit csak akarsz. Hál' Istennek, hogy attól, mert Te ezt gondolod, még nem vagyok az, aminek titulálsz! Képzeld csak el, hányan lennénk faszkalapok, ha mindenkinek a véleménye "fogna"...!
Amúgy, Hun*... tessék csak átnézni néhány egyéb fórum topicba is, ahol bizony nem basztatjuk egymást, ott láthatod, milyen is az igazi i2k.
Üdvözletem minden józan játékosnak!
i2k
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
En nem ismerlek, de mar több forumrol az a benyomasom, hogy te egy eleg nagy f**kalap lehetsz :-))
Nem vitainditasnak, vagy haragbol mondom, csak megjegyzem.
Az "én gépem" akkoriban: egy kollégista-társam Duron750/256 SDRAM/ TNT2 32MB Ultra volt. Ugyanis, hiába volt már nálam a valódi, saját gépem (AMD XP 1700+...256MB DDR Samsung...Matrox 20 GB (7200,ATA133)...SB Live! 5.1 ... 17" moncsi stb) amikor NETEM nem volt, tehát arról nem írhattam, és nem is publikálhattam volna róla semmiféle anyagot. Viszont haverral megbeszéltük, hogy nyugodtan dolgozhatok rajta, netezhetek nála, amikor õ is ráér... (Talán, ha emléxel, vagy visszaolvasol, nem egyszer szóba került, hogy nem saját géprõl netezek...)
S hogy végképp megnyugtassalak: amint meg lesz az ATi Radeon 8500-m (úgy októberben), felpakolom a rakoncátlan MoHAA-t és megvizslatom a munkádat. S ha valóban olyan, amilyennek itt lefestik, hát isten úgyse: meg fogod érdemelni a dícséretemet.
Azonfelül: még mindig nem értem, miért szurkálsz...
i2k
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
De azért még mindig kisebb mint a hypecam-hoz.
Az Roq videohoz a képméretek:
256x256,512x512,256x512,512x256
Hangot még nem tettem hozzá, de azt is lehtne.
Bevallom én eddig csak a q3a-hoz csináltam roq-t méghozzá egy shaderhez ami által a mapon belül textúraként lehet használni a filmet.
Ráhúztam a mapeditorban egy falra és már kész is volt a videoprojektor 😊)
Na de ez nem ide tartozik csak ennek kapcsán foglakoztam vele.
\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"
www.extra.hu/IBS1
zagash.uw.hu
www.IBS-works.tk
Próbálom feltenni a fájlt máshová is!
-Zagash
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
Valóban nem emlékszel, mit felejtettél el?
Idézgetni ér? 😊))
#1211:
1., "Hidd el, lehet nagy mellet eresztgetni PSP-os képekkel, amiket képlopás után kiretusálsz..."
2., Az ég adta világon sosem végzel vele, ha 4 hónapig tart (eddig) a grafikus menük elkészítése.
A gépedrõl (VGA) is volt ám szó ... 😊)
"Jelzem, az én gépemen már magyar menüvel fut, ..."
No, minegy felejtsük el ezt a kis megállapodást, mert úgysem lesz belõle semmi, amint látom 😞
Én csak azt szeretném, ha nem hordanál le mindenkit egybõl, ha valamit máshogy gondol (lásd pl. százalékosztás), és igenis hiszem, hogy nem kell egybõl csalónak kikiáltani azt, aki képes többre, képes egy fordítást egy 'hangyafasznyival' tökéletesebb szintre fejleszteni, mint Te, azonkívül a mai napig nem értem a vitánk lényegét,,, komolyan 😄DD
Ja és ha már a vasnál tartunk, a konfigom:
GF2 MX sima, 650MHz Duron, VIA KT133 6.4GB Quantum(66), 256MB SDRam, szóval nevetséges (ma már)...
-Zagash
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
Nem, nem felejtettem el! De mivel az én VGA kártyám nem T&L-es, ezért a MoHAA el se indul rajta (ellenben minden más q3-as csodával, de mindegy). A fordítást is annak idején más gépeken csináltam. Sajna, nem vagyok gazdag, és egy hat éves Voodoo Banshee (16M😎 áll a rendelkezésemre - hiába, nem volt pénzem az AMD XP 1700+ megvételekor...
Úgyhogy, a dícséret csúszik, amíg meg nem tudom nézni magam is, a saját tapasztalataim alapján...
Ez van! Addig úgy is dícsérik majd mások... 😊
Na bye!
Ui.: Nem sértõdtem meg, kezdem megszokni a style-odat.
i2k = IMYke2000 - @ - 2002
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Megoldható az avi máshogy is, de ahhoz egy erõmû kell...
!HyperCam!
http://www.hyperionics.com/
Jó minõségben kemény dió lesz!
-Zagash
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
A .RoQ videoformátumnak nincsen eredeti (forrás) avifájlja! (Rákérdeztem egy jó pár helyen)
Õk is targa fájlokból rakják össze állítólag... ezt csak targába lehet kiexportálni... 😞(
-Zagash
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
Több száz képre saccolom az "EALA & 2015" intrót, és több ezerre (>10E ??) a valódi intrót !
Keresgélek...
(Te rájöttél amúgy hogyan lehet összerakni egy akármilyen .RoQ videót? Pl. mekkora méretû a forrástarga, tömörített-e, ilyesmi..)
-Zagash
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"
Te osztogatod itt a labdát a MOHAA magyarosításomhoz? 😊)))
Azt hittem, az a magyarosítás nem is létezik... vagy mégis? Most akkor mi van?
Nem felejtettél el valamit?
( nem megsértõdni!
)
-Zagash
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
(Én találtam több szerkesztõt is, de egy DOSpromtos (1MB alatti) tûnt a legjobbnak, de az sem akarta az igazságot!) 😛
-Zagash
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
Szerintem nem mutatna jól azon a szép eligazításon a felirat... Sõt, abszolút nem mutatna jól...
Idõben sem lenne több sokkal leszinkronizálni azt a hat darab küldetést... és mennyivel szebb lenne ?!!
Csak kéne hozzá egy jó hang! 😊)
-Zagash
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
Fél nap alatt megvan. Hiszen a szöveg adott, csak azt kell megállapítani, hogy az egyes képek alatt mennyi szöveg (azaz mely mondatok, szavak) hangzanak el, azokat feltenni a képekre (halvány szürke, transzparens háttérre, mondjuk fehér, 12-es betükkel) és kész.
i2k
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Hargrove szövege - ami benne van a forrás *.scr-ben - egyszerûen, mint egy DivX filmben, feliratozható az eligazítás során! Mindössze a megfelelõ mennyiségben az éppen megjelenõ képekre FEL KELL ÍRNI (Adobe PhotoShop), elmenteni és voilá! mûxik... Természetesen: transzparens (de szükséges) háttérrel, hogy egységes és kiemelt legyen, hiszen nem minden kép fekete alapú stb.
Aztán a Játékban szépen megjelenik a magyar szöveg, mintha feliratozva lenne...
i2k
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Hogy hogyan lesz ebbõl feliratos film azt nemtom.
Kellene az eredeti aviban, feliratozbi ulead mediastudio-ban, vagy adobe premiere-ben azt kiexportálni virtualdub-bal tga képsorozatba és a koverterrel befûzni RoQ-ba.

Hehh jó kis terv csak az elsõ pontnál megbukik , a többi az okés lenne.
\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"
Az intro videóra gondolsz? Vagy az eligazításra, Ahol a Hargrove Ezredes osztogatja a parancsokat?
Az elõbbinél én elakadtam, bár megoldható lenne egy normális ".RoQ" videóformátum-szerkesztõvel (csupa bénát találtam).
Az eligazításokat elképzelhetõ, hogy lehetne feliratozni, sõt a kódban benne is van a szöveg, csak valahol máshol le van tiltva a megjelenítése!
Amúgy szerintem nem mutatna jól ott a felirat...volt egy másik ötletem, a szinkron (csak enzeknél az eigazításoknál)! Egy emberes meló!
Csakhogy mire az én abszolút oda nem illõ hangomból a SoundForge-dzsal kicsikartam volna valami értelmeset, addigra már a kutyát sem érdekelte volna a játék... 😊))))
-Zagash
/ha vkinek mégis lenne kedve, csinálja meg hozzá (de olyan rekedtes legyen ám 😊)/
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
Azért 4-5 hónap alatt volt elég idõ normálisra megcsinálni azt a 200-pár darab targa fájlt! 😊)
-Zagash
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
Szoval mindkettö remek munka, de a nagyobb dicseret termeszetesen a forditasert jar!
Köszi szépen!
Pedig jó lenne! Nálunk 56K-val (max 5.2 KByte/sec) kábékörülbelül 2 óra a letöltés...
Igen, a két örök kedvenc:
Vivendi(suxxx) és Matáv(suxxx), bár én ez utóbbival szívok...
-Zagash
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
Amúgy tényleg elég meredek volt/van/lesz fõleg úgy, hogy halvány lila gõzöm van a html-hez, meg a Dreamweaver-hez...!
De azért élvezem... 😊)))
-Zagash
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
Nem lehet, hogy külföldrõl próbálod? Lehet, hogy az X3 sem engedi be a külhoniakat 😞(
A többieknek mûködött, ebbõl gondoltam.
Próbáld meg vki itthonival leszedetni...
-Zagash
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
A Syberiahoz lehetséges hogy valamelyikõtök nekifog?