Játékmagyarítások fóruma

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DOGMAN
#1526
A fasztáv törölje ki a seggét a 40 órás csomagjával ennyi pénzért,eddig havi 250-300 órát neteztem a Mindenkinek csomaggal.
Egyedül az éjféltõl reggel 7 óráig tartó 50 filléres percdíj lesz értelmes, met azzal havi 210 órát lehet netezni 6500 forintért+netelõfizetés, éjjeli baglyok elõnyben 😄

\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"

Zagash
#1525
Yipppíííí !!!

A 150 Ft-os kedvezmény marad Aug. 1-ig!!

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

G. Joe
#1524
Hogy haladsz?
Mikor lesz belõle tesztelhetõ verzió? Jelentõsen növelné a játékkedvemet! 😛

http://deathfellows.hu/

PetruZ
#1517
Mondom, nálam simán fut T&L nélkül is (bár lehet, hogy a driver szoftveresen supportolja azt, ami kell neki). Õsszel persze én is upgrade-olok, addig kivárom, mi lesz kártyafronton. 😉
IMYke2.0.0.0
#1514
PetruZ!

De sajna, a hibaüzenetek között többek között a "T&L" hiánya szerepel! A progi nem azt írja ki, hogy "Önnek Voodoo Banshee-je, hát pá-pá!"
De sebaj! Addig marad a Quake2 (neten), meg még néhány régi gém, és õsszel jönnek a mostani újak, az új kártyán... Addigra úgyis lesz UT2003 és Unreal2 is 😊)))))

i2k

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

PetruZ
#1513
Akkor ne írd ezt: "De mivel az én VGA kártyám nem T&L-es, ezért a MoHAA el se indul rajta...", mert ebben a formában nem igaz. Nem azért nem indul el, mert nem T&L-es, hanem mert Banshee... 😉
Zagash
#1512
Hali újra!!

Kijelentkezek a fórumból... több mint két órája percdíj alapú számlázás van a vonalamon ...😞(

Mostantól valószínû, hogy kevesebbet fogok ülni a net elõtt, de itt a fórumot és a postámat szertném legalább 2-3 naponta ellenõrizni! (amíg nem kötnek erre felénk valami alternatívát.)

A site továbbra is él:
www.IBS-works.tk www.extra.hu/IBS1 zagash.uw.hu

Legyetek jók,

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Zagash
#1511
Régebben én is "beszéltem" már Chris-szel, akkor (tegnapelõtt) azt írta, hogy úgy néz ki, már a következõ 2002/8-as számban bennelesz!

😊))

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Zagash
#1510
Ezer köszi, próbálkozom!

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Zagash
#1509
Köszi! 😊)

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

DOGMAN
#1506
Na megtaláltam ide nemtom már mér nem írtad be:
Új GTA3 fordítás

\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"

DOGMAN
#1505
Hun van az új GTA magyarítás ?????????
A gmikin a régi van.

Utálom mikor valaki félrevezeti az embert mert szándékosan nem ír linket

\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"

IMYke2.0.0.0
#1504
De nekem 3Dfx Voodoo Banshee van!!!!!!!!!!!! És bizony, az már 6 éves konstrukció! A Te TNT2-esed megeszi az enéymet reggelire! Érted?

i2k

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Imremagdi
#1503
hol??????

http://s2b-hu.ikariam.gameforge.com/reg.php?fh=400ce81271ab4218ebc88d115104c2f1

KeKKSZike
#1502
Van új GTA3 magyarosítás!!

Maffiozo nick: LoSA (22124), lvl: 12

PetruZ
#1501
Most nem azért, de a MoHAA-hoz nem alapfeltétel a T&L. Nekem TNT2-õn simán fut 640x480-ban, kb. közepes részletességgel, árnyékokkal és maradandó lövésnyomokkal is (jó, egyébként erõmû van alatta 😉 )...
DOGMAN
#1499
Zagash: mail ment

\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"

IMYke2.0.0.0
#1498
szia!

Hát persze, hogy nincs harag! 😊
A netezés személytelenségének elõnye pont az átka is: sosem tudhatjuk igazán milyen személyiség bújik meg a sorok mögött.
Segítek: 180 cm, fekete haj, barna szem, 1,25-ös szemüveg, vékony alkat, meleg szív... na ez vagyok én. 😊

Jóccakát, jó virtuális gyilkolászást mindenkiNET!

i2k

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Hunnenkoenig
#1497
imike:
majd nyitvatartom tovabbra is a szemem!
Mindenesetre nincs harag! :-)
na csa

Zagash
#1496
Szeva János!

Az új Cheatlandra leginkább a "megasütemény" jelzõt akasztanám... Tényleg jó!

Tetszett pl., hogy nem rég adatd ki, de már benne van olyan játék si , ami nég meg sem jelent, vagy még alig 😊)


Ez utóbbi pl. a SoF2 is, egyszóval remek!

-Zagash

/a zene is pont jó alá/ 😊

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Zagash
#1495
Figyelem!!

Keresem azt a narrátorképességekkel jócskán megáldott, lelkes szinkronhangot, melyet látatlanban leginkább egy idült alkoholiostának tulajdonítanék!!

(Jó lenne azt a Hargrove dolgot összehozni!)

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Zagash
#1494
Szeva!

Eltudnád nekem küldeni a RoQ szerkesztõdet, amivel sikerült videót készítened?

(megpróbálnám azt az introt!)

köszi!

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Zagash
#1493
LOL

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Zagash
#1492
alulról a 4. írt sor :

Jó lenne már 😊 Szomjazom a kritikádat!

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

IMYke2.0.0.0
#1491
Szia Hunnenkoenig!

Én ismerlek, mármint innen, Supergamez-rõl.
Sajnálom, hogy neked ez a véleményed. S bár Magyarország távol sem Amerika, demokratikus ország és azt gondolsz, mondasz amit csak akarsz. Hál' Istennek, hogy attól, mert Te ezt gondolod, még nem vagyok az, aminek titulálsz! Képzeld csak el, hányan lennénk faszkalapok, ha mindenkinek a véleménye "fogna"...!
Amúgy, Hun*... tessék csak átnézni néhány egyéb fórum topicba is, ahol bizony nem basztatjuk egymást, ott láthatod, milyen is az igazi i2k.

Üdvözletem minden józan játékosnak!

i2k

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Hunnenkoenig
#1489
i2k:

En nem ismerlek, de mar több forumrol az a benyomasom, hogy te egy eleg nagy f**kalap lehetsz :-))

Nem vitainditasnak, vagy haragbol mondom, csak megjegyzem.

IMYke2.0.0.0
#1488
Na, hogy tényleg lezárjuk, elmesélek neked vmit:

Az "én gépem" akkoriban: egy kollégista-társam Duron750/256 SDRAM/ TNT2 32MB Ultra volt. Ugyanis, hiába volt már nálam a valódi, saját gépem (AMD XP 1700+...256MB DDR Samsung...Matrox 20 GB (7200,ATA133)...SB Live! 5.1 ... 17" moncsi stb) amikor NETEM nem volt, tehát arról nem írhattam, és nem is publikálhattam volna róla semmiféle anyagot. Viszont haverral megbeszéltük, hogy nyugodtan dolgozhatok rajta, netezhetek nála, amikor õ is ráér... (Talán, ha emléxel, vagy visszaolvasol, nem egyszer szóba került, hogy nem saját géprõl netezek...)
S hogy végképp megnyugtassalak: amint meg lesz az ATi Radeon 8500-m (úgy októberben), felpakolom a rakoncátlan MoHAA-t és megvizslatom a munkádat. S ha valóban olyan, amilyennek itt lefestik, hát isten úgyse: meg fogod érdemelni a dícséretemet.

Azonfelül: még mindig nem értem, miért szurkálsz...

i2k

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

DOGMAN
#1486
Keress rá a cl_avivideo 1/0 parancsra a konzolban az lenyomja az összes (timedemo 1 esetén) FPS-t képfileba, csak kicsit erõs gép kell hozzá.
De azért még mindig kisebb mint a hypecam-hoz.
Az Roq videohoz a képméretek:
256x256,512x512,256x512,512x256
Hangot még nem tettem hozzá, de azt is lehtne.
Bevallom én eddig csak a q3a-hoz csináltam roq-t méghozzá egy shaderhez ami által a mapon belül textúraként lehet használni a filmet.
Ráhúztam a mapeditorban egy falra és már kész is volt a videoprojektor 😊)
Na de ez nem ide tartozik csak ennek kapcsán foglakoztam vele.

\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"

Zagash
#1485
Ha probléma lenne az oldal megjelenítésével, feltettem még két helyre, így mostmár három helyrõl érhetõ el, ebbõl az elsõ kettõ a magyar:

www.extra.hu/IBS1


zagash.uw.hu


www.IBS-works.tk



Próbálom feltenni a fájlt máshová is!

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Zagash
#1484
Hoppá! Mellé!

Valóban nem emlékszel, mit felejtettél el?

Idézgetni ér? 😊))

#1211:

1., "Hidd el, lehet nagy mellet eresztgetni PSP-os képekkel, amiket képlopás után kiretusálsz..."

2., Az ég adta világon sosem végzel vele, ha 4 hónapig tart (eddig) a grafikus menük elkészítése.

A gépedrõl (VGA) is volt ám szó ... 😊)

"Jelzem, az én gépemen már magyar menüvel fut, ..."


No, minegy felejtsük el ezt a kis megállapodást, mert úgysem lesz belõle semmi, amint látom 😞

Én csak azt szeretném, ha nem hordanál le mindenkit egybõl, ha valamit máshogy gondol (lásd pl. százalékosztás), és igenis hiszem, hogy nem kell egybõl csalónak kikiáltani azt, aki képes többre, képes egy fordítást egy 'hangyafasznyival' tökéletesebb szintre fejleszteni, mint Te, azonkívül a mai napig nem értem a vitánk lényegét,,, komolyan 😄DD

Ja és ha már a vasnál tartunk, a konfigom:

GF2 MX sima, 650MHz Duron, VIA KT133 6.4GB Quantum(66), 256MB SDRam, szóval nevetséges (ma már)...

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

IMYke2.0.0.0
#1483
Zagash!

Nem, nem felejtettem el! De mivel az én VGA kártyám nem T&L-es, ezért a MoHAA el se indul rajta (ellenben minden más q3-as csodával, de mindegy). A fordítást is annak idején más gépeken csináltam. Sajna, nem vagyok gazdag, és egy hat éves Voodoo Banshee (16M😎 áll a rendelkezésemre - hiába, nem volt pénzem az AMD XP 1700+ megvételekor...

Úgyhogy, a dícséret csúszik, amíg meg nem tudom nézni magam is, a saját tapasztalataim alapján...
Ez van! Addig úgy is dícsérik majd mások... 😊

Na bye!

Ui.: Nem sértõdtem meg, kezdem megszokni a style-odat.

i2k = IMYke2000 - @ - 2002

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Zagash
#1482
Más ötlet :

Megoldható az avi máshogy is, de ahhoz egy erõmû kell...

!HyperCam!

http://www.hyperionics.com/

Jó minõségben kemény dió lesz!

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Zagash
#1481
Ja, most olvastam el újra!

A .RoQ videoformátumnak nincsen eredeti (forrás) avifájlja! (Rákérdeztem egy jó pár helyen)

Õk is targa fájlokból rakják össze állítólag... ezt csak targába lehet kiexportálni... 😞(

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Zagash
#1480
Állítólag van egy olyan progi is, ami visszabontja Targába... Azokból már lehetne csinálni avit, nem?
Több száz képre saccolom az "EALA & 2015" intrót, és több ezerre (>10E ??) a valódi intrót !

Keresgélek...

(Te rájöttél amúgy hogyan lehet összerakni egy akármilyen .RoQ videót? Pl. mekkora méretû a forrástarga, tömörített-e, ilyesmi..)

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

DOGMAN
#1479
Épp azért volt a smile, mert nincsen meg az eredeti film aviban, így nemtudunk az roq forráshoz hozzzáférni...

\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"

Zagash
#1478
Szia I2k !

Te osztogatod itt a labdát a MOHAA magyarosításomhoz? 😊)))

Azt hittem, az a magyarosítás nem is létezik... vagy mégis? Most akkor mi van?

Nem felejtettél el valamit?

( nem megsértõdni! )

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Zagash
#1477
Ha mûködik a program, és meg tudod csinálni, akkor küldd el, beteszem, természetesen jelzem, hogy a tiéd a mû!

(Én találtam több szerkesztõt is, de egy DOSpromtos (1MB alatti) tûnt a legjobbnak, de az sem akarta az igazságot!) 😛

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Zagash
#1476
HI!

Szerintem nem mutatna jól azon a szép eligazításon a felirat... Sõt, abszolút nem mutatna jól...

Idõben sem lenne több sokkal leszinkronizálni azt a hat darab küldetést... és mennyivel szebb lenne ?!!

Csak kéne hozzá egy jó hang! 😊)

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

IMYke2.0.0.0
#1475
Nem!

Fél nap alatt megvan. Hiszen a szöveg adott, csak azt kell megállapítani, hogy az egyes képek alatt mennyi szöveg (azaz mely mondatok, szavak) hangzanak el, azokat feltenni a képekre (halvány szürke, transzparens háttérre, mondjuk fehér, 12-es betükkel) és kész.

i2k

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#1473
Én ennél sokkal egyszerûbben oldottam meg a problémát az én verziómban, amely egy darabig a gépemen volt, mígnem dühbõl le nem töröltem:

Hargrove szövege - ami benne van a forrás *.scr-ben - egyszerûen, mint egy DivX filmben, feliratozható az eligazítás során! Mindössze a megfelelõ mennyiségben az éppen megjelenõ képekre FEL KELL ÍRNI (Adobe PhotoShop), elmenteni és voilá! mûxik... Természetesen: transzparens (de szükséges) háttérrel, hogy egységes és kiemelt legyen, hiszen nem minden kép fekete alapú stb.

Aztán a Játékban szépen megjelenik a magyar szöveg, mintha feliratozva lenne...

i2k

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

DOGMAN
#1472
*.RoQ konvertert tudok egyet ami tga képeksorozatból fûz össze *.RoQ filmet.

Hogy hogyan lesz ebbõl feliratos film azt nemtom.
Kellene az eredeti aviban, feliratozbi ulead mediastudio-ban, vagy adobe premiere-ben azt kiexportálni virtualdub-bal tga képsorozatba és a koverterrel befûzni RoQ-ba.

Hehh jó kis terv csak az elsõ pontnál megbukik , a többi az okés lenne.

\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"

Zagash
#1469
Köszi!
Az intro videóra gondolsz? Vagy az eligazításra, Ahol a Hargrove Ezredes osztogatja a parancsokat?

Az elõbbinél én elakadtam, bár megoldható lenne egy normális ".RoQ" videóformátum-szerkesztõvel (csupa bénát találtam).
Az eligazításokat elképzelhetõ, hogy lehetne feliratozni, sõt a kódban benne is van a szöveg, csak valahol máshol le van tiltva a megjelenítése!

Amúgy szerintem nem mutatna jól ott a felirat...volt egy másik ötletem, a szinkron (csak enzeknél az eigazításoknál)! Egy emberes meló!
Csakhogy mire az én abszolút oda nem illõ hangomból a SoundForge-dzsal kicsikartam volna valami értelmeset, addigra már a kutyát sem érdekelte volna a játék... 😊))))

-Zagash

/ha vkinek mégis lenne kedve, csinálja meg hozzá (de olyan rekedtes legyen ám 😊)/

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

#1467
Honnan tudnám letölteni azt a bizonyos MOHAA magyarosítást?
Zagash
#1465
Ezer köszönet az elismerésekért!

Azért 4-5 hónap alatt volt elég idõ normálisra megcsinálni azt a 200-pár darab targa fájlt! 😊)

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Hunnenkoenig
#1464
hehe, a dicseretet a forditasra es föleg a grafikak atrajzolasara ertettem, csak kicsit összefolyt az oldal dicseretevel :-)

Szoval mindkettö remek munka, de a nagyobb dicseret termeszetesen a forditasert jar!

Zagash
#1463
CSumi! 😊)

Köszi szépen!

Pedig jó lenne! Nálunk 56K-val (max 5.2 KByte/sec) kábékörülbelül 2 óra a letöltés...

Igen, a két örök kedvenc:

Vivendi(suxxx) és Matáv(suxxx), bár én ez utóbbival szívok...

Matáv(suxxx)

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Zagash
#1461
Köszi! 😊

Amúgy tényleg elég meredek volt/van/lesz fõleg úgy, hogy halvány lila gõzöm van a html-hez, meg a Dreamweaver-hez...!
De azért élvezem... 😊)))

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Zagash
#1460
Aschil:

Nem lehet, hogy külföldrõl próbálod? Lehet, hogy az X3 sem engedi be a külhoniakat 😞(

A többieknek mûködött, ebbõl gondoltam.
Próbáld meg vki itthonival leszedetni...

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

PetruZ
#1459
bk2.ini.hu
Bár még közel sem teljes, de itt van a hivatalos fordítói oldal.
#1457
Sziasztok!
A Syberiahoz lehetséges hogy valamelyikõtök nekifog?